Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (12 Σεπ. 2004 , 14:43)

 

Ναι βρε συ Hunter...Κι εγω πιστευω οτι πολλες ελληνιδες ειναι για τα μπαζα!Αλλα δεν ειναι ολες.Εγω πχ τις φιλες μου τις θεωρω πολυ αξιολογα ατομα.Δεν τις κατατασσω καθολου στην προαναφερομενη κατηγορια.Και δεν ειναι και ασχημες εμφανισιακα!!!

 

 

ε τοτε να μας τις γνωρισεις :p :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 14:50)

 

ε τοτε να μας τις γνωρισεις :p :p

 

Eσυ ξερεις πολλες γυναικες οπως τις περιεγραψα που να ειναι ΚΑΙ ελευθερες; :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι αυτό το θέμα καλύπτει τα πάντα σχετικά με τις γυναίκες δεν χρειάζεται να ανοιχτούν αλλα θέματα.και για να λέμε την αλήθεια εγώ δεν γνωρίζω καμια γυναικα όπως περιέγραψες..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (12 Σεπ. 2004 , 14:52)

 

Eσυ ξερεις πολλες γυναικες οπως τις περιεγραψα που να ειναι ΚΑΙ ελευθερες; :lol: :lol:

 

 

ξερω τρεις - αλλα δεν της βλεπω ετσι , της θεωρω σαν αδελφες μου ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 14:55)

 

νομίζω ότι αυτό το θέμα καλύπτει τα πάντα σχετικά με τις γυναίκες δεν χρειάζεται να ανοιχτούν αλλα θέματα.και για να λέμε την αλήθεια εγώ δεν γνωρίζω καμια γυναικα όπως περιέγραψες..

 

Εγω παλι γνωριζω αρκετες...Κοιτα η ηλικια μου ειναι και τετοια που συνηθως οι κοπελες ειναι αρκετα πιο ωριμες,δεν ξερω την δικη σου για να εκφερω γνωμη....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 15:01)

 

ξερω τρεις - αλλα δεν της βλεπω ετσι , της θεωρω σαν αδελφες μου ;)

 

Εμ...Ατυχησες! :wacko: Αυτες οι κοπελες αλλες φιλες δεν εχουν;
Link to comment
Share on other sites

κοντά είμαστε σε ηλικία αλλα και πάλι δεν ξέρω τέτοιες γυναίκες...ίσως είναι καλά κρυμμένες?αν και δεν έχω δει καμια να λέει δεν είμαι καλή όλες καλές λένε ότι είναι :p ωσότου ανακαλύψεις εσύ τι παίζει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 15:10)

 

κοντά είμαστε σε ηλικία αλλα και πάλι δεν ξέρω τέτοιες γυναίκες...ίσως είναι καλά κρυμμένες?αν και δεν έχω δει καμια να λέει δεν είμαι καλή όλες καλές λένε ότι είναι :p ωσότου ανακαλύψεις εσύ τι παίζει.

 

Τι να σου πω.Μερικες φορες ειναι καθαρα θεμα τυχης.Εχω και ενα φιλο που κατα καιρους ειναι με φοβερες,καταπληκτικες κοπελες.Που τις βρισκει παναθεμα τον δεν ξερω!Μετα απο λιγο καιρο ομως τις χωριζει γιατι βαριεται τις σιγουρες και σταθερες καταστασεις και τετοια,λεει. :wacko: Τι να πει κανεις :wacko:
Link to comment
Share on other sites

γιατι μιλατε μονο για το οτι οι ελληνιδες ειναι ασχημες ?

δηλαδη οι ελληνες ειναι ομορφοι ? ευτυχως που ειχαμε κ τους ολυμπιακους κ ειδαμε κ καναν ομορφο καλιγραμμο αντρα..

πριν σχολιαζετε τις γυναικες κοιταξτε πρωτα τους εαυτους σας που εχουν πιασε πατο..που αν ειναι δυνατον ακομα κ ενα καραμπαζο χοντρο κ ασχημο να περασει απο διπλα σας αν φοραει φουστα σας βγαινουν τα ματια εξω..αυτα ειναι τα κριτηρια σας για την ομορφια ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πω ότι οι καλές(οι)πάνε σχεδόν πάντα και μπλέκουν με m@l@κες,τώρα πως γίνετε αυτό....έλα που γίνετε όμως.Τι να πω.μήπως πρέπει να ανοίξουμε τα στραβά μας πιο καλά και να μάθουμε να εκτιμάμε λιγάκι τον άλλον?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (12 Σεπ. 2004 , 15:23)

 

γιατι μιλατε μονο για το οτι οι ελληνιδες ειναι ασχημες ?

δηλαδη οι ελληνες ειναι ομορφοι ? ευτυχως που ειχαμε κ τους ολυμπιακους κ ειδαμε κ καναν ομορφο καλιγραμμο αντρα..

πριν σχολιαζετε τις γυναικες κοιταξτε πρωτα τους εαυτους σας που εχουν πιασε πατο..που αν ειναι δυνατον ακομα κ ενα καραμπαζο χοντρο κ ασχημο να περασει απο διπλα σας αν φοραει φουστα σας βγαινουν τα ματια εξω..αυτα ειναι τα κριτηρια σας για την ομορφια ?

 

Σιγουρα εχεις δικιο.Λογικα πρεπει να ξερεις οτι το θεμα το ανοιξε αντρας...Και εκ των πραγματων εδω μεσα μπαινουν πιο πολλοι αντρες να σχολιασουν. :) Λες να κατσουν να σχολιασουν τους εαυτους τους; :lol: Aν θες ανοιξε για 'αντεπιθεση' θεμα παρομοιο με αυτο να σχολιαζουμε τους αντρες! :whistle:
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα για να φτιαξο την κοιλια που εχω σημερα εχω κανει πολλες υπερωριες!! :p ειναι ολοκληρη επενδυση μιλαμε :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 15:25)

 

εγώ θα πω ότι οι καλές(οι)πάνε σχεδόν πάντα και μπλέκουν με m@l@κες,τώρα πως γίνετε αυτό....έλα που γίνετε όμως.Τι να πω.μήπως πρέπει να ανοίξουμε τα στραβά μας πιο καλά και να μάθουμε να εκτιμάμε λιγάκι τον άλλον?

 

Ειναι κι αυτο ενα φαινομενο της εποχης...Τωρα γιατι γινεται,ιδου η απορια. :confused: Αν δεν μπορουμε να εκτιμαμε τον αλλο,τοτε τι περιμενεις;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 15:31)

 

εγω προσωπικα για να φτιαξο την κοιλια που εχω σημερα εχω κανει πολλες υπερωριες!! :p ειναι ολοκληρη επενδυση μιλαμε :p

 

Ολοκληρη επενδυση οι κοιλιακοι;Tι αλλο θα ακουσω! :lol: Εγω δηλαδη που θελω να αγορασω τωρα σπιτι τι ειναι; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

βαλέρια έχω την εντύπωση ότι δεν εννοεί κοιλιακούς όχι πάντως όπως τους εννοείς εσύ :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 16:01)

 

βαλέρια έχω την εντύπωση ότι δεν εννοεί κοιλιακούς όχι πάντως όπως τους εννοείς εσύ :p

 

A ναι;Συγχωρηστε με!!!Τι εννοει καλε;Δεν το πιασα :(
Link to comment
Share on other sites

ότι έχει κοιλαρά που έχει επένδυση με πολύ φαΐ μάλλον :lol:

σου έβαλα και μια θετική γιατί σε πάω :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 16:13)

 

ότι έχει κοιλαρά που έχει επένδυση με πολύ φαΐ μάλλον :lol:

 

Α εγω το πηγα αλλου γιατι δεν φανταστηκα οτι θα πεταγε κατι τοσο ξεκαρφωτο!!! :lol: Δεν πειραζει καλε και τι εγινε!Kαι οι κοιλαρες εχουν ψυχη! :)
Link to comment
Share on other sites

απο την πολυ μπυρα στα νιατα μου ειναι καλε , αλλα τωρα τελευταια χανεται ολο και περισσοτερο
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 16:21)

 

απο την πολυ μπυρα στα νιατα μου ειναι καλε , αλλα τωρα τελευταια χανεται ολο και περισσοτερο

 

Αυτο θα ελεγα οτι ειναι θετικο! :up:
Link to comment
Share on other sites

εγώ δόξα τον θεο είμαι στιλάκι ακόμα :p παρα τα γερατειά μου xaxax :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 16:23)

 

εγώ δόξα τον θεο είμαι στιλάκι ακόμα :p παρα τα γερατειά μου xaxax :lol:

 

Σιγα ντε που γερασες κιολας!Γιατι ολοι βιαζονται να γερασουν; :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (12 Σεπ. 2004 , 16:27)

 

Το θεμα εγινε πατατα...βραστη!

 

 

σωστα τα λες , αλλα εγω ακομα να παρω απαντηση στο ερωτημα μου

 

τελικα το παραδεχεστε οτι ειστε ψωνια η οχι? ( χωρις καμια παρεξηγηση )
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 16:29)

 

σωστα τα λες , αλλα εγω ακομα να παρω απαντηση στο ερωτημα μου

 

Εγω δεν την ειχα δει αυτην την ερωτηση!Κοιτα οσον αφορα εμενα ισχυει το αντιθετο.Εχω γενικα αρκετα χαμηλη αυτοπεποιθηση!Για το συνολο τωρα τι να πω;Δεν μπορω να βαλω ολες τις κοπελες στο ιδιο λουκι!Πολλες ειναι,αλλες δεν ειναι καθολου!Η ερωτηση ειναι μαλλον αστοχη!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...