Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Ναι αμε.

Έτσι η γυναίκα μου είναι πιο ξεκούραστη το βράδυ;):p

 

κριμα η δικια μου και πτωμα να ειναι αναβει φωτιες ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κριμα η δικια μου και πτωμα να ειναι αναβει φωτιες ;)

 

Το ξέρω:lol::lol::lol:

(πλάκα κάνω, μην παρεξηγηθείς)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα παλεψω για την σχεση γιατι αν θα μπω στην διαδικασια να προσπαθησω να παλαιψω σημαινει οτι κατι δεν παει καλα. κι αν κατι δεν παει καλα καλυτερα να το αφησεις.

 

Οταν λες σωστα τι εννοεις; μια χαρα σωστη ειναι η συμπεριφορα μας, εσεις ξεπεταγεστε και την βλεπετε καπως. θες κι αλλη φαση; ζει ενας φιλος με την κοπελα του στο ιδιο διαμερισμα και ξαφνικα του λεει οτι ναι μεν σαγαπω αλλα θελω κι αλλο ενα παιδι. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΡΕ?

 

Είμαι στα 23 αν και αυτο δεν νομιζω οτι λεει κατι. ισως να φταιει το οτι ειμαι κατα των μακροχρονιων σχεσεων... και ναι αν θες πες με και γουρουνι. εσεις με κανατε ετσι.

 

edit: να σε προλαβω για το "88" που λεει το νικ μου και για το οτι δεν φαινομαι για τοσο. προβλημα μου και προβλημα σου. δεν σε ξερω δεν με ξερεις. ανταλασουμε αποψεις και εμπειριες εδω μεσα και αυτο δεν σημαινει τιποτα απολυτως στην πραγματικη ζωη. δεν ξερεις τι εχω ζησει δεν ξερω τι εχεις ζησει. καθενας για την παρτη του και ετσι πρεπει να ειναι.

 

εντελως φιλικά! (σας αφηνω παω δουλεια. τσαγια!)

 

Κάτσε γιατί σε έχασα..Όταν λέω να παλέψεις δεν είπα να τα βάλεις και με τα θεριά...Απλά να κάτσεις να συζητήσεις, να υποχωρήσεις, να ζητήσεις πράγματα..Κάτι τέτοιο εννοούσα..Και όσο για την φάση που λες με τον φίλο σου δεν κατάλαβα ποιο θεωρείς πρόβλημα..Πρόβλημα ότι απλά συζούνε ή ότι η κοπέλα του είπε ότι θέλει και άλλο μωρό? Υποθέτω έχουν ήδη ένα άρα γιατί να μην κάνουν και 2ο?

 

Το ότι εισαι στα 23 και δεν θες μακροχρονιες σχέσεις έχει να κάνει με την ηλικία σου (ουτε εγώ τις ήθελα) και ότι πας και πέφτεις σε λάθος άτομα..Ψάξτο λιγάκι και μείνει και μόνος σου και τότε θα καταλάβεις πολλά περισσότερα για σένα..

 

Όσο για το καθένας για την πάρτη του sorry αλλά διαφωνώ...Πίστευα και πιστεύω πως μπορείς να συνυπάρξεις με έναν άνθρωπο και να προσπαθήσεις για κάτι καλό χωρίς να κοιτάς πάντα μόνο εσένα και τον εγωισμό σου..

 

Και εννοείται πως ούτε εσυ ξέρεις τι μπορεί να έχω περάσει εγώ..Συζήτηση κάνουμε..

 

Χε χε, με κατάλαβες...:lol:

 

Και αφού ρε φίλε η γυναίκα σου δουλεύει , γιατί δεν πλένεις κανένα πιάτο να βοηθήσεις και εσύ???

Ή έστω κάτι άλλο που να σου αρέσει περισσότερο

 

αφου ξερεις την απαντηση γιατι ρωτας;:p

 

Γιατί "οι δουλειές του σπιτιού είναι για τις γυναίκες"; Γυρίσαμε στο '50 ρε παιδιά :lol:;

 

Ξέρεις να κάνεις όμως ή αν (χτύπα ξύλο) μείνεις μόνος σου κάποια στιγμή θα σε φάνε οι αράχνες?

 

Ωραία συζήτηση..Δλδ kostakis οι άντρες που μένουν μόνοι τους και κάνουν ολες τις δουλειές του σπιτιού τι είναι?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

ha τωρα ειδα το poll.βαλτε και επιλογη θα την εδερνα :chair: θα τον ευνουχιζα :knife: κ θα εβλεπα τα μαιλ μου :geek: μεσω του tytn 2 μου την ωρα που τους εκαιγα ζωντανους για μας τους πιο θερμοαιμους!!!:devil::rotfl::tease:

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

ha τωρα ειδα το poll.βαλτε και επιλογη θα την εδερνα :chair: θα τον ευνουχιζα :knife: κ θα εβλεπα τα μαιλ μου :geek: μεσω του tytn 2 μου την ωρα που τους εκαιγα ζωντανους για μας τους πιο θερμοαιμους!!!

 

Αυτό για τον ευνουχισμό δεν το είχα σκεφτεί...:lol: just kidding..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συζήτηση..Δλδ kostakis οι άντρες που μένουν μόνοι τους και κάνουν ολες τις δουλειές του σπιτιού τι είναι?

 

δν ειπε οτι ειναι κατι μωρε, απλα δεν ειναι το στυλ του..

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

δν ειπε οτι ειναι κατι μωρε, απλα δεν ειναι το στυλ του..

 

Απλή απορία έχω..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συζήτηση..Δλδ kostakis οι άντρες που μένουν μόνοι τους και κάνουν ολες τις δουλειές του σπιτιού τι είναι?

 

δε καταλαβα,αυτοι που μενουν μονοι τους.....χχμμμ......ωραια ερωτηση.....μαλλον εχουν υπηρετριες.ξερεις μωρε τη γειτονισα τη μαμα την αδερφη ολο και κατι βρισκεται.

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβα,αυτοι που μενουν μονοι τους.....χχμμμ......ωραια ερωτηση.....μαλλον εχουν υπηρετριες.ξερεις μωρε τη γειτονισα τη μαμα την αδερφη ολο και κατι βρισκεται.

 

Μάλιστα..Ο καλός μου πάντως δεν έχει καμία από αυτές..Και κάνει τα πάντα μόνος του..Εκτός απο το μαγείρεμα που πάει το ταπεράκι της μαμάς του και της μαμάς μου σύννεφο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..Ο καλός μου πάντως δεν έχει καμία από αυτές..Και κάνει τα πάντα μόνος του..Εκτός απο το μαγείρεμα που πάει το ταπεράκι της μαμάς του και της μαμάς μου σύννεφο..

 

Σε έχασα,ειναι ο καλός σου,μένει μόνος του και αντί να του μαγειρεύεις εσυ του μαγειρεύουν οι μαμάδες του; κάτι δεν μου κολλάει

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..Ο καλός μου πάντως δεν έχει καμία από αυτές..Και κάνει τα πάντα μόνος του..Εκτός απο το μαγείρεμα που πάει το ταπεράκι της μαμάς του και της μαμάς μου σύννεφο..

 

αρα;εχει τη μαμα να τον ταιζει κατα τ'αλλα τα κανει ολα μονος του :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε έχασα,ειναι ο καλός σου,μένει μόνος του και αντί να του μαγειρεύεις εσυ του μαγειρεύουν οι μαμάδες του; κάτι δεν μου κολλάει

 

Δεν το έχασες..Ο καλός μου μένει μόνος του και τρώει είτε από την μαμά του είτε από την μαμά μου (από όπου τρώω και εγώ)..Λίγο δύσκολο να προλάβω να μαγειρέψω κιόλας την ώρα που δουλεύω όλη μέρα, έχουμε συνήθως αντίθετα ωράρια και δεν μένουμε και μαζί..

 

Καθαρίζει το σπίτι μονος του, βάζει πλυντήρια, απλώνει τα ρούχα του, σιδερώνει και κανά πουκάμισο κτλ..Το μαγείρεμα μόνο δεν κάνει γιατί τον προλαβαίνουμε ή εγώ ή η μαμά του.

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

"ο καλος σου"????βρε βρε ζουζουνιες!!!!:happy::p εγω παντως κα8ε σ/κ μην πω πως νιω8ω που πρεπει να κανω ολες τισ δουλειες της βδομαδας για να χω free μετα(πλυσιμο καθαρισμα σιδερωμα κτλ).χωρια που μαγειρευω κιολας...ααααχχχχ αυτα τα φοιτητικα και τα μετα-φοιτητικα χρονια:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχασες..Ο καλός μου μένει μόνος του και τρώει είτε από την μαμά του είτε από την μαμά μου (από όπου τρώω και εγώ)..Λίγο δύσκολο να προλάβω να μαγειρέψω κιόλας την ώρα που δουλεύω όλη μέρα, έχουμε συνήθως αντίθετα ωράρια και δεν μένουμε και μαζί..

 

Καθαρίζει το σπίτι μονος του, βάζει πλυντήρια, απλώνει τα ρούχα του, σιδερώνει και κανά πουκάμισο κτλ..Το μαγείρεμα μόνο δεν κάνει γιατί τον προλαβαίνουμε ή εγώ ή η μαμά του.

 

Εγώ θα άφηνα όλες τις άλλες δουλειές στις μαμάδες και θα έκανα εγώ το μαγείρεμα που ειναι και ευχαρίστηση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα άφηνα όλες τις άλλες δουλειές στις μαμάδες και θα έκανα εγώ το μαγείρεμα που ειναι και ευχαρίστηση

 

σεφ εισαι;:lol:

Link to comment
Share on other sites

μπορει να του αρεσει βρε

 

εμενα πχ με ξετρελαινει το να μαγειρευω και να πλενω πιατα...αλλα μην ακουσω για ξεσκονισμα και κατεβασμα σκουπιδιωνhttp://www.laymark.com/i/m/m095.gif

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μπορει να του αρεσει βρε

 

εμενα πχ με ξετρελαινει το να μαγειρευω και να πλενω πιατα...αλλα μην ακουσω για ξεσκονισμα και κατεβασμα σκουπιδιωνhttp://www.laymark.com/i/m/m095.gif

 

γιατι εχεις αλλεργια στη σκονη;:lol::lol:η στη μποχα;:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τα βαριεμαι.ειδικα το ξεσκονισμα.σα την ταινια με το καρατε κιντ ενα πραγμα..τα δε σκουπιδια δε θελω να τα κατεβαζω (γιατι αυτο συνηθως πρεπει να γινει πρωι που φευγω για δουλεια) και πρεπει να ξανα ανεβαινω για να πλυνω τα χερια μου
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σεφ εισαι;:lol:

 

Όχι αλλά θα το ήθελα πολύ να γίνω αλλά μόνο και μόνο από χόμπι,όχι για επάγγελμα,αλλά ειναι 2 χρόνια και δεν ειναι εύκολο,η μαγειρική μου αρέσει παρά πολύ και ασχολούμαι αρκετά μόνος μου. πάντως φτιάχνω τα πιο νόστιμα φαγητα,να σας φτιάξω σουβλάκι που δεν έχετε ξαναφαει στη ζωή σας.

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά θα το ήθελα πολύ να γίνω αλλά μόνο και μόνο από χόμπι,όχι για επάγγελμα,αλλά ειναι 2 χρόνια και δεν ειναι εύκολο,η μαγειρική μου αρέσει παρά πολύ και ασχολούμαι αρκετά μόνος μου. πάντως φτιάχνω τα πιο νόστιμα φαγητα,να σας φτιάξω σουβλάκι που δεν έχετε ξαναφαει στη ζωή σας.

 

τι εννοεις σουβλακι;εγω σουβλακι λεω το σουβλακι το πραγματικο σουβλακι οχι αυτο που λενε καποιοι που του βαζουν και τζατζικι μεσα μπλιαχχχχ

Link to comment
Share on other sites

http://49gym-athin.att.sch.gr/etwinning/produits/images/souvlakia2.JPG

 

 

ειμαστε οφ τοπικ...το ξερετε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις σουβλακι;εγω σουβλακι λεω το σουβλακι το πραγματικο σουβλακι οχι αυτο που λενε καποιοι που του βαζουν και τζατζικι μεσα μπλιαχχχχ

 

Δεν εννοώ πίτα, σουβλάκι σκέτο,ξυλακι.

Οι σεφ ειναι αυτοί που συνδιαζουν γεύσεις και φτιάχνουν φαγητα,επίσης στο ψήσιμο βάζουν και την τέχνη τους

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις σουβλακι;εγω σουβλακι λεω το σουβλακι το πραγματικο σουβλακι οχι αυτο που λενε καποιοι που του βαζουν και τζατζικι μεσα μπλιαχχχχ

 

Eσύ είσαι του καλαμακίου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://49gym-athin.att.sch.gr/etwinning/produits/images/souvlakia2.JPG

 

 

ειμαστε οφ τοπικ...το ξερετε?

 

Δεν εννοώ πίτα, σουβλάκι σκέτο,ξυλακι.

Οι σεφ ειναι αυτοί που συνδιαζουν γεύσεις και φτιάχνουν φαγητα,επίσης στο ψήσιμο βάζουν και την τέχνη τους

 

Eσύ είσαι του καλαμακίου. :lol:

 

η freak με καταλαβαινει απολυτααααααα

 

elusive δε το λενε καλαμακι,σουβλακι το λενε,ελεος δε πινουμε φραπε,ακου καλαμακι,με ζαλισατε παω να παιξω λιγο ποκερακι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...