Jump to content

The L word (Showtime)


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ax, ali8ia 8a epistrepsi i carmen?? :happy:

 

i shane ta sk@tose!! pragmatika de perimena tetio finale.. ligo prin dixi tin teleftea skini skeftomoun xero go, oti ntaks, i shane mbori na min ine gia sxesis, alla ine i kaliteri fili!! k meta mou dixni afto?? eleos re, xenerosa pragmatika..

 

k i jenny pia.. tin exoun ftisi tin kopela, den exigite allios tosa pou exi pa8i..

 

k na min miliso gia tibette(apo tin arxi de to goustara to zevgaraki)..:mad:

 

oso gia tin alice.. emena m arese to flirtaki me tin alli tin tipissa!! :p

 

i helena apla 8ea, de 8a periaftologiso.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 330
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω ξεκινησει τον πρωτο κυκλο και τον εχω κατεβασει απο το bluewhitegt με ενσωματωμενους ελληνικους υποτιτλους..

 

Ομως για τους αλλους κυκλους δεν βρισκω συγχρωνισμενους υποτιτλους.:mad:

 

Τι να κανω? υπαρχει προγραμμα για να τους συγχρονισω? που και να υπαρχει δηλαδη δεν θα τα καταφερω:p:(:(

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξεκινησει τον πρωτο κυκλο και τον εχω κατεβασει απο το bluewhitegt με ενσωματωμενους ελληνικους υποτιτλους..

 

Ομως για τους αλλους κυκλους δεν βρισκω συγχρωνισμενους υποτιτλους.:mad:

 

Τι να κανω? υπαρχει προγραμμα για να τους συγχρονισω? που και να υπαρχει δηλαδη δεν θα τα καταφερω:p:(:(

 

Με το Bs player μπορείς να πας τους υπότιτλους όσα δευτερόλεπτα μπροστά η πίσω θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξεκινησει τον πρωτο κυκλο και τον εχω κατεβασει απο το bluewhitegt με ενσωματωμενους ελληνικους υποτιτλους..

 

Ομως για τους αλλους κυκλους δεν βρισκω συγχρωνισμενους υποτιτλους.:mad:

 

Τι να κανω? υπαρχει προγραμμα για να τους συγχρονισω? που και να υπαρχει δηλαδη δεν θα τα καταφερω:p:(:(

 

k to gom player ine kalo.

Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγο υπομονή..

Προσεχώς στον Alpha!!!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγο υπομονή..

Προσεχώς στον Alpha!!!!!!

 

ti pragma?? :lol: plaka kanis etsi?? de pezi.. :wacko:

 

ok to epsaxa!! ali8ia ine!! wow pantos!! i ellada xipna siga siga.. as elpizoume oti de 8a to kopsoun opos to QAF to star channel!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑ ... Δεν κάνω καθόλου....

 

Κάνε λίγο υπομονή ... και θα το δούμε σύντομα στους δέκτες μας...

 

{Αν και έχω όλη τη σειρά σε dvd, με υπότιτλους ελληνικούς, αγγλικούς, χωρίς... εντάξει.. δεν χορταίνω... θα γίνω φανατική του Alpha φέτος.. }

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑ ... Δεν κάνω καθόλου....

 

Κάνε λίγο υπομονή ... και θα το δούμε σύντομα στους δέκτες μας...

 

{Αν και έχω όλη τη σειρά σε dvd, με υπότιτλους ελληνικούς, αγγλικούς, χωρίς... εντάξει.. δεν χορταίνω... θα γίνω φανατική του Alpha φέτος.. }

 

xaxa!! to xero oti ta exis, afou mou ta edoses!! :p

k apo pote lei? septemvri i tora kalokeri??

Link to comment
Share on other sites

xm.. lei apo paraskevi 4/7 sti 1:00 kato apo ti geniki perigrafi k pio pano lei savvato 5 iouliou 2008. wtf??

 

Κλασσικό παράδειγμα... χρονικά προβάλεται στις 5 Ιουλίου αφού είναι στις 1.00 τα ξημερώματα... αλλά στο τηλεοπτικό πρόγραμμα "καταλογίζεται" στην 4 Ιουλίου..

απλό... !!! :rolleyes:

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Tι θέλεις να συζητήσουμε; Πάλι τα ίδια; :p

 

Δεν βλέπω πάντως γιατί να υπάρχει πρόβλημα. ;)

 

 

Καμιά μέτρηση για την τηλεθέαση χτες στον Alpha, έχουμε; :lol:

 

 

Τρελό κόλλημα η σειρά. Όσες φορές και να την δω, δεν την χορταίνω.. :O :X

Link to comment
Share on other sites

Tι θέλεις να συζητήσουμε; Πάλι τα ίδια; :p

 

Δεν βλέπω πάντως γιατί να υπάρχει πρόβλημα. ;)

 

 

Καμιά μέτρηση για την τηλεθέαση χτες στον Alpha, έχουμε; :lol:

 

 

Τρελό κόλλημα η σειρά. Όσες φορές και να την δω, δεν την χορταίνω.. :O :X

 

δεν νομίζω ότι είσαι η μόνη ... !!! :)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που αυτή η σειρά είναι με γυναίκες γιατί αν έβλεπα κανένα γλωσσο-φίλι

μετάξι διων «ανδρών» και με μουστάκια κιόλας, θα ξερνούσα!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που αυτή η σειρά είναι με γυναίκες γιατί αν έβλεπα κανένα γλωσσο-φίλι

μετάξι διων «ανδρών» και με μουστάκια κιόλας, θα ξερνούσα!!!:wacko:

Ναι, ναι ξέρουμε... "Δεν έχω εγώ πρόβλημα. Αυτοί έχουν που είναι π****ηδες"

 

Η γνωστή ομοφοβία στην Ελλάδα... :geek:

 

Πάλι καλά που βλέπουμε δηλαδή γυναίκες και "φτιαχνόμαστε". :down:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που αυτή η σειρά είναι με γυναίκες γιατί αν έβλεπα κανένα γλωσσο-φίλι

μετάξι διων «ανδρών» και με μουστάκια κιόλας, θα ξερνούσα!!!:wacko:

 

opa re antrakla!! :p

mi dis pote QAF tote!!

ego de katafera na to do telika. xeroume ka8e pote pezi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Η βλακώδης λογοκρισία των ομοφοβικών (ως πότε;;; ) ελλήνων τηλεθεατών και του μαγκωμένου ΕΣΡ σε ό,τι σχετίζεται με ομοφυλοφιλικό πρόγραμμα λες και οι ίδιοι ξεχνούν πώς αλληλοπαίρνονται μεταξύ τους τα βράδια μετά τη δουλειά :p έγιναν αιτία να κοπεί το L Word σε μερικές μόνο βδομάδες... :wacko::wacko:

 

Τουλάχιστον έτσι θα προστατευτούν οι μικροί ανήλικοι που θα το εκλάμβαν ως πρότυπο, θα σταματήσει να θύγεται η αισθητική των straight που εντελώς τυχαία έπεφτε το αθώο μάτι τους στη σειρά, θα κοιμάται ήσυχη η σύγχρονη ελληνίδα μάνα για το σεξουαλικό κομμάτι των παιδιών της και φυσικά, για άλλη μια φορά, η Ελλάδα θα υπερηφανευτεί για τα προχωρημένα μυαλά της!

 

Καλά κρασιά και....προσοχή στα τυχαία πατήματα πλήκτρων του τηλεκοντρόλ. Είδατε πού οδηγούν;;;; :X

Link to comment
Share on other sites

Η βλακώδης λογοκρισία των ομοφοβικών (ως πότε;;; ) ελλήνων τηλεθεατών και του μαγκωμένου ΕΣΡ σε ό,τι σχετίζεται με ομοφυλοφιλικό πρόγραμμα λες και οι ίδιοι ξεχνούν πώς αλληλοπαίρνονται μεταξύ τους τα βράδια μετά τη δουλειά :p έγιναν αιτία να κοπεί το L Word σε μερικές μόνο βδομάδες... :wacko::wacko:

 

Τουλάχιστον έτσι θα προστατευτούν οι μικροί ανήλικοι που θα το εκλάμβαν ως πρότυπο, θα σταματήσει να θύγεται η αισθητική των straight που εντελώς τυχαία έπεφτε το αθώο μάτι τους στη σειρά, θα κοιμάται ήσυχη η σύγχρονη ελληνίδα μάνα για το σεξουαλικό κομμάτι των παιδιών της και φυσικά, για άλλη μια φορά, η Ελλάδα θα υπερηφανευτεί για τα προχωρημένα μυαλά της!

 

Καλά κρασιά και....προσοχή στα τυχαία πατήματα πλήκτρων του τηλεκοντρόλ. Είδατε πού οδηγούν;;;; :X

 

Κόπηκε τελικά!?!?!?!?!?!!!?

Έλειπα και δεν είχα επαφή... πάντως την τελευταία φορά που είχα δει, ήταν με το σήμα του "x" (κατάλληλη μόνο για ενήλικες) !! δεν ξέρω αν το είχα πει παραπάνω, αλλά ήμουν σίγουρη ότι δεν θα πήγαινε πολύ... Ψάχνεις να βρεις άκρη στην Ελλάδα; Γι' αυτό ποτέ δεν θα πάει μπροστά αυτή η χώρα.. γιατί έχει 5-10 "μυαλά" (υποτίθεται) που την πάνε 5000 χρόνια πίσω.. Έλεος!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

δεν υπήρχε και πιο παλιά μία αντίστοιχη σειρά με ομοφυλόφιλους άνδρες? το star την έδειχνε νομίζω αλλά δεν την έκοψαν εκείνη
Link to comment
Share on other sites

δεν υπήρχε και πιο παλιά μία αντίστοιχη σειρά με ομοφυλόφιλους άνδρες? το star την έδειχνε νομίζω αλλά δεν την έκοψαν εκείνη

 

Ναι υπήρχε.. και νομίζω ότι κόπηκε κι εκείνη..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπήρχε.. και νομίζω ότι κόπηκε κι εκείνη..

 

lete to QAF.. to opio kopike apo ti 1i season.. k mallon etsi egine k me to L word. tin proigoumeni paraskevi to ida, k evala k prin ligo alla de.. 10i entoli se epanalipsi ixe

Link to comment
Share on other sites

lete to QAF.. to opio kopike apo ti 1i season.. k mallon etsi egine k me to L word. tin proigoumeni paraskevi to ida, k evala k prin ligo alla de.. 10i entoli se epanalipsi ixe

 

simera einai paraskeyi omws...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...