Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραιο θα ηταν αυτο που λετε ομως θα εκαιγε πολυ κοσμο οποτε και γι αυτο και δε το χουν προωθησει ακομα,μη χωρισουν και οικογενειες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όσοι ψάχνετε το 6680 πρέπει να κένετε λίγο υπομονή ακόμα. Ένας φίλος μου επικοινώνησε με έναν γνωστό του που είναι στο αρμόδιο τμήμα της Alpha Copy και μάθαμε ότι περιμένουν παραλαβή την άλλη εβδομάδα. Άρα αρχίστε το ψάξιμο μετά την Τρίτη. :oops:
Link to comment
Share on other sites

κι εγω κατι τετοιο δυστυχως εμαθα με μια μονο διαφορα.

το κινητο ειναι ηδη ελλαδα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα στο fleamarket εχει βαλει ενας τυπος ενα 6680 δημοπρασια και μεχρι τωρα εχει μαζεψει 770 ευρω,αν ειναι δυνατον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα στο fleamarket εχει βαλει ενας τυπος ενα 6680 δημοπρασια και μεχρι τωρα εχει μαζεψει 770 ευρω,αν ειναι δυνατον.

Μας ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ή μου φαίνεται;;;...

Link to comment
Share on other sites

Μας ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ή μου φαίνεται;;;...

μα μπες να δεις γι απλακα κι εγω εκανα μια προσφορα ετσι για τη πλακα καπου στα 600 και κατι νομιζω οχι φυσικα οτι θα το επαιρνα απλα ολα ειναι φτιαχτα εκει μεσα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Review του 6680 στα γαλλικά:

 

http://www.planete-nokia.com/phpBB2/index.php?showtopic=16524

 

Enjoy!!

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas

καλα στο fleamarket εχει βαλει ενας τυπος ενα 6680 δημοπρασια και μεχρι τωρα εχει μαζεψει 770 ευρω,αν ειναι δυνατον.

 

 

Μας ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ή μου φαίνεται;;;...

 

Ρε παιδια και εγω μπορω να βαλω στο fleamarket μια Ferrari Testarossa και να την πουλαω.. Αυτο δεν σημαινει οτι την εχω κι ολας.. :p :p Εδω στο e-bay και δεν υπαρχει κινητο σε stock και θα το εχει αυτος στο fleamarket.. Μην τραλαθουμε... :blink: :wacko: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Thlefwnhsa prin ligo sto nokia shop petroupolhs th. 210 5060330 kai moy hpe oti 8a to exoyn shmera apogeyma alla den hxere thn timh toy :confused: :!: :!:

 

Χμ, το τηλέφωνο ήρθε, αλλά δυστυχώς ακόμη δεν έχει γίνει η τιμολόγηση του. Με λίγα λόγια από Δευτέρα-Τρίτη θα υπάρχει κατα 90% στα καταστήματα (τουλάχιστον στα Nokia Club).

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

loipon magkes apo atomo apo mesa apo vodafone to kinhto bgainei epishma stis 18/4/2005 stis 2 ores xrono omilias 400 eyro peripoy.... :cry:

 

 

 

kai na symplhroso oti 8a bgei se ashmi kai mple xroma :cool:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

*Paidia egw prin ligo phra thl sthn sto ypokatasthma ths voda sto peristeri kai mou eipan gia dia8esimothta ligo meta tis 18/4...

 

Exw tn entypwsh oti oi etaireies kin. thl. 8a to exoun gia dia8esh argotera.

 

Sto nokia shop peristeriou mou hpan oti h timh 8a einai 560€ kai dia8esimothta eipan kai aytoi shmera to apogeyma

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια και εγω μπορω να βαλω στο fleamarket μια Ferrari Testarossa και να την πουλαω.. Αυτο δεν σημαινει οτι την εχω κι ολας.. :p :p Εδω στο e-bay και δεν υπαρχει κινητο σε stock και θα το εχει αυτος στο fleamarket.. Μην τραλαθουμε... :blink: :wacko: :blink: :wacko:

Γνωστο το κολπο οποιος κερδισει τον καθυστερει λιγο το αγοραζει κανονικα και βγαζει και καμια εκατοσταρα πουλωντας αερα ....και στην ΝΟΚΙΑ Βολου δεν ξερουν το περιμενουν ημερα σε ημερα :!: τωρα ειδα τιμες πολλα τα λεφτα και δεν ξερω αν τα αξιζει εξ αλλου σε κανα 2 μηνες θα το απαξιωσει η ιδια εταιρεια που το βγαζει, κυκλοφορωντας καινουριο μοντελο

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε εχουμε ξεκινησει μαραθωνιο για το ποιος θα το παρει πρωτος μου φαινεται

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλα νεα το nokia shop πετρουπολης το χει αυτη τη στιγμη ετοιμοπαραδοτο 565 τελικη το παραγγειλα αυριο θα το χω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλα νεα το nokia shop πετρουπολης το χει αυτη τη στιγμη ετοιμοπαραδοτο 565 τελικη το παραγγειλα αυριο θα το χω

Περιμένουμε νέα FIRST THING IN THE MORNING, αύριο, ε; :-)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλα νεα το nokia shop πετρουπολης το χει αυτη τη στιγμη ετοιμοπαραδοτο 565 τελικη το παραγγειλα αυριο θα το χω

Ta3idiwths mou fainetai oti esy 8a exeis thn timh na to apokthseis prwtos!!Perimenoume anypomona prwtes entypwseis...

 

Egw na rwthsw kati allo,exa symbolaio sthn vodafone!Ta nokia shops,ta opoia to exoun to kin pio nwris apo tis etairies kin thlefwnias,dinoun thl me symbolaia 'h mono sketes syskeues??Na to parw apo ekei ama einai kai na mhn anagkastw na perimenw...

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται στο Nokia Shop της Γρ.Λαμπράκη στον Πειραιά έχει ένα κομμάτι...από τα πέντε που ζήτησε με τιμή με ΦΠΑ 570 ευρώ....πολύ ακριβό για εμένα για να το πάρω σαν σκέτη συκευή θα περιμένω να βγει στα Vodafone Shops με την επιδότηση θα είναι πιο φτηνό...

:cool: :cool: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Egw na rwthsw kati allo,exa symbolaio sthn vodafone!Ta nokia shops,ta opoia to exoun to kin pio nwris apo tis etairies kin thlefwnias,dinoun thl me symbolaia 'h mono sketes syskeues??Na to parw apo ekei ama einai kai na mhn anagkastw na perimenw...

 

Σκετη συσκευη αγοραζεις φιλε μου απο Νοκια shop.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα από το nokia shop Αγίων Αναργύρων. Το είχα παραγγήλει και κατάφερε να φέρει μόνο ένα. Τα υπόλοιπα από Δευτέρα. Τις εντυπώσεις μου από αύριο. :D
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...