Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να έχω λινκ όσο πιο γρήγορα γίνεται για ρυθμίσεις μμσ από κοσμοτέ? Ευχαριστώ παιδιά :)

 

MMS στο 1651 καί WAPA για το WAP over GPRS πάλι στο 1651!!

Η αλλιώς εδώ!!

Link to comment
Share on other sites

..Σημερα προσπαθησα να περασω καποια θεματα ενω πριν μου περναγαν μετα την αναβαθμιση που εκανα σε nokia shop δεν μου περνανε και μου βγαζει το εξης μηνυμα(αδυνατο εγκαταστασης συμβατο με series60skinssupport)...ξερει καποιος γιατι???ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

..Σημερα προσπαθησα να περασω καποια θεματα ενω πριν μου περναγαν μετα την αναβαθμιση που εκανα σε nokia shop δεν μου περνανε και μου βγαζει το εξης μηνυμα(αδυνατο εγκαταστασης συμβατο με series60skinssupport)...ξερει καποιος γιατι???ευχαριστω...

 

 

Για δες αυτο σχετικα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1256218#post1256218

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες :)

 

Έχω το εξής πρόβλημα. Πήρα το Nokia N70 αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να επαναφέρω το backup αρχείο των επαφών που είχα κάνει στο Nokia 6600. Έχει extension .arc και το N70 δεν το διαβάζει :(

 

Plz Help me somebody γιατί τα έχω χάσει όλα !!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά - Αντώνης εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω καινουργιος χρηστης του Ν70. Καποιες ερωτησουλες σχετικα με την λειτουργια.

1. Πως βλεπουμε το firmware της συσκευης και ποια ειναι η τελευταια

2. Υπαρχει καποιο πιο ποοτικο stereo handsfree στην αγορα απο αυτο της συσκευασιας (τυπου W800);

3. Πως σβηνω παιχνιδια και εφαρμογες που ειναι εγκατεστημενες απο την νοκια αλλα δεν μου ειναι χρησιμες.

4. Ποσο κρατει η μπαταρια γενικα (με χρηση 2 τηλεφωνηματων την ημερα και κανενα μηνυμα);

5. Το mp3 player αναγνωριζει κομματια με συγκεκριμενα χαρακτηριστικα κωδικοποιησης μόνο(π.χ. Bit rate);

6. Τελος, που μπορω να βρω κανενα παιχνιδακι και προγραμματακι(εχω παιχνιδια και εφαρμογες που δουλευα στο SX1. δουλευουν στο Ν70;);

Ευχαριστω ολα τα παιδια και συγνωμη αν σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω καινουργιος χρηστης του Ν70. Καποιες ερωτησουλες σχετικα με την λειτουργια.

1. Πως βλεπουμε το firmware της συσκευης και ποια ειναι η τελευταια

2. Υπαρχει καποιο πιο ποοτικο stereo handsfree στην αγορα απο αυτο της συσκευασιας (τυπου W800);

3. Πως σβηνω παιχνιδια και εφαρμογες που ειναι εγκατεστημενες απο την νοκια αλλα δεν μου ειναι χρησιμες.

4. Ποσο κρατει η μπαταρια γενικα (με χρηση 2 τηλεφωνηματων την ημερα και κανενα μηνυμα);

5. Το mp3 player αναγνωριζει κομματια με συγκεκριμενα χαρακτηριστικα κωδικοποιησης μόνο(π.χ. Bit rate);

6. Τελος, που μπορω να βρω κανενα παιχνιδακι και προγραμματακι(εχω παιχνιδια και εφαρμογες που δουλευα στο SX1. δουλευουν στο Ν70;);

Ευχαριστω ολα τα παιδια και συγνωμη αν σας κουρασα.

1: *#0000# i teleutea einai i v 3.0546.2.3

3: nomizw an den kanw lathos den mporeis gia ta pexnidia...pigene ergaleia >diaxirisi efarmogon kai des

4: emena mou krataei 4 meres! analoga tin xrisi...se allous krataei 2 meres!

6 koitaxe to forum me tis efarmoges kai ta paixnidia analoga tou n70 ;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

tha ithela na sa rotiso 2 pragmata...

 

eixa to 3230... diaferei apo ayto apo apopsi menu ktl? den ennoo camera kai video.. sigoyra tha diaferei se ayta..

 

mporeis na kaneis epexergasia sta video dhladh na prostheseis hxo se video h photos, na kopseis ta videakia ktl opws sto 3230 h sta sony ericsson?

 

eyxaristw..

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na sa rotiso 2 pragmata...

 

eixa to 3230... diaferei apo ayto apo apopsi menu ktl? den ennoo camera kai video.. sigoyra tha diaferei se ayta..

 

mporeis na kaneis epexergasia sta video dhladh na prostheseis hxo se video h photos, na kopseis ta videakia ktl opws sto 3230 h sta sony ericsson?

 

eyxaristw..

Στο μενου, οχι δεν διαφερει. Γενικα ολα τα series 60 εχουν ιδιο μενου σε εμφανιση.

(Για να αλλαξεις την εμφανιση, χρησιμοποιεις διαφορα θεματα που κυκλοφορουν και αλλαζουν τα εικονιδια κτλ.)

Η επεξεργασια ειναι σχεδον οπως στο 3230. Μπορεις να επεξεργαστεις εικονες και βιντεο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

seyxaristw poli!!

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

parakalw kapoios moderator as anevasei th lista mou sto prwto post tou n70 topic.

 

thn exw anevasei hdh edw

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1257933#post1257933 

 

sto post 953

 

kai kalh diaskedash!

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Tελικά δέν άντεξα και το παράγκειλα στην (expansys 424.30euro EUplug):) by the way η διαφορά με τα UK ποιά να είναι τα βήσματα στόν φορτηστή;
Link to comment
Share on other sites

parakalw kapoios moderator as anevasei th lista mou sto prwto post tou n70 topic.

 

thn exw anevasei hdh edw

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1257933#post1257933 

 

sto post 953

 

kai kalh diaskedash!

 

Done.Εβγαλα την version 4 της λιστας σου και εβαλα την τελευταια.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα το Ν70 αλλά είναι vodafone live.....Nα δούμε τι προγράμματα θα του περάσω.

Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

mia erotisi tha ithela na kanw...

 

to kinito mporei se katastasi anamonis na "paixei" animated wallpapers?

 

to rotaw giati to 3230 den mporoyse kai ola ta kinoumena ta epaize san statika wallpapers...

 

 

eyxaristw...

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

mia erotisi tha ithela na kanw...

 

to kinito mporei se katastasi anamonis na "paixei" animated wallpapers?

 

to rotaw giati to 3230 den mporoyse kai ola ta kinoumena ta epaize san statika wallpapers...

 

 

eyxaristw...

den prepei na ginete! dokimase to na deis! ;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Oxi den ginetai...k arxika eixa pikrathei polu, pou ta SE paizoun...alla to kseperasa, giati emeis exoume SYMBIAN!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει να κανει κατι με την εφαρμογη xxlconfig που εχει μερικα κινουμενα σχεδια..:confused:

 

παιδια..προχτες πηρα ενα bluetooth..κατεβασα τους widcom drivers ..και οταν παταω start using bluetooth μου ζηταει να βρω ενα licence :confused:

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι ακριβως κανει backup οταν παω στην καρτα μνημης/αντιγραφη μνημης τηλεφωνου; και επισης αν θελω να τα ξαναβαλω θα παω στην επαναφορα απο καρτα;

 

τελικα καινουριο firmware βγηκε ή οχι; αμα ειναι να παω να αλλαξω, δεν μπορω να περιμενω αλλο. ειμαι με την εκδοση 2.0536.0.2 / 12-09-05 / RM-84!! εναμιση μηνα εχω το κινητο και ακομα δεν ακουσα ραδιοφωνο! δεν αντεχω αλλο.. ( και ελπιζω να διορθωνονται και πολλες ασυμβατοτητες που υπαρχουν με προγραμματα,παιχνιδια )

Link to comment
Share on other sites

με το backup κραταει τα δεδομενα του κινητου,οτι εχεις επιλεξει απο την λιστα..και οταν καποια στιγμη χαθουν η οτιδηποτε αλλο κανεις μια επαναφορα και εισαι οκ..

 

καινουργιο firmware βγηκε..

v 3.0546.2.3

18-11-05

κατι ακουστηκε και για νεοτερη αλλα δεν ειναι σιγουρο..παντος και αυτο το firmware ειναι τελειο..νομιζω αυτα που εχουν να διορθωσουν ειναι πολυ λιγα..μην πω τιποτα..;)

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους,αν και το εχω ξαναρωτησει 3-4 φορες δεν μου εχει απαντησει κανεις........ξαναρωταω.......στο Ν70 οταν τραβαω βιντεο μου κανει ψιλοκολημα στην εικονα σαν καρε-καρε(μονο στην ληψη) γιατι?????????Το κανει και σε αλλους?????

Παρακαλω απαντηστε μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...