Jump to content

android φθηνο


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,ζητώ την άποψη σας για ένα φθηνό android που θέλω να δωρίσω.

Από specs δεν με καίει (προφανώς) αρκεί να μην κολλάει ιδιαίτερα με τις βασικές εφαρμογές (twitter,ebanking κτλ)

Ας θέσω μαξ τιμή τα 70.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ζητώ την άποψη σας για ένα φθηνό android που θέλω να δωρίσω.

Από specs δεν με καίει (προφανώς) αρκεί να μην κολλάει ιδιαίτερα με τις βασικές εφαρμογές (twitter,ebanking κτλ)

Ας θέσω μαξ τιμή τα 70.

Ευχαριστώ!

αν θελεις να ριξεις μια ματια στο Alcatel pop 4 στα public το εχουν προσφορα λιγο ποιο ςκριβο στα 79€

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και αυτο που εχει 2gb και 16 αποθηκευτικο https://www.skroutz.gr/s/7697920/Doogee-Galicia-X5-Pro-16GB.html?from=recommendations Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την τιμή και ειδικά αν μιλάμε αυστηρά για αγορά από Ελλάδα, ρίξε μια ματιά και για κάνα TP-Link... Έχω ακούσει καλά λόγια...
Link to comment
Share on other sites

Για αξιοπρεπή χρήση στις εφαρμογές που αναφέρεις εν έτει 2017,το λιγότερο που θα κοιτάς κατά την γνώμη μου είναι 4πυρηνος επεξεργαστής,2gb ram και 16gb rom.Σε αυτά τα χαρακτηριστικά και σε τιμή γύρω στο 70αρι θα συμφωνήσω με τον Antretngκαι θα προτείνω και εγώ το doogee x5 pro.Ειναι απο τα καλύτερα vfm και δοκιμασμένο αρκετό καιρό.Μοναδικό μείον η μικρή μπαταρία στα 2400mah -->2050mah πραγματική χωρητικότητα αλλά λειτουργεί άψογα για τις δουλειές που το θες.Αυτό απο Ελλάδα και αν δε θες να ανέβεις παραπάνω σε τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω!

Και απο κινα πλευρα?

 

Tσέκαρε τα Bluboo Maya & Homtom ht17 pro που παίζουν γύρω στα 70... Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά έχω δει να προτείνονται σε αντίστοιχα θέματα στο παρελθόν... Ρίξε μια ματιά και στο Ulefone U008 που φαίνεται καλή περίπτωση στα ~80...

Όπως σωστά είπε και φίλος από πάνω, για αξιοπρεπή εμπειρία χρήσης τα 2gb ram και 16gb rom είναι must...

Αν μπορείς να ανέβεις στα ~100 παίζει το εξαιρετικό και εγγυημένο Redmi 4A...

Y.Γ. Yπόψιν ότι από Κίνα υπάρχει πάντα κίνδυνος τελωνείου, γιατί έχουν ζορίσει τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω φιλε!

Εχω παρει στον πατερα το 4Α 32αρι και ειναι πολυ καλο. Απλως εδω επειδη θα το δωσω σε συγγενη που κανει αυτα που ανεφερα πανω κοιταγα για κατι φθηνο. Εν τελη μαλλον αξιζει ξανα το 4Α.απλα να το φερω απο κινα γιατι εδω παιζει 130/150

Link to comment
Share on other sites

Tσέκαρε τα Bluboo Maya & Homtom ht17 pro που παίζουν γύρω στα 70... Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά έχω δει να προτείνονται σε αντίστοιχα θέματα στο παρελθόν... Ρίξε μια ματιά και στο Ulefone U008 που φαίνεται καλή περίπτωση στα ~80...

Όπως σωστά είπε και φίλος από πάνω, για αξιοπρεπή εμπειρία χρήσης τα 2gb ram και 16gb rom είναι must...

Αν μπορείς να ανέβεις στα ~100 παίζει το εξαιρετικό και εγγυημένο Redmi 4A...

Y.Γ. Yπόψιν ότι από Κίνα υπάρχει πάντα κίνδυνος τελωνείου, γιατί έχουν ζορίσει τα πράγματα.

Homtom ht17 pro το έχω.Αξιοπρεπές σε ταχύτητα αλλα με αδύναμες κεραίες και στο κομμάτι του gsm αλλά και του wifi/gps.Επίσης η μπαταρια δεν είναι 3000 αλλά 2400mah και το ηχείο πίσω είναι χαμηλό.Το x5 pro το θεωρω προσωπικά πιο ολοκληρωμένη πρόταση σε φθηνή συσκευή

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...