Jump to content

ubuntu mate προβλημα στα καλα καθουμενα με αποσυνδεσεις στο


JOHNMEGARYTHMOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω και 5 ημερες στα καλα καθουμενα αποσυνδεεται στο wifi και σου λεει να πατησεις συνδεση και τιποτα , μετα απο επανεκκινηση στρωνει για λιγο και μετα παλι , τι μπορει να φταιει; ή καρτα δικτυου;

 

ολες οι συσκευες κινητου που συνδεονται στο wifi δεν εχουνε προβλημα και δεν εχω καμια αποσυνδεση στο ιδιο το ρουτερ για αυτο και πιστευω οτι κατι φταιει απο τον υπολογιστη μου , τι μπορω να κανω; να αλλαξω καναλι στο wifi router ;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εδω και 5 ημερες στα καλα καθουμενα αποσυνδεεται στο wifi και σου λεει να πατησεις συνδεση και τιποτα , μετα απο επανεκκινηση στρωνει για λιγο και μετα παλι , τι μπορει να φταιει; ή καρτα δικτυου;

 

ολες οι συσκευες κινητου που συνδεονται στο wifi δεν εχουνε προβλημα και δεν εχω καμια αποσυνδεση στο ιδιο το ρουτερ για αυτο και πιστευω οτι κατι φταιει απο τον υπολογιστη μου , τι μπορω να κανω; να αλλαξω καναλι στο wifi router ;

 

 

κανενας; δεν εχει αποσυνδεσεις με ubuntu mate ; στο wifi ;

 

δεν εχω βγαλει ακρη ακομα , δεν χρησιμοποιουσα τον υπολογιστη μου με τα mate τοσο καιρο διοτι ελειπα τωρα που επεστρεψα , το προβλημα με τις αποσυνδεσεις στο wifi δεν λεει να σταματησει , κατι φταιει απο το λειτουργικο του υπολογιστη δεν γινεται αλλιως αλλα μου εχει σπασει τα νευρα , αφου σκεφτομαι να παρω ethernet hub και να το συνδεσω εκει με ethernet δεν παει αλλο δουλεια δεν μπορω να κανω.. μια συνδεεται μια αποσυνδεεται .. τωρα μου εβγαλε ενημερωση και κουτσαα στραβα καταφερε να την κατεβασει. δεν νομιζω να λυθει το θεμα. τι να κανω; .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ποιο WiFi έχεις; Δοκίμασε με άλλη διανομή του Linux να δεις τι γίνεται.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...