Jump to content

Proficiency : Michigan / Cambridge


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια μηπως γνωριζετε εαν έχουν βγει τα αποτελεσματα του lower michigan απο τις εξετασεις του Μαιου ;http://results.hau.gr/βάζω στο site τον κωδικο μου αλλα δεν μου βγαζει αποτελεσματα ,μηπως αφορά την προηγουμενη εξέταση ;

 

Ε, συγνωμη. τον κωδικο απο που τον μαθαινουμε?δεν μας ειπαν τιποτα στο φροντιστηριο.

εγω που ρωτησα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα μου ειπαν απο τις 10 αυγουστου και μετα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε, συγνωμη. τον κωδικο απο που τον μαθαινουμε?δεν μας ειπαν τιποτα στο φροντιστηριο.

εγω που ρωτησα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα μου ειπαν απο τις 10 αυγουστου και μετα.

 

εννοοώ τον κωδικό υποψηφίου ο οποίος αναγράφεται πάνω στο εντυπο με το οποιο συμμετασχεις στις εξετασεις ,επίσης τα αποτελέσματα των περυσινών εξετάσεων του Μαϊου είχαν βγει τέλη Ιουλίου προς έκπληξη όλων μας.αυτά και καλά μας αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείς γύρω στις 20 Ιουλίου έβγαιναν παλιότερα τα αποτελέσματα του Μαρτίου.. 4+ μήνες μετά. Οπότε τώρα μάλλον πρέπει να υπολογίζουμε ίσως και τέλη Σεπτέμβρη. Μακάρι βέβαια να βγουν νωρίτερα, έχω κι εγώ μαθητές που έδωσαν και μας έχει φάει η αγωνία..

 

ΥΓ.: Χρόνια πολλά :)

 

Ευχαριστώ!Άντε να ζήσω να με χαίρεστε:lol:.Στο θέμα μας τώρα.Αν θυμάμαι καλά του Cambridge βγαίνουν συνήθως μτά του Michigan οπότε αν γίνει και φέτος αυτό πότε να περιμένουμε αποτελέσματα;Τα Χριστούγεννα:happy:;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον συμφωνα με ασφαλης πληροφοριες και πολλα email στην hau Και στο British Council με χαρα σας ανακοινωνω τα εξης:

 

Τα αποτελεσματα του Michigan θα βγουν στα μεσα Ιουλίου.(Δηλ.σε 5-10 μερες απο σημερα)

 

Τα αποτελεσματα του Cambridge Θα βγουν στις 1 Αυγουστου.

 

Οριστε τι μου απαντησε το τμημα των Exams Της ΗΑU:

 

Καλημέρα,

 

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στα μέσα Ιουλίου.Όταν τα λάβουμε και αφού γίνει ο επιβεβλημένος έλεγχος θα ταχυδρομηθούν και την επομένη μέρα θα ανεβούν στο διαδίκτυο.

 

 

ευχαριστώ

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Hellenic American Union

Massalias 22

10680 Athens

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον συμφωνα με ασφαλης πληροφοριες και πολλα email στην hau Και στο British Council με χαρα σας ανακοινωνω τα εξης:

 

Τα αποτελεσματα του Michigan θα βγουν στα μεσα Ιουλίου.(Δηλ.σε 5-10 μερες απο σημερα)

 

Τα αποτελεσματα του Cambridge Θα βγουν στις 1 Αυγουστου.

 

Οριστε τι μου απαντησε το τμημα των Exams Της ΗΑU:

 

Καλημέρα,

 

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στα μέσα Ιουλίου.Όταν τα λάβουμε και αφού γίνει ο επιβεβλημένος έλεγχος θα ταχυδρομηθούν και την επομένη μέρα θα ανεβούν στο διαδίκτυο.

 

 

ευχαριστώ

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Hellenic American Union

Massalias 22

10680 Athens

Πολύ καλό αυτό!Ευχαριστούμε teo για την πληροφορία:up:.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό!Ευχαριστούμε teo για την πληροφορία:up:.

 

Τιποτα βρε!

Αντε και καλη μας επιτυχια!

:happy:

 

Αααα,ξεχασα να πω οτι οι ημερομηνιες ειναι και για το Lower και για το Proficiency στο Michigan & Cambridge!:)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε λιγες μερουλες θα ξερουμε τι καναμε ε?αν και φανταζομαι το αποτελεσμα...:(

για το lancashire γνωριζετε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα;

Link to comment
Share on other sites

@teo

τι μου λες τώρα, ήλπιζα οτι θα έρθουν μέσα του αυγούστου. δεν θέλω να μάθω τοσο νωρις τα μαργαριτάρια μου!:cry::(:cry::(:cry:

Link to comment
Share on other sites

Hρεμηστε βρε παιδια μου!

Οτι ηταν να γινει έγινε.Σε λίγες μέρες θα ξερουμε τι καναμε.

 

@mol για το Uclan εχετε ακομα καιρό.Τέλη Αυγούστου υπολογίζετε να τα βγάλουν.Αλλα δυστυχως δεν μπορω να το προσδιορισω.

 

Τεσπα!Καλα results σε όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πω πω!με έπιασε άγχος τώρα.δεν έχω και τον κωδικό θεσσαλονίκη!πρέπει να παω σέρρες να τον πάρω:(
Link to comment
Share on other sites

Ουφ επιτέλους.Δεν άντεχα να περιμένω άλλο!Ας ελπίσουμε ότι θα μάθουμε όσο το δυνατόν πιο γρήγορα τα ευχάριστα νέα:D.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν βγούν και σήμερα τα αποτελέσματα για το ecpe θα βγω από τα ρούχα μου!!!

 

Συγκρατήσου γιατί αύριο τα βλέπω να βγαίνουν:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο είναι σάββατο λίγο δύσκολο να βγούν. Όλα τα αποτελέσματα βγαίνουν από Δευτέρα-Παρασκευή. Αλλα με το michigan ποτέ δεν ξέρεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο Κρατικο βγηκαν tom12!

Good Luck!

 

PERASA:D:D:D!!!!! thanks gia to ''good luck'' teo:)

 

 

kalh epityxia se olous, ade na doume kai to michigan.... an to parw kai auto tha einai ena wraio kalokairi..... alla afou exw to kratiko efyge ena varos...

Link to comment
Share on other sites

Αύριο είναι σάββατο λίγο δύσκολο να βγούν. Όλα τα αποτελέσματα βγαίνουν από Δευτέρα-Παρασκευή. Αλλα με το michigan ποτέ δεν ξέρεις!!!

Αχ ναι έχεις δίκιο.Τώρα το καλοκαίρι όλες οι μέρες ίδιες μου φαίνονται και ψιλομπερδεύομαι:O

PERASA:D:D!!!!! thanks gia to ''good luck'' teo:)

 

Συγχαρητήρια:up:.Άντε να πέρνουμε σειρά και εμείς:happy:

Link to comment
Share on other sites

Koιτάξτε τι μου έστειλαν από την hau.

 

ECPE MAY 2008

καλημέρα,

 

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν μέχρι τα τέλη Ιουλίου.

 

 

ευχαριστώ

 

 

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Μήπως πρέπει να περιμένουμε ως την άλλη βδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...