Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι να πω ρε παιδια πολλα προβληματα διαβαζω τελικα αξιζει αυτο το κιν 520ευρω!!!??? και κατι αλλο εχει παρει κανεις θηκη στιλ bodyglove η καποια διαφανεις,γιατι σε προηγουμενες σελιδες διαβασα οτι υπαρχουν μονο δερματινες για ζωνη!

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Σπεύσατε... πού;

 

Tnx...

 

Στα κατά τόπους Nokia Shop...

 

...επίσης, αν κάποιος είχε το γνωστό πρόβλημα με τις αθόρυβες και "αδόνητες" (Μπαμπινιώτη τρέμε) κλήσεις ας μας πει please αν διορθώθηκαν, γιατί στην περιγραφή της αναβάθμισης δεν είδα να αναφέρει κάτι για αυτό (εκτός κι αν είναι αυτό: - If system loading prevents user defined ringtone play then fall back

now implemented to play backup ringtone)!

 

Ναι, διορθώνεται κι αυτό...

 

Ντινα δωσε μου σε παρακαλω το link απ'το οποιο εκανες copy-paste τα οσα μας εγραψες για την καινουρια αναβαθμιση!!!!!

 

επισης ας μου πει καποιος βρε παιδι:ποσο χρονο χρειαζεται ενας υπαλληλος για να αποκτησει στο καταστημα το εκαστοτε "καινουριο" firmware?

μερες????.....ωρες???.....λεπτα ????

 

Link δεν παίζει... Είναι Confidential...(Απόρρητο!!!)

Όσο για το πόση ώρα χρειάζεται για να κατεβάσει κάποιο Nokia Shop την αναβάθμηση, αυτό εξαρτάται από το ενδιαφέρον του καθενός για τους πελάτες του και από την σύνδεση Internet που διαθέτει. Εμένα μου χρειάστηκαν 5 λεπτάκια περίπου (ADSL 1mb).

 

 

τι να πω ρε παιδια πολλα προβληματα διαβαζω τελικα αξιζει αυτο το κιν 520ευρω!!!??? και κατι αλλο εχει παρει κανεις θηκη στιλ bodyglove η καποια διαφανεις,γιατι σε προηγουμενες σελιδες διαβασα οτι υπαρχουν μονο δερματινες για ζωνη!

 

Αξίζει και παρα αξίζει (508)... Όσο για θήκη Bodyglove, υπάρχει αλλά δεν είναι και ότι πρακτικότερο μπορείς να διαλέξεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

508 σε nokia shop? και η θηκες bodyglove υπαρχουν σε nokia shop? αν οχι που?

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Στα κατά τόπους Nokia Shop...

 

Ναι...

 

Σε ποιό από όλα; Γιατί τα Nokia Shops είναι σαν την ντόπια σκληρή βαρελίσια φέτα. Αλλάζει από μαγαζί σε μαγαζί!!! :D

 

Με πιάνεις; ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Ebala ki egw tin kainourgia anabathmisi simera!!!!

 

1)Emena ta mp3 sta ellinika ta blepei molis dokimasa ena.

2)h ekthesi sto fotwma eikonwn mou fainetai poli pio grigori apo prin.

ta mp3 me to programa Mp3player ta paizei PARA poli dunata. san walkman :p

to radio den kserw pws na paiksei pio dunata :/

( oxi oti den einai kalo alla thelw terma otan akouw mousikh merikes fores :D )

 

RE paidia kamia trendy thiki den paizei?? oi mono oi klassikes??? :/

Link to comment
Share on other sites

Ebala ki egw tin kainourgia anabathmisi simera!!!!

 

1)Emena ta mp3 sta ellinika ta blepei molis dokimasa ena.

2)h ekthesi sto fotwma eikonwn mou fainetai poli pio grigori apo prin.

ta mp3 me to programa Mp3player ta paizei PARA poli dunata. san walkman :p

to radio den kserw pws na paiksei pio dunata :/

( oxi oti den einai kalo alla thelw terma otan akouw mousikh merikes fores :D )

 

RE paidia kamia trendy thiki den paizei?? oi mono oi klassikes??? :/

 

Καλημέρα φίλε μου...

 

Σε ποιο Nokia Shop έκανες την αναβάθμισή σου;

 

Ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

epeidh exasa ligo tis exelixeis auti i nea anavathmisi 3.0546.2.3 exei bgei sta ellhnika kai exei kikloforhsei ellada?an kapoios thn exei vrei sth thessaloniki as pei se poio katasthma kai an thn exei valei ti diafores prosexe me thn prohgoumenh anavathmish v2.0539.1.2 pou molis evala eida oti bghke kai allh..thanks
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι με θήκες στυλ bodyglove είχα πρόβλημα... Έβγαλε κάτι σαν κόλλα και έγινε το κινητό χάλια!

 

Θα προτιμούσα μια 2η πρόσοψη....

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά θέλω να πάρω κινητό και μάλλον έχω καταλήξει στο Ν70. Επειδή έχω σύνδεση voda και έχω κάποια πριμοδότηση αλλά φυσικά δε θέλω να τη χάσω. Όμως μπήκα voda site και δεν το βρήκα. Δεν το πουλάει? γνωριζετε κάτι
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά θέλω να πάρω κινητό και μάλλον έχω καταλήξει στο Ν70. Επειδή έχω σύνδεση voda και έχω κάποια πριμοδότηση αλλά φυσικά δε θέλω να τη χάσω. Όμως μπήκα voda site και δεν το βρήκα. Δεν το πουλάει? γνωριζετε κάτι

 

Σε δύο Vod. που ρώτησα πριν από λιγο τηλεφωνικά (Ν.Ιωνία και Carrefour κηφισίας) δεν το έχουν και δεν ξέρουν πότε θα έρθει (και οι δύο λένε το ίδιο εδώ και καιρό)

Μάλλον περιμένουν το "απλό" πρώτα και όχι το live.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Ναι...

 

Σε ποιό από όλα; Γιατί τα Nokia Shops είναι σαν την ντόπια σκληρή βαρελίσια φέτα. Αλλάζει από μαγαζί σε μαγαζί!!!

 

Με πιάνεις;

 

Αν θέλεις και σε βολεύει μπορείς να έρθεις Εγνατίας 115... :lol: :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
508 σε nokia shop? και η θηκες bodyglove υπαρχουν σε nokia shop? αν οχι που?

 

θηκες bodyglove υπαρχουν στο γερμανο!προσωπικα επειδη δεν υπηρχε ακομη για Ν70 αγορασα μια για 6680 και ψιλοκανω τη δουλεια μου.Δεν ειναι ομως οτι πιο πρακτικο.

Η αλλη θηκη που εχεις στη φωτογραφια(οχι η bodyglove) που υπαρχει φιλε μου???Φαινεται πολυ καλη!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλα σκέτο.Και αφήνω την επιδότηση για καμιά άλλη συσκευή φίλου ή γνωστού που είναι με κάρτα και θα χρειαστεί.... :w00t:

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας,

 

τελικα μου ηρθε η αντικατασταση του προβληματικου Ν70 (προβλημμα με το bluetooth) και ολα ειναι Ο.Κ.

Εχω ομως μια απορια. Τι ειναι αυτο το χαλι με τις φωνητικες κλησεις?? :wacko:

Χρησιμοποιω ενα handsfree bluetooth και η φωνιτικη κληση ειναι για γιελια :cry: . Ουτε καν κοντα δεν πεφτει.. Μηπως ξερει καποιος αν απενεργοποιηται??

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Σε ενα γερμανικο site διαβασα οτι ο παρακατω ανταπτορας κατα την αναπαραγωγη mp3 δεν ακουγεται stereo αλλα ΜΟΝΟ.λετε να ισχυει?γιατι ομως το ραδιο να παιζει κανονικα?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα έναν no name από eBay περίπου 10-15 ευρώ και παίζει στέρεο. Σε αντίθεση με το original, έχει και ενσωματωμένο μικρόφωνο και κουμπί για να μπορείς να απαντήσεις σε κλήσεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

exeis kapio link na to doume h kamia foto????

 

to original tis nokia exei 14 eyro

 

http://cgi.ebay.co.uk/3-5mm-Audio-Jack-Adaptor-Mic-for-Nokia-9500-3230-6260_W0QQitemZ5837233619QQcategoryZ42409QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Δες αυτό...

 

Με τα μεταφορικά πάει κάτι λιγότερο από 10 ευρώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

θηκες bodyglove υπαρχουν στο γερμανο!προσωπικα επειδη δεν υπηρχε ακομη για Ν70 αγορασα μια για 6680 και ψιλοκανω τη δουλεια μου.Δεν ειναι ομως οτι πιο πρακτικο.

Η αλλη θηκη που εχεις στη φωτογραφια(οχι η bodyglove) που υπαρχει φιλε μου???Φαινεται πολυ καλη!

αυτη η θηκη ειναι της Krusell και μπορεις να την βρεις στο expansys(νομιζω)! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα έναν no name από eBay περίπου 10-15 ευρώ και παίζει στέρεο. Σε αντίθεση με το original, έχει και ενσωματωμένο μικρόφωνο και κουμπί για να μπορείς να απαντήσεις σε κλήσεις!!!

 

Αν μπορέσεις κάνε μια σύγκριση με τον αυθεντικό και δες διαφορές στην ποιότητα του ήχου. Πιστεύω ότι θα βρείς διαφορά μεγάλη στην ένταση... :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Από σήμερα είμαι κάτοχος του N70.

Oι πρώτες εντυπώσεις πάρα πολύ καλές.

 

Μια γρήγορη ερώτηση και συνεχίζω το ψάξιμο στο κίνητο...

 

Μπορείς στο Ν70 να απενεργοποιήσεις και να μην εμφανίζεται στην οθόνη αναμονής το "χωρίς καταχ. ημ/γίου σήμερα"???

 

Δεν χρησιμοποιώ το ημερολογίο και αυτό μου είναι άχρηστο, άσε που τρώει και μέρος της οθόνης... :cool:

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...