Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα είναι του κουτιού...του κολλητού μου έχει ψηλές γρατσουνιές, και μάλλον λόγω της θήκης. Εγώ είμαι εξ'αρχης με spigen, και μία με δύο φορές το μήνα το βγάζω και το καθαρίζω, και πλένω την θήκη.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι του κουτιού...του κολλητού μου έχει ψηλές γρατσουνιές, και μάλλον λόγω της θήκης. Εγώ είμαι εξ'αρχης με spigen, και μία με δύο φορές το μήνα το βγάζω και το καθαρίζω, και πλένω την θήκη.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Spigen air skin slim εχω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι του κουτιού...του κολλητού μου έχει ψηλές γρατσουνιές, και μάλλον λόγω της θήκης. Εγώ είμαι εξ'αρχης με spigen, και μία με δύο φορές το μήνα το βγάζω και το καθαρίζω, και πλένω την θήκη.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Ακριβώς το ίδιο κάνω κι εγώ εχοντας liquid air. Μέχρι τώρα δεν έχει ίχνος γρατζουνιές η συσκευή.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και πώς είναι; Με σημαδάκια περιμετρικά;

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Ναι μικρές τριχιες

Αλλά η θήκη είναι κορυφή.... σαν να μην έχει θήκη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν ανοίγετε την εφαρμογή του φβ σαν κάνει στην οθόνη κάτω αριστερά μια γραμμή φωτός και σε Δευτέρα φεύγει ; Εμένα μου το κάνει μόνο στην εφαρμογή του φβ τους έστειλα και μην ( στο κέντρο της οθόνης τέρμα αριστερά μια δέσμη φωτός στο άνοιγμα κλείσε της εφαρμογής
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο κάνω κι εγώ εχοντας liquid air. Μέχρι τώρα δεν έχει ίχνος γρατζουνιές η συσκευή.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Liquid Air κι εγώ, η καλύτερη θήκη σε προστασία με μικρό όγκο. Η Thin, είναι πιο σκληρό πλαστικό, και γι’αυτό κάνει μικρογρατσουνιές.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,είμαι νέος κάτοχος της συσκευής εδώ και 6 μέρες, και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Του κάνω απενεργοποίηση το βράδυ για να το φορτίσω και μόλις συνδέω τον φορτιστή δεν φορτίζει και εκτος απ αυτό ανοίγει μόνο του!! Το δοκίμασα αρκετές φορές και γίνεται πάντα το ίδιο. Δε βρήκα παρόμοιο θέμα σε ξένα φόρουμ ,πρόκειται για προβληματικό προφανώς. Εχει ακούσει κάποιος κάτι; Επικοινώνησα με το κατάστημα και περιμένω.
Link to comment
Share on other sites

παντα οταν το βαζεις στην πριζα ανοιγει μονο του. Δεν ειναι προβλημα. Τωρα τι εννοεις δεν φορτιζει; Αφου ανοιγει μονο του λογικα θα φορτιζει κιολας. Δεν χρειαζεται να το κανεις απενεργοποιηση για να το φορτισεις....
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να το φορτίσω κλειστό δεν γίνετε; Υπόψιν ότι το κλείνω με 40% μπαταρία όχι 0

 

Οχι δεν μπορεις

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,είμαι νέος κάτοχος της συσκευής εδώ και 6 μέρες, και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Του κάνω απενεργοποίηση το βράδυ για να το φορτίσω και μόλις συνδέω τον φορτιστή δεν φορτίζει και εκτος απ αυτό ανοίγει μόνο του!! Το δοκίμασα αρκετές φορές και γίνεται πάντα το ίδιο. Δε βρήκα παρόμοιο θέμα σε ξένα φόρουμ ,πρόκειται για προβληματικό προφανώς. Εχει ακούσει κάποιος κάτι; Επικοινώνησα με το κατάστημα και περιμένω.

 

Ετσι λειτουργουν ολα τα iphone, ipad. με το που τα βαζεις στο καλωδιο ανοιγουν και ταυτοχρονα φορτιζουν. Να μην ανησυχεις.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,είμαι νέος κάτοχος της συσκευής εδώ και 6 μέρες, και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Του κάνω απενεργοποίηση το βράδυ για να το φορτίσω και μόλις συνδέω τον φορτιστή δεν φορτίζει και εκτος απ αυτό ανοίγει μόνο του!! Το δοκίμασα αρκετές φορές και γίνεται πάντα το ίδιο. Δε βρήκα παρόμοιο θέμα σε ξένα φόρουμ ,πρόκειται για προβληματικό προφανώς. Εχει ακούσει κάποιος κάτι; Επικοινώνησα με το κατάστημα και περιμένω.

 

Δοκίμασες να το βάλεις για φόρτιση ενώ είναι αναμμένο και κατόπιν να το σβήσεις;

Πάντως δεν είναι πρόβλημα, ανέκαθεν οκά τα iPhone έτσι λειτουργούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,είμαι νέος κάτοχος της συσκευής εδώ και 6 μέρες, και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Του κάνω απενεργοποίηση το βράδυ για να το φορτίσω και μόλις συνδέω τον φορτιστή δεν φορτίζει και εκτος απ αυτό ανοίγει μόνο του!! Το δοκίμασα αρκετές φορές και γίνεται πάντα το ίδιο. Δε βρήκα παρόμοιο θέμα σε ξένα φόρουμ ,πρόκειται για προβληματικό προφανώς. Εχει ακούσει κάποιος κάτι; Επικοινώνησα με το κατάστημα και περιμένω.

καλημερα φιλε μου

 

για να φορτιζει το τηλεφωνο κλειστο κανεις τα εξης. Με ανοιχτο το τηλεφωνο συνδεεις το καλωδιο του φορτιστη, μολις σου εμφανισει την ενδειξη οτι φορτιζει, χωρις να βγαλεις το καλωδιο, το κλεινεις. Το τηλεφωνο θα κλεισει κανονικα αλλα θα συνεχιζει να φορτιζει.

Link to comment
Share on other sites

Στο 8 δεν είχε τύχει πρώτη φορά το ακούω.ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να το φορτίσεις κλειστό... Δεν κερδίζεις κάτι...

Στην τελική αν δεν θέλεις να λαμβάνεις κλήσεις βάλτο flight mode...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μην το φορτίζεις σβηστό γιατί πρέπει να είναι σε λειτουργία για τα κυκλώματα της μπαταρίας
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι απενεργοποιουνται τα κυκλώματα φόρτισης με τη συσκευή κλειστή. Πανω από 10 χρόνια φορτίζω με αυτό τον τρόπο τις συσκευές μου και πότε δεν είχα πρόβλημα /αστοχια σε καμία από αυτές είτε σε Android είτε σε ios (και Symbian παλιότερα).
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι απενεργοποιουνται τα κυκλώματα φόρτισης με τη συσκευή κλειστή. Πανω από 10 χρόνια φορτίζω με αυτό τον τρόπο τις συσκευές μου και πότε δεν είχα πρόβλημα /αστοχια σε καμία από αυτές είτε σε Android είτε σε ios (και Symbian παλιότερα).

 

Ναι όντως δεν ισχύει

Περνάει από τον επεξεργαστή το ρεύμα πάντα και κανονίζει την φόρτιση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από σήμερα το Gmail μου κάνει κάτι κουλά. Δεν μου εμφανίζει τα εμαιλ που έχω λάβει εντός του 2018. Ενώ συγχρονίζει κανονικά το τελευταίο παλιό μνμ που εμφανίζει είναι μέχρι τον Δεκέμβριο του 2017 και όσα λαμβανω ως νέα μηνύματα. Επίσης από ότι καταλαβαινω μου έχει χάσει και κάποιες επαφές. Τι λέτε να έχει γίνει ρε παιδιά; Το ίδιο γίνεται και αν μπω από το pc στο gmail μου.

Εχω διαγράψει και ξαναπεράσει το account αλλά εξακολουθεί και μου κάνει τα ίδια. Πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από σήμερα το Gmail μου κάνει κάτι κουλά. Δεν μου εμφανίζει τα εμαιλ που έχω λάβει εντός του 2018. Ενώ συγχρονίζει κανονικά το τελευταίο παλιό μνμ που εμφανίζει είναι μέχρι τον Δεκέμβριο του 2017 και όσα λαμβανω ως νέα μηνύματα. Επίσης από ότι καταλαβαινω μου έχει χάσει και κάποιες επαφές. Τι λέτε να έχει γίνει ρε παιδιά; Το ίδιο γίνεται και αν μπω από το pc στο gmail μου.

Εχω διαγράψει και ξαναπεράσει το account αλλά εξακολουθεί και μου κάνει τα ίδια. Πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Μήπως κάποιος μπήκε στον λογαριασμό σου. Καλύτερα να έχεις διπλή προστασία με το sms τηλεφώνου σε όλους τους λογαριασμού σου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...