Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

an anaferesai se afti me o totem to mono pou mporo na sou po einai oti sigora ermineftis einai Yma Sumac apo kei kai pera pskase sto allmusic.com mpas kai exei kanena best of (mporeis na akouseis ligo tin arxi) bebaia ta tragoudia tis miazoun ligo

 

euxaristw para polu;) to vrika to kommati prokeite gia to "TUMBA" earthquake mix kai supmerilamvanetai sto "Yma Sumac - The Ultimate Collection" album pou prepei oloi na apoktisoume,dioti einai apla uperoxo:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Gia sas paides!Mporei na mou pei kapoios ton titlo tou soundtrack tis diafimisis tis McLaren formula1 Johnnie Walker pou leei gia ta G pou dexetai enas pilotos.Einai arketa prosfati.
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Η εκπληκτική, επική διασκευή στο κομμάτι του Clint Mansel, έγινε από τον Dan Nielsen, Simone Benyacar και Veigar Margeirsson ειδικά για το LOTR. :)

Πριν λίγους μήνες βγήκε ένα album με τίτλο «Requiem For A Tower»,

δεν έχει όμως μέσα το κομμάτι στην εκτέλεση που κυκλοφορεί από τότε που βγήκε το LOTR II.

Μπορείς να το ακούσεις

. :)

 

 

Το τραγούδι που ακούγεται στο trailer του «Στο Παρά Πέντε» είναι του Karl Zero, «Varka Sto Yalo».

Διασκευή του τραγουδιού του Μίκη Θεοδωράκη. :)[/quote

 

Ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:worry: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΟ ΛΙΝΚ:

http://www.megatv.com/dance/video.asp?e=3906&v=3944

ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΙΠ ΧΟΠ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΣΧΗΜΗΣ...ΤΟ ΧΟΡΕΥΕ ΕΝΑΣ BREAKDANCER...

 

:worry: ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΡΕΨΩ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΧΟΡΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ!!!!!

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά.το παρακάτω τραγούδι ακούγεται μερικές φορές στην μαρία την άσχημη.ξέρετε πώς λέγεται?

 

http://rapidshare.com/files/31600638/__919___967___959___947___961___940___966___951___963___951_.wav

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως ξέρετε ένα κομμάτι που έπαιξε σήμερα στο Βρες το δάσκαλό σου στη σκηνή που ήταν ο Θάνος μόνος του στο δωμάτιο και μετά μπήκε η μάνα του και εκείνος μετά από λίγο έφυγε τρέχοντας...

 

Υ.Γ. Δεν το θέλω εγώ, μια τρελή φίλη μου... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το θέλω εγώ, μια τρελή φίλη μου... :lol: :lol: :lol:

 

 

Αν το δει αυτό η φίλη σου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως ξέρετε ένα κομμάτι που έπαιξε σήμερα στο Βρες το δάσκαλό σου στη σκηνή που ήταν ο Θάνος μόνος του στο δωμάτιο και μετά μπήκε η μάνα του και εκείνος μετά από λίγο έφυγε τρέχοντας...

 

Υ.Γ. Δεν το θέλω εγώ, μια τρελή φίλη μου... :lol: :lol: :lol:

 

Αυτο το θελω εγω παντως....:p

 

Σοβαρα τωρα!!!;) Ηταν ωραιο τραγουδι και αν μπορει να βοηθησει κανεις....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά.το παρακάτω τραγούδι ακούγεται μερικές φορές στην μαρία την άσχημη.ξέρετε πώς λέγεται?

 

http://rapidshare.com/files/31600638...3___951_ .wav

Link to comment
Share on other sites

Gia sas paides!Mporei na mou pei kapoios ton titlo tou soundtrack tis diafimisis tis McLaren formula1 Johnnie Walker pou leei gia ta G pou dexetai enas pilotos.
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως ξέρετε ένα κομμάτι που έπαιξε σήμερα στο Βρες το δάσκαλό σου στη σκηνή που ήταν ο Θάνος μόνος του στο δωμάτιο και μετά μπήκε η μάνα του και εκείνος μετά από λίγο έφυγε τρέχοντας...

 

Υ.Γ. Δεν το θέλω εγώ, μια τρελή φίλη μου... :lol: :lol: :lol:

 

Αυτο το θελω εγω παντως....:p

 

Σοβαρα τωρα!!!;) Ηταν ωραιο τραγουδι και αν μπορει να βοηθησει κανεις....

 

Trouble-Coldplay

Οντως καταπληκτικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται το κομμάτι που παίζει στη διαφημιση του τελικού του champions' league στη ΝΕΤ;

Juno Reactor - Navras

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα να μου πει όποιος ξέρει τίτλο και καλλιτέχνη του τραγουδιού (νομίζω ότι είναι instrumental) που ακούγεται στο τρέιλερ του So You Think You Can Dance της ερχόμενης Τρίτης. Έπαιξε αμέσως μετά το τέλος του αποψινού Live. Αν είναι κάποιο remix του αυθεντικού κομματιού θα ήθελα να μου πείτε και ποιο remix είναι :) Ζητάω πολλά; :p

 

Ευχαριστώ πολύ!!

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Trouble-Coldplay

Οντως καταπληκτικο.

 

Να σαι καλα!!!!:respect:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα να μου πει όποιος ξέρει τίτλο και καλλιτέχνη του τραγουδιού (νομίζω ότι είναι instrumental) που ακούγεται στο τρέιλερ του So You Think You Can Dance της ερχόμενης Τρίτης. Έπαιξε αμέσως μετά το τέλος του αποψινού Live. Αν είναι κάποιο remix του αυθεντικού κομματιού θα ήθελα να μου πείτε και ποιο remix είναι :) Ζητάω πολλά; :p

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Επίσης σπάω το κεφάλι μου για να θυμηθώ σε ποια παλιά διαφήμιση έπαιζε το συγκεκριμένο τραγούδι, για να σας βοηθήσω περισσότερο. Ποτό πρέπει να ήταν... δεν παίρνω όρκο όμως :p

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα να μου πει όποιος ξέρει τίτλο και καλλιτέχνη του τραγουδιού (νομίζω ότι είναι instrumental) που ακούγεται στο τρέιλερ του So You Think You Can Dance της ερχόμενης Τρίτης. Έπαιξε αμέσως μετά το τέλος του αποψινού Live. Αν είναι κάποιο remix του αυθεντικού κομματιού θα ήθελα να μου πείτε και ποιο remix είναι :) Ζητάω πολλά; :p

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Όποιος θέλει να βοηθήσει ας δει το βιντεάκι

http://www.megatv.com/dance/nea.asp

Εγώ προσωπικά δεν ξέρω τον τίτλο...:p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα να μου πει όποιος ξέρει τίτλο και καλλιτέχνη του τραγουδιού (νομίζω ότι είναι instrumental) που ακούγεται στο τρέιλερ του So You Think You Can Dance της ερχόμενης Τρίτης. Έπαιξε αμέσως μετά το τέλος του αποψινού Live. Αν είναι κάποιο remix του αυθεντικού κομματιού θα ήθελα να μου πείτε και ποιο remix είναι :) Ζητάω πολλά; :p

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

«Gotan Project - Santa Maria (Del Buen Ayre)» :)


Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα τραγούδι που λέει ο Μητροπάνος στους τίτλους τέλους σε μια σειρά του Alpha πως λέγεται;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγούδι που λέει "Out of my life...out of my...".Το είδα σε διαφήμιση στο ALTER ραδιοφωνικού σταθμού.Μπορεί να ήταν στου John Greek,χωρίς σιγουριά όμως...Thanx
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...