Jump to content

Desperate Housewives (ABC)


nelly
 Κοινοποίηση

Αγαπημένη Desperate Housewife;  

96 members have voted

  1. 1. Αγαπημένη Desperate Housewife;

    • Bree Van De Kamp
      30
    • Gabrielle Solis
      35
    • Lynette Scavo
      14
    • Susan Mayer
      17


Recommended Posts

captum and wildgirle giati vazetai spoilers, it's been ages....

 

Μπα, μπα, βαριομαστε να μαρκαρουμε τα σποιλερακια?? :p ;)

Κατα τα αλλα το σκεφτηκα κι εγω, αλλα ηθελα να ειμαι τυπικη...

Κατω τα σποιλερς!!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 557
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η Τζουλι στην 3η σεζον ενοψει εμφανισης του κ@βλετζουρα ανιψιου της Ιντι, μεταμορφωνεται απο καστανη σε ξανθια ΚΑΙ αρχιζει να ντυνεται και πιο θηλυκα... ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΣ!!! :lol:

 

Και η επανεμφανιση του Ζακ στο επεισοδιο 12 παραλιγο να με στειλει στο νοσοσκομειο απο τα γελια. Τι μαλλι ειναι αυτο το "το-πρωι-οταν ξυπναω-ξυπναει-μαζι-μου-και-η-ζουγκλα"???!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταιο επεισοδιο

εχουμε την επανεμφανιση της Μπρι,η οποια παριστανει την εγκυο,εξ αιτιας της εγκυμοσυνης της κορης της η οποια βρισκεται σε ενα μερος με καλογριες,ο Καρλος βλεπει στη τσαντα της Ιντι,τα αντισυλληπτικα της και δεν θελει να την ξαναδει,και τελικα Ιντι κρεμαζεται,και φευγει απο το εργο.Αλλα και πολλα αλλα.

.Οποιος το χει δει,ας πει τη γνωμη του.

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταιο επεισοδιο

εχουμε την επανεμφανιση της Μπρι,η οποια παριστανει την εγκυο,εξ αιτιας της εγκυμοσυνης της κορης της η οποια βρισκεται σε ενα μερος με καλογριες,ο Καρλος βλεπει στη τσαντα της Ιντι,τα αντισυλληπτικα της και δεν θελει να την ξαναδει,και τελικα Ιντι κρεμαζεται,και φευγει απο το εργο.Αλλα και πολλα αλλα.

.Οποιος το χει δει,ας πει τη γνωμη του.

Panw se ti?

Etsi opws ta les einai

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν όλες, το κάστινγκ είναι πανέξυπνο, αλλά υποκλίνομαι στην παγωμένη υστερία της Μπρι Βάντεκαμπ (η Μάρσια Κρος "ζωγραφίζει" στο ρόλο, την είχα κόψει εγώ απο το Μελρόουζ ότι είναι ταλέντο !!)

Melvin Udall: Judging from your eyes, I'd say you were fifty.

Carol: Judging from your eyes, I'd say you were kind.

 

-->"As Good As It Gets"

Link to comment
Share on other sites

Η Μάρσια Κρος είναι πολύ καλή, όπως και ο χαρακτήρας της Bree κατά τη γνώμη μου, που της πάει γάντι.

Αλλά νομίζω ότι η Felicity Huffman δίνει ρεσιτάλ, ειδικά στον 3ο κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

Η Μάρσια Κρος είναι πολύ καλή, όπως και ο χαρακτήρας της Bree κατά τη γνώμη μου, που της πάει γάντι.

Αλλά νομίζω ότι η Felicity Huffman δίνει ρεσιτάλ, ειδικά στον 3ο κύκλο.

+1

 

Σε όλες τις σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Απορω που δεν εχει σχολιασει κανενας το γεγονος οτι η Λινετ ερωτευεται τον Ρικ! Τη συμπαθουσα απιστευτα μεχρι που συνεβη αυτο!!! Η τσ**λα!!:X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

E siga. Klassikh gynaika :) :p

 

Ναι αλλα δεν συμβαδιζει με το ρολο της ως μητερα και συζυγος τον οποιο και ειχε υποστηριξει ως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

E eprepe na ginei kapoia diaforopoihsh. 3 sezon o idios rolos den leei :)

 

Ναι αλλα κανανε το ιδιο και με

Ιντι,οποιος εχει δει αρκετα αλλα και ως το τελευταιο επεισοδιο του γ κυκλου,καταλαβαινει τι εννοω

 

Link to comment
Share on other sites

Και ο καημενουλης ο Τομ ουτε που διανοηθηκε ποτε να κοιταξει αλλη γυναικα!!! :worry:

Και συγγνωμη δηλαδη, η Λινετ τι διαολο του βρηκε του Ρικ? Ενταξει, γοητευτικος και καλος μαγειρας ναι, αλλα κατα τα αλλα δεν εχει κατι! (Εγω προσωπικα θα του καθομουν, αυτη παντρεμεη γυναικα τι δουλεια εχει να ξενοκοιταει η τ***λα???????????)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

LOL...

Ε βαρέθηκε τόσα χρόνια την ίδια αγγουρόσαλατα, είπε να το γυρίσει στο Ιμάμ. :p

Oι καταστάσεις τα φέρνουν έτσι. Δεν είναι θέμα ομορφιάς πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Ως το 3x18 έχω δει, και σε συνδυασμό με την αποκάλυψη για τον άντρα της κ. ΜακΚλάσκυ (μου φάνηκε κάπως επιτηδευμένο το όλο στόρι) συμπεραίνω ότι όλα αυτά γίνονται λόγω της εγκυμοσύνης της Κρος... Όχι ότι με χαλάει βέβαια. Η σειρά παραμένει πολύ καλή!

 

ΥΓ: ειδικά για την Ίντι, είχα διαβάσει ότι όντως, το στόρι με το παιδί της και τα συναφή προέκυψαν λόγω της απουσίας της Μπρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχει κανενας τα επεισοδια και απο τους τρεις κυκλους να μου τα γραψει ? δυστηχως δεν εχω dsl και δεν μπορω να τα κατεβασω ! ευχαριστω πολυ !
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τον David Beckham και τον Robbie Williams, θέλει στις "Desperate Housewives", ο δημιουργός της κωμικής σειράς Marc Cherry.

Σύμφωνα με δημοσιεύματα του ξένου τύπου, ο Cherry σκέφτεται να προτείνει στους δύο Βρετανούς, να υποδυθούν το gay ζευγάρι που θα μετακομίσει στην Wisteria Lane στην τέταρτη σεζόν της σειράς, που θα αρχίσει να προβάλλεται από το ABC το Φθινόπωρο.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Τον David Beckham και τον Robbie Williams, θέλει στις "Desperate Housewives", ο δημιουργός της κωμικής σειράς Marc Cherry.

Σύμφωνα με δημοσιεύματα του ξένου τύπου, ο Cherry σκέφτεται να προτείνει στους δύο Βρετανούς, να υποδυθούν το gay ζευγάρι που θα μετακομίσει στην Wisteria Lane στην τέταρτη σεζόν της σειράς, που θα αρχίσει να προβάλλεται από το ABC το Φθινόπωρο.

 

:lol::lol::lol:

Πολλα τα gay vibes στη σειρα!!! Ο Cherry την ψιλοκουναει την αχλαδια ή ειναι ιδεα μου??? Εγω παντως θα προτεινα το νεο gay ζευγος της σειρας να ειναι Λινετ - Μπρι :D Οποιος εχει δει το βιντεο απο μια gay εκδηλωση στην οποια φιληθηκαν μεταξυ τους, ξερει τι εννοω :happy: Οποιος δεν το εχει δει, απλως ΧΑΝΕΙ!!! :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest manthos
:lol::lol::lol:

Πολλα τα gay vibes στη σειρα!!! Ο Cherry την ψιλοκουναει την αχλαδια ή ειναι ιδεα μου??? Εγω παντως θα προτεινα το νεο gay ζευγος της σειρας να ειναι Λινετ - Μπρι :D Οποιος εχει δει το βιντεο απο μια gay εκδηλωση στην οποια φιληθηκαν μεταξυ τους, ξερει τι εννοω :happy: Οποιος δεν το εχει δει, απλως ΧΑΝΕΙ!!! :rolleyes:

 

 

 

*** LINK ***

DWSE LINK STON LAO!

Link to comment
Share on other sites

Μα και βεβαια!

 

http://www.youtube.com/watch?v=2H3IQnTgKJU

 

Enjoy! :lol:

 

 

Aφού το λέει καθαρά στο βίντεο "our openly out & about creator, Mark Cherry"...

 

όσο για το βίντεο :heat:

 

 

και όσο για την πιθανότητα συμμετοχής των Beckham & Williams ως gay ζευγάρι, ελπίζω να μην επαληθευτεί... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...