Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πρόταση σύρετε προς τα κάτω για απορριψη πως φεύγει; Στα 5 μόνιμα κάτω εικονίδια μου γράφει αυτό
Ακυρο παιδιά είχε φάει κόλλημα και μου έγραφε την πρόταση αυτή δεν κατάλαβα πώς έγινε αυτό με επανεκκίνηση έστρωσε

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το wi-fi το ασύρματο του πως το βλέπετε πιάνει καλά; Σε ταχύτητα εννοώ

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κατοχος και γω απο εχθες

το κινητο ειναι αλλου σε σχεση με το redmi note 4x που ειχα

 

Καλοριζικο φιλε μου.Το κινητο ειναι τουμπανο,θα το ευχαριστηθεις....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου αγόρασε το κινητό την προηγούμενη βδομάδα και όταν βγάζει φωτο του βγάζει στις φωτογραφίες σαν λεζάντα ότι βγήκε από το pocophone. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να το απενεργοποιεί αυτό και να μην το βγάζει? Έψαξα λίγο στις ρυθμίσεις αλλά δεν βρήκα κάτι..
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου αγόρασε το κινητό την προηγούμενη βδομάδα και όταν βγάζει φωτο του βγάζει στις φωτογραφίες σαν λεζάντα ότι βγήκε από το pocophone. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να το απενεργοποιεί αυτό και να μην το βγάζει? Έψαξα λίγο στις ρυθμίσεις αλλά δεν βρήκα κάτι..

 

Πηγαινε στις ρυθμισεις της καμερας και ξετικαρε το "υδατογραφημα διπλης καμερς".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου αγόρασε το κινητό την προηγούμενη βδομάδα και όταν βγάζει φωτο του βγάζει στις φωτογραφίες σαν λεζάντα ότι βγήκε από το pocophone. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να το απενεργοποιεί αυτό και να μην το βγάζει? Έψαξα λίγο στις ρυθμίσεις αλλά δεν βρήκα κάτι..
Μάλλον δεν έψαξες αρκετά... Μπες στις ρυθμίσεις της κάμερας. Εκεί θα το βρεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Ο συνδιασμός 8.12.20 official dev και gcam 6.1.021 είναι πολύ μπροστά η gcam δουλεύει σαν να ήταν stock σε ταχύτητα λήψης αλλά το αποτέλεσμα είναι το γνωριμο της gcam :D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,νέος κάτοχος χθες από media markt.Πριν είχα το τιμημένο redmi note 3 pro το οποίο ακόμα πάει σφαίρα.Δεν το έχω σεταρει ακόμα, λίγο που το δούλεψα φαίνεται καλή αγορά.Αλλα νομίζω ότι τα πλαϊνά πλήκτρα έντασης κ on/off σαν να μην είναι πολύ σταθερά (ψιλομπαλατζερνουν), είναι κ σε εσάς έτσι?Για περισσότερες απορίες κτλ όταν το στήσω κ το δουλέψω
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,νέος κάτοχος χθες από media markt.Πριν είχα το τιμημένο redmi note 3 pro το οποίο ακόμα πάει σφαίρα.Δεν το έχω σεταρει ακόμα, λίγο που το δούλεψα φαίνεται καλή αγορά.Αλλα νομίζω ότι τα πλαϊνά πλήκτρα έντασης κ on/off σαν να μην είναι πολύ σταθερά (ψιλομπαλατζερνουν), είναι κ σε εσάς έτσι?Για περισσότερες απορίες κτλ όταν το στήσω κ το δουλέψω

 

Εχω το 6/128 κανα 23 μηνες απο Ελληνικο μαγαζι του Skroutz και δεν μπαλαντσαρει τίποτα .

Τα κουμπιά , είναι τσετ ! Πολύ σταθερά !

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε φίλε. Ήταν θέμα χρόνου να γίνει αυτό. Κάποια παιδιά νομίζω ότι το είχαν αναφέρει κι εδώ μέσα.

Που να κάθεται να διορθώνει όλα τα κακώς κείμενα της πρώτης συσκευής; Σου λέει θα βγάλω μια δεύτερη να ξεμπερδεύω.

Αλί σε εμάς που περιμένουμε αναβαθμίσεις.........

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6/128 κανα 23 μηνες απο Ελληνικο μαγαζι του Skroutz και δεν μπαλαντσαρει τίποτα .

Τα κουμπιά , είναι τσετ ! Πολύ σταθερά !

23 μήνες έχει βγει το pocophone?

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 μήνες έχει βγει το pocophone?

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

Μάλλον εννοούσε 2-3 μήνες.Το θέμα είναι ότι τα δικά του κουμπιά είναι σταθερά ενώ τα δικά μου ψιλομπαλατζερνουν

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε φίλε. Ήταν θέμα χρόνου να γίνει αυτό. Κάποια παιδιά νομίζω ότι το είχαν αναφέρει κι εδώ μέσα.

Που να κάθεται να διορθώνει όλα τα κακώς κείμενα της πρώτης συσκευής; Σου λέει θα βγάλω μια δεύτερη να ξεμπερδεύω.

Αλί σε εμάς που περιμένουμε αναβαθμίσεις.........

 

Διάβασες το λινκ;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Διάβασες το λινκ;

Όχι όλο. Είμαι στο δρόμο. Έχασα κάτι; Δεν ισχύει τελικά;

Διάβασα μέχρι εκεί που έλεγε για την ανακοίνωση του CEO.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,το βλεπω δυσκολο μεσα σε 4 μηνες να βγαλει καινουργια συσκευή....

πιο λογικο μου φενεται να βγαλει την armored εκδοση και στις άλλες εκδοσεις….

Link to comment
Share on other sites

Από φήμες, άλλο τίποτα ανά τους χρόνους. Τι να θυμηθούμε; το mix 2s mini? Το s2 που θα ήταν αυτό mini? Το μαύρο mi4 και ceramic mi5 που ήταν συλλεκτικό είδος; τις πολύχρωμες εκδόσεις που ανακοινωνονται στις Ινδίες και τρέχουν τα "άρθρα" να τις ανακοινώσουν; και άλλα πολλα

Αν το κάνει πάντως θα είναι ένδειξη μικρής εταιρείας, πχ tablet κινέζικα που δεν αναβαθμίζουν το software στο ελάχιστο και βγάζουν ανανεωμένο μοντέλο χωρίς να ξέρεις τι άλλαξε, αλλά τελικά έχει αλλάξει τσιπ WiFi ξέρω γω.

Βέβαια εδώ σταματάει την ανάπτυξη mi5, κινητό καλύτερο από όλα τα redmi, redmi note και προπερσινη ναυαρχίδα

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται..

Όλα τα λεφτά το πρώτο σχόλιο.

Σε απλά ελληνικά, "όλα τα 'χει η Μαριορη, ο φερετζές της λείπει".

Κοιταξτε πρωτίστως να φτιάξετε τα θέματα που υπάρχουν κι αφήστε τις πανηγυρικές ανακοινώσεις και τα αινιγματικά ποσταρισματα.

 

Στάλθηκε από το Nokia 7+ χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά το πρώτο σχόλιο.

Σε απλά ελληνικά, "όλα τα 'χει η Μαριορη, ο φερετζές της λείπει".

Κοιταξτε πρωτίστως να φτιάξετε τα θέματα που υπάρχουν κι αφήστε τις πανηγυρικές ανακοινώσεις και τα αινιγματικά ποσταρισματα.

 

Στάλθηκε από το Nokia 7+ χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τουλαχιστον εδω εχεις την οποια υποστιριξη φιλε......να μιλησω για αλλες εταιριες σαν αυτην της υπογραφη σου......σχετικα με την υποστιριξη παντα.....που σε ξεχασε και ο Θεος.....:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...