Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800


cicilianos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia 8800 Aston Martin Edition

Το ειχα αναφερει και παλιοτερα ,τωρα ειδα και τιμη :X :1200€

http://img155.imageshack.us/img155/2770/0600411nokiaastmartin3uc.th.jpg

http://www.gsmarena.com/nokia_8800_aston_martin_edition-news-186.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΧΩ ΤΗΝ VERSION 3.6 ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΝΕΚΡΑ ΟΛΑ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ? ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω την 3.94 εχει λυσει πολλα προβλήματα και κανει καλυτερη διαχειριση της ενεργειας της μπαταριας . Το προβλημα μου ειναι οτι οταν ακουω ραδιοφωνο και μου κανουν καποια κληση ενω ακουγεται στο hands free ο ηχος κλησης δεν μπορω αφενος να απαντησω απο το κουμπακι του handsfree αλλα ακομη και οταν απαντω απο το τηλεφωνο ο συνομιλητης μου δεν με ακουει και πρεπει να βγαλω το handsfree και να το ξαναβαλω . Μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην Χρονια Πολλα

Θα ηθελα και εγω να κανω μια ερωτηση.

Μου εδωσε η αδελφη μου δωρο το Νοκια 8800 γιατι ειχε απογοητευτει απο την μπαταρια(Εγω χαρηκα βεβαια).

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης εχω το ΜΑ700 και αν και μπηκα στο site δεν εχει για το ΜΑ700 αναβαθμιση για 8800.

Εχει κανεις καμμια ιδεα;

Και αν δεν γινεται κανενα φτηνο Bluetooth για τον υπολογιστη να στελνω εικονες και ηχους;

 

Ευχαριστω εκ των πρωτερων

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πάρεις ένα οποιοδήποτε bluetooth usb dongle εκτός από αυτά της Mobile Action... Τα περισσότερα δουλεύουν με τους Widcomm drivers και αν έχεις Windows XP SP2 δεν χρειάζεται καν να τους βάλεις γιατί το λειτουργικό με το που θα βάλεις το dongle, βάζει μόνο του ό,τι χρειάζεται.
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να κανανε ολοι τετοια δωρα . Εννοειται πως χαρηκες. Οπως προειπε ο mcde οποιοδηποτε BT κανει εκτος απο αυτο. Multirama ειχα παρει ενα usb dongle νομιζω καπου 29 ευρω και δουλευει αψογα ακομη βεβαια ειμαι με την 3.60 version. Εξαλλου απο αυτην την αναβαθμιση εκτος οτι διορθωσε πολλα bugs εκανε πολλες βελτιωσεις σε θεμα συγχρονισμου ΒΤ me pc, BT με handsfree (που υπηρχαν πριν αρκετα προβληματα πριν). Χρονια Πολλα σε ολους !!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρός CASH

Καλύτερα βρές το Level One από Multirama το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα μέχρι τώρα.

Υ.Γ.Στό Μουλτιτράμα τώρα έχει ένα το οποίο είναι ακριβός το ίδιο εξωτερικά με το level one αλλά έχει άλλη φίρμα!!

Link to comment
Share on other sites

:help: :help: Kαλημερα σας.

Σας εχω ζαλισει αλλα αλλη μια ερωτηση και μην με βαρησετε.:(

Μου φερανε ενα Bluetooth Tornado ενας φιλος ολα καλα αλλα δεν μπορω να στειλω παιχνιδια.

Μηπως κανω λαθος στην καταληξη;

Αυτα εχουν η jad 'η jar.

 

Eυχαριστω εκ των πρωτερων :help:

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρός CASH

Καλύτερα βρές το Level One από Multirama το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα μέχρι τώρα.

Υ.Γ.Στό Μουλτιτράμα τώρα έχει ένα το οποίο είναι ακριβός το ίδιο εξωτερικά με το level one αλλά έχει άλλη φίρμα!!

 

Μεταφέρω την πρόσφατη τραγική εμπειρία μου: το level1 btooth μου αγορασμένο προ λίγων μηνών πέθανε... Όταν πας να το φορτίσεις βγάζει μόνιμα πράσινο αλλά ποτέ δεν ανάβει... Απαράδεκτη αντοχή στο χρόνο...

 

Εννοείται ότι η Nokia θα βγάλει 8800i, το θέμα είναι αν έχει ακουστεί πιθανό έτος κυκλοφορίας του. Ελπίζω όχι πριν την επόμενη χρονιά...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι η Nokia θα βγάλει 8800i, το θέμα είναι αν έχει ακουστεί πιθανό έτος κυκλοφορίας του. Ελπίζω όχι πριν την επόμενη χρονιά...
Δεν εννοείται τίποτα. Η μοναδική φορά που έχει εμφανιστεί i σ'αυτή τη σειρά ήταν με το 8910i κι αυτό επειδή το αρχικό 8910 είχε υπερβολικά πολλές ελλείψεις ακόμα και τότε που κυκλοφόρησε και το 8910i ακριβώς γι'αυτό εμφανίστηκε πολύ σύντομα. Επίσης από τότε που εμφανίστηκε το 8800 (περισσότερο από έναν χρόνο από τώρα) είχαν κυκλοφορήσει κάποιες φήμες ότι θα βγει i οι οποίες ένα χρόνο μετά δεν φαίνεται να έχουν βάση. Εκτός αυτού, η Nokia πλέον ακολουθεί διαφορετικό τρόπο αρίθμησης των μοντέλων της.
Link to comment
Share on other sites

Στο mobile-reviews.com τοτε ειχε βγει μια φημη για 8800 i εκδοση οταν ακομη βγηκε το review του 8800. Ελπιζω βεβαια να μην βγει κατι ακομα για κανενα χρονο για να κανουμε αποσβεση του ποσου που δωσαμε οσοι το πηραμε το 8800.

 

Παντως αυτο με την αριθμιση της Νοκια μπορει να σημαινει λεμε τωρα οτι δεν θα βγει αλλο 8xxx series γιατι το παρατηρησα και εγω οτι το αλλαξε η Νοκια.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι, αλλα θα ηταν ασφαλη μια αγορα τωρα αυτου του κινητο , γιατι θελει και 2ο η οικογενεια και ενας φιλος αλλα δεν ξερω πλεον αν ακσιζει η για ποσο ακομα?.-
Link to comment
Share on other sites

Einai epishmh pantws h plhroforia oti to 8800 tha kykloforhsei se black version poly syntoma kai stis ypoloipes xwres(ektos rwsias dhladh) xwris omws alles diafores ektos tou xrwmatos

 

Το μαυρο διατιθεται ηδη σε αλλες χωρες οριστε:

http://shop.nokia.co.uk/invt/0030926

 

Πολυ ακριβο ομως το εχουν 1298 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρω την πρόσφατη τραγική εμπειρία μου: το level1 btooth μου αγορασμένο προ λίγων μηνών πέθανε... Όταν πας να το φορτίσεις βγάζει μόνιμα πράσινο αλλά ποτέ δεν ανάβει... Απαράδεκτη αντοχή στο χρόνο......

 

εγώ μειλάω γι'αυτό

http://img158.imageshack.us/img158/3845/bt3iz.jpg

Link to comment
Share on other sites

To nokia service kai pali megalourghse.Esteila ellada to kinhto me enan filo mou gia na mou ftiaksoun to mikrofwno giati den antexa allo.Eftase sta xeria mou shmera.H katastash einai idia kai xeiroterh kai to kalytero....to metaliko meros san kathrefths pisw sthn kamera einai san ksylwmeno kai fainontai oi kolles apo mesa.

Ti na kanw pia...ta neyra mou eilikrina.To exei anoiksei kaneis to kinhto??Exete kapoia symboulh?

Link to comment
Share on other sites

se katalabenw apolyta.

otan to prwtophra to phga gia na mou ftiaxoyn ena plhktro poy den patage kala.kai to phra 3 fores xeirotera.an deis sto forum eimoun kai apo toys prwtoys poy to phran.otan to parelaba xeirotero.to epestrepsa kateytheian (ola ayta se nokia shop, oxi boyliagmenhs) deyterh paralabh kai to kinhto einai se pio polla xalia to kalyma piso apo thn othonh, oxi apla h aytokolith othonh poy einai straba se sena alla olo to metaliko poy bidwnei eixe mpei theostrava me ta dontakia poy koymponoyn sto panw meros na einai apexw.toy to dhxnw kai afoy katalabe meta apo 5 lepta ti eixe kanei moy petaei "de mporw na to steilw boyliagmenhs giati kanonika den exw armodiothta na to anoixw egw.tha prepei na to xanaftiaxw egw" fysika kai den to afhsa apla ton stolisa kai efyga.panw sthn trela moy to anoixa monos (kinhto 5 hmerwn) ta pragmata den einai toso tragika an to xeri soy pianei kai thelw na lew oti to diko moy pianei.pragmati to efera tzami kataskeyastika, alla ekana lathos kinhsh.giati otan diapistwsa oti to akoystiko htan poly xamila logo ekdoshs apeythinthika fysika boyliagmenhs twra.otan akoysan olh thn parapanw istoria omws moy erixan ftaiximo fysika protwn poy to afhsa anepishma se nokia shop kai deyterwn poy to anoixa egw ara de kalyptotane tipota apo egyish para mono to akoystiko.to afhnw gia alagh

kai meta apo 3 meres paw na to parw kai...OOO ti paraxeno!!!!(eimaste plewn boyliagmenhs "anotata klimakia service")...to kinhto se athlia katastash apo pleyra efarmoghs(me tosa anoixe kleise eixe gimei plewn...) kai to akoystiko DEN doyleye katholou!!!(opws katalaba meta gia kathe enan poy asxolithike me to kinhto moy ,mazi me mena htan h prwth toy fora poy to anoige).Fysika katalaba oti htan h stigmh na ta parw.Meta apo dyomish wres poloys grabatomenoys, polla epitheta kai polles fwnes efyga me ena olokainoyrio 8800.

 

Ithela kairo na pw ayth thn istoria alla bariomoyn.kai twra exw afhsei polla tragika toy megaloy onomatos NOKIA

.................................................!
Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε ξαναπεί οτι το πρόβλημα του 8800 στο ηχείο έχει προκληθεί στα πρώτα 8800 απο εναν προβληματικό μεταφορέα ηχου (η φλάντζα κλπ).

Δεν εχει και τοσο σχεση με το ακουστικό η το λογισμικό.

Αυτά αναφέρει η ΝΟΚΙΑ σε επίσημα service bulletins.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...