Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest stelios nikaia
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CLARC (27 Αύγ. 2004 , 07:21)

 

re paidia exo kani 3 fores tin erotisi kai kanis den mou apantise.mpori kapios na mou pi apo pou mporo na katevazo game.(ean xerete vevea)

efxaristo prokatavolika

 

 

 

http://www.myz600.net

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CLARC (27 Αύγ. 2004 , 07:21)

 

re paidia exo kani 3 fores tin erotisi kai kanis den mou apantise.mpori kapios na mou pi apo pou mporo na katevazo game.(ean xerete vevea)

efxaristo prokatavolika

 

 

Φίλε μου σου έχω απαντίσει εδω και καιρό ακριβώς στην προηγούμενη σελίδα τρία post από το τέλος, τώρα αν θες και άλλες σελίδες απλά πες το.

 

Υπάρχει και η σελίδα h**p://gallery.mobile9.com/ αρκετά καλή και αυτή

(όπου ** βάλε tt και άνοιξέ την)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

ένα ερώτημα.

αγόρασα ένα z600 vodafone live

πως μπορώ να βγάλω τις λειτουργίες του vodafone live γιατί δεν με ενδιαφέρουν.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/SUJgwURV
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P_M (29 Αύγ. 2004 , 03:27)

 

ένα ερώτημα.

αγόρασα ένα z600 vodafone live

πως μπορώ να βγάλω τις λειτουργίες του vodafone live γιατί δεν με ενδιαφέρουν.

 

 

Βγάλε το "πώς" από την ερώτηση σου.

Η απάντηση είναι όχι.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P_M (29 Αύγ. 2004 , 03:27)

 

ένα ερώτημα.

αγόρασα ένα z600 vodafone live

πως μπορώ να βγάλω τις λειτουργίες του vodafone live γιατί δεν με ενδιαφέρουν.

 

 

Φίλε μου έπρεπε να ρωτήσεις πριν το πάρεις, τώρα είναι αργά :o

Μόλις μπήκες στο club αυτών που προσπαθούν να απαλαγούν από το Vodafone Live :)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

μόνος σου δύσκολο να το κάνεις. Σε επίσημο σερβις της SE δεν πρόκειται να στο κάνουν... Μπορείς να περάσεις μια βόλτα από 9volto... http://www.9volto.gr
Link to comment
Share on other sites

μόνος σου δύσκολο να το κάνεις. Σε επίσημο σερβις της SE δεν πρόκειται να στο κάνουν... Μπορείς να περάσεις μια βόλτα από 9volto... http://www.9volto.gr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pythagoras (26 Αύγ. 2004 , 18:10)

 

 

2. Για το θέμα της πτώσης είναι θέμα τύχης εάν θα σου σπάσει ή όχι γιατί έχω και 'γω το λιδιο τηλέφωνο και μου έχει πέσει αρκετές φορές και δεν έχν αντιμετοπίσει κάποιο πρόβλημα εκτός μου έχει γρατζουνιστεί πολύ άσχημα σε ορισμένα σημεία (σε ένα σημείο έχει φύγει ένα μικρό κομμάτι πλαστικού...)

 

 

 

 

και το δικό μου εχει φαει τρελές τούμπες και δεν έχει σπάσει τίποτα.

Μάλλον ήταν άτυχος ο jimp :o

Link to comment
Share on other sites

καταρχην να ευχαριστησω γιατι βρηκα αμεσως λυση για το θολωμα των φωτο απο την συμπιεση!

θα με βοηθησετε και στα παρακατω;

-με την αναβαθμιση ποσο μεγαλωνει η μνημη;

 

-αργει και σε αλλους η πλοηγηση στο wap; (ειτε της se ειτε της cosmote

 

-μπορω να σβησω τα themes ή τα wallpaper του κινητου για να κερδισω χωρο;σ αυτα που ειχε απο την αρχη δεν με αφηνει!

 

-υπαρχει κατι νεοτερο για τους ηχους μηνυματων;δεν υπαρχει κολπακι;

 

ευχαριστω εκ των προτερον οποιον σπευσει...

Link to comment
Share on other sites

Telika poia einia i telikh SW gia z600 non live???Ego exo thn R6c , alla vlepo sto site toy Volto san teleytaia thn R6b!!Mipos exoyn 3exasei na to enimerosoyn???

 

Eyxaristo.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amak (31 Αύγ. 2004 , 12:26)

 

καταρχην να ευχαριστησω γιατι βρηκα αμεσως λυση για το θολωμα των φωτο απο την συμπιεση!

θα με βοηθησετε και στα παρακατω;

-με την αναβαθμιση ποσο μεγαλωνει η μνημη;

 

-αργει και σε αλλους η πλοηγηση στο wap; (ειτε της se ειτε της cosmote

 

-μπορω να σβησω τα themes ή τα wallpaper του κινητου για να κερδισω χωρο;σ αυτα που ειχε απο την αρχη δεν με αφηνει!

 

-υπαρχει κατι νεοτερο για τους ηχους μηνυματων;δεν υπαρχει κολπακι;

 

ευχαριστω εκ των προτερον οποιον σπευσει...

 

 

Δυστηχώς με την αναβάθμιση δεν μεγαλώνει η μνήμη.

Ναι η αργή πλοήγηση είναι γενικό κακό, ακόμα και στο k700i που είναι πιο γρήγορο απο το Ζ600.

Προσωπικά δεν ξέρω κάπιο κόλπο ώστε να σβήσουν και αυτά που δεν σε αφήνει, ίσως να υπάρχει όμως :o

Για τους ήχους μηνυμάτων είναι και πάλι γενικό κακό και δεν υπάρχει σίγουρα λύση :(

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OratIos ( 1 Σεπ. 2004 , 11:51)

 

Telika poia einia i telikh SW gia z600 non live???Ego exo thn R6c , alla vlepo sto site toy Volto san teleytaia thn R6b!!Mipos exoyn 3exasei na to enimerosoyn???

 

Eyxaristo.......

 

απ' όσο ξέρω το 9volto δεν είναι επίσημο εξουσιοδοτημένο service της SE (μπορεί να κάνω και λάθος), όποτε ίσως αργούν να έχουν κάποιες εκδόσεις firmware... Και γενικά καλύτερα να απευθύνεσαι σε εξουσιοδοτημένα μαγαζιά για αναβαθμίσεις κλπ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος double_k ( 3 Σεπ. 2004 , 01:16)

 

Δυστηχώς με την αναβάθμιση δεν μεγαλώνει η μνήμη.

 

 

 

Εκτός αν στον όρο "αναβάθμιση" περιλαμβάνεις και την απεγκατάσταση του LIVE!, οπότε κερδίζεις κάτι παραπάνω από 0.5 ΜΒ .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 3 Σεπ. 2004 , 13:00)

 

απ' όσο ξέρω το 9volto δεν είναι επίσημο εξουσιοδοτημένο service της SE (μπορεί να κάνω και λάθος), όποτε ίσως αργούν να έχουν κάποιες εκδόσεις firmware... Και γενικά καλύτερα να απευθύνεσαι σε εξουσιοδοτημένα μαγαζιά για αναβαθμίσεις κλπ

 

 

Einai GNOSTO pws to 9volto Den einai episimo service ths Sony Ericsson,alla file antoni epeidh asxoleitai sxedon apokleistika me kinita einai panta enimeromeno!!Pisteyo oti den exei ananeothei akoma to site toys.........

Apla ithela na matho poia einai i teleytaia sW i R6b h h R6c kai ti veltionei parapano h kathemia??

Link to comment
Share on other sites

το είπα γιατί το είχα κοιτάξει για Τ610... στα επίσημα υπήρχε σε όλα η r6c ενώ το 9volto είχε μείνει στην r4(κάτι) και δεν ήξεραν πότε θα φέρουν την καινούργια..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια θελω την προσοχη σας ! :cool: !!!!Πουλησα ενα Τ68i και λεω να αγορασω ενα Ζ600.. :) ..Τι λετε.....ΛΕΕΙ?????Δεν θελω να το παρω και να μετανιωσω που το πηρα :( απο ΠΧ ελειψη ir `H bluetooth.....Καταλαβαινετε τι εννοω?? ;) ????Please your lights... :o ..
Link to comment
Share on other sites

pros loverman

min anisixeis exei kai IR kai BT to mono kako einai o xwros an den exeis pc na to adeiazeis giati ta 2,.. MB tha sou fainontai poly liga kata ta alla einai mia xara .to xrisimopoiw 9 mines kai eimai poly euxaristimenos

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος loverman13 (24 Σεπ. 2004 , 17:56)

 

Παιδια θελω την προσοχη σας ! :cool: !!!!Πουλησα ενα Τ68i και λεω να αγορασω ενα Ζ600.. :) ..Τι λετε.....ΛΕΕΙ?????Δεν θελω να το παρω και να μετανιωσω που το πηρα :( απο ΠΧ ελειψη ir `H bluetooth.....Καταλαβαινετε τι εννοω?? ;) ????Please your lights... :o ..

 

 

Το εχω και εγω απο περυσι το Δεκεμβριο! Εξαιρετικο τηλεφωνο για τα λεφτα του! Μετα το Τ68i θα σου φανει φοβερο ειδικα στο θεμα οθονη. Μενου οπως ολα τα SE πολυ πρακτικο! Τσιμπα το αμεσα!

Link to comment
Share on other sites

για παιχνίδια μπορείς να κοιτάξεις και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=18600

από φωτογραφίες όχι σπουδαία πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (25 Σεπ. 2004 , 16:36)

 

για παιχνίδια μπορείς να κοιτάξεις και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=18600

από φωτογραφίες όχι σπουδαία πράγματα...

 

Ισχει αυτο που ειχε αναφερθει στις αρχες του forum οτι μετα το τραβηγμα τησ φοτο αποθηκευεται χαλια.... :( ...ισχει???? :o
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...