Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως εχει βγει η μαυρη προσοψη για το Ν70 απο την νοκια? Αν ναι απο που μπορω να παρω μια και ποσο κανει ?

 

Νοκια δε ξέρω αν έχει βγεί αλλά μαιμού υπάρχει σίγουρα.Νομίζω την έχω δει στο e-bay.

Βρε παλικάρια μου, βρε χρυσοί μου άνθρωποι, 6 ποστ πριν είναι η απάντηση.

Ελεος δηλαδη

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

 

Ειμαι και εγω ενας ενδιαφερομενος για το flashlight... Υποπτευομαι μονο οτι υπαρχουν 2 προγραμματα με το ιδιο ονομα αλλα διαφορετικη λειτουργια... Ενα ειναι αυτο που απλα κραταει την οθονη ανοιχτη σε διαφορα χρωματα (ενα εκ των οποιων ειναι και το ασπρο) και το αλλο, αυτο που ψαχνω, ειναι αυτο που χρησιμοποιει το φλας του κινητου, στο πισω μερος του ως φακο!

 

Αυτο ειναι και το πιο δυνατον φως αλλωστε.

 

Το πρωτομ αυτο που χρησιμοποιει την οθονη, το εχω και δε μου κανει.

 

Θελω το αλλο, που μπορει να κανει το φλας φακο. Δε θελω να μου το στειλεται, μου αρκει να μου πειτε, αν ξερετε πως ειναι το ονομα του προγραμματος και μετα θα ψαξω να το βρω...

 

Σας ευχαριστω πολυ!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

το φλας μην φανταστεις οτι ειναι στην <ενταση> που ειναι ενω βγαζεις φωτογραφιες..ειναι στην <ενταση> ενω τραβας βιντεο ;)
Link to comment
Share on other sites

το φλας μην φανταστεις οτι ειναι στην <ενταση> που ειναι ενω βγαζεις φωτογραφιες..ειναι στην <ενταση> ενω τραβας βιντεο ;)

Τι εννοείς?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εννοω ειναι στην ενταση που ειναι το φλας ενω τραβας βιντεο..(οταν βγαζεις φωτο ειναι πιο εντονο) οκ?
Link to comment
Share on other sites

A, και original μαύρη υπάρχει. Δείτε εδώ http://search.ebay.co.uk/n70-original-black_W0QQfromZR40

 

Υπάρχει και μαύρο πληκρολόγιο για το N70 ή χρησιμοποιούμε το ασημί;

Ο τύπος στο ebay έχει πληκτρολόγιο αλλά είναι ασημί...

BTW, έχει ρωτήσει κανείς πόσο κάνει από Nokia και αν υπάρχει το μαύρο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως το πληκτρολογιο απο το ebay φανταζομαι πως θα ειναι αθλιο..:whistle:

 

Δεν ξέρω, γι αυτό έκανα ερώτηση σε έναν από τους τύπους που την αγόρασαν, να μου πει εάν καταρχήν είναι γνήσια... βέβαια, ρώτησα μόνο για την πρόσοψη, ενώ παράλληλα διάβασα στα σχόλια ένα αρνητικό και αυτός που το έχει γράψει, όλως τυχαίως έχει αγοράσει το πληκτρολόγιο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω μαυρη προσοψη..αρκετα καλη εμφανησιακα,απαισια ποιοτικα...

 

κατι πηρε το αυτι μου ομως οτι υπαρχει και καλυτερης ποιοτητας..αλλα τελικα το παιδι που θα εκανε την παραγγελια...δεν το ξανααναφερε..νομιζω αλλαξε κινητο γι αυτο..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι κολλημα σας έχει πιάσει με αυτές τις προσόψεις.Έντάξει δε λέω καλές είναι αλλά επειδή είχα κάποτε ξέρω την ποιότητα των μαιμού και πραγματικά δεν αξίζει!Αν ήταν της νόκια εντάξει τότε.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι κολλημα σας έχει πιάσει με αυτές τις προσόψεις.Έντάξει δε λέω καλές είναι αλλά επειδή είχα κάποτε ξέρω την ποιότητα των μαιμού και πραγματικά δεν αξίζει!Αν ήταν της νόκια εντάξει τότε.

 

Αντικατάσταση λόγω φθοράς θέλω να κάνω και πήγα Nokia και μου είπαν 50κάτι!!!

...και έλεγα να πάρω κάτι πιο φτηνό και να αλλάξω λίγο και τη φάτσα του, μια και το βαρέθηκα... αλλά θέλω να είναι Nokia...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μαύρο πληκρολόγιο για το N70 ή χρησιμοποιούμε το ασημί;

Ο τύπος στο ebay έχει πληκτρολόγιο αλλά είναι ασημί...

BTW, έχει ρωτήσει κανείς πόσο κάνει από Nokia και αν υπάρχει το μαύρο;

Έχει πολλές προσόψεις και μερικές έχουν μαυρο πληκτρολόγιο.

παντως το πληκτρολογιο απο το ebay φανταζομαι πως θα ειναι αθλιο..

 

Λένε είναι original τώρα κατα πόσο είναι και τι πληκτρολόγιο έχουν...

 

εννοω ειναι στην ενταση που ειναι το φλας ενω τραβας βιντεο..(οταν βγαζεις φωτο ειναι πιο εντονο) οκ?

Το ίδιο ανάβει πάντα

 

Αυτοι που σου το ειπαν ηταν ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ! Ενα καινουργιο,γνησιο σετ μπρος και πισω προσοψης μαζι με καινουργιο πληκτρολογιο κανουν ΕΠΙΣΗΜΑ στα Nokia Shop 28.5 ευρω. Σιγουρα πραγματα!!!

Βάλε και 21,5 τα "μαστορικά"... Είδες που βγήκαν?:p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

50κατι η μαυρη η σαμπανιζε??

36 ηξερα οτι κανει(η σαμπανιζε) με ολα τα κομματια!!!

@pcman οταν βγαζεις φωτο(οταν πατας το κουμπακι να την βγαλει) δεν γινεται πιο εντονο?αυτο μ λες????:what:

Link to comment
Share on other sites

50κατι η μαυρη η σαμπανιζε??

36 ηξερα οτι κανει(η σαμπανιζε) με ολα τα κομματια!!!

@pcman οταν βγαζεις φωτο(οταν πατας το κουμπακι να την βγαλει) δεν γινεται πιο εντονο?αυτο μ λες????:what:

Ναι αυτό λέω. Δεν γίνεται πιό έντονο. Είναι το ίδιο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Guys αντιμετωπίζω ένα prob... Έχω ένα βίντεο της μορφής mp4 και είναι τραβηγμένο με το κινητό. Το πρόβλημα είναι πως προσπαθώντας να το στείλω μέσω multimedia μου βγάζει σφάλμα πως δν το υποστηρίζει...:mad:
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Guys αντιμετωπίζω ένα prob... Έχω ένα βίντεο της μορφής mp4 και είναι τραβηγμένο με το κινητό. Το πρόβλημα είναι πως προσπαθώντας να το στείλω μέσω multimedia μου βγάζει σφάλμα πως δν το υποστηρίζει...:mad:

Τι χορητικοτητας ειναι το video που προσπαθεις να στειλεις γιατι αν ξεπερναει τα επιτρεπομενα ορια δεν μπορεις να το στειλεις!

Link to comment
Share on other sites

Τι χορητικοτητας ειναι το video που προσπαθεις να στειλεις γιατι αν ξεπερναει τα επιτρεπομενα ορια δεν μπορεις να το στειλεις!

 

Γύρω στα 700kb... Ποιά είναι τα επιτρεπόμενα όρια...?

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι υπαρχουν ορια..:confused:

 

Και εγώ αυτό νομίζω... Το τηλ έχει το τελευταίο firmware σύμφωνα με το Nokia Club.... Τι λέτε να παίζει...? Τα αρχεία είναι mp4...

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 700kb... Ποιά είναι τα επιτρεπόμενα όρια...?

 

Εγώ νόμιζα ότι ισχυεί κάτι για 300-450,δεν αληθεύει?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νόμιζα ότι ισχυεί κάτι για 300-450,δεν αληθεύει?:rolleyes:

Ο παροχέας κανονίζει τα όρια.

Παλιότερα ήταν μεχρι 100Kb.

 

700kb είναι τεράστιο, άσε που θα σου έρθει ο κούκος αειδόνι...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ο παροχέας κανονίζει τα όρια.

Παλιότερα ήταν μεχρι 100Kb.

 

700kb είναι τεράστιο, άσε που θα σου έρθει ο κούκος αειδόνι...

 

Α να έτσι!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Paidia, parakalw mipws exei kapoios ta exhs programmata (h estw kapoio link) gia to N.70?

 

1) fileman h kapoion allon kalo file manager

2) Profimail

3) Kaspersky

4) Programma ekma8hshs giati to diegrapsa kata la8os..

 

Elpizw na min hmoun polu apaithtikh...Euxaristw :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...