Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το έχει προσέξει κάποιος, ξέρετε ποιό είναι το τραγούδι που ακούγεται στη διαφήμιση του mad για τη συναυλία του dj. Hernan Cattaneo?
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

HI!Καιρο εχο να μπω στο net οπως και στο myphone κι εχω χασει επισόδια!!!!Τεσπα...να ρωτησω,πως λεγεται το κομματι που παιζεται στην διαφήμιση του what's up της cosmote?Ρωταω γιατι μου αρεσει ειναι καπως γελειο λεγοντας συνεχε:lol: ια "ουαουαουα ουαουαουα....":lol:

Sid - La La Mac

 

Εμένα από την πρώτη στιγμή που το άκουσα με εκνευρίζει.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζετε ποιο ειναι το τραγουδι που ακουγεται στο Βασικο Ενστικτο 1 στη σκηνη που η Stone χορευει με τη φιλη της στο Club?

Μάλλον το «Blue» από LaTour θέλεις. :)


Link to comment
Share on other sites

Ένα φανταστικό μπιτάκι που ακούγεται στη διαφήμιση του radio dj για το Sahra club -είναι το τελευταίο πριν τελειώσει η διαφήμιση- μήπως το έχει προσέξει κάποιος να μου πει πως λέγεται; Ακούγεται πάρα πολύ τελευταία στα κλαμπ και μοιάζει πολύ στο traffic του tiesto. :worry:
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Hello again.

To kainourgio tou Mixali Xatzigianni gia tin Cosmote pws legete kai pou mporw na to vrw olokliro???

HELPPPPP.....:blink: :blink: :blink:

 

 

Όλα ή τίποτα και θα το βρεις το DC++ στο hub του Άγγελου.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα...:)

το τραγουδι που ψαχνω ειναι απο την καινουρια ταινια "Miami Vice" που θα βγει στους κινηματογραφους σε 1-2 μηνες (με Colin Farrell και Jamie Foxx).

Για την ακριβεια ψαχνω το κομματι που παιζει στο "προσεχως" που δειχνουν στα σινεμα εδω και λιγο καιρο. Θα ηθελα το ακριβες remix αν καποιος το ξερει...

Thanx..! :O

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλημερα και καλη εβδομαδα...:)

το τραγουδι που ψαχνω ειναι απο την καινουρια ταινια "Miami Vice" που θα βγει στους κινηματογραφους σε 1-2 μηνες (με Colin Farrell και Jamie Foxx).

Για την ακριβεια ψαχνω το κομματι που παιζει στο "προσεχως" που δειχνουν στα σινεμα εδω και λιγο καιρο. Θα ηθελα το ακριβες remix αν καποιος το ξερει...

Thanx..! :O

Βασικά αν θυμάμαι καλά είναι από Linkin Park - Numb.Δεν θυμάμαι αν ήταν remix ή το original...:) Μπορεί και να ήταν το Jay Z Feat.Linkin Park - Numb/Encore.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν θυμάμαι καλά είναι από Linkin Park - Numb.Δεν θυμάμαι αν ήταν remix ή το original...:) Μπορεί και να ήταν το Jay Z Feat.Linkin Park - Numb/Encore.

Θα τα "ψαξω" και τα δυο...

Ευχαριστω πολυ,valeria :respect:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κομμάτια από τη συλλογή Directors Cuts η οποία περιέχει μουσικά θέματα μόνο για ταινίες, εκπομπές, τρέιλερ κλπ.Θέματά της έχουν παιχτεί κατά καιρούς σε εκπομπές σαν το survivor, fear factor, φάρμα κλπ.
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

αχ αχ αυτό το κομμάτι έχει ταλαιπωρήσει κόσμο και κοσμάκη! christinaki μπορείς να ξαναστείλεις το link γιατί μου λέει ότι δεν υπάρχει; έχω προσπαθήσει άπειρες φορές να εντοπίσω το κομματάκι αλλά no success (και το dc++ δεν το έχω)
Link to comment
Share on other sites

Σε torrentάδικα και άλλα γνωστά μέρη!

 

Επίσης σε CDάδικα, θα σε βολέψουν άνετα! :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 3 μέρες το είχα ανεβάσει εδώ και ξέχασα να το postάρω... :worry: :)

 

αχ αχ αυτό το κομμάτι έχει ταλαιπωρήσει κόσμο και κοσμάκη! christinaki μπορείς να ξαναστείλεις το link γιατί μου λέει ότι δεν υπάρχει; έχω προσπαθήσει άπειρες φορές να εντοπίσω το κομματάκι αλλά no success (και το dc++ δεν το έχω)

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχει προσέξει κάποιος, ξέρετε ποιό είναι το τραγούδι που ακούγεται στη διαφήμιση του mad για τη συναυλία του dj. Hernan Cattaneo?

Ένα φανταστικό μπιτάκι που ακούγεται στη διαφήμιση του radio dj για το Sahra club -είναι το τελευταίο πριν τελειώσει η διαφήμιση- μήπως το έχει προσέξει κάποιος να μου πει πως λέγεται; Ακούγεται πάρα πολύ τελευταία στα κλαμπ και μοιάζει πολύ στο traffic του tiesto.

Κανείς γιαυτά;;; :(

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ PANTENE PRO-V?

ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟ ΚΑΙ DANCE.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ AMERICAN BEAUTY ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΣΑΚΟΥΛΑ....THANKS!!!

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως λέγονται τα δύο κομμάτια που ακούγονται στη σκηνή του Βασικού ενστίκτου την ώρα που βρίσκονται στο κλάμπ;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ PANTENE PRO-V?

ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟ ΚΑΙ DANCE.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ AMERICAN BEAUTY ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΣΑΚΟΥΛΑ....THANKS!!!

Jakatta - American Dream

 

Μήπως ξέρει κανείς πως λέγονται τα δύο κομμάτια που ακούγονται στη σκηνή του Βασικού ενστίκτου την ώρα που βρίσκονται στο κλάμπ;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1469145#post1469145

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙΡΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ PANTENE.EXEI ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ ΦΩΝΗ..ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ DANCE ΡΥΘΜΟΣ.THANKS ANYWAY!!

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...