Jump to content

ZTE Nubia M2 Lite 5.5''


Evaggelos1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ZTE Nubia M2 Lite 5.5 Inch 4G LTE Smartphone HD Screen 3GB RAM 64GB ROM 16.0 MP + 13.0 MP Cam MT6750 Octa Core Android 6.0 Touch ID Dual WiFi OTG

 

Το λιγοτερο προικισμενο αδελφακι του επιτυχημένου, μεταξυ των μελων μας , ΖΤΕ Nubia M2.

Οχι και εντελως προσφατο σαν μοντελο αλλα τωρα με την πτωση της τιμης του, ελπιζει σε μια δευτερη ευκαιρια η οποια μαλλον του αξιζει.

 

Highlights

5.5" HD(1280*720p) display,capacitive touch screen

 

CPU: 64-Bit MT6750 Octa Core 1.5GHz, GPU: ARM Mali-T860

 

Android 6.0 OS,3GB RAM +64GB ROM,Micro SD card can extend to 128GB(not included)

 

Dual cameras, front camera 16.0MP, back camera 13.0MP

 

Dual Nano SIM card dual standby

 

Support 3G/4G/WIFI/Bluetooth/multi-language/Touch ID/OTG

 

Networking:

 

2G: GSM B2/B3/B5/B8; 3G: WCDMA B1/B2/B5/B8; 4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20

 

ZTE-Nubia-M2-Lite-5-5-Inch-3GB-64GB-Smartphone-Black-Gold-20180205120032195.jpg

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πηρα και απο τα δυο χρωματα! Μια χαρα ειναι με πιο ομορφο για εμενα το χρυσο.

Για τα χρηματα αυτα , μαζι με το LeRee, ειναι οτι καλυτερο μπορει να αγορασει καποιος.

Βλεπω ομως να παιζω μονος μου μπαλα σε αυτο το γηπεδο και ειναι κριμα για τη συσκευη.....

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και απο τα δυο χρωματα! Μια χαρα ειναι με πιο ομορφο για εμενα το χρυσο.

Για τα χρηματα αυτα , μαζι με το LeRee, ειναι οτι καλυτερο μπορει να αγορασει καποιος.

Βλεπω ομως να παιζω μονος μου μπαλα σε αυτο το γηπεδο και ειναι κριμα για τη συσκευη.....

 

το Λίρι ειναι πολυ καλυτερο,ειδικα στην καμερα

Link to comment
Share on other sites

το Λίρι ειναι πολυ καλυτερο,ειδικα στην καμερα

 

Γραφω

<Για τα χρηματα αυτα , μαζι με το LeRee, ειναι οτι καλυτερο μπορει να αγορασει καποιος.>

Σεβομαι την γνωμη σου αλλα νομιζω οτι βιαζεσε.

Εχω και δυο , το LeRee μαλιστα ειναι σε κανονικη χρηση. Η καμερα του ναι, ειναι λιγο καλυτερη.

Και να μην ξεχναμε και την Τιμη που μας τα δινει ο Κινεζος! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Γραφω

<Για τα χρηματα αυτα , μαζι με το LeRee, ειναι οτι καλυτερο μπορει να αγορασει καποιος.>

Σεβομαι την γνωμη σου αλλα νομιζω οτι βιαζεσε.

Εχω και δυο , το LeRee μαλιστα ειναι σε κανονικη χρηση. Η καμερα του ναι, ειναι λιγο καλυτερη.

Και να μην ξεχναμε και την Τιμη που μας τα δινει ο Κινεζος! :)

 

δεν αντεδρασα σ οτι γραφεις,λεω απλα οτι το Λιρι ειναι καλυτερο σε πολλα,κυριοτερα στην καμερα,για την τιμη δεν το συζητω,κλοπη σε εκκλησια,ουτε το Νοκια του 1980 δεν παιρνεις εδω με τοσα.

Link to comment
Share on other sites

δεν αντεδρασα σ οτι γραφεις,λεω απλα οτι το Λιρι ειναι καλυτερο σε πολλα,κυριοτερα στην καμερα,για την τιμη δεν το συζητω,κλοπη σε εκκλησια,ουτε το Νοκια του 1980 δεν παιρνεις εδω με τοσα.

 

Εισαι απο τους φιλους πως εχω δει οτι κατεχεις το αντικειμενο και γι αυτο σου απαντησα.

Η τελευταια σου προταση, ολα τα λεφτα! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλημέρα. Πουλάει γνωστός το εν λόγω κινητό το οποίο πήρε από gearbest. Εάν το αγοράσω δεν πιστεύω να έχει κινέζικο bloatware κτλ έτσι; ξέρει κανείς; ευχαριστώ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Πουλάει γνωστός το εν λόγω κινητό το οποίο πήρε από gearbest. Εάν το αγοράσω δεν πιστεύω να έχει κινέζικο bloatware κτλ έτσι; ξέρει κανείς; ευχαριστώ

 

Προσωπικα δεν εχω αγορασει το συγκεκριμενο απο Γκιαρ, για να σου δωσω εγγυημενη απαντηση.

Αυτα που εχω απο Μπανγουντ, ειναι μια χαρα! Γιατι να εχεουν διαφορα? Το κινητο ειναι Σουπερ.

Απορια ομως, εφοσον προκειται για γνωστο σου, οπως λες, γιατι δεν το ελεγχεις?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν εχω αγορασει το συγκεκριμενο απο Γκιαρ, για να σου δωσω εγγυημενη απαντηση.

Αυτα που εχω απο Μπανγουντ, ειναι μια χαρα! Γιατι να εχεουν διαφορα? Το κινητο ειναι Σουπερ.

Απορια ομως, εφοσον προκειται για γνωστο σου, οπως λες, γιατι δεν το ελεγχεις?

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Γιατί ειναι φίλος φίλου που μένει μακριά και θα μου το στείλει από μακριά εντός Ελλάδας και θέλουμε να μείνουμε ευχαριστημένοι και οι 2 πλευρές. Λογικά δε θα έχει θέμα, ευχαριστώ πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...