Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδϊά ακούστε τι έπαθα..Το απόγευμα που γύριζα σπίτι κάποια στιγμή με πήρανε τηλ. και μόλις πήγα να το κλέισω μου γλύστρησε απά το χέρι και έπεσε κάτω, και μόλις το σηκώνω τι να δω!! να έχει σπάσει η πλακέτα της οθόνης..κάτω κάτω εκέι που βάζεις τις συντομέυσεις για αριστερό και δεξι πλήκτρο,,ξέρει κανείς αν το καλύπτει η εγγύηση η πόσο θα χρειαστελι να πληρώσω για να την φτιάξω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδϊά ακούστε τι έπαθα..Το απόγευμα που γύριζα σπίτι κάποια στιγμή με πήρανε τηλ. και μόλις πήγα να το κλέισω μου γλύστρησε απά το χέρι και έπεσε κάτω, και μόλις το σηκώνω τι να δω!! να έχει σπάσει η πλακέτα της οθόνης..κάτω κάτω εκέι που βάζεις τις συντομέυσεις για αριστερό και δεξι πλήκτρο,,ξέρει κανείς αν το καλύπτει η εγγύηση η πόσο θα χρειαστελι να πληρώσω για να την φτιάξω?

kalispera file mou ...h egguhsh den to kaluptei efoson egine apo diko sou lathos...twra gia kostos den xerw apo prepei na tsouksi ligo i timi! emena mou exei pesei ston dromo panw apo 5 fores...ta plastika einai axrista apo vathoulomata kai gratsounies alla to kin apo mesa den exei tipota apolitos...! pisteuw oti einai pws tha pesei to kinito...! :blink:

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

ειναι τα HS-3 ..και κοστιζουν 13-15 ευρω..

αλλα προτιμοτερο ειναι να παρεις καποια αλλα,που θα <καθονται> καλυτερα στα αυτια σου γιατι φανταζομαι οτι κ εσυ θα ειχες αυτο το προβλημα οπως οι περισσοτεροι εδω περα..:)

Έχεις να προτείνεις κάποια άλλα ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

kalispera file mou ...h egguhsh den to kaluptei efoson egine apo diko sou lathos...twra gia kostos den xerw apo prepei na tsouksi ligo i timi! emena mou exei pesei ston dromo panw apo 5 fores...ta plastika einai axrista apo vathoulomata kai gratsounies alla to kin apo mesa den exei tipota apolitos...! pisteuw oti einai pws tha pesei to kinito...! :blink:

φαντάζομαι!!όταν είχα το 7600 μου είχε πέσει και αυτό και έσπασε η οθόνη και μετα ήθελε 150 ευρώ για φτιάξιμο..

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να προτείνεις κάποια άλλα ;

πανε σε ενα νοκια σοπ φιλε μου και δες ποια σου αρεσουν ..:happy:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακουστικά προτεινετε αυταά που έχω ειναι βλακειες

 

protino antaptora mini jack.Bazeis oti akoystika thes esy.Apo nokia club 15 e ,apo germano 4.5e(dikia toy marka)

http://www.nokia.com.gr/nokia/0,,83227,00.html?s=E50,BH-900

Ακουστικα->Προσαρμογέας ήχου Nokia AD-15

Link to comment
Share on other sites

καλυσπέρα και καλώς ήρθα στο forum,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής,θέλω να διαγράψω τον ήχο που ακούγεται όταν ανοίγω το τελέφωνο. Μπηκα στα αρχεία του τηλεφώνου μέσω του pcsuite αλλα βλέπω οτι δέν εμφανίζονται ολα τα αρχεια του κινητού. (φαίνονται μόνο οι φάκελοι και απο κέι και πέρα τιποτα )

Γνωρίζει κάποιος κάτι?

ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Θελω να ρωτησω αν γινεται να κανω διαγραφη τα στοιχεια που φαινονται στη διαχειριση εφαρμογων και να κανω π.χ διαγραφη των εφαρμογων απο καποιον file manager!Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

καλυσπέρα και καλώς ήρθα στο forum,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής,θέλω να διαγράψω τον ήχο που ακούγεται όταν ανοίγω το τελέφωνο. Μπηκα στα αρχεία του τηλεφώνου μέσω του pcsuite αλλα βλέπω οτι δέν εμφανίζονται ολα τα αρχεια του κινητού. (φαίνονται μόνο οι φάκελοι και απο κέι και πέρα τιποτα )

Γνωρίζει κάποιος κάτι?

ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

 

Μπορείς με έναν καλό explorer, πχ profiexplorer... Μπορείς να τον βρείς εύκολα στα γνωστά μέρη...

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Θελω να ρωτησω αν γινεται να κανω διαγραφη τα στοιχεια που φαινονται στη διαχειριση εφαρμογων και να κανω π.χ διαγραφη των εφαρμογων απο καποιον file manager!Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Και γιατί δεν κάνεις απο την διαχείριση.....Επιλογές - Αφαίρεση?

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Στην διαχειριση εφαρμογων υπαρχει ή χαθηκε μονο το εικονιδιο; ΤΟ δευτερο ειναι πιο συχνο φαινομενο. Επανεγκατασταση.

 

 

 

 

oxi den iparxi kai eki pos mporo na to xanaenergopiiso kai ektos apo auto

exi apenergopiithi kai to antivirous kai mou leei pos prepi na to agoraso mporis na me katatoppisis giati exo mperdefti?:wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν κάνεις απο την διαχείριση.....Επιλογές - Αφαίρεση?

 

Γ.

Γιατι πολλες φορες καθυστερει να ανοιξει η διαχειριση εφαρμογων γινονται εγκατασταση και καποια παρελκομενα μαζι με μια εφαρμογη με αποτελεσμα καπου να μπερδευεσαι και γενικα πιστευω πως με εναν file manager κανεις καλυτερα τη δουλεια σου:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς με έναν καλό explorer, πχ profiexplorer... Μπορείς να τον βρείς εύκολα στα γνωστά μέρη...

 

Γ.

γνωστά μέρη?.....κάτι πιό συγκεκριμένο?απο που μπορώ να το κατεβάσω free?

και επίσης τί ακριβώς είναι αυτό το προγραμματάκι?ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Τα γνωστα μερη ειναι αυτα http://www.iphone-forum.org , http://www.aivanet.com απο εδω μπορεις να κατεβασεις οτι θες αρκει να κανεις register:)
Link to comment
Share on other sites

γνωστά μέρη?.....κάτι πιό συγκεκριμένο?απο που μπορώ να το κατεβάσω free?

και επίσης τί ακριβώς είναι αυτό το προγραμματάκι?ευχαριστω:)

 

Για τα γνωστά μέρη σου απάντησε ο necropethamnos. Είναι ένας file manager, που μπορείς να δείς όλα (συστήματος-κρυμμένα - κλπ) τα αρχεία του τηλεφώνου και να τα διαχειριστείς.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

palikaria mia grigori erotisi pio einai kalitero smartmovie gia to n70?

MY EVOLUTION ON PHONES

NOKIA 3310 --> MOTOROLA ..SOMETHING --> SONY ERICSSON T610 --> NOKIA 7610 --> NOKIA N70 --> NOKIA N73 --> NOKIA N73 M.E. --> SONY ERICSSON W950 --> NOKIA 6220 --> NOKIA 5800 --> SONY ERICSSON S500 --> SAMSUNG OMNIA 2 --> HTC HD2 --> GALAXY S2 --> SE W580i --> GALAXY S2 --> GALAXY NOTE --> GALAXY NOTE 3

Link to comment
Share on other sites

palikaria mia grigori erotisi pio einai kalitero smartmovie gia to n70?

Εδώ θα βρεις αρκετές εκδόσεις του Smartmovie:

http://www.iphone-forum.org/symbian-s608090-apps/t--smart-movie-260-312-313-320-convertors--107623.html/?highlight=SMARTMOVIE

 

Η 3.12 πρέπει να είναι η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

thanks man!

MY EVOLUTION ON PHONES

NOKIA 3310 --> MOTOROLA ..SOMETHING --> SONY ERICSSON T610 --> NOKIA 7610 --> NOKIA N70 --> NOKIA N73 --> NOKIA N73 M.E. --> SONY ERICSSON W950 --> NOKIA 6220 --> NOKIA 5800 --> SONY ERICSSON S500 --> SAMSUNG OMNIA 2 --> HTC HD2 --> GALAXY S2 --> SE W580i --> GALAXY S2 --> GALAXY NOTE --> GALAXY NOTE 3

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας....

Εχω 1 χρονο να μπω στο ιντερνετ και τα χω χασει....

λοιπον θα θελα να σας ρωτησω αν γινεται να αλλαξω στην "εκθεση" τον τρόπο που βλεπω τις φωτος.... δηλ δε θέλω να φαίνονται χυμα όλες οι φωτος μ και τα βίντεο.... θέλω φακέλους (όχι αλμπουμς που λέει κ δεν κάνουν τπτ...) Θέλω να ναι όπως το 6680(αν ΄λέγεται ετσι...)

 

Ευχαριστώ πολύ

(ελπίζω να μην γίνομαι κουραστηκος)

 

βρηκα την απάντηση.... sorry

χάρισε μου έναν κόσμο μοναχά για μας... αν μ' αγαπάς
Link to comment
Share on other sites

Note: The built in MultiMediaCard (MMC) reader in the Nokia N70 functions on 1.8 Volt and therefore requires a dual voltage MMC which can support both 1.8V and 3.0V. Nokia branded reduced size MultiMediaCards (MMC) are dual voltage cards (sold separately).

 

Καλησπερα,

μολις πηρα μια καρτουλα για το Ν70 αλλα δεν την βλεπει. Πρεπει να ειναι οπωσδηποτε DV? Αλλιως δεν την αναγνωριζει?

 

 

Επισης, μεχρι χθες επερνα κανονικα τα μαιλ μου. Ξαφνικα δεν μπορω να συνδεθω στο vodafone web και να τα καταβασω. Δημιουργησα δευτερο λογαριασμο στο κινητο μηπως ηταν θεμα ρυθμισεων,ξαναπηρα τις ρυθμισεις απο την vodafone αλλα εξακολουθω να μην μπορω να συνδεθω. Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?

 

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous.!!exo ena nokia n70 paratimeno edo kai mines.otan prosfata evala ti sim syniditopoihsa pos den thumamai ton kvdiko syskeuhs.synithos ebaza thn hm/nia genniseos.dokimasa parra pollos kodikous mhpos exei kapoios kanena programmataki upopsin tou.sas euxaristo.!!;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...