Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (21 Οκτ. 2004 , 23:19)

 

θα ηθελα να σας πω κατι που συνεβει χτες και ειναι ενα ακρεο παραδειγμα ελληνιδας ......

η ωρα περιπου 2 το μεσσημερη , σταματαω μια κοπελα (περιπου 25-30 χρονων) και την ρωταω εαν ξερει απο που εχει αυτο το κτηριο εισοδο .

Αυτη αρχιζε να με με βριζει με τις παραδωσιακες βρισιες των ελληνων επειδη νομιζε οτι της κανω καμακι (!)

Δεν θελω να ασχολιασω το γεγονος , επειδη θα "γινω" κακος απο την πλευρα τον γυναικων ;)

 

 

Μπερδευτηκες βρε! Σήμερα δεν σου συνέβη;

Επίσης να προσθέσω ότι ήταν και φορτωμένος! Και που να ξέρατε τι βρισίδι του έριξε! Και επειδή εγώ ως γυναίκα δεν υπάρχει κινδυνος να με πουν...φαλλοκράτισσα θα το σχολιάσω το γεγονός: Καλά ε, έχουμε ξεφύγει εντελώς! Γιόμισε ο τόπος ψώνισμένες και χαζογκόμενες! Μαζευτε τις κάποιος τις ξαμολημένες! Και μετά βγαίνουνε και παραπονιούνται ότι οι άντρες τις θέλουνε μόνο για το πή***μα!!! Ε γιατί άλλο να τις θέλει αν έχουν τέτοιο χαρακτήρα;; Για τον εσωτερικό τους κόσμο;

Δεν φτάνει που με το παραμικρό νομίζουνε ότι ο αλλος τους την πέφτει (λες και είναι τόσο αιθέριες υπάρξεις που κανεις δεν μπορέι να τους ανισταθεί) αλλά ακόμα κι αν όντως τους την πέφτει κάποιος (διακριτικά) γυρίζουν και τον βρίζουν που τόνωσε το εγώ τους! Ετσι έχουμε καταντήσει! Να βρίζουμε αυτόν που μας θαυμάζει αντι να τον απορρίψουμε ευγενικά αν δεν ενδιαφερόμαστε (που στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ετίθετο καν τέτοιο θέμα αφου ο Exposed δεν της την έπεφτε καν, μια ερώτηση της έκανε το παιδι).

Ειλικρίνα όταν ακούω και βλέπω κάτι τέτοια ντρέπομαι που είμαι γυναίκα. :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (21 Οκτ. 2004 , 23:55)

 

Μπερδευτηκες βρε! Σήμερα δεν σου συνέβη;

Επίσης να προσθέσω ότι ήταν και φορτωμένος! Και που να ξέρατε τι βρισίδι του έριξε! Και επειδή εγώ ως γυναίκα δεν υπάρχει κινδυνος να με πουν...φαλλοκράτισσα θα το σχολιάσω το γεγονός: Καλά ε, έχουμε ξεφύγει εντελώς! Γιόμισε ο τόπος ψώνισμένες και χαζογκόμενες! Μαζευτε τις κάποιος τις ξαμολημένες! Και μετά βγαίνουνε και παραπονιούνται ότι οι άντρες τις θέλουνε μόνο για το πή***μα!!! Ε γιατί άλλο να τις θέλει αν έχουν τέτοιο χαρακτήρα;; Για τον εσωτερικό τους κόσμο;

Δεν φτάνει που με το παραμικρό νομίζουνε ότι ο αλλος τους την πέφτει (λες και είναι τόσο αιθέριες υπάρξεις που κανεις δεν μπορέι να τους ανισταθεί) αλλά ακόμα κι αν όντως τους την πέφτει κάποιος (διακριτικά) γυρίζουν και τον βρίζουν που τόνωσε το εγώ τους! Ετσι έχουμε καταντήσει! Να βρίζουμε αυτόν που μας θαυμάζει αντι να τον απορρίψουμε ευγενικά αν δεν ενδιαφερόμαστε (που στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ετίθετο καν τέτοιο θέμα αφου ο Exposed δεν της την έπεφτε καν, μια ερώτηση της έκανε το παιδι).

Ειλικρίνα όταν ακούω και βλέπω κάτι τέτοια ντρέπομαι που είμαι γυναίκα. :mad:

 

Paidia prepei oloi na simfonisoume oti aksizei ena megalo bravo sti Michelle gia ta poli sofa tis logia. Den to akous kai poli sixna auto apo ginaika...

 

BRAVO loipon Michelle !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (21 Οκτ. 2004 , 23:55)

 

Μπερδευτηκες βρε! Σήμερα δεν σου συνέβη;

το διορθωσα ... ειχα την εντυπωση οτι οταν εγραφα το ποστ ειχε περασει απο 12 :o :rolleyes:

 

Paidia prepei oloi na simfonisoume oti aksizei ena megalo bravo sti Michelle gia ta poli sofa tis logia. Den to akous kai poli sixna auto apo ginaika...
χμ , εδω πιστευω οτι "φταιμε" λιγακι εμεις (οι αντρες) που δεν δινουμε την ευκαιρια (συχνα) στις γυναικες να μιλησουν για τις γυναικες επειδη ειμαστε προκατειλημμένοι οτι θα της υπερασπστούν
Link to comment
Share on other sites

Σχετικό θέμα στη Ζούγκλα, αυτή τη στιγμή

Πάνω κάτω τα ίδια με εδώ λένε

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (22 Οκτ. 2004 , 01:36)

 

Σχετικό θέμα στη Ζούγκλα, αυτή τη στιγμή

Πάνω κάτω τα ίδια με εδώ λένε

 

Σχετικό με αυτά που λέμε εδώ για τις Ελληνίδες;; :confused: :blink: :wacko:

Θες να πεις πως οι Ελληνίδες έχουν καταντήσει τσόντες;; :confused: :rolleyes: :lol: :lol:

Είπαμε αλλά όχι κι έτσι... :whistle:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τις τσόντες, παρουσιάστηκαν τα αποτελέσματα έρευνας που έγινε πάνω στις σύγχρονες Ελληνίδες. Αυτό συζητάν τώρα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (22 Οκτ. 2004 , 01:47)

 

Εκτός από τις τσόντες, παρουσιάστηκαν τα αποτελέσματα έρευνας που έγινε πάνω στις σύγχρονες Ελληνίδες. Αυτό συζητάν τώρα ;)

 

Α οκ! Με συγχωρείς. :o Παρακολουθούσα κι εγώ τη συζήτηση(πιο πολυ για να γελάσω με τους "σοβαρούς" που έχει για καλεσμένους) πριν αλλά από ένα σημείο και μετά έκλεισα τη Tv... ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ε οκ. Δεν είχες και πολύ άδικο στο ποστ σου... :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

....χωρίς να προσπαθώ να το παίξω καλός, ευγενής , ψυχάρα , ψωνάρα ή ό,τι άλλο να ρωτήσω γιατί το θέμα του thread είναι τι έχουν΄πάθει οι Ελληνίδες και όχι τι τους έχουμε κάνει :whistle: ;;;

 

Δεν είμαι καλός ούτε κακός αλλά επειδή είδα πως σε όλη τη συζήτηση γυναίκες δεν υπάρχουν :!: ή δεν συμμετέχουν ενεργά :!: καλό θα είναι να αρχίσουμε να λέμε και καμιά αλήθεια....

Για αρχίστε παλικάρια...(για να είμαστε και παλικάρια ε;; :blink: )

 

Σεβόμενος πάντα όλες τις απόψεις αλλά και το δημιουργικό αντίλογο.

'70s
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να βάλω μια φωτό σχετικά με την γυναικεία συμπεριφορά... αλλά θα ξεχειλώσει το thread... είναι τεράστια...

 

Ας το τολμήσω...

 

 

(edited by nelly : Αφαιρέθηκε!Είναι όντως τεράστιο και σίγουρα θα δυσκολέψει πολλούς - έχει επίσης δημοσιευτεί κάποιες σελίδες πίσω.)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (22 Οκτ. 2004 , 16:00)

Παιδιά θέλω να βάλω μια φωτό σχετικά με την γυναικεία συμπεριφορά... αλλά θα ξεχειλώσει το thread... είναι τεράστια...

Τελικά κανείς δεν είχε κλικάρει το link μου μερικές σελίδες πίσω?? :( :confused: :happy:

 

Edit: επειδή πραγματικά τα λέει όλα, το ξαναδίνω εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 (22 Οκτ. 2004 , 17:36)

 

Τελικά κανείς δεν είχε κλικάρει το link μου μερικές σελίδες πίσω?? :( :confused: :happy:

 

Το είχα κάνει εγώ και επειδή μου άρεσε το έκανα save... :lol: :lol: :lol: ;) :happy:

 

Μπορούσε προηγουμένως ο φίλος να το κάνει επισυναπτόμενο.... :rolleyes: :whistle: Τώρα περιμένω να φορτώσει η σελίδα...

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dogas (22 Οκτ. 2004 , 15:40)

 

....χωρίς να προσπαθώ να το παίξω καλός, ευγενής , ψυχάρα , ψωνάρα ή ό,τι άλλο να ρωτήσω γιατί το θέμα του thread είναι τι έχουν΄πάθει οι Ελληνίδες και όχι τι τους έχουμε κάνει :whistle: ;;;

 

Δεν είμαι καλός ούτε κακός αλλά επειδή είδα πως σε όλη τη συζήτηση γυναίκες δεν υπάρχουν :!: ή δεν συμμετέχουν ενεργά :!: καλό θα είναι να αρχίσουμε να λέμε και καμιά αλήθεια....

Για αρχίστε παλικάρια...(για να είμαστε και παλικάρια ε;; :blink: )

 

Σεβόμενος πάντα όλες τις απόψεις αλλά και το δημιουργικό αντίλογο.

 

Φίλε μου είτε έχουν πάθει κάτι οι Ελληνίδες είτε κάτι τους έχουμε κάνει εμείς,όπως και να το πεις δεν έχει και πολύ σημασία... Πολύ πιθανό να ισχύουν και τα δυο. Είναι μια αλυσίδα και οι ισορροπίες εύθραυστες.

Και βέβαια όταν μπαίνεις σε μια σχέση(είτε λέγεται φιλική,είτε ερωτική,είτε επαγγελματική) να είσαι έτοιμος γιατί είτε θα πληγώσεις,είτε θα σε πληγώσουν,είτε θα γίνουν και τα δυο...

 

Ποια είναι τελικά η λύση; Ή συμβιβάζεσαι και αποδέχεσαι όλα αυτά που μπορεί να συμβούν ή μένεις στο καβούκι σου και δεν μιλάς σε κανέναν ή παίρνεις το 1ο πλοίο και φεύγεις για Αλάσκα να μη βλέπεις ούτε ζώα που λέει ο λόγος :rolleyes: :whistle: :lol: :lol: :rotfl:

 

 

υ.γ: Επειδή εδώ μιλάμε για Ελληνίδες άμα θέλεις πήγαινε άνοιξε καινούργιο topic σχετικά με το τι έχουν κάνει οι άντρες στις γυναίκες :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 (22 Οκτ. 2004 , 17:36)

 

Τελικά κανείς δεν είχε κλικάρει το link μου μερικές σελίδες πίσω?? :( :confused: :happy:

 

Edit: επειδή πραγματικά τα λέει όλα, το ξαναδίνω εδώ...

 

αδικο εχεις ? ετσι ακριβως ειμαστε :p
Link to comment
Share on other sites

Re paidia ti na sas pw, egw mia xara tis vlepw tis ellinides genika! Ak eksaireseis autes pou exoun kapoia apwthimena, oles oi alles einai polu cool! Einai omorfes, prosegmenes, glukes oi perissoteres! Mia xara einai, min paraponiomaste adika!:):):)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (23 Οκτ. 2004 , 14:05)

 

Re paidia ti na sas pw, egw mia xara tis vlepw tis ellinides genika! Ak eksaireseis autes pou exoun kapoia apwthimena, oles oi alles einai polu cool! Einai omorfes, prosegmenes, glukes oi perissoteres! Mia xara einai, min paraponiomaste adika!:):):)

 

 

ναι ε? για πες που τις βρισκουμε αυτες γιατι οτι και να κανεις σε γραφουν,φτυνουν,τσακιζουν κτλ κτλ κτλ

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Den einai oles etsi file Hunter!! Yparxoun kai autes(autes me ta apwthimena pou eipa pio panw)!

 

Eksartatai vevaia kai pws tis antimetwpizoume emeis...

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

χαχα ο φιλος Hunter μαλλον μιλαει για μενα.............ισως ειμαι εγω αυτη που εχει τα αποθυμενα...................

Έκανα στην αγάπη σου θυσία την καρδιά μου, για να 'χει λόγο να χτυπά,

κι ας είσαι μακρυά μου...

Link to comment
Share on other sites

Ego 8a elega oti i perisoteres ginekes ine psonares kapos tin exoun di nomizoun oti kapies ine, exoun megali idea gia ton eafto tous,

bebea iparxoun kai ekseresis.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ που δεν είδα πιο πίσω για το ποστ...

 

ΚΑΙ...

...όποιος προσπάθησε να καταλάβει τις γυναίκες... στο τέλος τρελάθηκε...

 

ΕΓΩ χαζός είμαι να το κάνω???

 

Τις απολαμβάνω όπως είναι... με τις παραξενιές και τις ατέλειές τους. Αυτά είναι που μετράνε τελικά...

 

Δείτε και το avatar μου... τα λέει όλα!!! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (23 Οκτ. 2004 , 14:05)

 

Re paidia ti na sas pw, egw mia xara tis vlepw tis ellinides genika! Ak eksaireseis autes pou exoun kapoia apwthimena, oles oi alles einai polu cool! Einai omorfes, prosegmenes, glukes oi perissoteres! Mia xara einai, min paraponiomaste adika!:):):)

 

 

Συμφωνώ απολύτως με τον προλαλήσαντα.

 

Hunter αφού σου έχω πει αγόρι μου σε έχουν φάει οι κακές παρέες... :p Ελα να βγούμε μαζί να στις δείξω τις σωστές κοπέλες.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Enw ela na bgeis me emena...na deis tis swstes kopeles....alla kai ta sourgela pou trabane mazi tous wres wres! Isa isa se files mou exw apagoreusei na fernous merikes apo tis files tous otan bgainoun mazi mou giati mou xalane th dia8esh kai mou erxete na tis pni3w!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...