Jump to content

NΕΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ VODAFONE


stefanos231
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H Vodafone, προσφέρει σε εταιρίες και επαγγελματίες (με εταιρικό ή επαγγελματικό Α.Φ.Μ.) μια σειρά από νέα Επαγγελματικά προγράμματα ομιλίας, που κάνουν την επικοινωνία καλύτερη και οικονομικότερη. Εκμεταλλευτείτε τις εξελιγμένες και εύχρηστες λύσεις της Vodafone που καλύπτουν τις τηλεπικοινωνιακές ανάγκες της επιχείρησης σας και κάνουν τη κινητή τηλεφωνία πιο προσιτή σε όλους τους επαγγελματίες.

 

Πιο συγκεκριμένα,

 

Τα νέα Επαγγελματικά προγράμματα ομιλίας Vodafone προσφέρουν

 

· Δωρεάν χρόνο ομιλίας με τα χαμηλότερα πάγια της αγοράς

 

· Επιλογές για δωρεάν ενδοεταιρική επικοινωνία με χαμηλό πάγιο

 

· Ευελιξία, αφού μπορείτε να επιλέξετε το πρόγραμμα ομιλίας που σας ταιριάζει και να το συνδυάσετε με τις επιλογές για δωρεάν ενδοεταιρική επικοινωνία που καλύπτουν τις ανάγκες της επιχείρησης σας

 

ΜΙΛΑΩ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ

 

Με τα νέα Επαγγελματικά προγράμματα Vodafone μπορείτε να επιλέξετε τον χρόνο που ταιριάζει σ’ εσάς με τα φθηνότερα πάγια της αγοράς απλά και εύκολα γιατί:

 

· Τα Νέα Επαγγελματικά προγράμματα σας επιτρέπουν να επιλέξετε το χρόνο ομιλίας που θέλετε για κάθε κινητό σας

· Ο χρόνος που περιλαμβάνεται μπορεί να χρησιμοποιηθεί για εθνικές κλήσεις προς όλους τους προορισμούς

· O τρόπος κλήσης είναι ιδιαίτερα εύκολος: Για την ενδοεταιρική επικοινωνία με τη χρήση 3ψηφίων ή 4ψηφίων αριθμών ή ολόκληρου του αριθμού κλήσης

· Οι χρεώσεις είναι ενιαίες για όλες τις κλήσεις μετά το τέλος του δωρεάν χρόνου*

 

Τα νέα επαγγελματικά προγράμματα της Vodafone είναι τα εξής:

 

• Επαγγελματικό 540, με 540 λεπτά χρόνο ομιλίας και ενιαία χρέωση για όλες τις εθνικές κλήσεις

• Επαγγελματικό 300, με 300 λεπτά χρόνο ομιλίας και ενιαία χρέωση για όλες τις εθνικές κλήσεις

• Επαγγελματικό 150, με 150 λεπτά χρόνο ομιλίας και ενιαία χρέωση για όλες τις εθνικές κλήσεις

• Επαγγελματικό 80, με 80 λεπτά χρόνο ομιλίας και ενιαία χρέωση για όλες τις εθνικές κλήσεις

• Επαγγελματικό χωρίς χρόνο ομιλίας και 5.85 € μηνιαίο πάγιο

 

 

Πατήστε εδώ για να δείτε αναλυτικά τα νέα επαγγελματικά προγράμματα, τις χρεώσεις και τα πάγια τους.

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΟΥ

 

Τώρα η Vodafone δημιούργησε πρόσθετες επιλογές που προσφέρουν φθηνή ενδοεταιρική επικοινωνία. Έτσι, μπορείτε να προσθέσετε σε κάθε πρόγραμμα ομιλίας – εφόσον το επιθυμείτε – μία από τις δύο επιλογές για δωρεάν χρόνο ομιλίας για ενδοεταιρική επικοινωνία με ένα χαμηλό επιπλέον μηνιαίο πάγιο.

 

Επιλογή «Ενδοεταιρικό 60»

60 λεπτά δωρεάν χρόνος ομιλίας το μήνα για τις ενδοεταιρικές κλήσεις με ένα χαμηλό επιπλέον πάγιο 3,50 €

 

 

Επιλογή «Απεριόριστες Ενδοεταιρικές» - Vodafone Wireless Office

H επιλογή Vodafone Wireless Office προσφέρει δωρεάν τα πρώτα 15 λεπτά κάθε ενδοεταιρικής κλήσης με ένα χαμηλό πάγιο από 10,40 €. Ισχύει για απεριόριστο αριθμό κλήσεων.

:w00t: :w00t: :hunter: Stefanos 231
Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματικό χωρίς χρόνο ομιλίας και 5.85 € μηνιαίο πάγιο

+Vodafone Wireless Office με 10,40 €

= 16,25 (χωρίε φόρους) για κάθε νούμερο

 

Σωστά δεν το υπολόγισα;

Άλλες χρεώσεις ξέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδια ακουσα πως και cosmote και tim εχουν απεριοριστο χρονο χωρις κανενα περιορισμο χρονου κλησης!!

Να στειλουμε κανα mail στην voda να αλλαξει και αυτη!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ακουσα πως και cosmote και tim εχουν απεριοριστο χρονο χωρις κανενα περιορισμο χρονου κλησης!!

Να στειλουμε κανα mail στην voda να αλλαξει και αυτη!!

 

Γιατί είναι τόσο ενοχλητικό να κλείνεις την γραμμή κάθε 15 λεπτά? Δεν θυμάμαι κανένας να γκρίνιαζε για τα 3λεπτα παλαιότερα... Ισα ισα που ανα 15 λεπτά κάνεις κ διάλειμμα... :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ενοχλητικο αλλα και παλι δεν καταλαβαινω γιατι μονο η Voda κανει αυτην την διακριση οταν ολοι οι αλλοι δινουν χωρις περιορισμο!!Τους ειναι δυσκολο δηλαδη??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σήμερα που μίλησα με το τμήμα εταιρικών πελατών μου είπαν ότι καταργήθηκαν τα δεκαπεντάλεπτα δωρεάν λεπτα για ενδοεταιρικές κλήσεις και τώρα δεν υπάρχει περιορισμός στο πόσο θα μιλήσεις!Κάτι άλλο που ρώτησα αλλά φοβάμαι οτι δεν μου το διευκρίνησαν καλά ,στην περίπτωση που θέλω να αλλάξω οικ. πακέτο ,πχ είμαι στο βόνταφον 300 και θέλω να πάω στο βόνταφον 180 (η αλλαγή απαιτεί περίπου εως και 20 εργάσιμες ημέρες) Ας πούμε οτι στις 20 του μήνα γίνετε η αλλαγή εγώ δικαιούμε 300 λεπτά έως τις 20 του μηνός και απο τις 20 και μετά μέχρι το τέλος του μήνα δικαιούμε άλλα 180 λεπτά?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Από τις 7 Ιουνίου παύει να ισχύει ο περιορισμός των 15 λεπτών / ενδοεταιρική κλήση για την υπηρεσία "Απεριόριστες Ενδοεταιρικές" η οποία και διατίθεται σε συνδυασμό με τα Vodafone Επαγγελματικά Προγράμματα.

 

Για όλους του πελάτες, υπάρχοντες και νέους, που έχουν συνδυάσει την υπηρεσία των Απεριόριστων Ενδοεταιρικών με οποιοδήποτε Επαγγελματικό Πρόγραμμα, οι ενδοεταιρικές τους κλήσεις θα είναι πλέον δωρεάν και για το σύνολο της διάρκειας της κλήσης, χωρίς χρονικούς περιορισμούς.

 

Όσον αφορά την ερώτηση του Λευκαδίτη, ναι, από την αρχή του μήνα έως την αλλαγή θα δικαιούσαι τα 300 λεπτά (παράδειγμα φέρνουμε, έτσι?) ενώ από την αλλαγή και μετά, μέχρι δηλαδή το τέλος του μήνα,δικαιούσαι τα 180.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά δεν τους ξαναεμπιστεύομαι. Μπορεί σε κανα 2 μηνο να πούν "καταργείται" ο δωρεάν χρόνος ομιλίας στις ενδοεταιρικές. Το χω ξαναδεί το έργο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά δεν τους ξαναεμπιστεύομαι. Μπορεί σε κανα 2 μηνο να πούν "καταργείται" ο δωρεάν χρόνος ομιλίας στις ενδοεταιρικές. Το χω ξαναδεί το έργο...

 

Κάνουν τα πάντα για να προσελκύσουν πελάτες οι άθλιοι. Και μετά...ΤΕΛΟΣ τα κόβουνε όλα.

http://img73.imageshack.us/img73/2921/userbar272687gb1.gif
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τι παγιο εχουν επιπλεον σε καθε γραμμη για να μπορει να μιλαει απεριοριστα με τα υπολοιπα εταιρικα;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Loipon.Energopoihsa ta free endoetairika me 15 eurw pagio ton mina kai prin liges wres kontepsa na pathw egkefaliko,kathws pira til sto 1289 gia na mathw tin xrewsi mou.... 333.78€.PWS EINAI DUNATON?Mono ston endoetairiko arithmo exw kanei kliseis me diarkeia mikroteri apo 15 lepta i kathe mia.Aurio tha parw tilefwno na dw ti k pws.Prin 20 meres pou pira til gia na valw fragi ekserxomenwn se allo endoetairiko arithmo rwtisa kai mou eipan oti einai FREE ws 15 lepta kathe klisi.

Auto pou thelw na mou peite einai an uparxei periptwsi na glutwsw ta lefta auta...Duskola e?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...