Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο τα features/specifications βλεπω οτι θα εχει τα

 

-Video Editοr

-Kodak Mobile photo print

-Tunes Studio

-RealPlayer (ενσωματωμενο λογικα )

- Word/PowerPoint viewer

 

Games

* Exclusive new motion-enhanced game: Agent V

* Multiplayer games: Rally Pro Contest

* Plus Warrior Quest

http://www.nokia.com/nokia/0,6771,65363,00.html

http://www.forum.nokia.com/main/0,6566,016-2229,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

tha mou pei kapoios an exei taxutero epeksergasti apo to 7610? :( :( :(

 

Λογικά θα έχει τον ίδιο ,στα 123Mhz .Εκτός αν ,θα είναι μεγάλη έκπληξη, του βάλει η Nokia τον ίδιο με το 6620 (150Mhz).Τώρα άν εννοείς αν θα δείς διαφορα στην ταχύτητα του μενού και σε εφαρμογές ,αυτό είναι και θέμα software/προγραμματισμού.Μπορεί να είναι και πιό γρήγορο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμμία νεότερη πληροφορία για το πότε έρχεται,και για την τιμή του;

Κάπου πήρε το μάτι μου για τιμή γύρω στα $550,αληθεύειαν ξέρει κανείς σχετικά ας απαντήσει thnks...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμμία νεότερη πληροφορία για το πότε έρχεται,και για την τιμή του;

Κάπου πήρε το μάτι μου για τιμή γύρω στα $550,αληθεύειαν ξέρει κανείς σχετικά ας απαντήσει thnks...

Εγω παλι δια βασα οτι η τιμη θα κιμενεται στα $450 δηλ. περιπου 375Ε! Και οτι μετα απο κανα μηνα θα κατεβει στα $375! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ενταξει καπου στα 400 θα ειναι και δεν νομιζω παραπανω.γιατι το σημαντικοτερο σε αυτο το κινητο ειναι και η τιμη του
Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ.ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις μακάρι νάναι έτσι γιατί αυτό περίμενα κι εγώ πριν δω αυτό σ'ένα site γιατα $550
Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ.ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις μακάρι νάναι έτσι γιατί αυτό περίμενα κι εγώ πριν δω αυτό σ'ένα site γιατα $550

 

Oπου το δεις να πωλειται αρχικα νωριτερα,οι τιμες θα ειναι "τσιμπημενες" :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει τον ίδιο ,στα 123Mhz .Εκτός αν ,θα είναι μεγάλη έκπληξη, του βάλει η Nokia τον ίδιο με το 6620 (150Mhz).Τώρα άν εννοείς αν θα δείς διαφορα στην ταχύτητα του μενού και σε εφαρμογές ,αυτό είναι και θέμα software/προγραμματισμού.Μπορεί να είναι και πιό γρήγορο.

Merci.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Oπου το δεις να πωλειται αρχικα νωριτερα,οι τιμες θα ειναι "τσιμπημενες" :)

Αφου δεν εχει κυκλοφορισει ακομα πως αυτοι μπορουν και το πουλανε???? :confused: Εκτος και αν το πληρωνεις τωρα και στο φερνουν οταν κυκλοφορισει!

Link to comment
Share on other sites

Εκτος και αν το πληρωνεις τωρα και στο φερνουν οταν κυκλοφορισει!

 

Συνηθως ετσι γινεται φιλε Panos277 ,για να τα οικονομησουν :alien:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δια βασα οτι η τιμη θα κιμενεται στα $450 δηλ. περιπου 375Ε! Και οτι μετα απο κανα μηνα θα κατεβει στα $375! :rolleyes:

 

Δηλαδή να περιμένω ένα μήνα? :confused: Με το που θα βγεί έλεγα να το πάρω με τη μία.Με τα λεφτά στο χέρι είμαι.Δεν κρατιέμαι άλλο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τα θεματα που κυκλοφορουν ιδη στο ιντερνετ για 6600κ.α. θα ειναι συμβατα και στο 3230?

 

Ναι θα ειναι φιλε μου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τα θεματα που κυκλοφορουν ιδη στο ιντερνετ για 6600κ.α. θα ειναι συμβατα και στο 3230?

 

Με πρόλαβε ο nervous :)

 

Αν δεν κάνω λάθος το 3230 θα υποστηρίζει, όπως και το 6260, και καινούρια θέματα που θα αλλάζει και τους ήχους εκτός από τα εικονίδια και το skin.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο nervous :)

 

Αν δεν κάνω λάθος το 3230 θα υποστηρίζει, όπως και το 6260, και καινούρια θέματα που θα αλλάζει και τους ήχους εκτός από τα εικονίδια και το skin.

δηλ. τι ενοεις οτι αλλαζουν και οι ηχοι????

Link to comment
Share on other sites

δηλ. τι ενοεις οτι αλλαζουν και οι ηχοι????

πιστευω οτι λεει οτι οταν κανεις ενα θεμα θα σου δινεται η δυνατοτητα να αλλαζεις και τους ηχους κουδουνισμα ,ηχος για μηνυμα ,ξυπνητηρι κλπ, οπως στο p900 και να βαζεις εσυ αυτους που θελεις

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι λεει οτι οταν κανεις ενα θεμα θα σου δινεται η δυνατοτητα να αλλαζεις και τους ηχους κουδουνισμα ,ηχος για μηνυμα ,ξυπνητηρι κλπ, οπως στο p900 και να βαζεις εσυ αυτους που θελεις

Mα και στα άλλα symbian7 μπορείς να το κάνεις αυτο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρεις αλλα εγω δεν το εχω βρει στο 6600 μου.Μπορεις να μας πεις πως γινεται?

Απο το μενού των προφίλ βάζεις ότι ήχο θέλεις στα μηνύματα. Και απο το μενού «ρολόι»

πας

Επιλογές>Ρυθμίσεις>Ήχος αφύπνισης

και βάζεις ό,τι θέλεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εγω καταλαβα οτι ενα θεμα σου δινει την δυνατοτητα εκτος απ την εμφανιση του μενου να αλλαζει και ενα συγκεκριμενο "γκρουπ" ηχων.Τελος παντων...Δειτε κατι αλλο τωρα:Πριν ημουνα στο σαϊτ της νοκια στο 3230 και στην παρουσιαση το joy stick το παρουσιαζε ως 4-way scroll key.Να υποθεσω οτι απλα δεν υπολογιστηκε η "προς τα μεσα" κινηση ή ειναι πραγματικα τεσσαρων κατευθυνσεων πως σε πολλα series 40?
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Mα και στα άλλα symbian7 μπορείς να το κάνεις αυτο..

Μα αυτο ..δεν θα το κανεις αλλαγη χειροκινητα αναλογα το θεμα θα σου δινει την δυνατοτητα να εχεις τους ηχους που προτιμας ...αλλαζεις θεμα αλλαζουν αυτοματα και οι ηχοι

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...