Jump to content

NOMADS


gtf4270
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω μπορείτε να δείτε την αγάπη του κόσμου για τον δημοφιλή παρουσιαστή.

 

Για να μην λετε οτι είμαστε εξωγήινοι εμείς που ειδαμε καποια πράματα.

Χιλιάδες άλλοι άνθρωποι λένε τα ιδια και χειρότερα.

 

Η συνέχεια στο #σαυρίδης

https://mobile.twitter.com/hashtag/σαυριδης/live?src=hashtag_click

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 322
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλι καλα που δεν ψηφιζει το τηλεοπτικο κοινο στον τελικο γιατι αλλιως θα ειχαμε τον ντανο νουμερο 2.Ο ανθρωπος δεν τραβουσε στα αγωνισματα,δεν ειχε μονομαχησει ουτε μια φορα,ο κοσμος τον ειχε κρατησει μεχρι εκει αλλιως θα ειχε παρει ποδι προ πολλου.Εχω σιχαθει να ακουω την εκφραση "τιμιο λαϊκο παιδι".Απο ποτε ο λαϊκισμος θεωρειται πλεονεκτημα?
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που δεν ψηφιζει το τηλεοπτικο κοινο στον τελικο γιατι αλλιως θα ειχαμε τον ντανο νουμερο 2.Ο ανθρωπος δεν τραβουσε στα αγωνισματα,δεν ειχε μονομαχησει ουτε μια φορα,ο κοσμος τον ειχε κρατησει μεχρι εκει αλλιως θα ειχε παρει ποδι προ πολλου.Εχω σιχαθει να ακουω την εκφραση "τιμιο λαϊκο παιδι".Απο ποτε ο λαϊκισμος θεωρειται πλεονεκτημα?

Ρώτα τους πολιτικούς.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Μαυριδη για την κίνηση του :D
Αν εννοείς για τα λεφτά που θα δώσει εννοείται ότι είναι πολύ καλή κίνηση!!!
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που δεν ψηφιζει το τηλεοπτικο κοινο στον τελικο γιατι αλλιως θα ειχαμε τον ντανο νουμερο 2.Ο ανθρωπος δεν τραβουσε στα αγωνισματα,δεν ειχε μονομαχησει ουτε μια φορα,ο κοσμος τον ειχε κρατησει μεχρι εκει αλλιως θα ειχε παρει ποδι προ πολλου.Εχω σιχαθει να ακουω την εκφραση "τιμιο λαϊκο παιδι".Απο ποτε ο λαϊκισμος θεωρειται πλεονεκτημα?
Πρωτα απ' ολα ο Ντανος ηταν σκυλι του πολεμου.

Το οτι ηταν και "τιμιος" ειναι απλα τιμη του οπως και του Μαυριδη.

Το προβλημα συνανταται στο οτι ειναι παιχνιδι επιβιωσης και εχει αθλητικο χαρακτηρα. Δεν μπορω να καταλαβω το ντε και καλα να κερδισει η "ψυχουλα". Και εναν χοντρουλη με καλη καρδια μπορεις να βαλεις σε ενα τετοιου ειδους παιχνιδι αλλα τι να το κανεις εαν δε μπορει να ανταπεξελθει..;

Οποτε αφηστε στην ακρη τους φανατισμους και δειτε το λιγο πιο κυνικα, ας το πω ετσι, για το ποιος αξιζει ενα επαθλο σε ενα τετοιο παιχνιδι, ποιος εχει το πακετο, οσο αρεστος ειναι ή οχι.

 

Δε βαρεθηκατε καποιοι με τις φανατιλες σας, εκατερωθεν; Το καταλαβαινω να υπαρχουν συμπαθειες αλλα μην κατεβασουμε και τα βρακια... :lol:

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απ' ολα ο Ντανος ηταν σκυλι του πολεμου.

Το οτι ηταν και "τιμιος" ειναι απλα τιμη του οπως και του Μαυριδη.

Το προβλημα συνανταται στο οτι ειναι παιχνιδι επιβιωσης και εχει αθλητικο χαρακτηρα. Δεν μπορω να καταλαβω το ντε και καλα να κερδισει η "ψυχουλα". Και εναν χοντρουλη με καλη καρδια μπορεις να βαλεις σε ενα τετοιου ειδους παιχνιδι αλλα τι να το κανεις εαν δε μπορει να ανταπεξελθει..;

Οποτε αφηστε στην ακρη τους φανατισμους και δειτε το λιγο πιο κυνικα, ας το πω ετσι, για το ποιος αξιζει ενα επαθλο σε ενα τετοιο παιχνιδι, ποιος εχει το πακετο, οσο αρεστος ειναι ή οχι.

 

Δε βαρεθηκατε καποιοι με τις φανατιλες σας, εκατερωθεν; Το καταλαβαινω να υπαρχουν συμπαθειες αλλα μην κατεβασουμε και τα βρακια... :lol:

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κερδισε αυτος που ηταν αθλητικα καλυτερος και δικαια.

Ο Μαυριδης ηταν ο πιο αγαπητος στον κοσμο.

Τωρα καποιοι που μπηκαν σε αυτο το νημα μετα απο 3 μηνες και ποσταρουν φωτο του

Μαυριδη να κλαιει...αυτο με ξεπερναει

Link to comment
Share on other sites

Κερδισε αυτος που ηταν αθλητικα καλυτερος και δικαια.

Ο Μαυριδης ηταν ο πιο αγαπητος στον κοσμο.

Τωρα καποιοι που μπηκαν σε αυτο το νημα μετα απο 3 μηνες και ποσταρουν φωτο του

Μαυριδη να κλαιει...αυτο με ξεπερναει

χαχα η αλήθεια πονάει

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

στο τελος ειμαστε πολυ τυχεροι που το παιχνιδι κριθηκε στα αγωνισματα και οχι απο το κοινο, ο ορισμος της δικαιοσυνης πραγματικα.

 

αντε και καλες γιορτες... :)

 

https://mobile.twitter.com/princessthithi/status/944341504159617026/photo/1

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς για τα λεφτά που θα δώσει εννοείται ότι είναι πολύ καλή κίνηση!!!

 

Ναι για τον φιλανθρωπικό σκοπό εννοούσα, πάντως εκεί που τον έκραζαν πολλοί τώρα κάνουν αρκετοί κωλοτουμπα και του βγάζουν το καπέλο και κάποιοι λίγοι τον κράζουν ακόμα περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι για τον φιλανθρωπικό σκοπό εννοούσα, πάντως εκεί που τον έκραζαν πολλοί τώρα κάνουν αρκετοί κωλοτουμπα και του βγάζουν το καπέλο και κάποιοι λίγοι τον κράζουν ακόμα περισσότερο...
Ειχα ακούσει από παλιά για τις φιλανθρωπιες του σε ιδρύματα και φιλοζωικες οργανώσεις. Γι αυτό δεν έχει να του πει κάποιος κάτι κακό. Εγώ τον "κράζω" μόνο για τα συνεχόμενα κλάματα και τον χαρακτήρα που έβγαζε μέσα στο παιχνίδι και μόνο! Δεν τον ξέρω από κοντά για να πω πως είναι η συμπεριφορά του στην έξω ζωή! Αυτό που έβλεπα μέσα στο παιχνίδι δεν μου άρεσε καθόλου όμως. Όπως είπα και πριν, "χτυπούσε" το κοινό στο συναίσθημα με τα συνεχόμενα κλάματα για να γίνει συμπαθής.
Link to comment
Share on other sites

στο τελος ειμαστε πολυ τυχεροι που το παιχνιδι κριθηκε στα αγωνισματα και οχι απο το κοινο, ο ορισμος της δικαιοσυνης πραγματικα.

 

αντε και καλες γιορτες... :)

 

https://mobile.twitter.com/princessthithi/status/944341504159617026/photo/1

 

@marios-ch

Ερχεται στην Κυπρο ο Μαυριδης...ετοιμασου να τον υποδεχτεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα συνανταται στο οτι ειναι παιχνιδι επιβιωσης και εχει αθλητικο χαρακτηρα. Δεν μπορω να καταλαβω το ντε και καλα να κερδισει η "ψυχουλα". Και εναν χοντρουλη με καλη καρδια μπορεις να βαλεις σε ενα τετοιου ειδους παιχνιδι αλλα τι να το κανεις εαν δε μπορει να ανταπεξελθει..;

 

Έλα ντε....

Με αυτήν την λογική τι τους έχουν τρεις μήνες να χτυπιούνται;

Ας τους έχουν να στέκονται απλώς μπροστά στην καμερα και το κοινό ας ψηφίσει στο τέλος για το ποιος θα πάρει τα λεφτά.

Αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί

σε θέματα επιβίωσης (μόνο αυτη ήξερε να ψαρεύει και να τους ταΐζει στην παραλία) , αθλητικών ικανοτήτων αλλά και ευστροφίας στα παιχνίδια αλλά και ως οργανωτρια ( θυμηθείτε πόσο καλά έστηνε τους συμπαίκτες της ως αρχηγός), η κοντή ήταν μια κατηγορία από μόνη της.

 

Πάντως και ο Μαυρίδης δεν πρέπει να παραπονιέται.

Εκτός από τη χρηματική συμφωνία που έκανε με το κανάλι για να συμμετάσχει και που όπως δηλωσε θα διατεθούν για φιλάνθρωπο σκοπό, κέρδισε συν 25000€.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τη χρηματική συμφωνία που έκανε με το κανάλι για να συμμετάσχει και που όπως δηλωσε θα διατεθούν για φιλάνθρωπο σκοπό, κέρδισε συν 25000€.

 

Εγώ κατάλαβα ότι ΟΛΑ τα χρήματα που κέρδισε θα πάνε για φιλανθρωπικό σκοπό.

Link to comment
Share on other sites

Καποιοι απλα δεν μπορούν να δεχτούν οτι έχασε ο αγαπημένος τους, είμαστε στο 2017 ρε παιδιά.

Απλα δεν μπορούσε ο άνθρωπος τι να κάνουμε;

 

Οσο για το αν έρθει στην Κύπρο να κοπιασει είμαστε πολύ φιλόξενοι εδω κατω, θα φάει καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Η Αποστολια δηλωσε στις καμερες οτι θα δωσει τις 25000 ευρω στον Οροκλο.

Λογικο ...αφου συνεργσατηκανε μαζι στον τελικο

Link to comment
Share on other sites

Επαιζε τέτοιο σενάριο ή τωρα το μαθαμε?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

δεν εχω ιδεα...οταν εφτασε στο αεροδρομια ειπε οτι το 1/4 των

χρηματων θα παει στον Κωνσταντινο

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε καμία συνεργασία Αποστολιας Οροκλου.

Τα μπλοκ της κακιάς ώρας γράφουν οτι να ναι

Το ιδιο θυμαμαι.

Δεν ήτανε γνωστη η προσθεση της αλα 3αδας που ειπαν θα τα μοιραστούν

δεν εχω ιδεα...οταν εφτασε στο αεροδρομια ειπε οτι το 1/4 των

χρηματων θα παει στον Κωνσταντινο

Βρε Μπας και παιζει κατι αλλο? :x

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε καμία συνεργασία Αποστολιας Οροκλου.

Τα μπλοκ της κακιάς ώρας γράφουν οτι να ναι

Ετσι ακριβώς φίλε μου, το πήρε παναξια τα υπόλοιπα είναι για παρηγοριά στους υπόλοιπους και για να γράφουν οι φυλλάδες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε καμία συνεργασία Αποστολιας Οροκλου.

Τα μπλοκ της κακιάς ώρας γράφουν οτι να ναι

 

συμφωνησαν μεταξυ τους να τα μοιραστουν πριν τον τελικο

Link to comment
Share on other sites

Τι αποκάλυψε ο Οροκλός για τη συμπεριφορά του Μαυρίδη στο Nomads

 

"Μου φαινόταν λίγο υπερβολικό όλο αυτό με τον Μαυρίδη γιατί δεν ήταν έτσι όλες τις ώρες. Ξαφνικά όποτε υπήρχαν μερικές κάμερες έβγαζε λίγο υπερβολή παραπάνω κι εκεί εγώ δεν ήθελα… "

 

"Την απόφαση του Μαυρίδη για το ΑΧΕΠΑ δεν την ήξερα. Το έμαθα μια μέρα πριν που ήμασταν στο αμάξι και γυρίζαμε από ένα έπαθλο και μου το είπε. Του είπα ότι είναι πολύ αντρικό και τίμιο. Είναι βέβαια άλλο το τι θα κάνει το μισθό που έχει κανονίσει και άλλο το πώς διαχειρίζεται και παίζει ένα παιχνίδι. Μου είπαν οι φίλοι μου ότι είχε κλάψει πολλές φορές. Εγώ δεν τον είχα δει να κλαίει".

 

http://www.enikos.gr/lifestyle/552682/ti-apokalyptei-o-oroklos-gia-ti-symperifora-tou-mavridi-sto-nomad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...