Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακαλείσθε όσοι έχετε εγκαταστήσει στο 6680 εφαρμογές που ΔΕΝ λειτουργούν, να στείλετε Προσωπικό Μήνυμα όπως περιγράφεται παρακάτω. Φροντίστε να περιλαμβάνουν μαζί και τον ΑΡΙΘΜΟ ΕΚΔΟΣΗΣ που θα βρείτε στη Διαχείριση Εφαρμογών, κάνοντας Προβολή Στοιχείων (από τις Επιλογές) στο αντίστοιχο πρόγραμμα. Κάνω την αρχή ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ (ονομα-εκδοση-τι εμφανίζει στο 6680) ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ 6680, ΘΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΩ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. Προτείνω λοιπόν να ΜΗΝ κάνετε αυτές τις πληροφορίες POST εδώ ως απάντηση, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ! Επίσης, αν κάποια εφαρμογή αναγράφεται εδώ και ΤΡΕΧΕΙ στο δικό σας 6680, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα στο οποίο αναφέρετε το Πρόγραμμα, την Έκδοση (που λογικά θα είναι διαφορετική από αυτήν που αναγράφεται εδώ), και ότι ενώ είναι στη λίστα, τρέχει.

 

Εφαρμογή:

Έκδοση:

Τι εμφανίζει:

===================

 

MauMau :!:

2.34

Δεν τρέχει

 

Heli Attack 2 :!:

1.1.0

Διπλό, στη μισή οθόνη

 

ExplodeArena :!:

1.0.0

Διπλό, στη μισή οθόνη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παρακαλείσθε όσοι έχετε εγκαταστήσει στο 6680 εφαρμογές που ΔΕΝ λειτουργούν, να στείλετε Προσωπικό Μήνυμα όπως περιγράφεται παρακάτω. Φροντίστε να περιλαμβάνουν μαζί και τον ΑΡΙΘΜΟ ΕΚΔΟΣΗΣ που θα βρείτε στη Διαχείριση Εφαρμογών, κάνοντας Προβολή Στοιχείων (από τις Επιλογές) στο αντίστοιχο πρόγραμμα. Κάνω την αρχή ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ (ονομα-εκδοση-τι εμφανίζει στο 6680) ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ 6680, ΘΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΩ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. Προτείνω λοιπόν να ΜΗΝ κάνετε αυτές τις πληροφορίες POST εδώ ως απάντηση, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ! Επίσης, αν κάποια εφαρμογή αναγράφεται εδώ και ΤΡΕΧΕΙ στο δικό σας 6680, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα στο οποίο αναφέρετε το Πρόγραμμα, την Έκδοση (που λογικά θα είναι διαφορετική από αυτήν που αναγράφεται εδώ), και ότι ενώ είναι στη λίστα, τρέχει.

 

Εφαρμογή:

Έκδοση:

Τι εμφανίζει:

===================

 

MauMau :!:

2.34

Δεν τρέχει

 

Heli Attack 2 :!:

1.1.0

Διπλό, στη μισή οθόνη

 

ExplodeArena :!:

1.0.0

Διπλό, στη μισή οθόνη

 

στο ExplodeArena εχει βγει και η εκδοση 1.01 για δοκιμασε την

Link to comment
Share on other sites

Kατι πηγα να ξεκινησω εδω αλλα δεν συνεχιστηκε ... :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=846417#post846417

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εεε;;; :whistle: Εχμ... :whistle: Εεεμ... :whistle: Ναι! :whistle: :X :blink:

 

:wacko:

 

:oops:

 

Χεχε. Πάντως, λέω μήπως το παιδέψουμε και κάνουμε μια τέτοια λίστα με όσα Δεν παίζουν. Π.χ. βλέπω πως και τα δύο της Infinite που ανέφερα, παίζουν με την καινούρια έκδοση, οπότε θα τα αφαιρέσω. Πείτε όμως, πείτε... Με PM. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα από κατάστημα της vodafone και ΤΙΜ στην Νεάπολη (Θεσσαλονίκη) και μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα και ότι το περιμένουν κι αυτή πως και πως το κινητό. Στην Vodafone ειδικά τους είπα ότι κάποιο άτομο έχει παραγγείλει το κινητό και του είπαν τιμή (587 ευρώ), απλά δεν ήξερα να τους πω από πιο κατάστημα της Vodafone. Στo κατάστημα ΤΙΜ μου είπαν ότι οποιοδήποτε από τα καταστήματα τηλεφωνίας (Vodafone η cosmote) , έρθει το κινητό, θα ειδοποιήσουν και της άλλες εταιρίες (έτσι λέει ενεργούν στα πλαίσια του ανταγωνισμού) κι διαφορά μετά από αυτό, θα παιχτεί στην τιμή του κινητού.

 

Μπορείς να μας πεις, σε πιο κατάστημα της Vodafone γνωρίζουν την τιμή και μπορείς να το προπαραγγείλεις το κινητό;

 

EDIT : ο υπάλληλος στο κατάστημα της voda ήταν πρόθυμος να τηλεφωνήσει στο κατάστημα που δέχτηκε την προαναφερθείσα παραγγελία και να το διασταυρώσει, αν και μου είπε ότι δεν υπήρχε περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο και να μην το γνωρίζουν αυτοί.

 

ΑΠΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

και στο γερμανο την πρωτη φορα καπως ετσι μου απαντησαν.αυτοι ολοι ,οι πολιτες ενοω χανουν.....βαλβολινες- :yawn:

εχουν αγνοια τα "παιδια"

Μια γήινη,απο άλλο πλανήτη!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με άν έχει ξαναρωτηθεί αλλά το συγκεκριμένο feature:

 

Video sharing for one-way live video or video clip sharing within the voice call

 

το έχει δοκιμάσει κανέις?Υποστηρίζεται από καμιά εταιρεία εδώ?

Πολλά ζητάω βέβαια... :O

Link to comment
Share on other sites

bre paidia den exo dei mesa sto egxeiridio xrhshs pou8ena na grafei gia ton ais8hthra poy exei pano aristera?

 

mhpos den blepo kala? mporei kapoios na me bohhsei ti anei kai ean to grafei se kapoia selida?

LG G4
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να κάνω μια ερώτηση: μέσα στο κουτί υπάρχουν και τα καλώδια μεταφοράς κτλ όπως το 7610 η αυτά πρέπει να τα αγοράσουμε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Sorry αν έχει επαναληφθεί η ερωτηση μου αλλά κάθε μέρα γράφονται πολλά post σ'αυτό το θέμα και μπορεί να μου ξέφυγε... :O

 

 

Στην video-camera ο ήχος πως είναι?

Γιατί στο 6600 δεν άκουγες σχεδόν τίποτα...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με άν έχει ξαναρωτηθεί αλλά το συγκεκριμένο feature:

Video sharing for one-way live video or video clip sharing within the voice call

το έχει δοκιμάσει κανέις?Υποστηρίζεται από καμιά εταιρεία εδώ?

Πολλά ζητάω βέβαια... :O

 

Δεν εχει δοκιμαστει γιατι προς το παρον δεν υποστηριζεται απο καμμια εταιρια.

 

bre paidia den exo dei mesa sto egxeiridio xrhshs pou8ena na grafei gia ton ais8hthra poy exei pano aristera?

mhpos den blepo kala? mporei kapoios na me bohhsei ti anei kai ean to grafei se kapoia selida?

 

Καλα βλεπεις φιλε μου :O ,ειναι αισθητηρας για τον φωτισμο του πληκτρολογιου.

 

παιδιά να κάνω μια ερώτηση: μέσα στο κουτί υπάρχουν και τα καλώδια μεταφοράς κτλ όπως το 7610 η αυτά πρέπει να τα αγοράσουμε?

 

Εχει καλωδιο

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,70878,00.html

 

Παιδιά καλημέρα.

Στην video-camera ο ήχος πως είναι?

Γιατί στο 6600 δεν άκουγες σχεδόν τίποτα...

 

Καλημερα Jim87 και Χρονια Πολλα :)

Ο ηχος του βιντεο στο 6680 ,οπως και στο 6630, ειναι αρκετα βελτιωμενος.

Σαφως ανωτερος απο το 6600.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1)για μενα αξιζει το 6680

2)για μενα ειναι καλυτερη απο τα παραπανω μοντελα,με του 6630 ομως ελαχιστες διαφορες.

3)απενεργοποιητε φιλε μου.

4)ενταξει μη φανταστεις και τρελα πραγματα παντως ενταξει εκαναν μια προσθηκη που χρειαζοτανε.

5)απο τα λιγα κινητα που περασαν απο τα χερια μου αι μπορω να πω οτι τα αξιζει τα λεφτα του. :)

 

 

Thanks.....

απλά με όλα αυτά τα νέα mobs που βγαίνουν έχω μπερδευτεί!!!!!!

Αγοράζεις κάτι και μετά από λίγο πέφτει η τιμή του και βγαίνει κάποιο άλλο.

Πέρσι αγόρασα το P900 σχεδόν 800€ και μέσα σε ένα χρόνο έχει γίνει το έλα να δεις!!!!!!! Βασικά παιδιά το touch screen σε συνδιασμό με το keypad είναι ότι καλύτερο μπορεί να συμβεί.....

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Ευχαριστώ και για την απάντηση και για τα χρόνια πολλά!:)

Χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις, με υγεία και ευτυχία :)

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,για να μην γίνομαι κουραστικός,έψαξα σχετικά ότι έχετε πει για το radio για το 6680 k βρήκα μονο 1 link για ένα FM RDS radio της nokia,το οποιο όπως λέτε είναι ακριβό k δεν αξίζει !!υπάρχει τίποτα νεότερο πάνω σε αυτό το θέμα??
Link to comment
Share on other sites

Και εκείνο θα αργήσει να κυκλοφορήσει. Υπάρχουν στην αγορά ενσύρματα hands-free πολύ χαμηλού κόστους, άγνωστων εταιριών που έχουν πάνω ραδιόφωνο. Αλλά είναι με απλό βίσμα, για τα Nokia, και όχι για Pop-Port... οπότε και πάλι μέχρι να υπάρχει κάτι καινούργιο, δεν σε βολεύει...
Link to comment
Share on other sites

όταν λες-θα αργήσει- ποσο εννοείς??k έλεγα,άντε να ξαναπάρω ένα κινητό με radio(είχα το 7210) γιατί χωρίς (radio) δεν μπορώ άλλο !!αχ ρε nokia !!
Link to comment
Share on other sites

όταν λες-θα αργήσει- ποσο εννοείς??k έλεγα,άντε να ξαναπάρω ένα κινητό με radio(είχα το 7210) γιατί χωρίς (radio) δεν μπορώ άλλο !!αχ ρε nokia !!

Όσο λέει στο site που είδες... ;-) Τρίτο τρίμηνο νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

emena magkes exei ekdosh

 

V 2.04.15

04-03-05

RM-36

 

eseis?

Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει αλλη εκδοση firmware απο αυτη που αναφερεις? Μολις τωρα κυκλοφορησε το τηλεφωνο φιλε μου! :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει αλλη εκδοση firmware απο αυτη που αναφερεις? Μολις τωρα κυκλοφορησε το τηλεφωνο φιλε μου! :)

 

isos kapoios poy to exei agorasei apo eksoteriko :cool:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Νεο firmware για ποσο καιρο θα μπορουμε να βαζουμε δωρεαν?

 

Μεχρι να τελειωσει η εγγυηση.1 χρονο ή 2 χρονια αναλογως με το ποτε το εχεις αγορασει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος πόση μνήμη απο τα 64 mb καταναλώνει το κινητό πριν περάσουμε οτιδήποτε (φωτογραφίες, εφαρμογές κλπ).Εχω κοιτάξει στη διαχείρηση εφαρμογών και με άθροισμα βγάζω πάνω κάτω 25 mb.Αθροίζοντας τώρα τις φωτογραφίες τα βιντεάκια κ.λ.π. βγάζω μια απώλεια μνήμης 8 mb και δεν ξέρω τι ακριβως την κάνει.Πρεπει επίσης να πω οτι της φωτογραφίες που έβγαλα την πρωτη μέρα (γύρω στα 8 mb) μετά την πρώτη φόρτιση ανακάλυψα οτι της έχει σβήσει. Ξερει κανείς τη συμβαίνει?
Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να τελειωσει η εγγυηση.1 χρονο ή 2 χρονια αναλογως με το ποτε το εχεις αγορασει.

Θα το παρω σε δεκα-δεκαπεντε μερες οταν βρω καποιο στη βονταφον της γειτονιας μου. Δεν βιαζομαι τοσο ωστε να παιρνω τηλεφωνα κτλ :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...