Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ότι δεν αλλάζει πρόσοψη δεν νομίζω να είναι και μεγάλο μειονέκτημα....Ή τουλαχιστον δεν είναι λόγος για τον οποίο θα απέρριπτα μια τέτοια κινητάρα!

Έχει τα καλά του , έχει και τα κακά του αυτό. Αμα είναι σαν το SX1 χωρίς εναλλαγή προσόψεων, τότε θα είναι αρκετά πιο στιβαρή κατασκευή.Από την άλλη άμα σου γρατζουνιστεί, θέλεις ένα κάρο λεφτά για να του αλλάξεις όόόόλα τα πλαστικά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι,έχεις απόλυτο δίκαιο!

Όσο για την ενσωματωμένη μνήμη,να το σχολιάσω εδώ γιατί δε μου δόθηκε η ευκαιρία πιο πάνω...

Λοιπόν,όλοι παραπονιούνται για την μνήμη ότι 10ΜΒ είναι λίγα και γιατί βάλανε στο 6230ι 32 κλπ..

Λοιπόν..

α)10ΜΒ είναι για να βάζουμε τα πολύ απαραίτητα όπως κάποια προγράμματα που θέλουμε να μόνιμα εγκατεστημένα όταν αλλαχθεί η κάρτα μνήμης...Λέγε με seleq..Δεν νομίζω να χρειάζεται κ τίποτ αλλο..Άντε και το fscaller

β)Το 6230ι θα ήταν καλυμμένο κ με 1ΜΒ ...γιατί ούτε τις προγραμματάρες που παίρνουν τα 60αρια παίρνει κ ούτε χρειάζεται κάτι άλλο..

γ)Εάν μου πείτε για τραγουδια και τέτοια θα αρχίσω να κράζω..Και με 32ΜΒ πόσα τραγούδια θα βάζατε στην μνήμη....3??Και για ποιο λόγο εφ'όσων υπάρχει η κάρτα μνήμης για να βάζετε 100αδες τραγούδια??

δ)Αφού υπάρχουν οι κάρτες μνήμης,το hotswap και μια αρκετά μεγάλη ενσωματωμένη μνήμη της τάξεως των 10ΜΒ δεν νομίζω να υπάρξει όποιοδηποτε πρόβλημα!!

ε)ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ???

ζ)ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

η)ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩ!

Link to comment
Share on other sites

Έχει τα καλά του , έχει και τα κακά του αυτό. Αμα είναι σαν το SX1 χωρίς εναλλαγή προσόψεων, τότε θα είναι αρκετά πιο στιβαρή κατασκευή.Από την άλλη άμα σου γρατζουνιστεί, θέλεις ένα κάρο λεφτά για να του αλλάξεις όόόόλα τα πλαστικά

Ελπίζω νάναι στιβαρή κατασκευή διότι αλλιώς θα το σκεφτούν κάποιοι να το αγοράσουν.Είναι αρκετοί οι κάτοχοι κινητών που σαν ενα από τα κριτήρια αγοράς τους, έχουν και την αλλαγή προσόψεων.

Link to comment
Share on other sites

den to nomizw..to 6600 pou eixan pei sthn arxh oti den tha exei kalimata..egine best seller..kai sxedon oloi exoun to klasiko xrwma aspro-mabro..an k prin kairo bgikan kai prosopseis..
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο χρειαζονται προσοψεις αλλα αυτα τα κινητα δεν σου φευγουν απο τα χερια,τα προσεχεις παρα πολυ.Οταν ερθει Ελλαδα δεν θα το σκεφτει κανεις αυτο το παραγοντα και ολοι θα το αγορασουν απο την πρωτη μερα.
Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

basika an parw to kin apo italia...pws tha mporesw na to kseklidwsw gia thn karta sim kai diktua..??edw sthn ellada h ekei sthn italia..???einai kinitara alla an exei tosa polla edw mln tha to parw apo eksw..:D
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

den 8elw na eimai apisiodoksos alla den nomizw na doume megalh diafora me thn italia.Mporei h Tim Italias na eixe se prosfora to 6630 alla den simainei oti 8a ksanakanei sto 6680..Elpizw na to ferei h '3' kai na min exei peiraksei to hardware tou kinitou giati akousa oti yparxei h periptwsh na to exei eidikh paragellia apo th mama nokia
http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

basika an parw to kin apo italia...pws tha mporesw na to kseklidwsw gia thn karta sim kai diktua..??edw sthn ellada h ekei sthn italia..???

 

Αυτή η δουλειά μπορεί να γίνει παντού. Φυσικά και εδώ στην Ελλάδα. Υπάρχουν μερικά μαγαζιά που ξεκλειδώνουν οποιαδήποτε συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το νοκια 6600 και θέλω να πάρω το νοκια 6680 (3G).

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία αληθεύει ότι ο Χρόνος αναμονής του 6680 πλησιάζει τις 6 έως 11 ημέρες όπως αναφέρει η επίσημη NOKIA?

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το νοκια 6600 και θέλω να πάρω το νοκια 6680 (3G).

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία αληθεύει ότι ο Χρόνος αναμονής του 6680 πλησιάζει τις 6 έως 11 ημέρες όπως αναφέρει η επίσημη NOKIA?

Ακόμα δεν το έχει κανείς στα χέρια του δεν μπορούμε να ξέρουμε αν αληθεύει ή όχι...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια περασα χθες απο το καταστημα τησ νοκια και ειδα απεξω το 6680 και το 3230.εχουν ερθει?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το νοκια 6600 και θέλω να πάρω το νοκια 6680 (3G).

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία αληθεύει ότι ο Χρόνος αναμονής του 6680 πλησιάζει τις 6 έως 11 ημέρες όπως αναφέρει η επίσημη NOKIA?

 

Οι ωρες που δινει η Νοκια και γενικα ολες οι εταιριες αφορουν απολυτες συνθηκες λειτουργιας που παντα διαφερουν απο τις φυσιολογικες.

Μακαρι παντως να εχουν φτιαξει το 6680 ετσι ωστε να κανει καλυτερη διαχειρηση ενεργειας ,αν και αμφιβαλλω.. :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το κινητο, και ισως ειναι το μονο που σκεφτομαι εδω και καιρο να παρω, καθοτι το 6630 δεν με πολυ-ενθουσιασε οταν το ειδα απο φιλο μου εξονυχιστικα...

 

Αν η τιμη εινια τελικα ενδιαφερουσα, why not....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

επειδή βαριέμαι να ψάχνω

 

Για αυτο ολα τα threads γινονται τεραστια και μετα δεν μπορουν να διαβαστουν. :mad:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θελω να παρω το κινητο θελω να ξερω αν υπαρχει προβλημα στα δικτυα που δεν υποστηριζουν 3G (οχι με το video streaming κλπ) αλλά για τις απλες κλήσεις και αν εχουν καλο σημα σε αυτες τις περιοχες.

Καποιο νεοτερο για το ποτε θα ερθει η συσκευη εχουμε?

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

dtomgr, δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα η συσκευή. Περιμένουμε να έρθει στα καταστήματα μέσα στον Απρίλιο σε τιμή παραπλήσια με αυτή του 6630 όταν κυκλοφόρησε.

 

geotown, στην τελευταία αναβάθμιση του 6630 προστέθηκε στο μενού η επιλογή να κλειδώσεις την συσκευή να δουλεύει μόνο σε GSM δίκτυο και να αγνοεί το 3G. Αυτό λύνει τα μικροπροβλήματα που υπήρχαν απο την εναλλαγή δικτύων και το ασθενές σήμα. Είναι σα να χρησιμοποιείς ένα απλό GSM κινητό. Η επιλογή αυτή θα υπάρχει, λογικά πάντα, και στο 6680. Και να μην υπάρχει, θα προστεθεί με μελλοντική αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο αυτο με το κλειδωμα του 3g γιατιπολλοι δε μπορουσαν να μιλησουν καθολου στο κινητο ολο εκλεινε η γραμμη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...