Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερει κανεις αν στο συγκεκριμενο μαγαζι πωλειται Ευρωπαικο μοντελο iphone x ?

Η τιμη ειναι πολυ καλη, αλλα δε γραφει πουθενα EU ...

 

http://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=10114&ref=bestprice.gr

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν στο συγκεκριμενο μαγαζι πωλειται Ευρωπαικο μοντελο iphone x ?

Η τιμη ειναι πολυ καλη, αλλα δε γραφει πουθενα EU ...

 

http://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=10114&ref=bestprice.gr

 

Πάρε τηλέφωνο.Εγώ αγόρασα το LG G6 από εκεί.Μια χαρά όλα και ευρωπαϊκό μοντέλο όπως μου είπανε τηλεφωνικά.

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά σε iPhone . Έχοντας δουλέψει αρκετά αντροιντ με ξενίζουν κάποια πράγματα . Έχω όμως πάθει πλάκα με την ταχύτητα . Όλα γίνονται τόσο γρήγορα δεν περιγράφεται. Μόνο το εικονίδιο μηνυμάτων και τηλεφώνου μου την δίνει. Εύγε apple
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά σε iPhone . Έχοντας δουλέψει αρκετά αντροιντ με ξενίζουν κάποια πράγματα . Έχω όμως πάθει πλάκα με την ταχύτητα . Όλα γίνονται τόσο γρήγορα δεν περιγράφεται. Μόνο το εικονίδιο μηνυμάτων και τηλεφώνου μου την δίνει. Εύγε apple

Πρεπει να ειναι κοσμημα η συσκευη ε;Τι αντροιντ συσκευη ειχες;Δεν το εχω ακομα αλλα πρεπει να πηγαινει σφαιρα..Η μπαταρια οντος κραταει πολυ;Κ τέλος ειναι που καποιοι εχουν κολλημα κ λενε οτι η apple ειναι μονο διαφήμιση κ τιποτα αλλο..Αν κ πριν δεν ημουν τρελαμενος με iphone τωρα με το x εχω παθει πλακα!!!

Edited by Fotis7_75
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έλεγα ότι δεν αξίζουν αλλα άλλο επίπεδο , είχα s6edge plus & oneplus 5t κ δούλεψα κ λίγο το note 8, ταχύτητα είχε κ το κινεζικό αλλά εδώ έχουμε .. κάτι άλλο δεν περιγράφεται η εμπειρία χρήσης. Μπαταρία μια μέρα άνετα , κ κάμερα σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έλεγα ότι δεν αξίζουν αλλα άλλο επίπεδο , είχα s6edge plus & oneplus 5t κ δούλεψα κ λίγο το note 8, ταχύτητα είχε κ το κινεζικό αλλά εδώ έχουμε .. κάτι άλλο δεν περιγράφεται η εμπειρία χρήσης. Μπαταρία μια μέρα άνετα , κ κάμερα σουπερ

Καλοριζικο φιλε μου κ γω θα μπορεσω να το παρω Σεπτέμβρη δυστυχώς γιατι ειναι μακρια ακομα..Αυτο που μου αρεσει στο iphone x ειναι οτι σχεδον ολα τα εχει σε υψηλο επιπεδο..Κ λεω σχεδον γιατι καποια τα εχει σε κορυφαίο..Η οθονη απόλαυση..

Edited by Fotis7_75
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σας αλλά καλό είναι να μην είμαστε απόλυτοι

 

Κάποιοι εδώ μέσα ξέρουν ότι δεν τα παραλεω

Ναι το iphone X είναι από τις καλύτερες συσκευές

Έχει την καλύτερη κάμερα κατά την γνώμη μου

Είναι κλασσικά ταχύ σε όλα

Έχει πολύ καλή μπαταρία

 

Όμως μην αδικούμε και άλλες συσκευες. Πχ έχω τώρα στα χέρια μου ένα Htc u11+ και έχω πάθει πλάκα

Φοβερό ήχο, απίστευτη ταχύτητα και διαχείριση της ram, αυτονομία σε άλλο επίπεδο καμία σχέση με s8+, s7 edge, και τα λοιπά android.

Είναι ανώτερο σε μπαταρία και ταχύτητα και από oneplus για όσους ξέρουν

Κάμερες πολύ καλές και πιστές σαν χρώματα

Βολικό στο χέρι

Γενικά μια πάρα πολύ καλή αλλά αγνωστη στον περισσότερο κόσμο

 

Δεν ήθελα να κάνω διαφήμιση την συσκευή αλλά όπως είπα και παραπάνω είναι κακό να είμαστε απόλυτοι

Υπάρχουν συσκευές που δεν έχουμε καν πιάσει στα χέρια μας δεν μπορούμε μόνο έχοντας ένα iphone X να έχουμε άποψη

Κι εγώ έχω περάσει από πολλά android αλλά υπάρχουν και άλλα τα οποία δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω. Προφανώς κάποια από αυτά θα είναι πολύ δυνατά χαρτιά

 

 

Το iphone αυτό που έχει καλό είναι ότι σε αυτά τα 10 καθημερινά πράγματα είναι πάρα πολύ καλό και συνεχίζει έτσι από την ημέρα αγοράς μέχρι και μετά από 2-3 χρόνια

Αυτός είναι και ο σημαντικότερος λόγος πιστεύω που είναι ακόμα στις κορυφές όλων των στατιστικών έχοντας τεράστιους αντιπάλους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σας αλλά καλό είναι να μην είμαστε απόλυτοι

 

Κάποιοι εδώ μέσα ξέρουν ότι δεν τα παραλεω

Ναι το iphone X είναι από τις καλύτερες συσκευές

Έχει την καλύτερη κάμερα κατά την γνώμη μου

Είναι κλασσικά ταχύ σε όλα

Έχει πολύ καλή μπαταρία

 

Όμως μην αδικούμε και άλλες συσκευες. Πχ έχω τώρα στα χέρια μου ένα Htc u11+ και έχω πάθει πλάκα

Φοβερό ήχο, απίστευτη ταχύτητα και διαχείριση της ram, αυτονομία σε άλλο επίπεδο καμία σχέση με s8+, s7 edge, και τα λοιπά android.

Είναι ανώτερο σε μπαταρία και ταχύτητα και από oneplus για όσους ξέρουν

Κάμερες πολύ καλές και πιστές σαν χρώματα

Βολικό στο χέρι

Γενικά μια πάρα πολύ καλή αλλά αγνωστη στον περισσότερο κόσμο

 

Δεν ήθελα να κάνω διαφήμιση την συσκευή αλλά όπως είπα και παραπάνω είναι κακό να είμαστε απόλυτοι

Υπάρχουν συσκευές που δεν έχουμε καν πιάσει στα χέρια μας δεν μπορούμε μόνο έχοντας ένα iphone X να έχουμε άποψη

Κι εγώ έχω περάσει από πολλά android αλλά υπάρχουν και άλλα τα οποία δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω. Προφανώς κάποια από αυτά θα είναι πολύ δυνατά χαρτιά

 

 

Το iphone αυτό που έχει καλό είναι ότι σε αυτά τα 10 καθημερινά πράγματα είναι πάρα πολύ καλό και συνεχίζει έτσι από την ημέρα αγοράς μέχρι και μετά από 2-3 χρόνια

Αυτός είναι και ο σημαντικότερος λόγος πιστεύω που είναι ακόμα στις κορυφές όλων των στατιστικών έχοντας τεράστιους αντιπάλους

 

Σε πιστεύω σε ότι λες σχετικά με τα διάφορα android αλλλα μακρά και αγαπημένοι .Εχουμε σκάσει 500 άρια τσάμπα και βερεσέ.....Οποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σας αλλά καλό είναι να μην είμαστε απόλυτοι

 

Κάποιοι εδώ μέσα ξέρουν ότι δεν τα παραλεω

Ναι το iphone X είναι από τις καλύτερες συσκευές

Έχει την καλύτερη κάμερα κατά την γνώμη μου

Είναι κλασσικά ταχύ σε όλα

Έχει πολύ καλή μπαταρία

 

Όμως μην αδικούμε και άλλες συσκευες. Πχ έχω τώρα στα χέρια μου ένα Htc u11+ και έχω πάθει πλάκα

Φοβερό ήχο, απίστευτη ταχύτητα και διαχείριση της ram, αυτονομία σε άλλο επίπεδο καμία σχέση με s8+, s7 edge, και τα λοιπά android.

Είναι ανώτερο σε μπαταρία και ταχύτητα και από oneplus για όσους ξέρουν

Κάμερες πολύ καλές και πιστές σαν χρώματα

Βολικό στο χέρι

Γενικά μια πάρα πολύ καλή αλλά αγνωστη στον περισσότερο κόσμο

 

Δεν ήθελα να κάνω διαφήμιση την συσκευή αλλά όπως είπα και παραπάνω είναι κακό να είμαστε απόλυτοι

Υπάρχουν συσκευές που δεν έχουμε καν πιάσει στα χέρια μας δεν μπορούμε μόνο έχοντας ένα iphone X να έχουμε άποψη

Κι εγώ έχω περάσει από πολλά android αλλά υπάρχουν και άλλα τα οποία δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω. Προφανώς κάποια από αυτά θα είναι πολύ δυνατά χαρτιά

 

 

Το iphone αυτό που έχει καλό είναι ότι σε αυτά τα 10 καθημερινά πράγματα είναι πάρα πολύ καλό και συνεχίζει έτσι από την ημέρα αγοράς μέχρι και μετά από 2-3 χρόνια

Αυτός είναι και ο σημαντικότερος λόγος πιστεύω που είναι ακόμα στις κορυφές όλων των στατιστικών έχοντας τεράστιους αντιπάλους

Μαζι σου κ δεν ειναι τυχαίο που τα htc λενε οτι ειναι τα iphone του android..Σιγουρα υπαρχουν κ αλλες εξαιρετικες συσκευες οπως s9 note 8 αλλα υπαρχουν κ προσωπικές προτιμήσεις..Το iphone x για μενα τα εχει ολα..Σημερα ειδα το p20 huawei πολυ καλο κ καλυτερη καμερα απο x αλλα δεν μετραει για μενα μονο αυτο..Η ποιοτητα κατασκευής κ η οθονη καμια σχεση με το x..K με τα s8,s9 note8..Το notch παλι δεν εχει σχεση με το x ακομα κ με το πως φαινεται..

Edited by Fotis7_75
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλε κανείς την 11.4 την πρώτη; Καταστροφή η μπαταρία 2 ώρες sot κάτω ήμουν!

Τώρα όσο αφορά τη συζήτηση το άλμα των 2+ χρόνων που έκανε η Apple με το χ σε σχέση με το ιδιας χρονιας 8 plus, είναι τεράστιο απλά πέρασε (με καθυστέρηση) από την απουσία της στη νέα εποχής smartphone, στην κορυφή της νέας εποχής. (Σχεδιασμός, οθόνη, Face ID κ.α)

Κακά τα ψέμματα μοντέλο του 17’ το οποίο σαν σύνολο θα ισοφαριστεί το 19’ είναι το χ!

 

Όπως η Apple είχε μια βάση χρόνια τώρα και έβγαζε κινητά ίδια (περίπου έως ακριβός) εξωτερικά, απλά βελτιωμένα, από το 5 περίπου και μετά μέχρι το 8 τώρα θα κρατήσει το χ και για κάποια χρόνια θα απλά θα το βελτιώνει, ένα κλικ στη κάμερα ένα κλικ στον επεξεργαστή κτλ και τσουπ νέο μοντέλο, όπως δλδ έκανε τα τελευταία χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλε κανείς την 11.4 την πρώτη; Καταστροφή η μπαταρία 2 ώρες sot κάτω ήμουν!

Τώρα όσο αφορά τη συζήτηση το άλμα των 2+ χρόνων που έκανε η Apple με το χ σε σχέση με το ιδιας χρονιας 8 plus, είναι τεράστιο απλά πέρασε (με καθυστέρηση) από την απουσία της στη νέα εποχής smartphone, στην κορυφή της νέας εποχής. (Σχεδιασμός, οθόνη, Face ID κ.α)

Κακά τα ψέμματα μοντέλο του 17’ το οποίο σαν σύνολο θα ισοφαριστεί το 19’ είναι το χ!

 

Όπως η Apple είχε μια βάση χρόνια τώρα και έβγαζε κινητά ίδια (περίπου έως ακριβός) εξωτερικά, απλά βελτιωμένα, από το 5 περίπου και μετά μέχρι το 8 τώρα θα κρατήσει το χ και για κάποια χρόνια θα απλά θα το βελτιώνει, ένα κλικ στη κάμερα ένα κλικ στον επεξεργαστή κτλ και τσουπ νέο μοντέλο, όπως δλδ έκανε τα τελευταία χρόνια.

 

Είσαι developer?

Εαν ήσουν δεν θα σ ένοιαζε η αυτονομία γιατί απλά θα την έβαζες για δοκιμές για τις εφαρμογές σου

Αν δεν είσαι developer γιατί την έβαλες;

Όταν λέμε beta το λέει και η λέξη δεν χρειάζεται να απορείς γιατί έχεις χάλια αυτονομία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει public beta, δεν είναι μόνο οι developer απλά αυτές έρχονται πρώτες.

 

Ναι δεν με κατάλαβες

Από την στιγμή που βάζεις beta μην περιμένεις να έχεις μια συσκευή που να δουλεύει στο 100%

Δεν υπάρχει λόγος να βάζουμε beta σε συσκευές που έχουμε για την καθημερινότητα μας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Πήρε η γυναίκα μου το Χ το σεταρισα όλα καλα αλλα πηρε και μια θήκη ...από αυτές που είναι σαν πορτοφόλι από το istorm αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί πολλές φορές δεν κλειδώνει η συσκευή μόλις κλείσεις το..πορτάκι.Πήγα να την σουτάρω αλλα μόλις μου είπε τιμή έπαθα

Έχει κανεις σας τέτοια θήκη ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Πήρε η γυναίκα μου το Χ το σεταρισα όλα καλα αλλα πηρε και μια θήκη ...από αυτές που είναι σαν πορτοφόλι από το istorm αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί πολλές φορές δεν κλειδώνει η συσκευή μόλις κλείσεις το..πορτάκι.Πήγα να την σουτάρω αλλα μόλις μου είπε τιμή έπαθα

Έχει κανεις σας τέτοια θήκη ?

 

Υπάρχει συγκεκριμένη ρύθμιση για τέτοια θήκη

Την έχεις ανοιχτή;

Μην μου πεις είναι μια θήκη που κάνει καμία 90-100€;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Πήρε η γυναίκα μου το Χ το σεταρισα όλα καλα αλλα πηρε και μια θήκη ...από αυτές που είναι σαν πορτοφόλι από το istorm αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί πολλές φορές δεν κλειδώνει η συσκευή μόλις κλείσεις το..πορτάκι.Πήγα να την σουτάρω αλλα μόλις μου είπε τιμή έπαθα

Έχει κανεις σας τέτοια θήκη ?

 

Έχω εγώ. Υπάρχει στις ρυθμίσεις στην οθόνη και φωτεινότητα να ενεργοποιήσεις το κλείδωμα ξεκλείδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγώ. Υπάρχει στις ρυθμίσεις στην οθόνη και φωτεινότητα να ενεργοποιήσεις το κλείδωμα ξεκλείδωμα.

 

Καλημέρα παιδιά και Χριστος Ανέστη

Την έχω δει αυτήν την ρύθμιση αλλα δεν πιάνει πάντα.....Δηλ μερικές φορές κλείνω το καπάκι αλλα δεν κλειδώνει ....αλλα και το άλλο που έχει η θήκη δεν μπορείς να μιλάς με κλειστο το καπάκι..το μονο που κάνει είναι ότι έχει τέσσερις αισθητήρες στην μεση περίπου που άμα τις ακουμπήσεις γυρίζεις τις οθόνες ....αχρηστα πράγματα ..Οχι Τασο ..δεν είναι τόσο ακριβή 40 ευρω την πηρε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και Χριστος Ανέστη

Την έχω δει αυτήν την ρύθμιση αλλα δεν πιάνει πάντα.....Δηλ μερικές φορές κλείνω το καπάκι αλλα δεν κλειδώνει ....αλλα και το άλλο που έχει η θήκη δεν μπορείς να μιλάς με κλειστο το καπάκι..το μονο που κάνει είναι ότι έχει τέσσερις αισθητήρες στην μεση περίπου που άμα τις ακουμπήσεις γυρίζεις τις οθόνες ....αχρηστα πράγματα ..Οχι Τασο ..δεν είναι τόσο ακριβή 40 ευρω την πηρε

Αν την πήρε 40 € δεν πρεπει να ειναι η αυθεντικη..Η original της apple δεν εχει τετοια προβλήματα..Αλλο ειναι το προβλημα οτι κανει 90€ ..Μολις το παρω αυτη θα τσιμπησω να εχω το κεφαλι μου ησυχω κ θα βαλω τζαμακι απο τα istorm..

Link to comment
Share on other sites

Αν την πήρε 40 € δεν πρεπει να ειναι η αυθεντικη..Η original της apple δεν εχει τετοια προβλήματα..Αλλο ειναι το προβλημα οτι κανει 90€ ..Μολις το παρω αυτη θα τσιμπησω να εχω το κεφαλι μου ησυχω κ θα βαλω τζαμακι απο τα istorm..

 

Σίγουρα δεν είναι αυθεντική ...δεν γραφει πουθενά apple άσχετα αν την πηρε από αντιπροσωπεία ......Υπάρχει τέτοια θήκη γνήσια apple ?

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι αυθεντική ...δεν γραφει πουθενά apple άσχετα αν την πηρε από αντιπροσωπεία ......Υπάρχει τέτοια θήκη γνήσια apple ?

Ναι υπαρχει αλλα ειναι ακριβη κ πανεμορφη ομως..Δες στο σκρουτζ κ σε βιντεακια στο youtube..Λεγεται leather folio καπως ετσι..Αν το ειχε παρει εμενα η γυναικα μου θα της το ειχα παρει:):)Καλοριζικο παντος!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το Τζαμάκι της belkin που βάζει η istorm είναι φοβερό..... Ούτε γρατσουνιες ούτε δαχτυλιες.... Χαλάλι τα 25....

 

Από την άλλη το belkin γυαλί για το Apple watch χάλια μαύρα....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το Τζαμάκι της belkin που βάζει η istorm είναι φοβερό..... Ούτε γρατσουνιες ούτε δαχτυλιες.... Χαλάλι τα 25....

 

Από την άλλη το belkin γυαλί για το Apple watch χάλια μαύρα....

 

Όπως τα λες είναι. Στο ρολόι το έβγαλα μέσα σε μια βδομάδα. Στο κινητό είναι άψογο!

:D
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει αλλα ειναι ακριβη κ πανεμορφη ομως..Δες στο σκρουτζ κ σε βιντεακια στο youtube..Λεγεται leather folio καπως ετσι..Αν το ειχε παρει εμενα η γυναικα μου θα της το ειχα παρει:):)Καλοριζικο παντος!!!

 

Ευχαριστω φίλε

Εγω ακόμα παραμένω πιστός στο...6 αρακι μου:lol:

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες είναι. Στο ρολόι το έβγαλα μέσα σε μια βδομάδα. Στο κινητό είναι άψογο!

Κ γω εχω ακούσει τα καλυτερα για το belkin κ την τοποθέτηση στα istorm..Απλα συν 120€ για την θηκη της apple κ το τζαμακι..Αλλα μια φορα παίρνεις κ τελος..Παιδια ενας λογος ακομα που θα παρω το iphone x περα που ειναι για μενα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη ειναι οτι θα το κρατησω 3 με 4 χρονια οπως εχω ξανα κανει..Δεν νομιζω αν πηγαινα σε αλλη εταιρια να μου κραταγε τοσο χωρις προβληματα κ να δουλεύει σχεδον οπως τον πρωτο χρονο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...