Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι αξεσουάρ έχετε για το S100. Πείτε τις εμπειρίες σας.

Προτείνετε καμιά θήκη και screen protector για το S100?

 

Έχει κανείς σας την βάση συγχρονισμού? Αξίζει?

Χωράει να το βάλεις στην βάση ενώ είναι στην θήκη σιλικόνης?

 

Thanks

:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ απλά τη δερμάτινη θήκη της Krusell με το διαφανές πλαστικό από μπροστά. Screen protector φτιάχνω από λεπτή ζελατίνα (χρησιμοποιήται σαν εξώφυλλο για βιβλιαράκια) και λειτουργεί τέλεια. Η βάση κατα τη γνώμη μου δεν αξίζει. Είχα στο προηγούμενο pda μου και δεν με τρέλανε. Καλύτερα να πάρεις ένα bluetooth adapter για το πισί...
Link to comment
Share on other sites

@kubiak, αν δεις καμια σελιδα πιο πισω δικο μου Post θα δεις και εμενα οτι ειχε πεσει και μετα δεν δουλευε το ακουστικο και μένα (για τον γολγοθα του πουλιαδη δεν θα ανεφερθω)...τελικα για να καταλαβω, ειναι τοσο ευεσθιτο πια το JAM ??? Δηλαδη με μια πτωση ξερεις οτι θα σου χαλασει το ακουστικο ?? Γιατι απο τι βλέπω πολυς κοσμος εχει το συγκεκριμενο προβλημα....

Πολυ ασυμφορο μου κανει αυτο....

Είχα θύκη σιλικονις αλλα δεν κανει και πολυ δουλεια και δερματινι δεν μου αρεσει γιατι γίνεται πολυ ογκοδες το κινητο (και φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση να το κρεμάσω σε καμια ζωνη)

 

Χμμμ....

 

Ας ρωτήσω τότε κάποια πράγματα:

 

1.Έχει αγοράσει κανείς από το mobilejoker.de; Υπάρχουν παγίδες και ρίσκα αν αγοράσω το "T-Mobile MDA Compact" από αυτούς;

2. Από τις τρείς θήκες:

 

ποια είναι η πιο ανθεκτική και προστατεύει καλύτερα το κινητό (ανεξαρτήτως επιπλέον όγκου);

 

 

Τι λέτε;

 

 

.

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

cmavr8 : μήπως θυμάσαι πως λέγεται η ζελατίνα που χρησιμοποιείς για screen protector, για να αγοράσουμε και εμείς. (αυτές που έχουν υπόψη μου έχουν αρκετή κόλα πάνω, πράγμα όχι και τόσο καλό για την οθονούλα) ? Η ευκρίνεια της οθόνης δεν χάνει μετά την τοποθέτηση της ζελατίνας, ή είναι στα επίπεδα ενός κανονικού protector (πχ Brando) ?
// Huawei P6 //
Link to comment
Share on other sites

cmavr8 : μήπως θυμάσαι πως λέγεται η ζελατίνα που χρησιμοποιείς για screen protector, για να αγοράσουμε και εμείς. (αυτές που έχουν υπόψη μου έχουν αρκετή κόλα πάνω, πράγμα όχι και τόσο καλό για την οθονούλα) ? Η ευκρίνεια της οθόνης δεν χάνει μετά την τοποθέτηση της ζελατίνας, ή είναι στα επίπεδα ενός κανονικού protector (πχ Brando) ?

πιστεύω το καλύτερο screen protector,αν και θέλειπροσοχή κατά την εφαρμογή του,είναι το brando ultraclear.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

exw kai egw thn silicon case alla den exw minei euxaristimenos apo thn apopsi oti mou exei 3exilwsei kai malista apo ton prwto mina

 

xairetismata se maki kai agiorgiti

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά τη δερμάτινη θήκη της Krusell με το διαφανές πλαστικό από μπροστά. Screen protector φτιάχνω από λεπτή ζελατίνα (χρησιμοποιήται σαν εξώφυλλο για βιβλιαράκια) και λειτουργεί τέλεια. Η βάση κατα τη γνώμη μου δεν αξίζει. Είχα στο προηγούμενο pda μου και δεν με τρέλανε. Καλύτερα να πάρεις ένα bluetooth adapter για το πισί...

 

auto pou les oti einai gia vivliarakia nomizo oti exei kola gia na efarmozei se auta!esi ti tha to koliseis epano stin otoni?

Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτά. Την απλή ζελατίνα. Δεν την κολλάω. Απλά την κόβω λίγο μεγαλύτερη και μπαίνει στο περιθώριο. Αν το κάνεις θα δεις ότι κάθεται. Και άμα την κάνεις τέλεια δεν θα κουνιέται και πάνω-κάτω!
Link to comment
Share on other sites

cmavr8 : μήπως θυμάσαι πως λέγεται η ζελατίνα που χρησιμοποιείς για screen protector, για να αγοράσουμε και εμείς. (αυτές που έχουν υπόψη μου έχουν αρκετή κόλα πάνω, πράγμα όχι και τόσο καλό για την οθονούλα) ? Η ευκρίνεια της οθόνης δεν χάνει μετά την τοποθέτηση της ζελατίνας, ή είναι στα επίπεδα ενός κανονικού protector (πχ Brando) ?

Είναι απλή ζελατίνα. Στα βιβλιοπωλία. Χωρίς κόλλα. Ευκρίνια τέλεια μέχρι να την γρατζουνίσεις (βέβαια ακόμα και με το πενάκι γρατζουνιέται...). Μετά είναι απλά πολύ καλή. Νομίζω αξίζει να την δοκιμάσεις, ειδικά αν σκεφτείς ότι είναι δωρεάν. (ή σχεδόν...)

Link to comment
Share on other sites

Pedia thelo voithia...!!!!!

Mpika sto http://www.clubimate.com eixa enan idi iparxon logariasmo kai eixa kanei register to IMATE JAM me to IMEI!

Ithela loipon na anoikso ena kainourio logariasmo kai ekana delete tin siskevi apo ton palio logariasmo gia na tin valo sto kainourio (TI ITHELA KAI TO EKANA!!!! :-( )

Apo tote den mporo me tipota na kano register tin siskevi sto kainourio logariasmo alla oute ston palio me apotelesma na min mporo na kano tipota!

Exo stile dio mail sto support alla me exoun grapsi kanonika...

MPORI KANENAS NA ME VOITHISI??? PLZ!

:)
Link to comment
Share on other sites

Guest a778899

Παιδια καλημερα

χρειαζομαι επιγοντως φορτιστη αυτοκινητου για το S100 και δε βρισκω πουθενα στη Θεσσαλονικη.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα

χρειαζομαι επιγοντως φορτιστη αυτοκινητου για το S100 και δε βρισκω πουθενα στη Θεσσαλονικη.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

play247.gr/ , παρε εναν φορτιστή USB αυτοκινήτου και είσαι ετοιμος

Link to comment
Share on other sites

Pedia thelo voithia...!!!!!

Mpika sto http://www.clubimate.com eixa enan idi iparxon logariasmo kai eixa kanei register to IMATE JAM me to IMEI!

Ithela loipon na anoikso ena kainourio logariasmo kai ekana delete tin siskevi apo ton palio logariasmo gia na tin valo sto kainourio (TI ITHELA KAI TO EKANA!!!! :-( )

Apo tote den mporo me tipota na kano register tin siskevi sto kainourio logariasmo alla oute ston palio me apotelesma na min mporo na kano tipota!

Exo stile dio mail sto support alla me exoun grapsi kanonika...

MPORI KANENAS NA ME VOITHISI??? PLZ!

 

:cry: RE PEDAKIA IPARXI KANENAS POY MPORI NA MOU STILI ME PM TOUS KODIKOUS TOU GIA NA KATEVASO TO NEW FIRMWARE KAI DIAFORA ALLA APPS???? THA TOU XROSTAO XARI! :!:

:)
Link to comment
Share on other sites

den se katalava.. tin enois kai sta dio?

Πριν κάνεις edit το μήνυμά σου, ρώταγες ποιό είναι το username και το password... Έκανες τροποποίηση ενώ εγώ απαντούσα...;)

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνεις edit το μήνυμά σου, ρώταγες ποιό είναι το username και το password... Έκανες τροποποίηση ενώ εγώ απαντούσα...;)

 

 

 

Nai sorry exis dikio...!!

Se efxaristo friend!

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...