Jump to content

[S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 329
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

38 κυκλους φορτισεις σωστα? αυτο δεν ειναι? 32501ae86dbb0b74dd9225c6af61c3ca.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δείχνει κυκλους εμένα δείχνει συνδέσεις φορτιστή. Οπότε για αυτό δε χρειάζεσαι root. Πως έπεσε η υγεία τόσο με 38 κυκλους?

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει κυκλους εμένα δείχνει συνδέσεις φορτιστή. Οπότε για αυτό δε χρειάζεσαι root. Πως έπεσε η υγεία τόσο με 38 κυκλους?
δεν ξερω :(...τωρα φορτιζει...δεν τα ξερω καλα μην νομιζεις...γιατι λες να επεσε?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω :(...τωρα φορτιζει...δεν τα ξερω καλα μην νομιζεις...γιατι λες να επεσε?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πόσο καιρό το έχεις? Η δεν είναι σωστή η μέτρηση η λόγω θερμοκρασιών που ανεβάζει έπεσε γρήγορα η απόδοση της. 38 κύκλοι αν όντως είναι πλήρες φορτισεις λογικά το έχεις 2 μήνες το κινητό κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις? Η δεν είναι σωστή η μέτρηση η λόγω θερμοκρασιών που ανεβάζει έπεσε γρήγορα η απόδοση της. 38 κύκλοι αν όντως είναι πλήρες φορτισεις λογικά το έχεις 2 μήνες το κινητό κοντά.
ναι σχεδον 2 μηνες το εχω....δηλαδη εχει καποιο θεμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι σχεδον 2 μηνες το εχω....δηλαδη εχει καποιο θεμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι κανένα θέμα δεν έχει μια χαρά είναι. Εφόσον σε ικανοποιεί στην αυτονομία του άσε να λένε ότι θέλουν οι μετρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα θέμα δεν έχει μια χαρά είναι. Εφόσον σε ικανοποιεί στην αυτονομία του άσε να λένε ότι θέλουν οι μετρήσεις.
κραταει με φουλ social και game 1 μερα σχεδον μπορει και την επομενη το πρωι

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κραταει με φουλ social και game 1 μερα σχεδον μπορει και την επομενη το πρωι

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απλα είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Απλα είσαι.
ωραια :) κοιτα λιγο στο επισημο για s9+ αν ξερεις τι να κανω... Στο ποστ :)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μέτρηση τις υγεια μπαταριας σε ολα αυτα τα προγραμματα δεν ειναι σωστή .μια χαρα ειναι το κινητο σου .και πρωτη μερα να το εβαζες το προγραμμα πανω απο 93 δεν θα σου έδειχνε.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Η μέτρηση τις υγεια μπαταριας σε ολα αυτα τα προγραμματα δεν ειναι σωστή .μια χαρα ειναι το κινητο σου .και πρωτη μερα να το εβαζες το προγραμμα πανω απο 93 δεν θα σου έδειχνε.

 

Αυτό που λέει ο φίλος εδώ ισχύει.

Μη δίνετε βάση σ αυτές τις μετρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αλήθεια?? Ενδιαφέρον τιμή ✌

Όσοι μπορούν με τιμολόγιο ειδικά

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

629€ στο Κωτσόβολο το s9 plus

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Κατά διαστήματα από το καλοκαίρι μέχρι πριν λίγες μέρες έπαιζε στα 587 σε vodafone και Γερμανό, οπότε χλιαρή η προσφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι μπορούν με τιμολόγιο ειδικά

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Πεντακόσια κάτι βγαίνει με τιμολόγιο και στην wind που πέρασα χτες

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πεντακόσια κάτι βγαίνει με τιμολόγιο και στην wind που πέρασα χτες

Ο Γερμανός έχει και 20% επιστροφή με eurobank

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κανείς την διαφορά των περίπου 30 ευρώ, μεταξύ γνωστών αλυσίδων και καταστημάτων απο το skroutz, συμφέρει να πάρει κάποιος το S9+ από π.χ. Κοτσώβολο και να είναι ελληνικό, ή από τα άλλα πιο φθηνά και να είναι EU ; Και τελικά, έχει καμία διαφορά στην πραγματικότητα; Η εγγύηση είναι παντού δύο χρόνια, απλώς αναρωτιέμαι αν ρισκάρεις από τα σκρουτζομάγαζα να πέσεις σε κανένα περίεργο Βουλγαρίας ή άλλης χώρας...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κανείς την διαφορά των περίπου 30 ευρώ, μεταξύ γνωστών αλυσίδων και καταστημάτων απο το skroutz, συμφέρει να πάρει κάποιος το S9+ από π.χ. Κοτσώβολο και να είναι ελληνικό, ή από τα άλλα πιο φθηνά και να είναι EU ; Και τελικά, έχει καμία διαφορά στην πραγματικότητα; Η εγγύηση είναι παντού δύο χρόνια, απλώς αναρωτιέμαι αν ρισκάρεις από τα σκρουτζομάγαζα να πέσεις σε κανένα περίεργο Βουλγαρίας ή άλλης χώρας...

 

 

Η wind τρέχει καλή προσφορά

30 ευρώ δεν είναι λίγα λεφτά μπορείς να αγοράσεις θήκες τζαμακια ακόμα κ ασφάλεια κτλ. Απλά στην αλυσίδα βάζεις άτοκα πιο εύκολα..

ΌΧΙ δεν έχει καμία διαφορά παρτο από σκρουτζ η από best price αρκεί να έχει πολλές καλές αξιολογησεις το κατάστημα εκεί.. Αν είναι από ευρωπαϊκή χώρα ΔΕΝ έχεις κανένα μα κανένα πρόβλημα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καμία απολύτως διαφορά δεν εχουν τα κινητά. Η μόνη διαφορά είναι η περίοδος doa που στα μεγάλα μαγαζιά στο αλλάζουν χωρίς πολλά πολλά, ως επί το πλείστον! Είναι μια έξτρα σιγουριά όπως και να το κάνεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχει γίνει κάτι γενικά με τη διαθεσιμότητα; Βλεπω δεν ειναι τοσο ευκολο να το βρεις στα γνωστα σκρουτζομαγαζα. Μικρό και μεγαλο..

Ξερουμε κατι;

Ψαχνω το μικρο και το θελει και μπλε η γυναικα..

Ντίνος
Link to comment
Share on other sites

Εχει γίνει κάτι γενικά με τη διαθεσιμότητα; Βλεπω δεν ειναι τοσο ευκολο να το βρεις στα γνωστα σκρουτζομαγαζα. Μικρό και μεγαλο..

Ξερουμε κατι;

Ψαχνω το μικρο και το θελει και μπλε η γυναικα..

πάντα έτσι ήταν το μπλέ

επίσης μια χαρά υπάρχει στο δεύτερο μαγαζί το μικρό και σε μπλε

επίσης στο γνωστό Κάιζερ είναι άμεσα διαθέσιμο

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Παντα ετσι ηταν ε, οταν ειχα τσιμπησει το δικο μου (μαυρο plus) δεν βρηκα δυσκολια.

 

Τωρα με το μικρο κ σε μπλε ηθελε λιγο σκρολαρισμα περισσοτερο.

Μια χαρα το βρηκα τελικα ενα 30αρι παραπάνω απο τη χαμηλότερη τιμή..

Ολα καλα.

Ντίνος
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κανείς την διαφορά των περίπου 30 ευρώ, μεταξύ γνωστών αλυσίδων και καταστημάτων απο το skroutz, συμφέρει να πάρει κάποιος το S9+ από π.χ. Κοτσώβολο και να είναι ελληνικό, ή από τα άλλα πιο φθηνά και να είναι EU ; Και τελικά, έχει καμία διαφορά στην πραγματικότητα; Η εγγύηση είναι παντού δύο χρόνια, απλώς αναρωτιέμαι αν ρισκάρεις από τα σκρουτζομάγαζα να πέσεις σε κανένα περίεργο Βουλγαρίας ή άλλης χώρας...

 

Δεν αλλάζει κάτι απ όπου και να το πάρεις.

Τι νομίζεις; Πως τα Ελληνικά είναι καλύτερα ξέρω γω;

Ίσα ίσα που εγώ παρακαλάω να μη μου έρθει κανα Ελληνικό όταν παίρνω από skroutz.

Τώρα έχω ένα Γερμανικό πχ και πήρε Pie απ τις 24 του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...