Jump to content

Proficiency : Michigan / Cambridge


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι μενα μου απαντησαν αυτο!

Αλλα μου απαντησαν και οτι θα ναι διαθεσιμα στις 18-20 Ιουλίου!

Μου φαίνεται οτι δεν ξέρουν τι λενε!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Koιτάξτε τι μου έστειλαν από την hau.

 

ECPE MAY 2008

καλημέρα,

 

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν μέχρι τα τέλη Ιουλίου.

 

 

ευχαριστώ

 

 

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Μήπως πρέπει να περιμένουμε ως την άλλη βδομάδα?

 

Kαι μενα μου απαντησαν αυτο!

Αλλα μου απαντησαν και οτι θα ναι διαθεσιμα στις 18-20 Ιουλίου!

Μου φαίνεται οτι δεν ξέρουν τι λενε!

 

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι!Αν δεν ξέρεις μην δίνεις 2 διαφορετικές απαντήσεις και μπερδεύεις τον κόσμο!Έχουμε που έχουμε την αγωνία μας έχουμε και αυτούς να λένε άλλα στον ένα και άλλα στον άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι!Αν δεν ξέρεις μην δίνεις 2 διαφορετικές απαντήσεις και μπερδεύεις τον κόσμο!Έχουμε που έχουμε την αγωνία μας έχουμε και αυτούς να λένε άλλα στον ένα και άλλα στον άλλο!

 

Παντως είναι για ξύλο!Δεν λένε μια συγκεκριμένη ημερομηνια να ηρεμησουμε και εμεις αλλα αερολογούν!:p

Aς αργησουν,αλλα τουλαχιστον να περάσουμε!;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα αποτελεσματα για το ecpe november 2007 βγήκαν ακριβώς σε δύο μήνες. 11 Νοεμβρίου έδωσαν και 11 Ιανουαρίου βγήκαν. Τα δικά μας δέκα χρόνια!
Link to comment
Share on other sites

ας μην βγουν ποτέ μπορούν;

αλλά τώρα που το ξανά σκέφτομαι ας βγουν να τελειώνουμε. μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει.

μ αρέσει που είμαι σταθερός στις απόψεις μου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα αποτελεσματα για το ecpe november 2007 βγήκαν ακριβώς σε δύο μήνες. 11 Νοεμβρίου έδωσαν και 11 Ιανουαρίου βγήκαν. Τα δικά μας δέκα χρόνια!

 

Τώρα λογικά έχουν δώσει περισσότεροι οπότε είναι αναμενόμενο να κάνουν κάτι περισσότερο από 2 μήνες να βγάλουν τα αποτελέσματα.Αν αυτό που είπαν στον teo ισχύει τότε τα αποτελέσματα θα βγουν αύριο καθώς μου φαίνεται κάπως δύσκολο να τα ανεβάσουν κυριακάτικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν αντεχω αλλο!

Νέα απάντηση!!!!

 

καλησπέρα,

 

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

 

 

 

ευχαριστώ

 

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Hellenic American Union

Massalias 22

10680 Athens

 

Tel. 302103680090

Fax. 302103634200

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν αντεχω αλλο!

Νέα απάντηση!!!!

 

καλησπέρα,

 

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

 

 

 

ευχαριστώ

 

 

Maria Lionoudaki

Examination Support Center

 

Hellenic American Union

Massalias 22

10680 Athens

 

Tel. 302103680090

Fax. 302103634200

 

Α δεν πάμε καλα!Μέσα σε 3 μέρες 3 διαφορετικές απαντήσεις:mad:.Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ότι όντως θα ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα και όχι αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον για τα μεσα της βδομαδας το βλεπω παιδιά!

Ειναι επιβεβαιωμένο!

Τεσπα!Καλη μας επιτυχία και πάλι!

 

Ε καλά και οι προηγούμενες ημερομηνίες επιβεβαιωμένες ήταν αλλά μας τις αλλάξανε:lol:.Άντε μακάρι να βγούν στην ώρα τους τώρα γιατί άλλη καθυστέρηση δεν θα την αντέξω!

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα ε; Ωχ τι έχουμε να πάθουμε.... Θα μας φάει η αγωνία..

Συνήθως δεν τα δίνουν πρώτα στο site που είναι για τα φροντιστήρια και μετά για τον καθένα ξεχωριστά;

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα ε; Ωχ τι έχουμε να πάθουμε.... Θα μας φάει η αγωνία..

Συνήθως δεν τα δίνουν πρώτα στο site που είναι για τα φροντιστήρια και μετά για τον καθένα ξεχωριστά;

 

Nαι!Πρωτα βγαινουν για τα φροντηστηρια και μετα απο 1-2 μερες για τους υποψηφιους!;)

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε η πολυπόθητη εβδομάδα. Άντε να δούμε πότε θα βγούνε τα ριμάδια τα αποτελέσματα. Κάντε και καμιά πρόβλεψη για το πότε νομίζετε ότι θα βγούν!
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε η πολυπόθητη εβδομάδα. Άντε να δούμε πότε θα βγούνε τα ριμάδια τα αποτελέσματα. Κάντε και καμιά πρόβλεψη για το πότε νομίζετε ότι θα βγούν!

 

Προβλέψεις;Σιγά μην το παίξουμε και στο στοίχημα:lol:.Πέρα από την πλάκα για Τετάρτη-Πέμπτη το κόβω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Kαι ομως αυριο θα τα χουν οι φροντηστηριουχοι απο το ΝΕΤ και την Πεμπτη οι υποψηφιοι στο ΝΕΤ!

 

Είναι σίγουρο;Μην ξεσηκώνω την καθηγήτρια μου άδικα.Πάντως τις τελευταίες μέρες τα πετυχαίνω όλα(την μέρα που θα βγουν για τους υποψήφιους,τα αποτελέσματα στους αγώνες κλπ).Μήπως να έπαιζα κανένα τζόκερ;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο;Μην ξεσηκώνω την καθηγήτρια μου άδικα.Πάντως τις τελευταίες μέρες τα πετυχαίνω όλα(την μέρα που θα βγουν για τους υποψήφιους,τα αποτελέσματα στους αγώνες κλπ).Μήπως να έπαιζα κανένα τζόκερ;:lol:

 

Ναι παιδιά αύριο θα βγουν για τα φροντηστηρια!

Καλά αποτελέσματα!;)

Link to comment
Share on other sites

Αύριο; Ωχ..όσο φτάνει η ώρα τόσο νομίζω ότι δε θα έχω περάσει..

Καλά αποτελέσματα σε όλους!

 

Έτσι γίνεται συνήθως.Προς το τέλος αρχίζεις και έχεις αμφιβολίες από το άγχος.Ευτυχώς εγώ το έχω σίγουρο και δεν μου παρουσιάζεται τέτοιο πρόβλημα:p.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πήρα τώρα την ΗΑU μου παν οτι αυριο βγαινουν τα ECPE results,και τα ECCE τέλη Ιουλίου!
Link to comment
Share on other sites

Για πες one tree hill που μίλησες με hau σου είπαν οτι θα βγούν μόνο για φροντηστήρια ή και για τους υποψηφίους;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...