Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kairo exei na bgei nea anavathmish pantws apo th nokia.auto shmainei oti einai polu stathero.auto mporw na to pw kai apo to diko mou pou to exw apo tote sxedon pou hrthe ellada kai to mono provlhma pou eixe htan to xrats xrouts sto radio me to prwto firmware.kai auto oxi se olous tous stathmous.kai fusika kai diorthwthhke sto epomeno firmware.

 

ligo pio grhgoro na htan mono.nomizw giauto allaxan th cpu sta eperxomena s60(320mhz).

exete prosexei mhpws an analoga to theme pou exei energopoihmeno (px merika ftiagmena gia n90) ginetai pio grhgoro h argo to menu kai oxi mono?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Όταν είσαι στα μηνύματα (let's say στα εισερχόμενα για παράδειγμα) πάτα επιλογές->ταξινόμηση και επέλεξε τον τρόπο που θέλεις να ταξινομούνται!

Προφανως ο φιλος δεν εννοει οταν βλεπεις τα μυνηματα μεσα απο το μενου αλλα μεσα απο καποιον file manager.

 

akribos!!

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ama valo apli RS-MMC sto N70 tha pathei tipota??? Poio einai to teleytaio version tou N70???
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Ama valo apli RS-MMC sto N70 tha pathei tipota???
Δε θα πάθει τίποτα, απλώς δε θα την αναγνωρίσει... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Χθές αγόρασα το Ν70..Δλδ ξαναγύρισα στην Νόκια κ αυτό μου φτάνει..Ερώτηση, επειδή τα posts είναι πολλά για να το βρώ, έχω την 2.0536.0.2 12-09-05 RM-84, να κάνω αναβάθμιση; φυσικά κ δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα γιατί το έχω 1 μέρα, απλά ρωτάω εάν χρειάζεται;

Και εγώ αυτήν την version είχα κάποιο πρόβλημα και νομίζοντς ότι ήταν από το κινητό έβαλα την τελευταία έκδοση.Αποτέλεσμα ήταν μέσα σε μια εβδομάδα -10 ημέρες να έχω 5 παγώματα του τηλεφώνου που έπρεπε να κάνω restart για να ξανα λειτουργήσει. Έχει κάποιος άλλος αυτά τα κολλήματα ; Και κάτι άλλο. Προσπαθώ να απεγκαταστήσω ένα πρόγραμμα το κάνω και μένουν κάποια αρχεία τα βρίσκω με το efile manager αλλά δεν σβήνουν. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο. Προσπαθώ να απεγκαταστήσω ένα πρόγραμμα το κάνω και μένουν κάποια αρχεία τα βρίσκω με το efile manager αλλά δεν σβήνουν. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Κλείσε τα ανοιχτά processes με κάποιον task manager και δοκίμασε πάλι να σβήσεις τα αρχεία ;)
Link to comment
Share on other sites

Κλείσε τα ανοιχτά processes με κάποιον task manager και δοκίμασε πάλι να σβήσεις τα αρχεία ;)

Μάλλον δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις. Μάλλον το βρήκα.Ευχαριστώ

 

Δυστιχώς δεν το βρήκα τελικά. Μπορείς να μου εξηγήσεις πως θα το κάνω αυτό;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το κανεις με τον appmanager. θα πας στα processes, επιλογες και μετα kill the process.

 

Το index που ειναι? Αν ειναι στην καρτα, τοτε βαλε τα μηνυματα να αποθηκευονται στην μνημη τηλεφωνου και μετα αντεγραψε το Index. Αν ειναι αντιθετα, κανε τα ακριβός αντιθετα
δουλεψε! χιλια ευχαριστω!!

 

πηγαινει και σε εσας το snowboard ( ειναι προεγκατεστημενο στο κινητο ) πολυ αργα ή μονο εγω ειμαι ο τυχερος;

 

παιδια για αναβαθμιση θα χρειαστει να περιμενω παραπανω απο μια ωρα; για αξιοπιστο nokia shop μιλαμε παντα..

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το κανεις με τον appmanager. θα πας στα processes, επιλογες και μετα kill the process.

 

δουλεψε! χιλια ευχαριστω!!

 

πηγαινει και σε εσας το snowboard ( ειναι προεγκατεστημενο στο κινητο ) πολυ αργα ή μονο εγω ειμαι ο τυχερος;

 

παιδια για αναβαθμιση θα χρειαστει να περιμενω παραπανω απο μια ωρα; για αξιοπιστο nokia shop μιλαμε παντα..

otan les arga??ennoeis sto loading na ipothesw?an nai..etsi einai ola ta n70,dont worry ;)..

 

an einai argo otan to paizeis..tote nai isws exeis problima..

Link to comment
Share on other sites

Geia sas leventies ,

 

yparxei tropos na perasw monos mou to Elliniko menou ?

kai pos alazw videaki apo mpeg se arxeio pou na to paizei to N 70 ?

 

euxaristw ;)

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?s=&postid=298289
Link to comment
Share on other sites

Geia sas leventies ,

 

yparxei tropos na perasw monos mou to Elliniko menou ?

kai pos alazw videaki apo mpeg se arxeio pou na to paizei to N 70 ?

 

euxaristw ;)

 

Γειά σου κι εσένα ωρέ λεβέντη!

 

Όταν λές να περάσεις μόνος σου το ελληνικό μενού τι εννοείς?Αν το έχεις πάρει από το εξωτερικό λογικά δεν υπάρχει εγκατεστημένο οπότε θα πρέπει να πάς σε ένα NOKIA SHOP να σου το περάσουν εκεί! Αν πάλι το έχεις πάρει από Ελλάδα πολύ απλά μπαίνεις στο μενου, επιλέγεις ρυθμίσεις->τηλέφωνο->γενικές->γλώσσα τηλεφώνου->ελληνικά.

 

Όσο για το δεύτερο που ρωτάς μια πολύ καλή λύση είναι το smart movie converter που θα το βρεις στο iphone-forum.org

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Eimai stin Germania kai exw to kinito apo edw kai

enoousa an yparxei software na perasw to Elliniko

menou monos mou .

Mipos ginete na mou doseis to Link gia to smart movie converter ?

 

Euxaristw gia tin voitheia sou .

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?s=&postid=298289
Link to comment
Share on other sites

Eimai stin Germania kai exw to kinito apo edw kai

enoousa an yparxei software na perasw to Elliniko

menou monos mou .

Mipos ginete na mou doseis to Link gia to smart movie converter ?

 

Euxaristw gia tin voitheia sou .

Δυστηχώς δεν γίνεται. Μοσο σε νοκια σοπ.

 

 

Να και το Link

[url]http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=97699[/url]

(πρεπει να κανεις free register για να το παρεις)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Και μια απορία... ούτε πρωτάρης να ήμουνα...

Μετα απο τοση χρηση, με το 6630 κ Ν70 , ξέχασα κάτι ή δεν το βλέπω...

Όταν μου στέλνουν αρχεια μεσω ΒΤ δεν μπορω να τα αποθηκευσω...

Εκει δηλαδη που παω πανω στο αρχειο , εχει τις εξης επιλογες: Ανοιγμα,δημιουργια μηνυματος,διαγραφη,ταξινομηση κατα,μετακινηση σε φακελο,νεος φακελος,επιλογη/εξαιρεση,βοηθεια,εξοδος.

Μπορει καποιος να βοηθησει;

 

Ευχαριστω πολύ!

Link to comment
Share on other sites

ανοιξε πρωτα το αρχειο και μετα θα εχει επιλογες αποθηκευσης, οχι απο τα μηνυματα κατευθειαν.:)
Link to comment
Share on other sites

Με το που ανοιγω το αρχειο , για παραδειγμα εικονα , μου την ανοιγει με τον Fexplorer κ δεν εχει απιλογη αποθηκευσης.Για βιντεακι μου ανοιγει με το Smartmovie αλλα κολλαει κ δεν μπορω παλι να το αποθηκευσω...

 

Περιεργο δεν ειναι? Και θυμαμαι παλια , με το 6630 , οτι δεν ειχα προβλημα...!

 

να σημειωσω οτι περασα εικονα κανονικα κ την εσωσα ,αλλα το προβλημα αφορα αρχεια .jpg και βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Με το που ανοιγω το αρχειο , για παραδειγμα εικονα , μου την ανοιγει με τον Fexplorer κ δεν εχει απιλογη αποθηκευσης.Για βιντεακι μου ανοιγει με το Smartmovie αλλα κολλαει κ δεν μπορω παλι να το αποθηκευσω...

 

Περιεργο δεν ειναι? Και θυμαμαι παλια , με το 6630 , οτι δεν ειχα προβλημα...!

 

να σημειωσω οτι περασα εικονα κανονικα κ την εσωσα ,αλλα το προβλημα αφορα αρχεια .jpg και βιντεο.

κατσε φιλε μου, πως ανοιγει ο Fexplorer την εικονα αφου εισαι στα μηνυματα; κανονικα ανοιγει με την προεπισκοπηση εικονας/εκθεση και τοτε εχει επιλογη αποθηκευσης. για βιντεο αν ειναι avi και ανοιγει με το smartmovie, τοτε θα το βρεις στο φακελο mail με τον fexplorer και θα το κανεις copy/paste οπου θες. αν ειναι 3gp π.χ. λογικα ανοιγει με real player και παλι εχει επιλογη αποθηκευσης.

Link to comment
Share on other sites

an einai argo otan to paizeis..tote nai isws exeis problima..
παει ψιλοαργα.. φαινεται να ζοριζεται το κινητο.. οχι πως δεν παιζεται, αλλα δεν εχει και καμμια τρελη ταχυτητα!
Link to comment
Share on other sites

χμμ..νομιζω πως η μονη λυση ειναι να αντιγραψεις τις επαφες του μ430 στην σιμ και μετα απο το ν70 να πατησεις απο την σιμ αντιγραφη στη μνημη τηλεφωνου..;)
Link to comment
Share on other sites

πας εργαλεια-διαχειρηση εφαρμογων-ψαξε την εφαρμογη και πατα C ;)

....τα games που ειναι εξαρχεις μεσα δεν σβυνουν απο εκει..απο καπου αλλου ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τί γίνεται με αυτό το PC Suite; Το εγκατέστησα, είδε το τηλέφωνο κανονικά αλλά απο κει και πέρα... μουλάρωσε!! Ότι και να προσπαθήσω να κάνω δεν με αφήνει, μου πετάει ένα "Δεν ήταν δυνατή η ολοκλήρωση της διαδικασίας" !!! Πάω να εγκαταστήσω εφαρμογή και μου λέει "Αυτή η εφαρμογή δεν μπορεί να εγκατασταθεί στο τηλέφωνο. Δεν υπάρχει αρκετή διαθέσιμη μνήμη" !!!!
Link to comment
Share on other sites

χμμ..νομιζω πως η μονη λυση ειναι να αντιγραψεις τις επαφες του μ430 στην σιμ και μετα απο το ν70 να πατησεις απο την σιμ αντιγραφη στη μνημη τηλεφωνου..;)

 

ναι αλλά δεν παίρνει μεγάλο μήκος ονόματος η sim, δεν κρατάει διευθύνσεις email και διπλά τηλέφωνα.... χαμός δηλαδή...

 

κάνεις δεν πέρασε από το 430i σε Symbian ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...