Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

υπάρχει τρόπος αλλα σε decrypted ini όμως.

το ini απο το Lineage c3(καθαρό,χωρις κανένα patch) είναι 4kb και αν το ανοίξεις με σημειωματάριο βγάζει τετραγωνάκια..

Αν βάλεις c4 patch στο κανει decrypt και εσύ βάζεις την ip adress του server και παίζεις normal.

το θέμα οτι bnb και the game δεν θέλουν c4 patch και έτσι κάνουμε όλο τον φάκελο αντιγραφή...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εμενα μου βγάζει κριτικαλ

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1614 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce FX 5500 (8198)

 

Bad name index -13/3338

 

History: ULinkerLoad<<FName <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad151 11553763)) <- TArray<< <- TArray<< <- UMeshAnimation::Serialize <- (MeshAnimation LineageNpcs.a_teleporter_FDarkElf_anim) <- LoadObject <- (MeshAnimation LineageNpcs.a_teleporter_FDarkElf_anim 11553763==11553763/95183709 11144735 409138) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageNPC.a_teleporter_FDarkElf NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

 

Τι να κάνω? να δοκιμάσω να απεγκαταστήσω το παιχνιδι και να το ξαναβάλω? Απλά εκανα download to patch απο το game που μαλλον τα κατέβαζε απο τα official sites. Μετα απο δυο ώρες ενώ ακόμα κατέβαζε, είδα τον BnB server και διέκοψα το πρώτο για να βάλω του BnB (afou proteine na min valoume alla patch)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το C4 client από που μπορώ να το κατεβάσω? Το official το είχε αλλά δεν μπορώ να το κατεβάσω από εκεί...
Link to comment
Share on other sites

@tsampikos φίλε δεν νομίζω να βγήκε το c4 client full english.

αναβολή δια αναβολή είναι.το περιμέναμε τον Νοέμβριο μας το κάνανε ΙΑνουάριο και ακόμα δεν είδαμε τίποτα...

@ipnotistis ξαναβάλε το patch ή ξαναεγκατάστα το παιχνίδια και ξανα απο την αρχή

 

EDIT:το c4 english βγήκε.είναι 2,3 gb και βρίσκεται στην σελίδα http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html

ΟΛΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

EDIT:το c4 english βγήκε.είναι 2,3 gb και βρίσκεται στην σελίδα http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html

ΟΛΕΕΕΕ

kai pou vgike?iparxi kapios server (oxi o official enoo)pou na mporoume na peksoume?

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS PAIDIA EIMAI KAINOURGIOS EDW PAIZEI KANEIS STON SERVER TOY E-GLOBAL?PRAGMATIKA TO LINEAGE EINAI PWROTIKO EXW KAEI TELEIWS KAI TO EXW ARXISEI MONO MIA VDOMADA :hypno: AN PAIZEI KANEIS EKEI AS TO PEI:cool:
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει.αν δεις στην προηγούμενη σελίδα έχω γράψει έναν full c4.αλλά δεν υγγυώμαι οτι θα είναι συμβατος με τον english.είχα δοκιμάσει τον Κινέζο...

rap_man_tns αν παίξω e-global θα σε πώ.μέχρι στιγμής the game pvp

-------

Oσο για Lineage c4 english είναι δύσκολο να κατεβάσεις γιατι 750 χρήστες κατεβάζουν ταυτόχρονα...υπάρχει όμως mirror απο fileplanet αλλά δεν έω δοκιμάσει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πολλοι λενε οτι ο serer PvP του The Game θα ή την Κυριακη ή την Δευτερα που μας ερχεται.Εχετε ακουσει τιποτα;:(
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

το έχω ακούσει in-game αλλά όλοι όσοι το άκουσαν απάντησαν μ@λ@****

μακάρι όχι.αν γίνει 8α παίζω πάντα high rates server(5000-10000 δεν πάει 2 βδομάδες ξεσκίστηκα και θα το κλείσουν?)

Link to comment
Share on other sites

κάποιος είχε ένα πρόβλημα με το lineage και του πρότεινα να κλείσει τον gameguard...

έψαχνα για server και βρήκα το αρχείο

http://Http://greenhope.vn-host.net/l2ggbps.rar

ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

rallyman αν ψάξεις προηγούμενα post μου θα δεις οτι έχω αναφέρει έναν full c4...

-------

έχει καμιά διαφορά το μεταφρασμένο korean to english c4 με το full english???

--------

@#$@ την σελίδα του lineage.όλο 750 χρήστες κατεβάζουν και εγώ πόδι τρώω.αμάν και υπάρχει και ένας mirror ου πρέπει να πληρώσεις για να κατεβάσεις... :(

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS PAIDIA EIMAI KAINOURGIOS EDW PAIZEI KANEIS STON SERVER TOY E-GLOBAL?PRAGMATIKA TO LINEAGE EINAI PWROTIKO EXW KAEI TELEIWS KAI TO EXW ARXISEI MONO MIA VDOMADA :hypno: AN PAIZEI KANEIS EKEI AS TO PEI:cool:

φυγε απο κει οσο πιο γρηγορα μπορεις μονο αυτο σου λεω....

μην πιστευεις στα παραμυθια οτι θα γινει full c4 καθως δεν υπαρχει πουθενα κανενας server εκτως απο τον official που ειναι c4 πραγματικα full:)

Link to comment
Share on other sites

το θέμα δεν είναι αν θα γίνει full c4 αλλά αν θα γίνει c4....

κανενας pive server δεν θα γινει ουτε στο ελαχιστο c4... διοτι δεν εχουν δωθει τα αρχεια ωστε να δουνε τι και πως (και ουτε προκειται μια φορα την επαθαν με το c1...)

Link to comment
Share on other sites

κανενας pive server δεν θα γινει ουτε στο ελαχιστο c4... διοτι δεν εχουν δωθει τα αρχεια ωστε να δουνε τι και πως (και ουτε προκειται μια φορα την επαθαν με το c1...)

επειδή εγώ δεν είμαι παλιός παίχτης του lineage (απτο καλοκαίρι ξεκίνησα φανατικά) τί έγινε το 2003(τότε πρέπει να βγήκε το c1)

Link to comment
Share on other sites

επειδή εγώ δεν είμαι παλιός παίχτης του lineage (απτο καλοκαίρι ξεκίνησα φανατικά) τί έγινε το 2003(τότε πρέπει να βγήκε το c1)

παιδιά έχω patchari το lineage και πάλι δεν βλέπω c4 ούτε με δίγμα....8α δοκιμάσω ξανά.εσείς πάντως πείτε συμβουλές γιατι έχω σπαστεί πολύ...πάντα έπαιζα με c4 patch αλλά τίποτα τώρα :(

Link to comment
Share on other sites

κανενας pive server δεν θα γινει ουτε στο ελαχιστο c4... διοτι δεν εχουν δωθει τα αρχεια ωστε να δουνε τι και πως (και ουτε προκειται μια φορα την επαθαν με το c1...)

kai o e-global ti egine?den egine c4?

Link to comment
Share on other sites

kai o e-global ti egine?den egine c4?

φίλε τώρα μην λέμε @$#@#$$#:X ποιος e-global θέλει και c4... εδώ μεγάλοι ξένοι δεν έχουν γίνει ο e-global θα γίνει?πλάκα μου κάνεις

Link to comment
Share on other sites

τώρα που είδα πείστηκα αλλά με συγχωρείτε το client που είναι ακατέβαστο με 750 χρήστες πάντα κατεβάζει :( έλεος δηλαδή.εμείς πως θα το κατεβάσουμε??να πληρώσουμε θέλουν?
Link to comment
Share on other sites

ego pados se 6 ores peripou tha ton exo ton client...afti tin aporia tin exo kai ego,pos ginete i global na egine c4 eno ksenoi megaloi servers na ine akoma c3?edo thimame otan oloi ixane c3 oi elliniki servers itan c1-c2...kai pou to katevasa...mou leei oti to arxio ine corrupted...pane xamenes toses ores...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ξέρει κανείς αν γίνεται να παίξουμε το Lineage χωρίς να μπούμε στο ιντερνετ; Δεν εννοώ μετά με τον ιδιο παίχτη να συνδεθούμε σε σερβερ απλά αν γίνεται με κάποιο patch να μετατρέψουμε το Lineage σε offline\single player παιχνίδι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ξέρει κανείς αν γίνεται να παίξουμε το Lineage χωρίς να μπούμε στο ιντερνετ; Δεν εννοώ μετά με τον ιδιο παίχτη να συνδεθούμε σε σερβερ απλά αν γίνεται με κάποιο patch να μετατρέψουμε το Lineage σε offline\single player παιχνίδι;

πρέπει να γίνεται κάνοντας ένα δικό σου server.όποιος έχει κάνει δικό του server καλό θα ήταν να γράαψει οδηγίες να βάλουμε στους server μας 100000000 rates.... :p

και να γινόμαστε gm/admin πλάκα θα έχει...

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να γίνεται κάνοντας ένα δικό σου server.όποιος έχει κάνει δικό του server καλό θα ήταν να γράαψει οδηγίες να βάλουμε στους server μας 100000000 rates.... :p

και να γινόμαστε gm/admin πλάκα θα έχει...

 

Και πως γίνεται να φτιάξουμε δικό μας server? Βρήκα κάτι στα αγγλικά αλλά δεν έβγαλα άκρη :( :worry:

 

 

 

BTW Μπορεί κάποιος να μου στείλει το αρχείο data2.hdr που βρίσκεται στο installer του c4?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...