Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερώτηση γενικής φύσεως......λογικά μπορούμε να σβήσουμε τα παλιά zip αρχεια του dolby atmos πχ μέσα από τον φάκελλο magisk manager, σωστά?

 

Όχι. Δεν είναι εκεί πατσάρονται σε πολλά σημεία μέσα στο σύστημα.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλοι μου καλησπερα,το κινητο μου ετσι ξαφνικα η φορτιση σταματαει στο 87%.Ειτε με τον δικο του φορτιστη/καλωδιο ειτε με αλλο καλωδιο που αγορασα και με αλλο φορτιστη.Εχει κανεις κατι αντιστοιχο και το ελυσε ή το στελνω πισω banggood???
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το είχε κανει μια φορά, αλλά βάλε βγάλε αρχισε να φορτίζει σιγά σιγά. Από εκεί και μετα φορτίζει κανονικά. Το ξεπέρασε το εγκεφαλικό του

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου καλησπερα,το κινητο μου ετσι ξαφνικα η φορτιση σταματαει στο 87%.Ειτε με τον δικο του φορτιστη/καλωδιο ειτε με αλλο καλωδιο που αγορασα και με αλλο φορτιστη.Εχει κανεις κατι αντιστοιχο και το ελυσε ή το στελνω πισω banggood???

 

Πας play store. Κατεβάζεις ένα battery calibration.

Φορτίζεις όσο φορτίζει. Κανείς το calibration. Επανεκκίνηση στο σύστημα.

Σβήνεις κινητό. Βάζεις για φόρτιση κλειστό και τσεκαρεις.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ειχα αλλαξει στο build.prop για τον ηχο.. αλλα εκανα restore το backup ,και οποτε παω να κατεβασω τον ήχο στη κληση ή να τον ανεβασω ειναι σταθερο.. κουνιεται η μπαρα αλλα η ενταση δεν αλλάζει, τι να κανω? εχω την τελευταια aicp
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ειχα αλλαξει στο build.prop για τον ηχο.. αλλα εκανα restore το backup ,και οποτε παω να κατεβασω τον ήχο στη κληση ή να τον ανεβασω ειναι σταθερο.. κουνιεται η μπαρα αλλα η ενταση δεν αλλάζει, τι να κανω? εχω την τελευταια aicp

Αν δεν θυμάσαι τι έκανες κάνε dirty flash τη ρομ ξανά.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

όποιος επιθυμεί εδώ https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/x722full-aroma20smodded-28s-lemax2-t3701799/page14 το zip για απευθείας φλασάρισμα της v2 έκδοσης μέσω twrp

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θυμάσαι τι έκανες κάνε dirty flash τη ρομ ξανά.

 

όυτως η αλλως περασα τη νεα ρομ απο πανω και παλι τα ιδια

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ειχα αλλαξει στο build.prop για τον ηχο.. εχω την τελευταια aicp

 

Αυτο το αρχειο που το βρίσκω?

TCe
Link to comment
Share on other sites

όποιος επιθυμεί εδώ https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/x722full-aroma20smodded-28s-lemax2-t3701799/page14 το zip για απευθείας φλασάρισμα της v2 έκδοσης μέσω twrp

Τo έβαλες? Είναι εντάξει μετά το update V2?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

[/color]

ρε παιδια κατι ειχα αλλαξει στο build.prop για τον ηχο.. αλλα εκανα restore το backup ,και οποτε παω να κατεβασω τον ήχο στη κληση ή να τον ανεβασω ειναι σταθερο.. κουνιεται η μπαρα αλλα η ενταση δεν αλλάζει, τι να κανω? εχω την τελευταια aicp

 

Μου κανει και εμένα διάφορα τρελά όταν κάνω επαναφορά απο backup ή και απλα backup. Επανέρχεται όταν κάνω τα απλα wipes απο twrp,απλα μπορεί να χρειαστεί 2 φορές συνεχομενες. Για δοκίμασε ,αφού κανεις το restore.

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα άσχημα τα νέα που πήρα με ενημέρωσαν πως έχει καεί η μητρική, οι Κινέζοι μου λένε να τους το στείλω να το επισκευάσουν το έχει κάνει κάνεις αυτό? γιατί όταν το ξαναστειλουν μην μπλέξουμε με τελωνεία
Link to comment
Share on other sites

Τo έβαλες? Είναι εντάξει μετά το update V2?

 

Το βράδυ θα κάνω την απόπειρα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα άσχημα τα νέα που πήρα με ενημέρωσαν πως έχει καεί η μητρική, οι Κινέζοι μου λένε να τους το στείλω να το επισκευάσουν το έχει κάνει κάνεις αυτό? γιατί όταν το ξαναστειλουν μην μπλέξουμε με τελωνεία

 

Πες τους να πληρώσεις το priority mail όταν στο στείλουν. 7-8€ είναι και γλιτώνεις τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα άσχημα τα νέα που πήρα με ενημέρωσαν πως έχει καεί η μητρική, οι Κινέζοι μου λένε να τους το στείλω να το επισκευάσουν το έχει κάνει κάνεις αυτό? γιατί όταν το ξαναστειλουν μην μπλέξουμε με τελωνεία

Ποιός σου το είπε αυτό? Εδώ Ελλάδα? Το έχουν πει σε φίλους πολλές φορές και δεν ισχύει γιατί ΔΕΝ υπάρχει επισκευαστικό κέντρο στην Ελλάδα που να ξέρει από LeEco...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η αναζήτηση για unofficial Gapps OREO

http://opengapps.org

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Πας play store. Κατεβάζεις ένα battery calibration.

Φορτίζεις όσο φορτίζει. Κανείς το calibration. Επανεκκίνηση στο σύστημα.

Σβήνεις κινητό. Βάζεις για φόρτιση κλειστό και τσεκαρεις.

 

Δεν εκατσα να σκασω,εκανα τους απαραιτητους ελεγχους και περασα την AICP 13.1 αλλα αφου δεν δουλευαν τα gapps το εβαλα κατω και του περασα την δικη σου Ρομ.....τωρα πλεον φορτιζει μεχρι 100% και θα το δουλεψω λιγες μερες να δω αν το ξανακανει ή οχι.

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν εκατσα να σκασω,εκανα τους απαραιτητους ελεγχους και περασα την AICP 13.1 αλλα αφου δεν δουλευαν τα gapps το εβαλα κατω και του περασα την δικη σου Ρομ.....τωρα πλεον φορτιζει μεχρι 100% και θα το δουλεψω λιγες μερες να δω αν το ξανακανει ή οχι.

εμενα δουλευουν τα GAAPS τελεια

ποια περασες?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα.Ποιο αρχείο gapps κατεβάζουμε για την aicp;

 

8.1 arm64 nano

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

για να περάσω νέο gapps θα πρέπει να αφαιρέσω το παλιό η φλασάρω μέσω TWRP κανονικά?

 

Πάντα πριν την πρώτη εκκίνηση σε Ν και ΟΡΕΟ see EUI είναι λίγο μπερδεμένα αν έχει ήδη μέσαGapps.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

8.1 arm64 nano

 

εχω τα open_gapps-arm64-8.1-nano-20171208-UNOFFICIAL

να περασω απο πανω με recovey τα καινουρια 8.1 arm64 nano?

TCe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...