Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, blade_ said:

Μα έγραψε επιβεβαίωση στο σχετικό πεδίο και έβγαλε και το ποσό. Δυστυχώς δεν κράτησα screenshot, το θεώρησα ασήμαντο. Πέρασε όμως. 

Αυτό που έκανες και εσυ και ο kalitexnis είναι οτι βαλατε μια απόδειξη με προιόν casheback αλλά η εφαρμογή πέρασε λάθος καποιο στοιχείο ... οπότε μετα απο 3 μέρες στην επαλήθευση έσβησε , η αλλη έμεινε γιατι δεν ειχε λάθος ασχετα αν δεν είχε σωστο προιόν

Δεν πρεπει να είδατε περασμενο το μικρό ποσο στο συγκεκριμένο σημειο που λεμε .... θα το θυμώσουν κιολας ευκολα.

Τωρα απλά βαλε ξανα την απόδειξη, και ΠΡΟΣΕΞΕ γιατι λογικά ξανα θα έχει λαθος καπου, πας λεπτομέριες και το αλλαζεις με τον σωστο αριθμό

ΥΓ ΝΑΙ , στο email toy suport θελει και την αποδειξη , αλλα δοκιμασε πριν αυτο που λεω εδω

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blade_ said:

Την έχω. Να την επισυνάψω στο μέιλ μαζί με το screenshot που έστειλα? 

Στείλε μας την για να δούμε το προϊόν και να σου πούμε 

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Συγκεκριμένα έβαλα απόδειξη στην οποία είχα 1000% προϊόν που έπαιρνε cashback, και την μεθεπόμενη μέρα εξαφανίστηκε χωρίς να πάει στις ακυρωμένες ή στις κανονικές. Το κακό είναι ότι δεν μου είχε ξανασυμβεί και είχα πετάξει την απόδειξη.

Αυτό μπορεί να συμβεί.

Δηλαδή, η απόδειξη να εξαφανιστεί.

Αλλά, ΟΧΙ αφού πάει στις επιβεβαιωμένες και δώσει πόσο στο υπόλοιπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Ε να μην  στειλει την απόδειξη .. δεν πρεπει αν δεν εχει περασει .  αλλα να μας πει το προιον  και το ποσο επιστροφης και που το ειδε ακριβως να του ειχε επιστραφει πριν σβήσει

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blizard said:

Αυτό που έκανες και εσυ και ο kalitexnis είναι οτι βαλατε μια απόδειξη με προιόν cashe cash back αλλά η εφαρμογή πέρασε λάθος καποιο στοιχείο ... οπότε μετα απο 5 μέρες έσβησε , η αλλη έμεινε γιατι δεν ειχε λάθος ασχετα αν δεν ειναι προιόν

Δεν πρεπει να είδατε περασμενο το μικρό ποσο στο συγκεκριμένο σημειο που λεμε .... θα το θυμώσουν κιολας ευκολα.

Τωρα απλά βαλε ξανα την απόδειξη, και ΠΡΟΣΕΞΕ γιατι λογικά ξανα θα έχει λαθος καπου, πας λεπτομέριες και το αλλαζεις με τον σωστο αριθμό

ΥΓ ΝΑΙ , στο email toy suport θελει και την αποδειξη , αλλα δοκιμασε πριν αυτο που λεω εδω

Αυτό είναι πιθανό που λες.

Αλλά, αυτός ισχυρίζεται ότι η απόδειξη του είχε δώσει για κάποιες ημέρες €

Link to comment
Share on other sites

Ξανασκαναρε την και μολις σου βγαλει το μηνυμα οτι την πηρε, πάτησε στις λεπτομέρειες να δεις εαν εχει σωστη ημερομηνια, σωστό αριθμό ταμειου και σωστό αριθμο απόδειξης. Μαλλον εκει θα υπηρξε το προβλημα. Το έχω παθει εγω σε μια αποδειξη (δεν εκτυπωθηκε καλά απο το ταμειο) και την ακυρωσα και την εστειλα στο pockee.

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Ε να μην  στειλει την απόδειξη .. δεν πρεπει αν δεν εχει περασει .  αλλα να μας πει το προιον  και το ποσο επιστροφης και που το ειδε ακριβως να του ειχε επιστραφει πριν σβήσει

Αυτό του λέω τόση ώρα!!!

Just now, VIPdriver said:

Ξανασκαναρε την και μολις σου βγαλει το μηνυμα οτι την πηρα, πάτησε στις λεπτομέρειες να δεις εαν εχει σωστη ημερομηνια, σωστό αριθμό ταμειου και σωστό αριθμο απόδειξης. Μαλλον εκει θα υπηρξε το προβλημα. Το έχω παθει εγω σε μια αποδειξη (δεν εκτυπωθηκε καλά απο το ταμειο) και την ακυρωσα και την εστειλα στο pockee.

Ισχυρίζεται ότι του έδωσε πόσο στο υπόλοιπο για κάποιες ημέρες.

Οπότε, δεν είναι λάθος στην φωτογραφία 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, blizard said:

Δεν πρεπει να είδατε περασμενο το μικρό ποσο στο συγκεκριμένο σημειο που λεμε .... θα το θυμώσουν κιολας ευκολα.

Δεν καταλαβαίνω. Αμφιβάλεις ότι είδα το ποσό του cashback? 

6 minutes ago, GREGORYMO said:

Αυτό είναι πιθανό που λες.

Αλλά, αυτός ισχυρίζεται ότι η απόδειξη του είχε δώσει για κάποιες ημέρες €

Δεν το ισχυρίζομαι. Αυτό έγινε. 

 

Δεν καταλαβαίνω που κολλάτε 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, blade_ said:

Δεν καταλαβαίνω. Αμφιβάλεις ότι είδα το ποσό του cashback? 

Ναι ακριβώς αυτό ... μπορεί να το είδες σε άλλο σημείο και να μπερδέυτηκες , τοείδες στο σημείο που σου έδειξα στην εικονα ?

Τι ποσο ειδες ?  δεν ειναι 30 ευρω 100% ... και τι προιόν ηταν ακριβος

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Ισχυρίζεται ότι του έδωσε πόσο στο υπόλοιπο για κάποιες ημέρες.

Οπότε, δεν είναι λάθος στην φωτογραφία 

Δίκιο έχεις. Αρα η μοναδική λογική εξήγηση ειναι να υπηρξε προβλημα στο σύστημα του cashback και συγκεκριμένα στην εφαρμογή της βονταφον. Τί πιο σύνηθες, που λεει κ ο Ευαγγελάτος, η βονταφονάρα να έχει ακόμα ενα "πρόβλημα συστήματος". Κάποιος να βρει το email της κυρίας ceo της βοντα γιού κέι που θα έρθει Ελλάδα τον Φεβρουάριο να της στείλουμε ενα κατεβατό από  "προβληματα συστήματος" που δεν σταματανε να υπαρχουν στο κόκκινο στρατόπεδο!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, GREGORYMO said:

Στείλε μας την για να δούμε το προϊόν και να σου πούμε 

Αυτό μπορεί να συμβεί.

Δηλαδή, η απόδειξη να εξαφανιστεί.

Αλλά, ΟΧΙ αφού πάει στις επιβεβαιωμένες και δώσει πόσο στο υπόλοιπο σου.

Είναι αυτά τα κρουασανακια στη μέση 

 

PXL_20240114_204512122~2.jpg

1 minute ago, blizard said:

Ναι ακριβώς αυτό ... μπορεί να το είδες σε άλλο σημείο και να μπερδέυτηκες , τοείδες στο σημείο που σου έδειξα στην εικονα ?

Τι ποσο ειδες ?  δεν ειναι 30 ευρω 100% ... και τι προιόν ηταν ακριβος

Σε ποιο άλλο σημείο μπορεί να το είδα εκτός από τη σελίδα του cashback? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, blade_ said:

Δεν καταλαβαίνω. Αμφιβάλεις ότι είδα το ποσό του cashback? 

Δεν το ισχυρίζομαι. Αυτό έγινε. 

 

Δεν καταλαβαίνω που κολλάτε 

Είναι δυνατόν 1' φορά και να μην θυμάσαι το ποσό?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Είναι δυνατόν 1' φορά και να μην θυμάσαι το ποσό?

Ποιο πόσο? Της επιστροφής? 

Έστειλα τη φώτο. Οκ τα κρουασανακια? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blade_ said:

Σε ποιο άλλο σημείο μπορεί να το είδα εκτός από τη σελίδα του cashback? 

Τα 30 ευρω που μας είπες τα είδες στην απόδειξη όταν περασε και όχι στο σημείο που σου λεω , δεν θα εγραφε 30 ευρω εκει. Αν δεν θυμάσαι ουτε περίπου ποσο σου εδωσε cashe back είναι σχεδον σίγουρο οτι η απόδειξη δεν πέρασε σωστά λόγο λάθους στο διάβασμα , και εσβησε. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GREGORYMO said:

Οκ.

Είναι σωστό το προϊόν 

Thank you 

1 minute ago, blizard said:

Τα 30 ευρω που μας είπες τα είδες στην απόδειξη όταν περασε και όχι στο σημείο που σου λεω , δεν θα εγραφε 30 ευρω εκει. Αν δεν θυμάσαι ουτε περίπου ποσο σου εδωσε cashe back είναι σχεδον σίγουρο οτι η απόδειξη δεν πέρασε σωστά λόγο λάθους στο διάβασμα , και εσβησε. 

30 ευρώ ήταν η συνολική απόδειξη αυτό γράφω. Η επιστροφή ήταν κανένα 50 λεπτό, όχι πολλά, αλλά αυτά ήταν. 

 

Πες μου τότε πως έγραψε πόσο cashback για redeem κάτω όπως σε σένα και τώρα δεν υπάρχει τίποτα 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, blade_ said:

Thank you 

ΑΥΤΑ σου δίνουν έκπτωση cashback 0.35€ γιατί τα πήρες με έκπτωση από το super market 

2 minutes ago, blizard said:

Τα 30 ευρω που μας είπες τα είδες στην απόδειξη όταν περασε και όχι στο σημείο που σου λεω , δεν θα εγραφε 30 ευρω εκει. Αν δεν θυμάσαι ουτε περίπου ποσο σου εδωσε cashe back είναι σχεδον σίγουρο οτι η απόδειξη δεν πέρασε σωστά λόγο λάθους στο διάβασμα , και εσβησε. 

Θα έπρεπε να πάει στις ακυρωμενες αλλά αυτό είναι σύνηθες λάθος 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

ΑΥΤΑ σου δίνουν έκπτωση cashback 0.35€ γιατί τα πήρες με έκπτωση από το super market 

Όπως είπα, είναι 2 τα προϊόντα 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, blade_ said:

Πες μου τότε πως έγραψε πόσο cashback για redeem κάτω όπως σε σένα και τώρα δεν υπάρχει τίποτα 

Οκ. αν έγραφε πάνω απο το redeem τα cent του cashe back που λες, δεν θα επρεπε να φύγουν ποτέ ..... και αν έφευγαν να πήγαιναν δίπλα που γράφει όφελος. 

Στειλε ολοκληρη την απόξειξη  στο suport του pockee , και αντεγραψε το προιόν πχ "Croissants ΧΡΥΣΗ ΖΥΜΗ βουτύρου 300gr" δεν περασε  ... και ξέχασα πρεπει να τους στείλεις τον αριθμό που γράφει πάνω απο την εικονα που σου εστελα ... είναι μοναδικος για καθε χρήστη.

Βασικα στειλε ολη την εικόνα που τον γράφει και εξήγησε οτι ειχες δει την επιστροφή και εσβησε μαζι με την αποδειξη ... 
Ταυτόχρονα πέρασέ την μια φορά ακόμα απο περιέργεια τι θα κανει , και δες αν ειναι σωστοι οι αριθμοί ... ημερομηνία , ποσο ,, αρ ταμειου και κωδικός αποδειξης  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, blade_ said:

Όπως είπα, είναι 2 τα προϊόντα 

Το είδα.

Τα πήρες με έκπτωση 35%

Και σου δίνουν extra cashback

0.20 και 0.15 αντίστοιχα 

4 minutes ago, blizard said:

Οκ. αν έγραφε πάνω απο το redeem τα cent του cashe back που λες, δεν θα επρεπε να φύγουν ποτέ ..... και αν έφευγαν να πήγαιναν δίπλα που γράφει όφελος. 

Στειλε ολοκληρη την απόξειξη  στο suport , και αντεγραψε το προιόν πχ "Croissants ΧΡΥΣΗ ΖΥΜΗ βουτύρου 300gr"  ... και ξέχασα πρεπει να τους στείλεις τον αριθμό που γράφει πάνω απο την εικονα που σου εστελα ... είναι μοναδικος για καθε χρήστη.

Βασικα στειλε ολη την εικόνα που τον γράφει και εξήγησε οτι ειχες δει την επιστροφή και εσβησε μαζι με την αποδειξη

Μπορεί και η φωτογραφία που τράβηξε να είναι λάθος.

ΕΓΩ πάντα την τσεκαρω γιατί μπορεί να γράφει αλλά νταλον 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Στείλε μας την για να δούμε το προϊόν και να σου πούμε 

Αυτό μπορεί να συμβεί.

Δηλαδή, η απόδειξη να εξαφανιστεί.

Αλλά, ΟΧΙ αφού πάει στις επιβεβαιωμένες και δώσει πόσο στο υπόλοιπο σου.

Δλδ το ότι δεν έχει συμβεί ως τώρα, δεν θα συμβεί ποτέ στο μέλλον. Οκ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Δλδ το ότι δεν έχει συμβεί ως τώρα, δεν θα συμβεί ποτέ στο μέλλον. Οκ.

Τα ΠΑΝΤΑ μπορεί να συμβούν.

Αναγκαστικά όμως κρινομε με ΒΑΣΗ την εμπειρία μας.

ΥΓ. Επειδή, έγραψε ότι 1' φορά έκανε cashback, ΟΛΟΙ μας είχαμε στην άκρη του μυαλού μας ΜΗΠΩΣ κάνει δεν μας λέει με 'ακρίβεια'

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GREGORYMO said:

Τα ΠΑΝΤΑ μπορεί να συμβούν.

Αναγκαστικά όμως κρινομε με ΒΑΣΗ την εμπειρία μας.

ΥΓ. Επειδή, έγραψε ότι 1' φορά έκανε cashback, ΟΛΟΙ μας είχαμε στην άκρη του μυαλού μας ΜΗΠΩΣ κάνει δεν μας λέει με 'ακρίβεια'

Οκ δεκτό.. πάντως οι περιπτώσεις δεν απέχουν και πολύ. Στην τελική μπορεί καο το δικό μου ποσό να είχε βγει αλλά να μην είχα μπει να δω να τσεκάρω..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Οκ δεκτό.. πάντως οι περιπτώσεις δεν απέχουν και πολύ. Στην τελική μπορεί καο το δικό μου πόσο να είχε βγει αλλά να μην είχα μπει να δω να τσεκάρω..

Πάντως, αν εμφανιστεί υπόλοιπο πχ 1€ στην συγκεκριμένη θέση, δεν μας 'ενδιαφέρει' πλέον η απόδειξη αφού έχει εγκριθεί.

Να 'χαθεί' υπόλοιπο, θα μπορούσε μόνο κατά την διάρκεια της εξαργύρωσης.

Πατάω εξαργύρωση αλλά το ποσό δεν πάει 'πουθενά'

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GREGORYMO said:

Πάντως, αν εμφανιστεί υπόλοιπο πχ 1€ στην συγκεκριμένη θέση, δεν μας 'ενδιαφέρει' πλέον η απόδειξη αφού έχει εγκριθεί.

Να 'χαθεί' υπόλοιπο, θα μπορούσε μόνο κατά την διάρκεια της εξαργύρωσης.

Πατάω εξαργύρωση αλλά το ποσό δεν πάει 'πουθενά'

Εγώ πιστεύω ότι και να έχεις την απόδειξη, το pockee θα σου πει "εγώ την ενέκρινα και έστειλα το ποσό". Από κει και πέρα αν έγινε κάτι με τα συστήματα κλπ είναι θέμα Vodafone. Και ούτε θα σου ξαναπιστώσει το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ πιστεύω ότι και να έχεις την απόδειξη, το pockee θα σου πει "εγώ την ενέκρινα και έστειλα το ποσό". Από κει και πέρα αν έγινε κάτι με τα συστήματα κλπ είναι θέμα Vodafone. Και ούτε θα σου ξαναπιστώσει το ποσό.

Δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει με τον φίλο.

ΕΓΩ όμως έχω βάλει όλα ΑΥΤΑ τα χρόνια αποδείξεις άνω των 300€ και όσες φορές πήρα τηλέφωνο (μου την είχαν απορρίψει από λάθος), ΤΑΧΙΣΤΑ διωρθωσαν το λάθος.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...