Jump to content

iPhone 8


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες στο you tube. Μετά μόνο άμα στο δείξει κάποιος από κοντά. Πίεσε στη μέρη αριστερά την οθόνη και να πάει το δάκτυλο προς τα δεξιά.

 

αν μπορείς να μου στείλεις κάποιο λίνκ από το youtube θα είμαι υπόχρεος.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 756
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

 

ευχαριστω.χρειαζεται 3dtouch και το iphone se μου δεν έχει.ευχαριστω πάντως.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο iPad Pro που δεν έχει 3D Touch, το ρύθμισα ως εξής:

Απλό πάτημα: αφετηρία

Διπλό: οθόνη κλειδώματος

Παρατεταμένο: πολύ διεργασία.

Κι είμαι μια χαρά.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το assistive touch έχει μεγάλη παραμετροποίηση για να μπορεί ο καθένας να το προσαρμόζει στις δικές του ανάγκες. Είναι μία από τις λειτουργίες που με βολεύει πολύ γιατί ελαχιστοποιώ τα πατήματα για κάποιες λειτουργίες που χρησιμοποιώ καθημερινά...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο iPad Pro που δεν έχει 3D Touch, το ρύθμισα ως εξής:

Απλό πάτημα: αφετηρία

Διπλό: οθόνη κλειδώματος

Παρατεταμένο: πολύ διεργασία.

Κι είμαι μια χαρά.

 

Έτσι το έχω ακριβώς και εγώ..το μόνο που μου λείπει σε αυτό το στήσιμο είναι πως να κάνω καταγραφή οθόνης.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

πόση ώρα κάνει ενας απλός ασύρματος φορτιστής να φορτίσει το iphone 8?

 

Όσο κάνει και αυτός που έχει στην συσκευασία ο απλός

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

πόση ώρα κάνει ενας απλός ασύρματος φορτιστής να φορτίσει το iphone 8?

αμα παρεις καλον ασυρματο φορτιστη και με μια καλη μπριζα.στο μισο φορτιζεις το κινητο.αλλωστε για το κινητο αυτο θα χρειαστες και αλλον ανταπτορα μπριζας γιατι στην βασικη του εκδοση δεν περιεχετε,ελεος δηλαδη :mad::whistle:

 

προτεινω το σετ της Anker! απο ελλαδα και τα 2 κοντα στο 50ρικο.αλλα αξιζουν και εγγυηση το ονομα της anker.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει μεγαλυτερη φθορά στην μπαταρία με ασύρματη φόρτιση ;

ουτε καν! πλεον οι μπαταριες ειναι εκσυχρονισμενες για τετοιες λειτουργιες.την μπαταρια την "σκοτωνει" η συνεχως αποφορτιση.

αλλωστε υποστηριζετε και απο την apple ! αλλο που δεν παρεχει φορτιστη στην βασικη συσκευασια.

αλλα εφοσον το κινητο υποστηριζει αυτη την τεχνολογια καλυτερα να παρεις εναν ταχυφορτιστη.εγω εχω ενα την ανκερ 2πλο που μου εχει λυσει τα χερια...και φορτιζει πολυ γρηγορα.

 

αυτον εχω παρει κιέγω..

 

https://www.skroutz.gr/s/1...-A2021L11.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα, στο storage δεν μου δείχνει το app του instagram ενώ είναι κανονικά εγκατεστημένο το app στο κινητό. Πως γκενεν αυτό; :P
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα guys, έκανε κανεις το update 11.4.1 ; Να το κάνουμε η όχι ;

 

Εδώ και πολύ καιρό. Όλα καλα, δεν έχω δει κάτι αρνητικό

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολύ καιρό. Όλα καλα, δεν έχω δει κάτι αρνητικό

 

Κάνει κάτι χαζό κολλήματα πχ με το FaceTime. Εάν κολλήσει πχ μένει στο κλείσιμο του FaceTime και απαιτεί restart. Η έκδοση 12 πάντως φαίνεται πως τα έλυσε όλα. Καλή και η 11.4.1 σβέλτη και η μπαταρια είναι πολύ καλή αλλά εμφανίζει κάτι χαζοκολληματάκια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η ελάχιστη τιμή σε κατάστημα «επίγειο» με άμεση παράδοση;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η ελάχιστη τιμή σε κατάστημα «επίγειο» με άμεση παράδοση;

 

840 γιατί δεν το παίρνεις από αξιόπιστο μαγαζί στο skroutz στα 630 και με τα υπόλοιπα να πάρεις θήκες τζαμακια, καφέδες και ποτά στην παραλία;

Link to comment
Share on other sites

Είναι όλα αξιόπιστα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Είναι όλα αξιόπιστα;

 

Σχεδόν ναι. Μπες στο skroutz. Βρες ποια καλύπτουν διετία και ποια έχουν θετικές ψήφους για αυτό θα κινηθείς 5-10 ευρώ υψηλότερα από την κατώτατη τιμή που βλέπεις στο skroutz και ποια καλύπτουν doa dead on arrival και σου κάνουν αντικατάσταση. Το citis δεν λέω ποιο νομίζω καλύπτει και doa και διετία. Μιλά πρώτα τηλεφωνικά μαζί τους να το επιβεβαιώσεις μόνο. Για τι χρώματα πας? Προσοχή είναι water resistant και όχι αδιάβροχο μην την πατήσεις και προς Θεού μην το βάλεις έτσι στη θάλασσα. Όλα είναι water resistant με αντοχή μερική στο νερό της βρύσης και όχι στη θαλασσα(είτε λέγεται Samsung είτε Apple είτε Xiaomi). Πάρε καλή θήκη που να προστατευτεί η πλάτη καλά. Είναι ευαίσθητη. Με καλή θήκη δεν παθαίνει τίποτα. Χωρίς καλή θήκη η πλάτη δεν αλλάζει και θες 400αρη για αντικατάσταση. Ως κάτοχος του 8 σου λέω πως είναι το καλύτερο τηλέφωνο της Apple και με το iOS 12 θα πετάξει.

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα!

Δεν ξέρω αν ανεβάζω αυτό το μήνυμα στο σωστό σημείο. Έχω ένα ολοκαίνουριο iphone 8. Είναι δώρο, εντελώς αχρησιμοποίητο με τη ζελατίνα του σε μαύρο χρώμα και θέλω να το πουλήσω. Ενδιαφέρεται κανείς?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

https://www.apple.com/support/iphone-8-logic-board-replacement-program/

 

 

Το παραθέτω εδώ. Αφορά ΜΟΝΟ ΤΑ 8αρια. Εμένα είχε πρόβλημα και έγινε αντικατάσταση συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

https://www.apple.com/support/iphone-8-logic-board-replacement-program/

 

 

Το παραθέτω εδώ. Αφορά ΜΟΝΟ ΤΑ 8αρια. Εμένα είχε πρόβλημα και έγινε αντικατάσταση συσκευής.

τι αριθμό βάζει για να δεις αν χρειάζεται αντικατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

τι αριθμό βάζει για να δεις αν χρειάζεται αντικατάσταση?

 

Σειριακό αριθμό και όχι imei Εάν δεν έχεις παγώματα λογικά δε σε πειράζει εγώ είχα πάρα πολλά και έγινε η αλλαγή

Link to comment
Share on other sites

Σειριακό αριθμό και όχι imei Εάν δεν έχεις παγώματα λογικά δε σε πειράζει εγώ είχα πάρα πολλά και έγινε η αλλαγή

 

Οκ εσυ έβαλες τον σειριακό αριθμό στο site και σου έβγαλε αντικατασταση ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 8
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...