Jump to content

10η Εντολή (Alpha)


iasonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι δε συγκρατησα στιχους.τραγουδαει αντρας παντως

ενιγουει,ευχαριστω πολυ τον kapar για το πμ του με ολα τα ασματα που ακουστηκαν στη σειρα..ελπιζω να το βρω..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 320
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ίσως να είναι το Chris & Carla - Life Full Of Holes. Το είδα το επεισόδιο, αλλά δε μπορώ να θυμηθώ τι έπαιζε στη σκηνή που λες.
Link to comment
Share on other sites

pedia eiparxei kana site pou na xei ton ep guide ths seiras opos ginetai me tis amerikanikes seires?dil tous titlous olon ton episodion ths seiras.sto greek movies kai sto veoh.com den mporo na do ala episodeia giati den exei.Opos h apoplanisi h to lathos.krima pantos giati tis amerikanikes seires otan den tis blepeis agorazeis to dvd kai eisai mesa .kai auth poy nai polh kalh seira prepei na exartasai apo ena kanali ....:mad:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είναι το Chris & Carla - Life Full Of Holes. Το είδα το επεισόδιο, αλλά δε μπορώ να θυμηθώ τι έπαιζε στη σκηνή που λες.

τσουκ,το mercy of maria ειναι:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ξερετε αν 8α παιχτει φετος η 10η εντολη????

 

Όχι δυστυχώς δε συνεχίζει :(

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Geia sas, mhpws 3erei kaneis pu mporw na vrw ta epeisodia ths 1hs season ths 10hs entolhs?

So it's not gonna be easy. It's gonna be really hard. We're gonna have to work at this every day, but I want to do that because I want you. I want all of you, for ever, you and me, every day for the rest. of. my. life.

 

[sIGPIC][/sIGPIC] ♥♥♥ The Notebook ♥♥♥

Link to comment
Share on other sites

Geia sas, mhpws 3erei kaneis pu mporw na vrw ta epeisodia ths 1hs season ths 10hs entolhs?

 

Έχω και τις τρεις σεζόν της 10ης Εντολής, δυστυχώς όμως τα επεισόδια είναι σε κασέτες...

Link to comment
Share on other sites

Έχω και τις τρεις σεζόν της 10ης Εντολής, δυστυχώς όμως τα επεισόδια είναι σε κασέτες...

 

 

de mporeis na ta kaneis se dvd?

So it's not gonna be easy. It's gonna be really hard. We're gonna have to work at this every day, but I want to do that because I want you. I want all of you, for ever, you and me, every day for the rest. of. my. life.

 

[sIGPIC][/sIGPIC] ♥♥♥ The Notebook ♥♥♥

Link to comment
Share on other sites

de mporeis na ta kaneis se dvd?

 

Το να μετατρέψει κασέτες σε dvd, δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο... πρέπει να υπάρχει σημαντικός λόγος, πιο σημαντικός από μια ατομική επιθυμία. :p

Αν ήμουν στη θέση του, δεν θα έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι εκεινο το επεισοδιο που επεζε ο σωκρατης αλαφουζος κ ο ομηρος πουλακης?που ειναι γιος κ πατερας???:help:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Geia sas, mhpws 3erei kaneis pu mporw na vrw ta epeisodia ths 1hs season ths 10hs entolhs?

 

Τυχαία βρήκα δύο βιντεάκια από πρώτο (και δυσεύρετο για πολλούς...) κύκλο της 10ης εντολής. Λίγο χάλια η λήψη αλλά μερικά πράγματα δεν κρύβονται με τίποτα!!! Παρεπιμπτόντως έχω ολόκληρο το συγκεκριμένο επεισόδιο και ειλικρινά είναι από τα best του Κοκκινόπουλου!

 

http://www.youtube.com/watch?v=00ncQY7UWws

 

http://www.youtube.com/watch?v=SCbYpJph4XA

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία βρήκα δύο βιντεάκια από πρώτο (και δυσεύρετο για πολλούς...) κύκλο της 10ης εντολής. Λίγο χάλια η λήψη αλλά μερικά πράγματα δεν κρύβονται με τίποτα!!! Παρεπιμπτόντως έχω ολόκληρο το συγκεκριμένο επεισόδιο και ειλικρινά είναι από τα best του Κοκκινόπουλου!

 

http://www.youtube.com/watch?v=00ncQY7UWws

 

http://www.youtube.com/watch?v=SCbYpJph4XA

THELO NA DO h bad quailty pos tha tan:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Από την Δευτέρα και κάθε βράδυ στις 11 η 10η Εντολή επιστρέφει με τον ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ επεισοδίων, που έχει να παίξει από το 2004!!!

Επιτέλους μια όαση ανάμεσα στα ίδια και στα ίδια! :)

Link to comment
Share on other sites

Από την Δευτέρα και κάθε βράδυ στις 11 η 10η Εντολή επιστρέφει με τον ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ επεισοδίων, που έχει να παίξει από το 2004!!!

Επιτέλους μια όαση ανάμεσα στα ίδια και στα ίδια! :)

+10000!!!!!!!!!!!1:)

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι τα 2 βασικά τραγούδια της 10ης εντολής;

 

Το ένα λέει μέσα <treat me like a proscope...> και το άλλο λέει <as i fade away... nothing to do but pray...>

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδιά SOS.

Εχθές το βράδυ (Δευτέρα βράδυ) είδα ένα επεισόδιο απο την 10η εντολή (είναι σε επανάληψη).

 

Με έναν τύπο που είχε ταβέρνα και η γυναίκα του ............ με τον μάγειρα.

 

Πως λεγόταν η πρωταγωνίστρια? δηλ. η γυναίκα που ................ με τον μάγειρα?

 

βρήκα και video να σας βοηθήσω

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

η γνώμη σου μετράει... https://www.24net.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά SOS.

Εχθές το βράδυ (Δευτέρα βράδυ) είδα ένα επεισόδιο απο την 10η εντολή (είναι σε επανάληψη).

 

Με έναν τύπο που είχε ταβέρνα και η γυναίκα του ............ με τον μάγειρα.

 

Πως λεγόταν η πρωταγωνίστρια? δηλ. η γυναίκα που ................ με τον μάγειρα?

 

βρήκα και video να σας βοηθήσω

 

Κάτια Νικολαϊδου, παίζει στο καθημερινό Μια Στιγμή Δυο Ζωές.

Τελικά δεν πρόκειται να βάλουν πρώτο κύκλο :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά SOS.

Εχθές το βράδυ (Δευτέρα βράδυ) είδα ένα επεισόδιο απο την 10η εντολή (είναι σε επανάληψη).

 

Με έναν τύπο που είχε ταβέρνα και η γυναίκα του ............ με τον μάγειρα.

 

Πως λεγόταν η πρωταγωνίστρια? δηλ. η γυναίκα που ................ με τον μάγειρα?

 

βρήκα και video να σας βοηθήσω

 

s'arese to mwro etsi?:D:D

apo tis pio sexy erwtikes skhnes ths seiras..

 

Alh8eia giati de bazoun prwto kyklo?

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έτρωγα όταν το έβλεπα την πρώτη φορά που προβλήθηκε; Από τότε το έχω δει 2-3 φορές σε επανάληψη και πάλι αναγούλες μου έρχονται.
Link to comment
Share on other sites

Κάτια Νικολαϊδου, παίζει στο καθημερινό Μια Στιγμή Δυο Ζωές.

 

Μπορεί και να κάνω λάθος, αλλά αυτή δεν είναι που είχε καρκίνο του μαστού και το ξεπέρασε;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...