Jump to content

Samsung Galaxy A8 [2018]


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 836
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

 

Λοιπόν αυτή τη στιγμη η συσκευη ξεκινάει απο 250€ στο Σκρουτζ. Ε δεν υπάρχει καλύτερο κινητό σε αυτά τα λεφτά !!! Ειλικρινά ειναι «κλέβω εκκλησια».

 

Σε σχέση με τους προκατόχους του, πράγματι το α8 φαίνεται μια συσκευη που πλησιάζει τις premium. Ειχα και α5 2016 και 2017. Αυτά τα δυο μεταξύ τους φαινόταν το ίδιο πράγμα. Το α8 ξεχωρίζει.

-Ειναι ποιοτικό, ειναι στιβαρο

-έχει πολυ καλή οθόνη ευδιάκριτη στον ήλιο

-Έχει δυνατό ηχείο.

-Έχει εξαιρετική μπροστινή κάμερα.

-Έχει πίσω κάμερα αξιοπρεπέστατη με μεγάλο ομως φάουλ την ελειψη ois. Λείπει και η 4κ εγγραφή βίντεο αλλα αυτο λύνεται με αλλο app.

- Ειναι ip68

- Έχει δυνατό ηχείο

- Τα βιομετρικά δουλεύουν σωστά

-Έχει εξαιρετική μπαταρία

- Παίρνει 2 sim + sd

 

Πρόκειται για ενα κινητό που χαίρομαι που το βλέπω. Και με τη μαύρη ματ θήκη δειχνει πολυ μάτσο.

Το μοναδικό που έπρεπε να του βάλουν ειναι το ois.

 

Έχοντας για λιγο διάστημα και s9+ , δε μου φαίνεται οτι πέρασα στον φτωχό συγγενή. Οκ προφανώς δεν έχει την οθόνη του s και δεν έχει και την κάμερα του s (η οποία θα μου λείψει), αλλα όντως βρίσκεται εκει που το τοποθέτησε η Sammy. (Τα 4 γίγα στη Ράμ δεν έχω προλάβει να δω τη διαφορά που κάνουν, ακόμα και τα α5 ως ολοκαινουρια δεν είχαν κοληματα)

 

Αφήστε που με το smart switch μέσα σε ουτε μισή ωρα μεταφέρθηκαν ασύρματα όλες οι πληροφορίες απο τη μια συσκευη στην αλλη.

Περιμένω και μια Samsung EVO Plus που πηρα χτες με προσφορά και θα ναι μια χαρά το τηλέφωνο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Λοιπόν αυτή τη στιγμη η συσκευη ξεκινάει απο 250€ στο Σκρουτζ. Ε δεν υπάρχει καλύτερο κινητό σε αυτά τα λεφτά !!! Ειλικρινά ειναι «κλέβω εκκλησια».

 

Σε σχέση με τους προκατόχους του, πράγματι το α8 φαίνεται μια συσκευη που πλησιάζει τις premium. Ειχα και α5 2016 και 2017. Αυτά τα δυο μεταξύ τους φαινόταν το ίδιο πράγμα. Το α8 ξεχωρίζει.

-Ειναι ποιοτικό, ειναι στιβαρο

-έχει πολυ καλή οθόνη ευδιάκριτη στον ήλιο

-Έχει δυνατό ηχείο.

-Έχει εξαιρετική μπροστινή κάμερα.

-Έχει πίσω κάμερα αξιοπρεπέστατη με μεγάλο ομως φάουλ την ελειψη ois. Λείπει και η 4κ εγγραφή βίντεο αλλα αυτο λύνεται με αλλο app.

- Ειναι ip68

- Έχει δυνατό ηχείο

- Τα βιομετρικά δουλεύουν σωστά

-Έχει εξαιρετική μπαταρία

- Παίρνει 2 sim + sd

 

Πρόκειται για ενα κινητό που χαίρομαι που το βλέπω. Και με τη μαύρη ματ θήκη δειχνει πολυ μάτσο.

Το μοναδικό που έπρεπε να του βάλουν ειναι το ois.

 

Έχοντας για λιγο διάστημα και s9+ , δε μου φαίνεται οτι πέρασα στον φτωχό συγγενή. Οκ προφανώς δεν έχει την οθόνη του s και δεν έχει και την κάμερα του s (η οποία θα μου λείψει), αλλα όντως βρίσκεται εκει που το τοποθέτησε η Sammy. (Τα 4 γίγα στη Ράμ δεν έχω προλάβει να δω τη διαφορά που κάνουν, ακόμα και τα α5 ως ολοκαινουρια δεν είχαν κοληματα)

 

Αφήστε που με το smart switch μέσα σε ουτε μισή ωρα μεταφέρθηκαν ασύρματα όλες οι πληροφορίες απο τη μια συσκευη στην αλλη.

Περιμένω και μια Samsung EVO Plus που πηρα χτες με προσφορά και θα ναι μια χαρά το τηλέφωνο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Η μπροστά κάμερα δεν θα πηγαίνει πολύ καλά. Περίμενα να είναι καλύτερη

Κατά τ αλλά μια χαρά είναι για τα 200€ που το πήρα ελαφρώς μεταχειρισμένο

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να βουλευτή με το Android

Βασικά πράγματα και με δυσκολεύουν σε σχέση με το iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η μπροστά κάμερα δεν θα πηγαίνει πολύ καλά. Περίμενα να είναι καλύτερη

 

Κατά τ αλλά μια χαρά είναι για τα 200€ που το πήρα ελαφρώς μεταχειρισμένο

 

 

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να βουλευτή με το Android

 

Βασικά πράγματα και με δυσκολεύουν σε σχέση με το iPhone

 

 

 

Ωχ ωχ, πλησιάζει το XS μου φαίνεται :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ, πλησιάζει το XS μου φαίνεται :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ευτυχώς δεν έχω πουλήσει ακόμα το iPhone se

Καλό χρυσό το Android ναι μπορείς να κάνεις αρκετά πράγματα αλλά έλα που στα βασικά της καθημερινότητας μου κάνει την ζωή δύσκολη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν έχω πουλήσει ακόμα το iPhone se

Καλό χρυσό το Android ναι μπορείς να κάνεις αρκετά πράγματα αλλά έλα που στα βασικά της καθημερινότητας μου κάνει την ζωή δύσκολη

Δεν είχα ποτέ Iphone και αν δεν κερδίσω το Τζόκερ δεν βλέπω πως μπορώ να το αποκτήσω αλλά δεν μου λες τι προβλήματα έχεις?

(Σε περίπτωση που κερδίσω το Τζόκερ να λέω ότι το πήρα για αυτούς τους λόγους.)

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ Iphone και αν δεν κερδίσω το Τζόκερ δεν βλέπω πως μπορώ να το αποκτήσω αλλά δεν μου λες τι προβλήματα έχεις?

(Σε περίπτωση που κερδίσω το Τζόκερ να λέω ότι το πήρα για αυτούς τους λόγους.)

 

Αθόρυβο πρέπει να ανοίξω την οθόνη

Για να γράφω μηνύματα χρειάζομαι συνήθως 2 χέρια

Το Viber δεν έχει την ίδια γρήγορη απάντηση από οθόνη κλειδώματος όπως στο iOS

Έχω κι άλλα ψιλό κολλήματα αλλά θα τα αναφέρω μόλις τα θυμηθώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Λοιπόν αυτή τη στιγμη η συσκευη ξεκινάει απο 250€ στο Σκρουτζ. Ε δεν υπάρχει καλύτερο κινητό σε αυτά τα λεφτά !!! Ειλικρινά ειναι «κλέβω εκκλησια».

 

Σε σχέση με τους προκατόχους του, πράγματι το α8 φαίνεται μια συσκευη που πλησιάζει τις premium. Ειχα και α5 2016 και 2017. Αυτά τα δυο μεταξύ τους φαινόταν το ίδιο πράγμα. Το α8 ξεχωρίζει.

-Ειναι ποιοτικό, ειναι στιβαρο

-έχει πολυ καλή οθόνη ευδιάκριτη στον ήλιο

-Έχει δυνατό ηχείο.

-Έχει εξαιρετική μπροστινή κάμερα.

-Έχει πίσω κάμερα αξιοπρεπέστατη με μεγάλο ομως φάουλ την ελειψη ois. Λείπει και η 4κ εγγραφή βίντεο αλλα αυτο λύνεται με αλλο app.

- Ειναι ip68

- Έχει δυνατό ηχείο

- Τα βιομετρικά δουλεύουν σωστά

-Έχει εξαιρετική μπαταρία

- Παίρνει 2 sim + sd

 

Πρόκειται για ενα κινητό που χαίρομαι που το βλέπω. Και με τη μαύρη ματ θήκη δειχνει πολυ μάτσο.

Το μοναδικό που έπρεπε να του βάλουν ειναι το ois.

 

Έχοντας για λιγο διάστημα και s9+ , δε μου φαίνεται οτι πέρασα στον φτωχό συγγενή. Οκ προφανώς δεν έχει την οθόνη του s και δεν έχει και την κάμερα του s (η οποία θα μου λείψει), αλλα όντως βρίσκεται εκει που το τοποθέτησε η Sammy. (Τα 4 γίγα στη Ράμ δεν έχω προλάβει να δω τη διαφορά που κάνουν, ακόμα και τα α5 ως ολοκαινουρια δεν είχαν κοληματα)

 

Αφήστε που με το smart switch μέσα σε ουτε μισή ωρα μεταφέρθηκαν ασύρματα όλες οι πληροφορίες απο τη μια συσκευη στην αλλη.

Περιμένω και μια Samsung EVO Plus που πηρα χτες με προσφορά και θα ναι μια χαρά το τηλέφωνο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ωραια ...Μαργαριτα...:D

 

Η μπροστά κάμερα δεν θα πηγαίνει πολύ καλά. Περίμενα να είναι καλύτερη

 

:pΤι εχει Τασο η μπροστινη καμερα και δεν σου αρεσει ; Βαλε χρωμα και ομαλο στο μηδεν .Μια χαρα ειναι Εαν σε ενοχλει το ψιλο-αργο framerate οταν το γυρνας δεξια και αριστερα αυτο συμβαινει γιατι θελει να αποροφησει το φως μια και το εχει στην τιμη f/1.7.

Εαν θες πολυ γρηγορο framerate αλλα με τιμη f/1.9 και λιγοτερη αντανακλαση πας snap camera γυρνας στη σελφι μπαινεις στο μενου photo βρισκεις την λειτουργια preview-Framerate και βαζεις τιμη 30 .Σφαιρα.

 

Αθόρυβο πρέπει να ανοίξω την οθόνη

Για να γράφω μηνύματα χρειάζομαι συνήθως 2 χέρια

Το Viber δεν έχει την ίδια γρήγορη απάντηση από οθόνη κλειδώματος όπως στο iOS

Έχω κι άλλα ψιλό κολλήματα αλλά θα τα αναφέρω μόλις τα θυμηθώ

ενταξει....:p:lol:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο το εχω και εγω για δευτερο ειναι ΟΛΑ τα λεφτα πραγμρατικα δεν εχει να φοβηθεί τιποτα απο τα s9 s9+ ειναι γ......ατο:):):):):):)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο το εχω και εγω για δευτερο ειναι ΟΛΑ τα λεφτα πραγμρατικα δεν εχει να φοβηθεί τιποτα απο τα s9 s9+ ειναι γ......ατο:):):):):):)

 

Εξαρτάται σε τι εννοείς

Σε πολλά είναι μέρα με την νύχτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφος αγόρασε την περασμένη Τρίτη 20/11 το Samsung A8 από κατάστημα Γερμανός. Το ΣΚ που ασχολήθηκε με τη συσκευή κι έκανε κάποιες κλήσεις σε φίλους/γνωστούς μέσω δικτύου κινητής (Vodafone η εταιρεία της για την ιστορία), παρατήρησε ότι ο ήχος στις κλήσεις μέσω δικτύου κινητής (όχι σε Viber/Skype, είτε μέσω δεδομένων είτε μέσω Wifi) δεν είναι ιδιαίτερα ευκρινής, σα να μην έχει καλή ανάλυση. Σήμερα που μας ανέφερε στο γραφείο το θέμα, δοκίμασα κι εγώ την ακουστική της συσκευής της, και μάλιστα επειδή κι άλλος συνάδελφος στο γραφείο έχει το Α8 (αυτός το αγόρασε τον Απρίλιο από Σκρουτζομάγαζο), διαπιστώσαμε ότι υπάρχει σε όλες τις κλήσεις κινητής μια διαφορά στην ευκρίνεια του ήχου (το νέο Α8 που αγοράστηκε από το Γερμανό έχει χειρότερη ευκρίνεια σε όλες τις κλήσεις σε σχέση με το παλιό του άλλου συναδέλφου). Έχετε παρατηρήσει γενικά ανάλογα θέματα σε Α8 με την ποιότητα κλήσεων; Λογικά θα το πάει πίσω στο κατάστημα και θα ζητήσει αντικατάσταση στο πλαίσιο του DOA (η συσκευή είναι 6 ημερών από αγορά σήμερα).

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφος αγόρασε την περασμένη Τρίτη 20/11 το Samsung A8 από κατάστημα Γερμανός. Το ΣΚ που ασχολήθηκε με τη συσκευή κι έκανε κάποιες κλήσεις σε φίλους/γνωστούς μέσω δικτύου κινητής (Vodafone η εταιρεία της για την ιστορία), παρατήρησε ότι ο ήχος στις κλήσεις μέσω δικτύου κινητής (όχι σε Viber/Skype, είτε μέσω δεδομένων είτε μέσω Wifi) δεν είναι ιδιαίτερα ευκρινής, σα να μην έχει καλή ανάλυση. Σήμερα που μας ανέφερε στο γραφείο το θέμα, δοκίμασα κι εγώ την ακουστική της συσκευής της, και μάλιστα επειδή κι άλλος συνάδελφος στο γραφείο έχει το Α8 (αυτός το αγόρασε τον Απρίλιο από Σκρουτζομάγαζο), διαπιστώσαμε ότι υπάρχει σε όλες τις κλήσεις κινητής μια διαφορά στην ευκρίνεια του ήχου (το νέο Α8 που αγοράστηκε από το Γερμανό έχει χειρότερη ευκρίνεια σε όλες τις κλήσεις σε σχέση με το παλιό του άλλου συναδέλφου). Έχετε παρατηρήσει γενικά ανάλογα θέματα σε Α8 με την ποιότητα κλήσεων; Λογικά θα το πάει πίσω στο κατάστημα και θα ζητήσει αντικατάσταση στο πλαίσιο του DOA (η συσκευή είναι 6 ημερών από αγορά σήμερα).

 

Πιθανόν να έχει πρόβλημα η συσκευή

Δοκιμάσατε κλήσεις με volte;;;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει από Α3 2017 να πάρω αυτό?

 

Σου αρκεί αυτό που έχεις;

Η σειρά a3 είναι πολύ απλές συσκευές

Το a8 είναι κατηγορία μεσαία και άνω

Μια χαρά είναι σαν συσκευή σε όλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

To τηλέφωνο ήταν μάλλον καλή προσφορά στα 269 και ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά όλοι τρέξανε να παρουνε iphone 6 στα 199

Το τηλέφωνο ειναι premium και φετινό μοντελο και είχε ξεκινήσει νομίζω στα 499

Αυτά για όσους νόμισαν πιασαν το παπά

Link to comment
Share on other sites

To τηλέφωνο ήταν μάλλον καλή προσφορά στα 269 και ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά όλοι τρέξανε να παρουνε iphone 6 στα 199

Το τηλέφωνο ειναι premium και φετινό μοντελο και είχε ξεκινήσει νομίζω στα 499

Αυτά για όσους νόμισαν πιασαν το παπά

 

Εγώ 200€ το πήρα ελαφρώς μεταχειρισμένο

Νομίζω μέχρι 250€ αξίζει.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σου αρκεί αυτό που έχεις;

Η σειρά a3 είναι πολύ απλές συσκευές

Το a8 είναι κατηγορία μεσαία και άνω

Μια χαρά είναι σαν συσκευή σε όλα

 

Σκέψου ότι θα μου στοιχίσει μόνο 89 ευρώ το Α8 από την τσέπη μου αλλά επειδή έχω και το sony xperia XZ1 και επειδή βρήκα άνθρωπο να πάρει το Α3 2017 Είπα να αλλάξω

Edited by BILLY5
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι θα μου στοιχίσει μόνο 89 ευρώ το Α8 από την τσέπη μου αλλά επειδή έχω και το sony xperia XZ1 και επειδή βρήκα άνθρωπο να πάρει το Α3 2017 Είπα να αλλάξω

 

Παρτο αλλωστε ειναι πολυ καλο και ποιοτικο σε σχεση με πολλα σαπακια που κυκλοφορουν...Η συσκευη ξεκινησε απο τα 500ε ακριβο φυσικα λογο ποιοτητας υλικων αρκετα στιβαρο με gorilla glass .Με 89ε το παιρνεις τζαμπα....:)

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι θα μου στοιχίσει μόνο 89 ευρώ το Α8 από την τσέπη μου αλλά επειδή έχω και το sony xperia XZ1 και επειδή βρήκα άνθρωπο να πάρει το Α3 2017 Είπα να αλλάξω

 

Ναι όντως μπορείς να το πάρεις και να έχεις μια ανώτερη συσκευή από αυτήν που έχεις σε όλα τα επίπεδα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο χθες μου βγαζει συνεχεια αυτο στις φωτο.τι ειναι;εχετε καμια ιδεα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδια απο χθες μου βγαζει συνεχεια αυτο στις φωτο.τι ειναι;εχετε καμια ιδεα;

 

Δεν μπορω να ανεβασω φωτο.θς το κανω μετα απο τον υπολογιστη

Edited by pdrima
Link to comment
Share on other sites

Σε φόντο λευκό παρατηρείται ροζ σκιές στην οθόνη;

Σαν να βλέπω να πάει να μου εμφανίσει το πρόβλημα αυτό το κλασσικό των AMOLED

Θα φάω άσχημη ξενερα αν όντως συμβεί γιατί ήταν από τους πολύ βασικούς λόγους που δεν έχω δώσει ποτέ λεφτά στην Samsung

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε φόντο λευκό παρατηρείται ροζ σκιές στην οθόνη;

Σαν να βλέπω να πάει να μου εμφανίσει το πρόβλημα αυτό το κλασσικό των AMOLED

Θα φάω άσχημη ξενερα αν όντως συμβεί γιατί ήταν από τους πολύ βασικούς λόγους που δεν έχω δώσει ποτέ λεφτά στην Samsung

 

Ωχ βρε Τασουλη:p...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7714092#post7714092

Link to comment
Share on other sites

Sandisk Extreme Pro microSDXC 128GB U3 V30 "A2"

0

Για ακόμη πιο γρήγορη ταχύτητα για τις φωτογραφίες τα βίντεο και εφαρμογες των smartphones .

Με ταχύτητα ανάγνωσης έως 170 MB/sec και εγγραφής έως 90ΜΒ/sec(write 90MB),Class 10,

UHS Ταχύτητα Class 3 (U3), A2 Rate : Γρηγορότερη απόδοση για την εκκίνηση και το φόρτωμα των εφαρμογών (apps) των smartphones & tablets.

Για εγγραφή 4Κ και Full HD βίντεο,ιδανική λύση για τα smartphones και tablets με λειτουργικό Android ™.

Στην συσκευασία περιλαμβάνεται SD adapter.

RESCUE PRO: Πρόγραμμα με δυνατότητα ανάκτησης εγεγραμμένων αρχείων.

SANDISK MEMORY ZONE: Εφαρμογή με δυνατότητα οργάνωσης αρχείων και backup.(Η εφαρμογη ειναι στο Google-play)

Life Time Warranty.

Αδιαβροχη.

Ιδανική για συσκευές λήψης video ανάλυσης 720p,1080p,2K,3K,4Κ

 

Συναδερφος στην εργασια σημερα το πρωι κατοχος Α8 μου ζητησε την βοηθεια για αγορα sdcard 64 η 128.

 

Στην αναζητηση που εκανε βρηκε δεκαδες sdcard αλλα ...χαθηκε δεν ηξερε τι να παρει .

 

Γιατι λοιπον του πρωτεινα την Sandisk Extreme Pro 128...Α2;

Βλεπουμε εαν κανουμε αναζητηση καρτων παρα πολλες που υποσχονται υψηλες ταχυτητες...

 

:cry: Αληθεια η ψεματα....?

 

Για όποιον θελει να εχει πραγματικά υψηλές απαιτήσεις, το πιο κρίσιμο νούμερο είναι η ταχύτητα εγγραφής. Οι πιό πολλές κάρτες δεν ανακοινώνουν αυτό το νούμερο γιατί απλά είναι απογοητευτικό ακόμα και σε κάρτες που στην ανάγνωση είναι ταχύτατες.

Στο μεγαλυτερο συνολο κανουν λογο για την ταχυτητα αναγνωσης (read) Tην ταχυτητα εγγραφης (write) σχεδον ...πουθενα .

 

Η συγκεκριμένη είναι απίστευτα γρήγορη .

Προσοχη !

Γιατι τονιζεται το A2;

Ποια η διαφορα της Α2 μια και βλεπουμε σε ολες σχεδον τις Sd το Α1 και σε καποιες ουτε καν το Α1... ?

Η απαντηση στην παρακατω φωτο.

Untitled-1-1024x412.jpg

Ακομα περισσοτερες πληροφοριες εδω----->>> https://www.mymemory.co.uk/blog/a1-vs-a2-sandisk-microsd-card-whats-the-difference/

 

Ενταξει...Καλα οι αριθμοι αλλα....

Τι καταλαβαινεις ενας απλος καθημερινος χρηστης βαζοντας μια Α2 και οχι μια συνηθισμενη Α1 ?Ποιες οι ορατες διαφορες στην χρηση?

Ταχυτατο ανοιγμα εφαρμογων που υπαρχουν στην Sdcard , Games κτλ.

Αστραπιαια μεταφορα απο την μνημη της συσκευης και αντιστροφα.

Κρυσταλινη εγγραφη βιντεο ολων των αναλυσεων χωρις παγωματα , κοψιματα κτλ.

Ταχυτατο ανοιγμα αρχειων , πολυμεσων , φωτογραφιων , βιντεο στην συλλογη .

Ποτε δεν εχει την αισθηση οτι βαραινει η συσκευη.

 

ΜΗ ΠΕΤΑΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΣΑΒΟΥΡΟΚΑΡΤΕΣ...

Γιορτες ερχονται και μπορει καποιος-α να θελει να αγορασει μια Sdcard για επεκταση χωρου . Προσοχη λοιπον μη πεφτεται στην παγιδα των τιμων και πετατε χρηματα σε καρτες που φαινονται φθηνες και νομιζεται οτι κανετε την δουλεια σας.Ειναι προτιμοτερο να εχετε μια καρτα μνημης που να εχετε την αισθηση οτι ειναι ταχυτατη οπως η μνημη της συσκευης σας.Βεβαια οτι γραφω απλα και ενημερωτικα ειναι γιατι το εχω χρησιμοποιησει πρωτος εγω. ...Η επιλογη δικη σας ....Αυτα .:D

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ωχ βρε Τασουλη:p...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7714092#post7714092

 

Δεν έχει σχέση η ρύθμιση με μια ελλατωματικη οθόνη

Όλα καινούργια καλά είναι

Με τον καιρό εμφανίζεται αυτό το πρόβλημα

Θα περιμένω και βλέπουμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A8 [2018]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...