Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ασε, μου εχουν βγαλει την ψυχη.

Επελεξα την ups standard που τελικα ειναι οδικη μεταφορα και απο οτι εμαθα απο τι ups θελει 1 βδομαδα για να ερθει. Αυτο σημαινει οτι αφου εκανα τελικα την παραγγελια τη Δευτερα που μας περασε, το περιμενω την Δευτερα που μας ερχεται στην καλυτερη περιπτωση.

Ασε που ειχαν καθυστερησει οι Γερμανοι με τις λανθασμενες τιμες και τα σχετικα που μου ειχαν δωσει στην αρχικη μου παραγγελια την περασμενη Δευτερα (πριν 13 μερες δηλαδη)...

Ασε κι εχω σκασει αλλα κανω υπομονη γιατι Δευτερα, αντε Τριτη το αργοτερο θα το εχω...

Den to epairnes apo to eshop ha po to play247 na eixes to kefali sou hsyxo !!

Alhtheia telika me tis nees times twn Germanwn poso to peires

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στείλτε από άλλο κινητό ένα μήνυμα στο s100, και στη συνέχεια κάντε μια αναπάντητη στο s100. Κάντε κλικ στην ένδειξη που εμφανίζεται στην κορυφή της οθόνης για να δείτε την αναπάντητη και το μήνυμα. Σας δουλεύει κανονικά, όπως όταν έχετε μία αναπάντητη ή ένα μήνυμα (όχι και τα δύο μαζί, δηλαδή); Στο δικό μου βγάζει κάτι τετραγωνάκια στο συννεφάκι που εμφανίζεται, μετά από πολύ ζόρι, μάλιστα. H μόνη λύση είναι να δω ΠΡΩΤΑ το μήνυμα από το today plugin των μηνυμάτων και μετά που η ένδειξη στην κορυφή θα έχει μετατραπεί σε θαυμαστικό (αναπάντητη δηλαδή), μπορώ να δω και την αναπάντητη.... (έχω εγκατεστημένα τα: sunnydays, todayphone pro, spb gprs monitor, weatherpanel, spb pocket plus και κάποια άλλα που δεν νομίζω ότι έχουν κάποια σχέση με το πρόβλημα).
Link to comment
Share on other sites

Στο mobilejoker το έχουν στα 419!!! Είναι πάνω απο 2 κατοστάρικα κάτω απο s100 και κάπου 150 από Jam! Αξίζει η αναμονή!!! Και εγώ από εκεί λέω να το αγοράσω! Το κεφάλι σου το έχεις κάπως ήσυχο καθώς πληρώνεις στην παραλαβή οπότε και να γίνει καμια στραβή δε χάνεις τιποτα! Είναι τρελοί οι Γερμανοί χεχε!

Linos80 άντε υπομονή και μετά θα το κάψεις!

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου το κανει αυτο. οταν εχω χαμηλη μπαταρια και κατι αλλο (μηνυμα αναπαντητη...)

 

καποιο λινκ για την ιστοσελιδα των γερμανων;

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilejoker.de και http://www.7mobile.de (στέλνει μόνο σε Γερμανία, Αυστρία και Ολλανδία) τιμές 419 και 404 αντίστοιχα πάντα για το T-Mobile MDA Compact!
Link to comment
Share on other sites

και πως μπορεις ολ το παρεις ελλαδα;

 

Το 7mobile δε στέλνει Ελλάδα το mobilejoker στέλνει κανονικά με UPS Ground και πληρωμή στη παράδοση υπάρχουν και άλλα e-shop που στέλνουν Ελλάδα αλλά με τιμές από 430-470

Link to comment
Share on other sites

Άλλο πάλι. Σας έχει τύχει να μην μπορείτε να ενεργοποιήσετε το μπλεδόντι; (εμφανίζει κάποιο μήνημα λάθους, δεν υπάρχει ανάλογο υλικό ή κάτι τέτοιο, και καλά). Το πρόβλημα λύνεται μόνο με reboot....
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου το κανει αυτο. οταν εχω χαμηλη μπαταρια και κατι αλλο (μηνυμα αναπαντητη...)

 

 

Εμένα άλλοτε μου το κάνει, άλλοτε όχι...

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

ναι. λογικα θα ειναι οπως και στο 4700 πανω κατω που γεμιζει η μνημη για τους οδηγους.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

1)θέλω ένα qwerty με μεγάλα πλήκτρα για το σ100 ποιο να κατεβάσω?

2) θέλω 160 ανά sms με το phone pad ,υπάρχει τρόπος?

3)θέλω να μου πείτε ποια είναι η καλύτερη έκδοση phone today για το s100.

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε από άλλο κινητό ένα μήνυμα στο s100, και στη συνέχεια κάντε μια αναπάντητη στο s100. Κάντε κλικ στην ένδειξη που εμφανίζεται στην κορυφή της οθόνης για να δείτε την αναπάντητη και το μήνυμα. Σας δουλεύει κανονικά, όπως όταν έχετε μία αναπάντητη ή ένα μήνυμα (όχι και τα δύο μαζί, δηλαδή); Στο δικό μου βγάζει κάτι τετραγωνάκια στο συννεφάκι που εμφανίζεται, μετά από πολύ ζόρι, μάλιστα. H μόνη λύση είναι να δω ΠΡΩΤΑ το μήνυμα από το today plugin των μηνυμάτων και μετά που η ένδειξη στην κορυφή θα έχει μετατραπεί σε θαυμαστικό (αναπάντητη δηλαδή), μπορώ να δω και την αναπάντητη.... (έχω εγκατεστημένα τα: sunnydays, todayphone pro, spb gprs monitor, weatherpanel, spb pocket plus και κάποια άλλα που δεν νομίζω ότι έχουν κάποια σχέση με το πρόβλημα).

Εμένα δουλευει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

kalhspera kai apo emena epidi eimai new sto club kai meta apo thn agora ena s100 8elw na mou dwsete ligo ta fota sas me programms ean einai dinaton na mou dwsete kai kapio programs iraklis.kalantzis@gmail.com thnxs se olous :D
enas apwros :cool:
Link to comment
Share on other sites

kalhspera kai apo emena epidi eimai new sto club kai meta apo thn agora ena s100 8elw na mou dwsete ligo ta fota sas me programms ean einai dinaton na mou dwsete kai kapio programs iraklis.kalantzis@gmail.com thnxs se olous :D

 

Koita E D W

 

Kai pata panw sto link me ta mple grammta

Link to comment
Share on other sites

Στο mobilejoker το έχουν στα 419!!! Είναι πάνω απο 2 κατοστάρικα κάτω απο s100 και κάπου 150 από Jam! Αξίζει η αναμονή!!! Και εγώ από εκεί λέω να το αγοράσω! Το κεφάλι σου το έχεις κάπως ήσυχο καθώς πληρώνεις στην παραλαβή οπότε και να γίνει καμια στραβή δε χάνεις τιποτα! Είναι τρελοί οι Γερμανοί χεχε!

Linos80 άντε υπομονή και μετά θα το κάψεις!

 

Μαζι με τα μεταφορικα και κατι χαζομαρες τους απο 419 καπου στα 478 ευρω εμενα μου εχουν πει οι Γερμανοι απο το mobilejoker.de

Τι να σας πω, δεν ξερω...

Ας ερθει με το καλο Δευτερα Τριτη και θα ρωτησω την UPS ακριβως για τα εξοδα αποστολης...

Link to comment
Share on other sites

thnxs gia to info apla diabasa ola to post einai kai pola re gmt apla ksereis exw dei pola kai ekei den einai la ase pou mperdebome me ta ***** giati den kanoume ena ftp kapou me ola ta kolpa mazemena ? ;)
enas apwros :cool:
Link to comment
Share on other sites

για βοηθηστε ρε παιδια πως βαζουμε ηχους για τα ξυπνητηρια?

στο σ100

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

μπορεί WAP ή GPRS να μην έχω αλλα post με το jam μέσω active_sync έκανα...

(ουφ!)

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

re seis auta ta koloprogr@mmata OLA poy einai mp3 players ma ola

otan ta baseis prokaloyn provlimata ektos kai an ego kano kapio lathos.

akouste:me epernan tilefono kai den akougotan tipota giati to mp3 pou

eixa balei na akougete os ixos klishs eixe allaksei me ena ixo.meta pao

pali sto file explorer gia patiso set as ringtone kai mantepste xathike auto to

option.meta apo thn empiria mou meta kaka mp3 player leo mipos na bgalo to mp3 player etsi gia na do ti tha ginei diladi.mantepste emfanistike ksana h

epilogi set as ringtone. why??? o mp3 player poy leo einai o trial ths pocket

mind to pocket musik bundle to pio kainourio pou ipostirisei lei thn version se :lol: :lol: :wacko: :wacko: :blink:

by the way yparxei kanena mp3 player anthropino :D

mipos exei kanenas to serial number ekeinou tou kakoy mp3 player giati

kata bathos mou aresei(pocket musik bundle) :alien:

 

thanks in advance :)

Link to comment
Share on other sites

εννοεις διαφορετικους ηχους; δικους σου;

ναι για δικους μου ηχους ρωταω πως μπορω να βαλω.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

για πειτε μου ρε παιδια η καρτα SD που εχει μεσα στη συσκευη ειναι μονο 8 mb.

ρωτω γιατι η συσκευη μου αυτο δειχνει.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

re seis auta ta koloprogr@mmata OLA poy einai mp3 players ma ola

otan ta baseis prokaloyn provlimata ektos kai an ego kano kapio lathos.

akouste:me epernan tilefono kai den akougotan tipota giati to mp3 pou

eixa balei na akougete os ixos klishs eixe allaksei me ena ixo.meta pao

pali sto file explorer gia patiso set as ringtone kai mantepste xathike auto to

option.meta apo thn empiria mou meta kaka mp3 player leo mipos na bgalo to mp3 player etsi gia na do ti tha ginei diladi.mantepste emfanistike ksana h

epilogi set as ringtone. why??? o mp3 player poy leo einai o trial ths pocket

mind to pocket musik bundle to pio kainourio pou ipostirisei lei thn version se :lol: :lol: :wacko: :wacko: :blink:

by the way yparxei kanena mp3 player anthropino :D

mipos exei kanenas to serial number ekeinou tou kakoy mp3 player giati

kata bathos mou aresei(pocket musik bundle) :alien:

 

thanks in advance :)

 

Για να παίζει mp3 για ήχο κλήσης πρέπει να έχεις κάνει τα mp3 associate με τον Windows Media Player. Αν ανοίγουν με άλλο πρόγραμμα τότε δεν παίζει ο ήχος και βάζει τον default. Απατη ΜS :down:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλευει κανονικά

Σου δουλεύει γιατί δεν έχεις το weatherpanel! Δυστυχώς αυτό κάνει την ζημιά και στο δικό μου, τουλάχιστον, κινητό... έφαγε σουτ!!! Κανένα δίλημμα δεν έχω όταν πρόκειται για κάποια βασική λειτουργία του τηλεφώνου που "παρεμποδίζεται" από οποιδήποτε άλλο πρόγραμμα, έστω και αν αυτό είναι όντως χρήσιμο (πόσο μάλλον όταν πρόκειται για ένα πρόγραμμα...καιρού). Το μόνο που πρόβλημα σε αυτές τις περιπτώσεις είναι... να ανακαλύψεις τον υπεύθυνο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...