Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800


cicilianos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera to tilefono to pira gia tin ginekamou pou meta apo poliores fasaries gia to an tha allaxi epitelous to tiilefono pou pire prin 5 xronia (8850) tis to ediksa..ee apo tote den xekolise tora fantasou oti ine dikigoros kai den tis ftani h mia mpataria kai mou kriniazi mipos iparxxi mia pio megali mpataria ..xeri kanis :blink: :O
SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οντως την 2η μερα με νορμαλ χρηση ,την βγαζει δεν την βγαζει.

Πιστευω για αυτο και η νοκια περιλαμβανει και δευτερη μπαταρια ,παλι καλα δηλαδη,οποτε μονιμα μια μπαταρια "καθεται" παντα στην βαση φορτισης .

 

@opapous : αλλη μπαταρια μεγαλυτερη,δεν υπαρχει. :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οντως την 2η μερα με νορμαλ χρηση ,την βγαζει δεν την βγαζει.

Πιστευω για αυτο και η νοκια περιλαμβανει και δευτερη μπαταρια ,παλι καλα δηλαδη,οποτε μονιμα μια μπαταρια "καθεται" παντα στην βαση φορτισης .

 

@opapous : αλλη μπαταρια μεγαλυτερη,δεν υπαρχει. :(

re pedia esis pou kathe mera iste edo mesa sto side kai mis pou me to zori mporoume kathe sabato mono logo doulias mipos vrikate kanena side pou na poulai mpataries giauto to kinito h lete na perimenoume mpas kai filotimithoune apo thn nokia.. :ninja: :ninja:

SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου για μπαταριες ακομα τιποτα,ειναι νωρις σε 1 περιπου μηνα πιστευω οτι θα χουν ερθει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για την αναβαθμιση επικοινωνησα σημερα με αρκετα nokia shops και η απαντηση ηταν οτι δεν εχουν ιδεα για τα προβληματα που εχει το κινητο αλλα μου ειπαν οτι μολις γινει η αναφορα των προβληματων του τοτε σε 15 ημερες θα εχει βγει και η αναβαθμιση που θα διορθωνει το προβλημα.

επισης αναφερα και το προβλημα με το ακουστικο και η απαντηση δεν με ικανοποιησε καθολου,μου ειπαν οτι ισως να μην ειναι προβλημα λογισμικου αυτο και καλυτερα θα ηταν να το παω να το δει καποιος τεχνικος.

αυτο το τελευταιο παντως με κολλησε λιγο,με τα μηνυματα δεν εχω τοσο προβλημα αλλα με το ακουσικο εχω.ωστοσο καποιες φορες το παινει και ακουω καλα κατα την διαρκεια της συνομιλιας,αλλες φορες ομως δεν παλευεται,δεν ακουω τιποτα οποτε εχω μονιμα το bt στο αυτι μου.

οσο για τη μπαταρια οντως με το ζορι βγαζει 2 μερες κι οχι με πολυ μεγαλη χρηση.

τουλαχιστον εχουμε και δευτερη μπαταρια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όντως το θέμα της μπαταρίας είναι πρόβλημα. Επίσης με ενοχλεί το ότι αν επιλέξω τα αγγλικά για γλώσσα του μενού μπερδεύεται η αναζήτηση των επαφών μου που είναι στα ελληνικά και το ότι αρχίζει και γρατζουνίζεται η επιφάνειά του. Περιμένω βέβαια και εγώ την αναβάθμιση για να λυθούν οι παιδικές ασθένειες που το κινητό μας εμφανίζει.
Link to comment
Share on other sites

paidia nomizw oti brhka ena kalo bug!!!!

dokimaste na pate stis klhseis

meta stous syxnoterous paraliptes mynhmatwn,

mphte sto prwto onoma kai apo tis epiloges epilexte tis wres poy steilate to mynhma . afoy tis dhte molis prospathisete na bgeite to kinhto kleinei

.................................................!
Link to comment
Share on other sites

paidia nomizw oti brhka ena kalo bug!!!!

dokimaste na pate stis klhseis

meta stous syxnoterous paraliptes mynhmatwn,

mphte sto prwto onoma kai apo tis epiloges epilexte tis wres poy steilate to mynhma . afoy tis dhte molis prospathisete na bgeite to kinhto kleinei

οντως φιλε μου στεκει αυτο που λες :( α ρε nokia με τα λαθη σου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paidia nomizw oti brhka ena kalo bug!!!!

 

Το δοκιμασα 2-3 φορες αλλα δεν μου το εκανε . :worry: Σιγουρα καποια στιγμη θα το κανει και σε μενα.

Εμενα κανει restart,οχι παντα , στην περιπτωση που πας στο μενου της καμερας και κανεις γρηγορη αλλαγη απο φωτο σε βιντεο :blink:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia i timi tis suskeuis paizei na einai kai katw apo 800 ?? :confused: simera rwtisa se ena vodafone kai mou eipan na perasw deutera kai oti tha paizei sta 750...!!!Xwris sundesi ennoeitai. :) ;)
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Οσοι θελετε να αποφυγετε το pc-suite ,δοκιμαστε το MobiMB: Mobile Media Browser - εκδοση 2.5/2.6. Δουλευει αψογα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πραγματικα το κινηται παθαινει αναλαμπες,αυτη τη φορα προς το καλυτερο,μου συμβαινει το εξης,ενω στην αρχη ισα που ακουγα απο το ακουστικο τωρα ακουω πολυ καλυτερα απο την αρχη,συμβαινει και σε κανενα αλλο αυτο το κουφο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πραγματικα το κινηται παθαινει αναλαμπες,αυτη τη φορα προς το καλυτερο,μου συμβαινει το εξης,ενω στην αρχη ισα που ακουγα απο το ακουστικο τωρα ακουω πολυ καλυτερα απο την αρχη,συμβαινει και σε κανενα αλλο αυτο το κουφο?

 

Φιλε ταξιδιωτης22 ,και ελεγα πως ηταν η ιδεα μου :O

Το παρατηρησα και εγω αυτο που λες :fool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ταξιδιωτης22 ,και ελεγα πως ηταν η ιδεα μου :O

Το παρατηρησα και εγω αυτο που λες :fool:

οποτε δεν ειμαι ο μονος :)

μιλαμε οτι βλεπω αρκετη βελτιωση στο ακουστικο,καμια σχεση με το οπως ακουγα στην αρχη,αφου φαντασου ετρεμα οταν δεν ειχα το bt μαζι μου στην αρχη γιατι μονο ετσι ακουγα καλα.τωρα παλευεται παντως η κατασταση,για να δουμε τι αλλο τρελο θα μας κανει :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οποτε δεν ειμαι ο μονος :)

μιλαμε οτι βλεπω αρκετη βελτιωση στο ακουστικο,καμια σχεση με το οπως ακουγα στην αρχη,αφου φαντασου ετρεμα οταν δεν ειχα το bt μαζι μου στην αρχη γιατι μονο ετσι ακουγα καλα.τωρα παλευεται παντως η κατασταση,για να δουμε τι αλλο τρελο θα μας κανει :D

Δεν έχω παρατηρήσει αυτό που λέτε, αλλά πάλι χρησιμοποιώ τόσο σπάνια το κινητό χωρίς το bluetooth handsfree, που δεν μου φαίνεται περίεργο. Anyway, ελπίζω να διορθώνεται.

Themes στο νετ εχετε βρει για το 8800??, εγω εψαξα στο zedge και δεν ειχε!!!
Υπάρχουν αυτά για το 6230i, το ίδιο πράγμα είναι.
Link to comment
Share on other sites

καλα κι εγω το bt το θεωρω βασικο πλεον,σου λυνει τα χερια στην κυριολεξια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

exw mia erwthsh gia osous to phran.

To kapaki pws anoigei?

Exei koumpi pou anoigei h to to daktylo to sprwxneis?

 

Δεν εχει κουμπι ,με το δακτυλο :p το ανοιγεις :)

Συγκεκριμενα πιεζεις προς τα πανω αυτο

 

Δεν έχω παρατηρήσει αυτό που λέτε, αλλά πάλι χρησιμοποιώ τόσο σπάνια το κινητό χωρίς το bluetooth handsfree, που δεν μου φαίνεται περίεργο. Anyway, ελπίζω να διορθώνεται.

Και εγω απο τις πρωτες μερες χρησιμοποιω ειτε το ενσυρματο ειτε το bt .

Aπλως ετυχε προχτες να απαντησω σε μια κληση χωρις bt και μου εκανε εντυπωση που ακουγα δυνατα τον αλλον . :confused:

 

Ακομα παρατηρησα,σχετικα με τα unicode ,οτι σε mms ,αναγνωριζει καθε

ελληνικο χαρακτηρα σαν εναν .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ακομα παρατηρησα,σχετικα με τα unicode ,οτι σε mms ,αναγνωριζει καθε ελληνικο χαρακτηρα σαν εναν .
Έχουν κάνει μεγάλη πατάτα με τα sms. Ενώ δεν στέλνει σε unicode τους χαρακτήρες που υπάρχουν μόνο στο ελληνικό αλφάβητο σε κεφαλαία (ΓΔΘΛΞΠΣΦΨΩ), για τους υπόλοιπους πρέπει να βρεις το αγγλικό αντίστοιχο. Δηλαδή αν βρεις το αγγλικό Α και όχι το ελληνικό (που είναι πρώτο εφόσον η εισαγωγή κειμένου είναι ρυθμισμένη στα ελληνικά) χρησιμοποιεί κανονικά το αλφάβητο GSM. Ήθελα να 'ξερα... πολύ ώρα το σκέφτονταν αυτό... :X
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, τοσο ακριβο και μουρατο κινητο και να παρουσιαζει τετοια προβληματα με το ακουστικο, τα μηνυματα, αυτονομια μπαταριας , καμερα μικρη σε αναληση, χωρις μια καρτουλα μνημης... κανονικα η ΝΟΚΙΑ επρεπε νομιζω να τα ειχε φροντισει ολα αυτα ωστε να ακολουθουν τη γενικοτερη εξωτερικη εικονα του τηλεφωνου που κατα τη γνωμη μου ειναι αψογη, αλλα για να δωσω και τοσα λεφτα, θα περιμενα τουλαχιστον να μην υπηρχαν.

 

Καλα ενταξει αυτα που διορθωνονται με αναβαθμηση αλλα τα υπολοιπα, ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ για την ΝΟΚΙΑ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Symfwnw. Exei kataplhktikh emfanish kai sigoura travaei ta vlemmata.

Den gkriniazw gia ta xrhmata pou kanei.

Alla efoson dwseis tosa lefta prepei na exeis teleia poiothta sta xeria sou.

Den einai dynaton na einai to pio akrivo sthn agora kai na mhn mporeis na akouseis opws lene ta paidia pou to exoun. Allwste thlefwno einai vre paidia, o hxos prepei na einai h kyria leitourgia tou.

Pantws h emfanish einai toso wraia pou tha to eixa parei an den eixe auta ta provlhmata.

Tha hthela na parakalesw ta paidia na mas enhmerwsoun an ta provlhmata kseperastoun

Euxaristw ek twn proterwn

Never Underestimate Radical Vision
Link to comment
Share on other sites

Aurio mallon tha erthei kai se mena... :w00t: :yahoo:

Polu anteksa ston peirasmo!!! :p

ante na doume ti leei kai san kinito giati san kataskeui to xw dei apo konta.

Gia anavathmisoula akoustike tpt?

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Aurio mallon tha erthei kai se mena...ante na doume!Polu anteksa ston peirasmo!!!

 

Ποσο?? και απο που φιλε μου αν επιτρεπετε... ;) :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

apantises prin kan kanw edit ! :)

760 san suskeui apo ena vodafone i mporei na kanw mia sundesi me pagio 24 eurw kai na pesei sta 630...tha dw poso telika tha to ferei san suskeui.Pantws milaw polu kai me sumferei na kanw sumvolaio.

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...