Jump to content

Τι ψηφίσατε στη Eurovision;


lewton
 Κοινοποίηση

Τι ψηφίσατε;  

76 members have voted

  1. 1. Τι ψηφίσατε;

    • Κύπρος!!! (Χριστοφόρου και ξερό ψωμί)
      11
    • Αλβανία
      1
    • Μάλτα
      2
    • Σερβία-Μαυροβούνιο
      0
    • Ρουμανία
      1
    • Μολδαβία
      1
    • Νορβηγία
      6
    • Ελβετία
      2
    • Ουγγαρία
      3
    • Φυσικά δεν ψήφισα.
      49


Recommended Posts

ηφίζεις μια χώρα και από κει και πέρα στην γενική σούμα η πρώτη σε ψήφους παίρνει το 12άρι, η δεύτερη το 10άρι κοκ...

 

εππ.. αμα ηταν ετσι τα πραγματα τοτε θα ειμασταν τελευταιοι :P

 

οι ψηφοι που δινουμε εμεις πρεπει να διαμορφωνουν τα 8αρια και κατω. τα 10αρια και 12αρια μπαινουν με βαση τις συμμαχιες..

 

οποτε δεν χρειαζεται να ψηφιζουμε τζαμπα την κυπρο και η κυπρος εμας.. :P ( λεω τωρα.. )

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν ψήφισα τπτ. Καλό το πανηγυράκι.

Χαρήκαμε και λίγο, κανά 5 λεπτο και αυτό ηταν άλλο.

Δεν υπήρχε λόγος να χαλάσουμε τα λεφτά μας σε ********. Αν θέλω να χαλάσω λεφτά έχω πολλές ******** κατα νου. :)

 

 

Συμφωνω απολυτα και στην τελικη ποιος σας ειπε οτι οι ψηφοι μετρανε στο 100% του αποτελεσματος

Link to comment
Share on other sites

Den psifisa! An psifiza omws tha psifiza Moldavia!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

οι ψηφοι που δινουμε εμεις πρεπει να διαμορφωνουν τα 8αρια και κατω. τα 10αρια και 12αρια μπαινουν με βαση τις συμμαχιες..
Βάσει ποιας συμμαχίας έδωσε η Γερμανία το 12αρι και το 10αρι στην Ελλάδα και Τουρκία αντίστοιχα; Μήπως βάσει της ψήφου Ελλήνων & Τούρκων μεταναστών;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Βάσει ποιας συμμαχίας έδωσε η Γερμανία το 12αρι και το 10αρι στην Ελλάδα και Τουρκία αντίστοιχα; Μήπως βάσει της ψήφου Ελλήνων & Τούρκων μεταναστών;

Ακριβώς BestMan. ;) Προσωπικά έβαλα γονείς και φίλους που ζουν εκεί να ψηφίσουν 5-6 φορές ο καθένας. Και από φίλους που έχω εδώ που ζουν οι γονείς τους εκεί το ίδιο έπραξαν. ;) Αλλά μην ξεχνάς όμως ότι και οι Γερμανοί πρέπει να το ψήφισαν αρκετά το τραγούδι μας γιατί απλά ήταν το καλύτερο. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψηφισα κατι ουτε εγω, ουτε η υπολοιπη παρεα που ημασταν σε φιλικο σπιτι!

Προτιμουμε να αλληλοψηφιζομαστε!:D:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

stin afstria kostize to sms/tilefonima 50cent me to 20%fpa na perilamvanete stin timi...

psifisa tin ellada etsi gia ton tzertzele giati kaname mpougio 12-13 atoma pou mazeftikame spiti mou (oloi mousikoi)... anyway... apo tin afstria pirame mono 4 pontous etsi kai alios...

prosopika gia eurovision ta kalitera komatia itan tis malta, tis elladas kai tis roumanias... ola ta alla itan mexri kai gia eurovision gia ta mpaza... kai eidika ton -o theos tous, na tous kanei evropaious- evreon/israilinon...

Link to comment
Share on other sites

stin afstria kostize to sms/tilefonima 50cent me to 20%fpa na perilamvanete stin timi...

psifisa tin ellada etsi gia ton tzertzele giati kaname mpougio 12-13 atoma pou mazeftikame spiti mou (oloi mousikoi)... anyway... apo tin afstria pirame mono 4 pontous etsi kai alios...

prosopika gia eurovision ta kalitera komatia itan tis malta, tis elladas kai tis roumanias... ola ta alla itan mexri kai gia eurovision gia ta mpaza... kai eidika ton -o theos tous, na tous kanei evropaious- evreon/israilinon...

Καλά, σοβαρά σου άρεσε το τραγούδι της Ρουμανίας;

Εγώ δε μπορούσα να πιστέψω ότι πήρε τόσες ψήφους.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψηφισα ουτε εγω!!Αλλα ΑΑΑΑΑΜΑ ψηφιζα,σιγουρα Ελβετια.:D

 

I couldn't agree more with Τρελοκόριτσο!

 

Οι Vanilla Ninja και το Cool Vibes ήταν fabulous,

marvelous absolutely perfect!!

 

Εγώ ενθουσιάστηκα και φωνάρες και κορμάρες και νιμου(άρες)!!!

 

:w00t: :w00t: :w00t: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

και η τουρκια γιατι μας εδωσε 12αρι? επειδη εχουμε πολλους ελληνες ομογενεις εκει περα? ΕΛΕΟΣ.. επισης το ηνωμενο βασιλειο παιρνει τα τελευταια 2 χρονια τις χαμηλοτερες βαθμολογιες, εξαιτιας της συμμαχιας blur-bush για τον πολεμο στο ιρακ.μην μου πειτε οτι δεν σας αρεσε το τραγουδι της Javine. οποτε μην μου λετε εμενα οτι δεν παιζονται συμμαχιες... τζαμπα εκανε εξαλλου η ελενα τις περιοδιες? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ψηφίσαμε από Αγγλία, εδώ, την Έλενα :)

 

 

Γύρω στους 15 ψήφους (με 30 cent τον ένα, δεν ήταν και δύσκολο!!!)

 

Μάλλον το έκαναν και άλλοι πολλοί για να πάρουμε 12ρι από Αγγλία... ;)

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πέρσι που ζούσα στην Αγγλία ψήφησα τον Σάκη πολλές φορές!!! ;)

 

Φέτος δεν ψήφισα Κύπρο γιατί ήταν σίγουρο το 12άρι (αν και μου αρέσει πάρα πολύ το τραγούδι), οπότε ψήφισα τον πολύ συμπαθητικό Σουηδό, ο οποίος πάτωσε δυστυχώς, αν και καλός, και δεν υπάρχει καν στη λίστα εδώ, οπότε θα επιλέξω Κύπρος!!!!!ΓΙΟΥΠΙΙ!!! :cool:

If you think there is good in everybody, you haven't met everybody!! :devil:
Link to comment
Share on other sites

Φέτος δεν ψήφισα Κύπρο γιατί ήταν σίγουρο το 12άρι

Μάλλον έτσι πρέπει να είναι. Το 12άρι ίσως και το 10άρι είναι εξασφαλισμένα από τις επιτροπές και από το 8άρι και κάτω πάει televoting. Αν και λένε ότι όλα είναι από televoting εγώ προσωπικά δεν το πιστεύω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...