Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πέρασα την Lineage

Ποιο σβέλτο.μου φαίνεται το AICP......

Σε καΘε περίπτωση.....

Το κινητό με τέτοια υποστηρίξη είναι κορυφή....

 

Ποια Gaaps να βάλω στη Lineage?

Βάλε τα open Gapps! http://opengapps.org

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ουτε σε μένα έχει τα θέματα που αναφέρεις

 

2-3 φορές μου έχουν τύχει όλα προς το παρόν. Ωστόσο το selfie video δε λειτουργούσε εξαρχής.

 

Τώρα το default πρόγραμμα φωτογραφίας, δεν ανοίγει καθόλου. :wacko: Όταν έχω όρεξη, θα φλασαρω την Google camera...

 

 

Screenshot_Nova_Launcher_20180304_235641.png

Link to comment
Share on other sites

Μακρυά τουλάχιστον προς ώρας απo Lineage

H AICP κλάσεις ανώτερη

Πιο smooth

Πιο σβελτη

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ποιός σου το είπε αυτό? Εδώ Ελλάδα? Το έχουν πει σε φίλους πολλές φορές και δεν ισχύει γιατί ΔΕΝ υπάρχει επισκευαστικό κέντρο στην Ελλάδα που να ξέρει από LeEco...[/QU

 

 

καλημερα το εστειλα στην easy service το εχουν και στην σελιδα τους http://easyservice.gr/episkeves-LeEco αυτοι μου απαντησαν

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και εγώ.πέρασα twrp και ρουταρα..κατέβασα την τελευταία naytlu aicp..να φανταστώ τα update γίνονται χειροκίνητα και οχι ota?? Για να δούμε λέω τα απόγευμα να την περάσω

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και εγώ.πέρασα twrp και ρουταρα..κατέβασα την τελευταία naytlu aicp..να φανταστώ τα update γίνονται χειροκίνητα και οχι ota?? Για να δούμε λέω τα απόγευμα να την περάσω

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και χειροκινητα απο twrp και ota.

Link to comment
Share on other sites

Μακρυά τουλάχιστον προς ώρας απo Lineage

H AICP κλάσεις ανώτερη

Πιο smooth

Πιο σβελτη

 

Mετα απο wipe cache και νέα gaaps

Πάει καλυτερα

Κατεβαστε τα νέα. GAAPS

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τα νεα Gapps για την συσκευη μας δεν ειναι τα 8.1 arm64; Στο συνδεσμο που δοθηκε γιατι δεν τα βλεπω; Βλεπω μονο arm 8.1 aroma και arm64 8,0
Link to comment
Share on other sites

Mετα απο wipe cache και νέα gaaps

Πάει καλυτερα

Κατεβαστε τα νέα. GAAPS

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

Η LINEAGE

Δεν έχει IR BLASTER APP

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τα νεα Gapps για την συσκευη μας δεν ειναι τα 8.1 arm64; Στο συνδεσμο που δοθηκε γιατι δεν τα βλεπω; Βλεπω μονο arm 8.1 aroma και arm64 8,0
Κάτι δεν βλέπεις σωστά.. 32198d368ab20a601232a6798454a7a0.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση android 8,1,0 είναι η aicp της συσκευής μας. Τα Gapps arm 64 του συνδέσμου είναι για εκδοση android 8.0 .Αυτά βάζουμε;
Link to comment
Share on other sites

Εκδοση android 8,1,0 είναι η aicp της συσκευής μας. Τα Gapps arm 64 του συνδέσμου είναι για εκδοση android 8.0 .Αυτά βάζουμε;

 

Δες την εικονα που εβαλα πιο πανω,αυτα ακριβως που εχω επιλεγμενα επιλεγεις κι εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Συνδιασμός μυωπίας, πρεσβυωπιας,αστιγματισμου:lol: Απλα νόμιζα οτι δεν μπορείς να τικαρεις και τα τρία κουτάκια. Ευχαριστώ φιλέ μου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και η βοήθεια σας θα μου ήταν χρήσιμη.Εχω περάσει TWRP- by CrisBal και open_gapps,σε recovery κατάσταση προσπαθώ να αντιγράψω στο τηλέφωνο την rom που θέλω πάει ως ένα σημείο και μετά κολλάει χωρίς να ολοκληρώνει ποτέ.Το τηλέφωνο το βλέπει ο υπολογιστής κανονικά,δοκίμασα και σε άλλον άλλα το ίδιο και το ίδιο μου κάνει όταν προσπαθώ να να αντιγράψω το αρχείο που είχα πάρει backup.Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και η βοήθεια σας θα μου ήταν χρήσιμη.Εχω περάσει TWRP- by CrisBal και open_gapps,σε recovery κατάσταση προσπαθώ να αντιγράψω στο τηλέφωνο την rom που θέλω πάει ως ένα σημείο και μετά κολλάει χωρίς να ολοκληρώνει ποτέ.Το τηλέφωνο το βλέπει ο υπολογιστής κανονικά,δοκίμασα και σε άλλον άλλα το ίδιο και το ίδιο μου κάνει όταν προσπαθώ να να αντιγράψω το αρχείο που είχα πάρει backup.Καμιά ιδέα?

 

εχει απαντηθεί 2 φορές η ερώτηση, ρίξε μία ματιά μερικές σελίδες πίσω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση,έχω διαβάσει αρκετές από τις σελίδες αλλά προφανώς κάπου μου ξεφεύγει θα ξανακοιτάξω...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση,έχω διαβάσει αρκετές από τις σελίδες αλλά προφανώς κάπου μου ξεφεύγει θα ξανακοιτάξω...

Είμαι μέσω tapatalk αλλιώς θα έβρισκα το ποστ, κάνε μια αναζήτηση λογικά θα στο βγάλει από τα πρώτα

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι,η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω βρει ακόμη το ψάχνω...μου κάνει περίεργο που δεν αντιγράφει το αρχείο απλά...ίσως το μέγεθος...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι,η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω βρει ακόμη το ψάχνω...μου κάνει περίεργο που δεν αντιγράφει το αρχείο απλά...ίσως το μέγεθος...

 

Κάπου εδώ είναι

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7471553#post7471553

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι,η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω βρει ακόμη το ψάχνω...μου κάνει περίεργο που δεν αντιγράφει το αρχείο απλά...ίσως το μέγεθος...

Δεν οφείλεται στο μέγεθος, τοbackup το πέρνεις από fastboot ή μέσω twrp mode , τέλος Γενάρη πρέπει να το συζητούσαμε

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

βρήκα την αναφορά που είχε γίνει...προσπαθώ να τα ξεδιαλύνω λίγο στο μυαλό μου...μάλλον σε fastboot με εντολή puss πρέπει να είμαι,έχω ζαλιστεί λίγο χα χα...adb push/sdcard/system.img νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως στο pc που δεν μπορουσε να το δει σαν αποθηκευτικο οταν ειναι συνδεδεμενο και fastboot/twrp το αντεγραψε κανονικα και μετα το εσβησα σπο το κινητο
Link to comment
Share on other sites

βρήκα την αναφορά που είχε γίνει...προσπαθώ να τα ξεδιαλύνω λίγο στο μυαλό μου...μάλλον σε fastboot με εντολή puss πρέπει να είμαι,έχω ζαλιστεί λίγο χα χα...adb push/sdcard/system.img νομίζω...

 

Προσπάθησε πρώτα με twrp και μετά παίξε αν δεν κάτσει με fastboot

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κατάφερα,θα πρέπει να πάρω λίγο "απόσταση" να δω πιο καθαρά κάτι στην εντολή δεν κάνω σωστά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπάθησε πρώτα με twrp και μετά παίξε αν δεν κάτσει με fastboot

Έτσι το έκανα από την αρχή με τα πολλά πέρασα τα gapps(αντιγραφή επικόλληση εννοώ) με αρκετές προσπάθειες και επανεκκινήσεις σε recovery η ρομ όμως δεν περνάει με τίποτα μέσα στην συσκευή δεν έχω ούτε το αντίγραφο για επαναφορά...ειδομεν,αν εχεις κατι σε σχεση με την εντολή που πρεπει να δώσω θα βοηθούσε...ευχαριστώ για το χρόνο σας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τωρα τελευταια (το εχω παθει 2 φορες) μου εμφανιζονται στο album 500+ φωτογραφιες απο καρτουν. Το εψαξα και ειναι αρχεια .webp και ειναι stickers απο τον φακελο com.facebook.orca που βρισκεται στον φακελο Android. Ξερετε τι και πως. Απο που αποθηκευονται στο κινητο μου? Σας μιλαω μου γεμιζει το album φωτογραφιων και ειναι πολυ εκνευριστικο.
TCe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...