Jump to content

ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ NOVAGO


MAGOS_MERLIN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει γίνει κάτι γιατί δε μπορώ να δω έναν αγώνα στο λαπτοπ ενώ

η γυναίκα μου βλέπει τηλεόραση; μου γράφει να αλλάξω μια ρύθμιση στο myaccount για να διακοπεί η εικόνα στην τηλεόραση;

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

 

Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως εφόσον βρίσκεσαι εντός δικτύου Forthnet (της οικίας σου ή σε όποιο άλλο σημείο) δε θα έχεις καμία επίπτωση στην εμπειρία μέσω NovaGO. Εάν συνδεθείς μέσω άλλου δικτύου (εκτός Forthnet) θα επιλέγεις να θα δεις τους live αγώνες της είτε στην τηλεόραση ή στη NovaGO συσκευή.

 

Θυμίζουμε ότι η συγκεκριμένη ενέργεια αφορά αποκλειστικά τους live αγώνες των καναλιών novasportsHD και όχι το υπόλοιπο θέαμα που είναι διαθέσιμο μέσω του NovaGO και το οποίο θα συνεχίζετε να απολαμβάνετε και στην τηλεόραση και στη NovaGO συσκευή σας ταυτόχρονα.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

 

Γιώργος, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Δηάδή όλο αυτό γίνετε επειδή το τηλέφωο μου δεν είναι forthnet; Edited by XP130TD
Προσωπικοί χαρακτηρισμοί δεν επιτρέπονται

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα MAGOS_MERLIN,

 

Σύμφωνα και με όσα έχουμε αναφέρει, η υπηρεσία NovaGΟ σχεδιάστηκε για να έχετε πρόσβαση οπουδήποτε εκτός σπιτιού με ελάχιστη προϋπόθεση την ύπαρξη δικτύου Wi-Fi και ανεξαρτήτως παρόχου.

 

Συνεχίζουμε να προσφέρουμε αυτή την δυνατότητα για απρόσκοπτη θέαση εκτός σπιτιού. Εφόσον βρίσκεστε στο σπίτι σας και δεν έχετε δίκτυο Forthnet θα επιλέγετε αν θα παρακολουθήσετε τους live αγώνες των καναλιών novasportsHD στην τηλεόραση ή στη NovaGO συσκευή σας.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

 

Γιώργος, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...