Jump to content

MyPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Που να γίνει το meeting?  

66 members have voted

  1. 1. Που να γίνει το meeting?

    • Village Park , Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      27
    • Olympico (Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας) ,Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      17
    • Flocafe Μαρούσι (Village Cinemas) ,Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      22


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

Για ρέντη βολεύει το τρόλλεϋ 21 από Ομόνοια?

 

Voleuei!Ki egw to 21 pairnw apo thn peiraiws gia na paw sth sxolh!Allwste einai apenanti apo to village! :-)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

katelh3a xt3s sto Village Park gia tainia apo sponta...

 

Ρε παιδια ελεος... Τι γινετε εκει????

 

Γνωριζετε ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ κοσμο εχει αυτο το μερος??????

 

Μηλαμε για χαος...

 

Μιλιουνια απο κοσμο... Ειστε σιγουροι οτι θελετε να βρεθουμε εκει??

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση, πως όλοι συμφωνούν ότι μπορούμε να βρεθούμε οπουδήποτε.....Το θέμα είναι η τελική απόφαση και ο συντονισμός των ενεργειών...γιατί οι μέρες περνούν! ;)

 

Σαφώς φυσικά, πρέπει να κλειστούν και κάποια τραπέζια.....κλπ,κλπ... :whistle:

 

Διαφορετικά, ας δοθεί delete..... :'(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Έχω την εντύπωση, πως όλοι συμφωνούν ότι μπορούμε να βρεθούμε οπουδήποτε.....Το θέμα είναι η τελική απόφαση και ο συντονισμός των ενεργειών...γιατί οι μέρες περνούν! ;)

 

Σαφώς φυσικά, πρέπει να κλειστούν και κάποια τραπέζια.....κλπ,κλπ... :whistle:

 

Διαφορετικά, ας δοθεί delete..... :'(

 

symfwnw alla nomizw oti gi'auto to logo h pshfoforia kleinei stis 31..gia na dothei to perhthwrio na kleistoun ta trapezia..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Tomby

 

Ψήφισα Μαρούσι....

 

Όπου και να γίνει μέσα είμαι.

 

 

The same for me, psifisa Maroussi, alla den me pirazei opou kai na ginei, kalh parea na yparxei, apo ekei kai epita ola ta alla perritevoun... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

 

katelh3a xt3s sto Village Park gia tainia apo sponta...

 

Ρε παιδια ελεος... Τι γινετε εκει????

 

Γνωριζετε ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ κοσμο εχει αυτο το μερος??????

 

Μηλαμε για χαος...

 

Μιλιουνια απο κοσμο... Ειστε σιγουροι οτι θελετε να βρεθουμε εκει??

 

 

 

Σε γιορτές / αργίες / Παρασκευή / Σαββατο ΚΑΙ κυριακή

ειδικά μετά τις 7 το απόγευμα το Τριγωνο

 

Πετρου Ράλλη - Allou - Village και το εμπορικό το καινούριο με τα bowling , τα εστιατόρια και το Universal απλά ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΝ απο κόσμο

 

Πάντως και εγώ ψηφίζω Village και ελπίζω να καταφέρω να έρθω :o

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

Σε γιορτές / αργίες / Παρασκευή / Σαββατο ΚΑΙ κυριακή

ειδικά μετά τις 7 το απόγευμα το Τριγωνο

 

Πετρου Ράλλη - Allou - Village και το εμπορικό το καινούριο με τα bowling , τα εστιατόρια και το Universal απλά ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΝ απο κόσμο

 

 

συμφωνώ και εγώ... ποιος εχει κανονίσει να κλείσει τραπέζια? :wacko: (το βλέπω να μένουμε όρθιοι.... :blink: )

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Με 27 ψήφους , κερδίζει το Village Park.

 

ΟΚ. Κυριακή 5μμ , Village Park @Ρέντη.

 

Στο Μαρούσι και στο Olympico μπορούσα να "καθαρίσω" για να κέισω τραπέζια , στο Park όμως έχουμε πρόβλημα.

 

Ζητείται λοιπόν ΣΟΒΑΡΟΣ εθελοντής που μένει κοντά στο Village Park (μια και το ψήφισε κιόλας) να πάει μέχρι τα Flocafe και να κλείσει τραπέζια για 25 άτομα ΥΠΕΥΘΥΝΑ (αν έρθουν πιο πολύ το λύνουμε εκείνη την ώρα) .

 

Για να δω υποψήφιους - εθελοντές. :!: :worry:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την vampyre

Με 27 ψήφους , κερδίζει το Village Park.

 

ΟΚ. Κυριακή 5μμ , Village Park @Ρέντη.

 

Στο Μαρούσι και στο Olympico μπορούσα να "καθαρίσω" για να κέισω τραπέζια , στο Park όμως έχουμε πρόβλημα.

 

Ζητείται λοιπόν ΣΟΒΑΡΟΣ εθελοντής που μένει κοντά στο Village Park (μια και το ψήφισε κιόλας) να πάει μέχρι τα Flocafe και να κλείσει τραπέζια για 25 άτομα ΥΠΕΥΘΥΝΑ (αν έρθουν πιο πολύ το λύνουμε εκείνη την ώρα) .

 

Για να δω υποψήφιους - εθελοντές. :!: :worry:

 

egw menw sxetika konta sto village..2 lewforeia mono..den exw prob na paw alla den exw ksanakleisei trapezia kai den kserw thn diadikasia..25 atoma mono re..prokatabolh den theloun?peite mou an einai na paw to apogeuma..

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να θέλουν προκαταβολή.....

 

Αλλά αν νομίζει ο Vampyre πως του είναι ευκολότερο σε κάποιο από τους άλλους δύο προορισμούς και έχει "προσβάσεις"...., γιατί δεν κλείνει εκεί, δεδομένου ότι η απόλυτη πλειοψηφία (100%), συμφωνεί ότι μπορεί να πάει οπουδήποτε.....

 

Υ.Γ. Και αφού υπάρχουν 66 ψήφοι + όσοι ενημερωθούν αργότερα...., δεν πρέπει να κλειστούν τουλαχιστον τραπεζάκια γιά 50 θέσεις...;

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Δεν νομίζω να θέλουν προκαταβολή.....

 

Αλλά αν νομίζει ο Vampyre πως του είναι ευκολότερο σε κάποιο από τους άλλους δύο προορισμούς και έχει "προσβάσεις"...., γιατί δεν κλείνει εκεί, δεδομένου ότι η απόλυτη πλειοψηφία (100%), συμφωνεί ότι μπορεί να πάει οπουδήποτε.....

 

Υ.Γ. Και αφού υπάρχουν 66 ψήφοι + όσοι ενημερωθούν αργότερα...., δεν πρέπει να κλειστούν τουλαχιστον τραπεζάκια γιά 50 θέσεις...;

 

egw lew kalytera na paw to apogeuma village na dw an mporw na kleisw kai an de ginetai ksana postarw kai lew sto vampyre na valei ta mesa...aliws den eixe nohma kai h pshfoforia...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Νo problem....Μόνο γρήγορα, και γιά περισσότερα από 25 άτομα!!! ;)

 

lew na paw kata tis 6..

posa atoma?26?27?10000?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ο αρμόδιος εγώ...., αλλά δεν πιστεύω κάτω από 50....Άλλωστε αν είμαστε λιγότεροι, επιστρέφουμε κάποια τραπεζάκια...., ενώ αντίθετα θα καθόμαστε εκ περιτροπής....
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Δεν είμαι ο αρμόδιος εγώ...., αλλά δεν πιστεύω κάτω από 50....Άλλωστε αν είμαστε λιγότεροι, επιστρέφουμε κάποια τραπεζάκια...., ενώ αντίθετα θα καθόμαστε εκ περιτροπής....

 

fantazomai panw apo 27 afou tosoi pshfisan mono gia to renth..tespa tha pw 50 kai blepoume..an mporei kai kapoios armodios na pei akoma kalytera..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hunk

 

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

fantazomai panw apo 27 afou tosoi pshfisan mono gia to renth..tespa tha pw 50 kai blepoume..an mporei kai kapoios armodios na pei akoma kalytera..

 

Mα και οι άλλοι που ψήφισαν τα άλλα είπαν πως θα έρθουν οπουδήποτε....50 άτομα είναι μέσος όρος και είναι σωστή επιλογή ;)

Link to comment
Share on other sites

Nai pisteuw ki egw oti kalitera einai gia 50 atoma!Elpizw na simfwnoun vevaia kai oi mod-admin!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

loipon paidia molis rwthsa kai akouste..den ginetai na kleisw apo twra alla mporw na erthw leei 1-2 wres pio prin thn kyriakh gia na krathsw ta trapezia...akouw apopseis...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολο να γίνει αυτό που λένε. Απλά πρέπει να πας εσύ ή κάποιος άλλος 2 ώρες πιο πριν και να φυλάξει τα τραπέζια σε συννενόηση με τον μαγαζάτορα. Και δεν είναι απαραίτητο να είσαι μόνος σου, θα μπορούσε να έρθει και κάποιος άλλος... Αν θες προσφέρομαι (και) εγώ χωρίς δευτερη σκέψη!... :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Trobocop®

Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολο να γίνει αυτό που λένε. Απλά πρέπει να πας εσύ ή κάποιος άλλος 2 ώρες πιο πριν και να φυλάξει τα τραπέζια σε συννενόηση με τον μαγαζάτορα. Και δεν είναι απαραίτητο να είσαι μόνος σου, θα μπορούσε να έρθει και κάποιος άλλος... Αν θες προσφέρομαι (και) εγώ χωρίς δευτερη σκέψη!... :) :) :)

 

tha to ektimousa giati tha baresw preza monos mou..an kai mallon tha erthei kai enas filos mazi..to thema einai pws tou les na stithei ekei apo tis 3 gia na erthoun oi alloi stis 5 :!:

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω πως τα τραπέζια πρέπει να είναι στον ίδιο χώρο και όχι σε διαφορετικό ή ακόμα χειρότερα σε διαφορετικό επίπεδο....Από εκεί και πέρα χρειάζεται έγκαιρη ενημέρωση, γιά να πάρουμε το ο.κ., τουλάχιστον μιά ώρα πριν το ραντεβού.... Και φυσικά πρέπει να πάτε τουλάχιστον δύο άτομα.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Και φυσικά πρέπει να πάτε τουλάχιστον δύο άτομα.....

 

 

 

Ως τώρα είμαστε όσοι και τα smilies... :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Να προσθέσω πως τα τραπέζια πρέπει να είναι στον ίδιο χώρο και όχι σε διαφορετικό ή ακόμα χειρότερα σε διαφορετικό επίπεδο....Από εκεί και πέρα χρειάζεται έγκαιρη ενημέρωση, γιά να πάρουμε το ο.κ., τουλάχιστον μιά ώρα πριν το ραντεβού.... Και φυσικά πρέπει να πάτε τουλάχιστον δύο άτομα.....

 

den nomizw na einai toso mal...es pou an tous poume oti theloume na mazeutoume 50 atoma na baloun tous misous panw kai tous allous misous katw..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...