Jump to content

Phone 8 Plus


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, κάτι τέτοιο. Βλακεία που δεν υπάρχει! Τέλος πάντων...

 

δεν υπαρχει ,πρεπει να κοιταζεις το πλαι του κινητου αν ειναι στο κοκκινο το διακοπτακι... :lol:

 

χρονια πολλα σε ολους.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τον τρόπο που τα μαζεύουν οι περισσότεροι γι αυτό το λέω

Κάποιοι επίσης μην κοιτάτε άλλων εταιριών καλώδια πχ oneplus που είναι χοντρό και δεν σπάει εύκολα

Εκείνα περνάει 3-5 φορές περισσότερης έντασης ρεύμα γι αυτό είναι πιο χοντρά

Το iPhone φορτίζει με 0.8-0.9Α όποτε αυτό το καλώδιο είναι μια χαρά

 

Αστα να πάνε.

Είχα δώσει σε κάποιον αυθεντικό καλώδιο Apple γιατι είχε ξεχάσει το δικό του και μου το επέστρεψε την επόμενη μέρα τυλιγμένο πάνω στον φορτιστή(πράγμα που δεν έχω κάνει ΠΟΤΕ) και μου ήρθε να πάθω εγκεφαλικό μόλις το είδα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους:)

 

Τη Παρασκευή ήμουν από τους άτυχους που εγκλωβίστηκαν στο κυκλοφοριακό κομφούζιο ταξιδεύοντας από Αθήνα προς Θεσσαλονίκη με λεωφορείο. Ένα ταξίδι που κανονικά θέλει 6 ώρες, διήρκεσε 12 ώρες! Όπως είναι λογικό, όλες αυτές τις ώρες, το 8 plus βοήθησε να περάσει όσο γίνεται πιο ευχάριστα η ώρα;) Αυτά είναι τα στατιστικά χρήσης μετά από 12 ώρες ταξιδιού(το έβαλα να φορτίσει πριν ξεκινήσω το ταξίδι, για αυτό γράφει ότι συνδέθηκε στο ρεύμα από τη τελευταία πλήρη φόρτιση):

gQKxjo8.jpg

IJgpBfb.jpg

 

Όχι και άσχημα:D

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους:)

 

Τη Παρασκευή ήμουν από τους άτυχους που εγκλωβίστηκαν στο κυκλοφοριακό κομφούζιο ταξιδεύοντας από Αθήνα προς Θεσσαλονίκη με λεωφορείο. Ένα ταξίδι που κανονικά θέλει 6 ώρες, διήρκεσε 12 ώρες! Όπως είναι λογικό, όλες αυτές τις ώρες, το 8 plus βοήθησε να περάσει όσο γίνεται πιο ευχάριστα η ώρα;) Αυτά είναι τα στατιστικά χρήσης μετά από 12 ώρες ταξιδιού(το έβαλα να φορτίσει πριν ξεκινήσω το ταξίδι, για αυτό γράφει ότι συνδέθηκε στο ρεύμα από τη τελευταία πλήρη φόρτιση):

gQKxjo8.jpg

IJgpBfb.jpg

 

Όχι και άσχημα:D

 

 

Τι ώρα ταξίδευες? 2 ώρα? Είναι κινητάρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα ταξίδευες? 2 ώρα? Είναι κινητάρα.

 

Ξεκίνησα 15:45 Παρασκευή από Αθήνα και εφτασα 4:25 Σάββατο πρωί στην Θεσσαλονίκη. Πίκρα..:mad: Τουλάχιστον δεν ανησυχούσα μην τελειώσει η μπαταρία του κινητού;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα 15:45 Παρασκευή από Αθήνα και εφτασα 4:25 Σάββατο πρωί στην Θεσσαλονίκη. Πίκρα..:mad: Τουλάχιστον δεν ανησυχούσα μην τελειώσει η μπαταρία του κινητού;)

 

Εγώ έφυγα Σάββατο και έκανα 8 ώρες :P πάντως ο Α11 κάνει εκπληκτική διαχείριση μπαταρίας. Προσωπικά αν και ικανοποιημένος στο 11.0.3 έκλεισα και τα updates.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έφυγα Σάββατο και έκανα 8 ώρες :P πάντως ο Α11 κάνει εκπληκτική διαχείριση μπαταρίας. Προσωπικά αν και ικανοποιημένος στο 11.0.3 έκλεισα και τα updates.

 

Αφου δεν έκανες 12ώρο πάλι καλά τυχερός είσαι. Γυρίζω σήμερα Αθηνα και ελπίζω να μην καθυστερήσουν πάλι. Όντως ο Α11 είναι τρομερός. Είσαι ακόμα στην 11.0.3; Εγώ εχω την 11.2.1 και είναι απροβλημάτιστη μέχρι τώρα;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν έκανες 12ώρο πάλι καλά τυχερός είσαι. Γυρίζω σήμερα Αθηνα και ελπίζω να μην καθυστερήσουν πάλι. Όντως ο Α11 είναι τρομερός. Είσαι ακόμα στην 11.0.3; Εγώ εχω την 11.2.1 και είναι απροβλημάτιστη μέχρι τώρα;)

Κοίταξε έχω κάτι χαζοbugs. Πάω να βγάλω φώτο και γίνεται μαύρη η οθόνη, πατάω home button και είμαι στο μενού. Μπαίνω στην κάμερα και φωτογραφίζω κανονικά. Θα το κάνει στις 1000 φορές τουλάχιστον 2 με 3 φορές. Το ίδιο ακριβώς μου το έκανε και στο appstore και στο messenger με την ίδια συχνότητα. Πιστεύω πως είναι λόγω λειτουργικού. Δεν αναβαθμίζω διότι είναι σβέλτο. Το iphone 6 μπροστά του απλώς σακαράκα.

Αχ αγαπημένο ios 10. Το ios 8 καλό το 9 σάπιο, το 10 εξίσου καλό, το 11 σάπιο, άρα στο 12 θα είναι το καλύτερο :p

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε έχω κάτι χαζοbugs. Πάω να βγάλω φώτο και γίνεται μαύρη η οθόνη, πατάω home button και είμαι στο μενού. Μπαίνω στην κάμερα και φωτογραφίζω κανονικά. Θα το κάνει στις 1000 φορές τουλάχιστον 2 με 3 φορές. Το ίδιο ακριβώς μου το έκανε και στο appstore και στο messenger με την ίδια συχνότητα. Πιστεύω πως είναι λόγω λειτουργικού. Δεν αναβαθμίζω διότι είναι σβέλτο. Το iphone 6 μπροστά του απλώς σακαράκα.

Αχ αγαπημένο ios 10. Το ios 8 καλό το 9 σάπιο, το 10 εξίσου καλό, το 11 σάπιο, άρα στο 12 θα είναι το καλύτερο :p

 

Όπως είχε πει και κάποιος συνφορουμίτης το ios 11 είναι τα Vista της Apple:lol: Εγώ είχα μέχρι και την 11.2 διάφορα μικροbugs(με κυριότερο το να σκρολάρω από τη 1η επιφάνεια εργασίας στη 2η και ννα λαγκάρει μια στις 1000) αλλά μέχρι τώρα στην 11.2.1 δεν μου το έκανε, οπότε θα σου πρότεινα να το αναβαθμίσεις(κάντο μεσω του itunes μπας και "καθησει" καλύτερα) Στο 6 δεν αλλάζεις μπαταρία μήπως φταίει αυτο;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχε πει και κάποιος συνφορουμίτης το ios 11 είναι τα Vista της Apple:lol: Εγώ είχα μέχρι και την 11.2 διάφορα μικροbugs(με κυριότερο το να σκρολάρω από τη 1η επιφάνεια εργασίας στη 2η και ννα λαγκάρει μια στις 1000) αλλά μέχρι τώρα στην 11.2.1 δεν μου το έκανε, οπότε θα σου πρότεινα να το αναβαθμίσεις(κάντο μεσω του itunes μπας και "καθησει" καλύτερα) Στο 6 δεν αλλάζεις μπαταρία μήπως φταίει αυτο;

 

Άλλαξα μια σε τεχνικό και πάει καλύτερα από πριν. Έχει υγεία 98% και δείχνει να κρατάει καλά. Οτι άλλο έβαλα εξωτερικά έπεφτε σε restarts απίστευτα και σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο πριν τα πανεπιστήμια μου έβαλε σάπιες μπαταρίες και προσπαθούσαν να με πείσουν πως φταίει η πλακέτα. Εν τέλει το έδωσα σε γνωστό μου που είχαμε συνεργαστεί παλαιότερα αλλά μένει Αθήνα(να είναι καλά η acs)και εδώ και 1 μιση μήνα όλα βαίνουν καλώς restarts 0.

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα μια σε τεχνικό και πάει καλύτερα από πριν. Έχει υγεία 98% και δείχνει να κρατάει καλά. Οτι άλλο έβαλα εξωτερικά έπεφτε σε restarts απίστευτα και σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο πριν τα πανεπιστήμια μου έβαλε σάπιες μπαταρίες και προσπαθούσαν να με πείσουν πως φταίει η πλακέτα. Εν τέλει το έδωσα σε γνωστό μου που είχαμε συνεργαστεί παλαιότερα αλλά μένει Αθήνα(να είναι καλά η acs)και εδώ και 1 μιση μήνα όλα βαίνουν καλώς.

 

Στο geekbench τι χρονισμό σου βγάζει;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλες 13 ώρες χρήση;;;

Με δεδομένα στον δρόμο;;

Δυστυχώς δεν μπορώ να το πιστέψω

Πάνω από 6-7 ώρες χρήσης αποκλείεται να βγάζει. Και έχεις και ένα 30% που απομένει

Μάλλον το ξανά έβαλες να φορτίσει ενδιάμεσα δεν εξηγείται αλλιώς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλες 13 ώρες χρήση;;;

Με δεδομένα στον δρόμο;;

Δυστυχώς δεν μπορώ να το πιστέψω

Πάνω από 6-7 ώρες χρήσης αποκλείεται να βγάζει. Και έχεις και ένα 30% που απομένει

Μάλλον το ξανά έβαλες να φορτίσει ενδιάμεσα δεν εξηγείται αλλιώς

 

Που να το φορτίσω στο λεωφορείο; Δεν ήταν συνέχεια ανοιχτα τα δεδομένα, τα άνοιγα όταν ήθελα να σερφάρω στο internet. Μουσική άκουγα για πολλές ώρες στο δρόμο..

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Που να το φορτίσω στο λεωφορείο; Δεν ήταν συνέχεια ανοιχτα τα δεδομένα, τα άνοιγα όταν ήθελα να σερφάρω στο internet. Μουσική άκουγα για πολλές ώρες στο δρόμο..

 

Όποτε το νούμερο αυτό δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα

Αν άκουγες 6 ώρες μουσική ο μετρητής έγραφε συνέχεια

Άρα 6-7 ώρες χρήσης πραγματικής ίσως έκανες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όποτε το νούμερο αυτό δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα

Αν άκουγες 6 ώρες μουσική ο μετρητής έγραφε συνέχεια

Άρα 6-7 ώρες χρήσης πραγματικής ίσως έκανες

 

Ναι δεν είπα ότι 13 ώρες είχα ανοιχτή την οθόνη και σερφαρα, δεν θα άντεχε. Απλά το χρησιμοποίησα αρκετά και με έβγαλε το ταξίδι χωρίς να ανησυχώ αν θα σβήσει.

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είπα ότι 13 ώρες είχα ανοιχτή την οθόνη και σερφαρα, δεν θα άντεχε. Απλά το χρησιμοποίησα αρκετά και με έβγαλε το ταξίδι χωρίς να ανησυχώ αν θα σβήσει.

 

Εάν κλείσεις και 4g εκεί να δεις τι boost up. Εγώ κόλλησα και το aw s0(είναι παλιό το ξέρω πρέπει να αναβαθμίσω και εκεί σε aw3) και είδα μεγάλη πολύ μεγάλη διαφορά καθώς τα περισσότερα τα κάνω από το ρολόι

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

Εάν κλείσεις και 4g εκεί να δεις τι boost up. Εγώ κόλλησα και το aw s0(είναι παλιό το ξέρω πρέπει να αναβαθμίσω και εκεί σε aw3) και είδα μεγάλη πολύ μεγάλη διαφορά καθώς τα περισσότερα τα κάνω από το ρολόι

 

Και εγώ έχω κλειστό το 4g και έχω το Apple Watch s0(το 42mm ατσάλινο)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Θα το βάλω beta γιατί με την 4.2 σέρνεται.

 

Και με τη beta δεν θα σέρνεται περισσότερο;(και εμενα ψιλό σέρνεται)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Εάν κλείσεις και 4g εκεί να δεις τι boost up. Εγώ κόλλησα και το aw s0(είναι παλιό το ξέρω πρέπει να αναβαθμίσω και εκεί σε aw3) και είδα μεγάλη πολύ μεγάλη διαφορά καθώς τα περισσότερα τα κάνω από το ρολόι

 

Παιδιά αν κρατήσεις πατημένο το power button για μερικά δευτερόλεπτα και μετά συρεις προς τα δεξιά μετά έχω διαβάσει ότι μπορεί να κρατήσει η μπαταρία παρά πολλές ώρες...

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κρατήσεις πατημένο το power button για μερικά δευτερόλεπτα και μετά συρεις προς τα δεξιά μετά έχω διαβάσει ότι μπορεί να κρατήσει η μπαταρία παρά πολλές ώρες...

 

Χρειάζεται πουθενά σε αυτή τη συζήτηση η ειρωνεία;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Λίγο offtopic(ας το σβήσουν οι mods).

Ιανουάριος 2002 από Λάρισα πρός Αθήνα.Κανονικός χρόνος 4 ώρες και 30 λεπτά.

Ξεκίνησα από Λάρισα Παρασκευη στις 08.00 και έφτασα Αθήνα Σάββατο απόγευμα 18.00(εγκλωβισμένος Τραγάνα).

Μόνη συντροφιά (τότε) Νόκια(δεν θυμάμαι πιο) και φιδάκι. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται πουθενά σε αυτή τη συζήτηση η ειρωνεία;

 

Όταν κάποιος παρουσιάζει 13 ώρες χρήσης και μετά μας λέει ότι άκουγε μουσική αναγκαστικά δίνει τροφή για καυστικά σχόλια.

Δεν ειρωνεύομαι απλά αστειεύομαι

Άλλοι εδώ μέσα όπως εμένα δεν μπορούν να ξεπεράσουν τις 5 ώρες χρήσης και όσο να ναι είμαστε μέσα στα νεύρα που ψάχνουμε συνέχεια πρίζα.

Από αυτήν την άποψη το είπα δεν είχα κακή προδιάθεση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάποιος παρουσιάζει 13 ώρες χρήσης και μετά μας λέει ότι άκουγε μουσική αναγκαστικά δίνει τροφή για καυστικά σχόλια.

Δεν ειρωνεύομαι απλά αστειεύομαι

Άλλοι εδώ μέσα όπως εμένα δεν μπορούν να ξεπεράσουν τις 5 ώρες χρήσης και όσο να ναι είμαστε μέσα στα νεύρα που ψάχνουμε συνέχεια πρίζα.

Από αυτήν την άποψη το είπα δεν είχα κακή προδιάθεση

 

Δεκτό ότι δεν είχες κακή πρόθεση. Ίσως ήταν λάθος μου το να θεωρώ ότι ακούγοντας κυρίως μουσική από το κινητό θεωρείται ότι το χρησιμοποιώ. Πάντως ακόμα και με αυτή τη χρήση, η μπαταρία του κράτησε πολύ περισσότερο από αλλα κινητά που είχαν μείνει στο 30% μπαταρία μετά από 6 ώρες ταξίδι και όχι 12...

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Phone 8 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...