Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βρήκα ενα καταπληκτικό πρόγραμμα με το οποίο μπορείς να μετατρέψεις τα βίντεο οποιασδήποτε μορφής και αν τα έχεις αποθηκευμένα στον υπολογιστή σου, σε μορφή συμβατή με το κινητό, πανέυκολα με το πάτημα ενός κουμπιού!

Μάλιστα, μπορείς απο μεγάλο βίντεο να κόψεις κομμάτι που θες να μορφοποιηθεί!

Δείτε εδώ

Εγώ έχω κατεβάσει το platinum και είναι τέλειο! Είναι λίγο μεγάλο αρχείο (50Μb) Όποιος θέλει ... κάτι, :X ΡΜ!

Φιλικά

Κώστας

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Na ta!

Den nomizw pws uparxoun programmata gia ta Samsung ektos kai an anaferesai sta smartphones ths pou ekeina einai ws epi twn pleistwn Win mobile;)

Ta kleistou logismikou thlefwna ths nomizw den pairnoun programmata ektos kapoion Java pou tha breis!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μηπως με το ανοιξε-κλεισε το πληκτρολογιο υπαρχει πιθανοτητα να χαλασει κατι? η δεν ειναι τοσο ευπαθη? να το φοβαμαι δηλαδη η οχι?

 

Na to fovase!!!!!!!!! Toulaxiston to D500 itan(sto diko mou xalase to filmaki tou apo to anoikse-kleise).

To 600 einai fresko akomi gia na exei anaferthei idi kati tetoio

alla kalitera na prosexoume

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το φιλμάκι και σε ποιο σημείο ειναι ακριβως ?

Ξερει καποιος πως λειτουργει ακριβως η υπαρχει καποια σελιδα να δω καποιο d600 τι γινετε μεσ το κινητο την ωρα που ανοιγοκλεινει ?

Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο αλλα ετσι απλα ηθελα να ξερω.
Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

έχει βρει κανένας τον τρόπο να μπορούμε να βάζουμε αρχεία εικόνας στο κατάλογο άλλα αρχεία που είναι στο τηλέφωνο? Ο file manager του κινητού δεν δίνει τέτοια δυνατότητα και τη βρίσκω χρήσιμη μιάς και ότι είναι μέσα στο φάκελο αυτό το ανοίγει το προγραμμα για τα document που έχει το κινητό με αποτέλεσμα να μπορούμε να κάνουμε ζουμ και να βλέπουμε τις εικόνες full screen,να ανοίγουμε εικόνες σε μέγεθος που δεν υποστιρίζεται από το τηλ όπως αναφέρθηκε και σε προϋγούμενα threats. Βέβαια εννοώ κάποιο τρόπο δίχως τη μεσολάβηση κάποιου υπολογιστή. Και αν τελικά δεν υπάρχει τέτοιος τρόπος υπάρχει κάποιος java file manager που να μας δίνει αυτή τη δυνατότητα?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ...

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ....

1)ΕΧΩ ΤΟ SAMSUNG D600.ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ""ΣΦΑΛΜΑ DNS"".

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ??ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

2)ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ISDN...ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ADSL..ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!!

thoula-thessaloniki
Link to comment
Share on other sites

Μεταφορα στα Samsung απο nokia

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΡΤΑΣ ΜΝΗΜΗΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ D600?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε δει τις νεες θηκες που εχουν βγει για κινητα?εχω βαλει μια στο d-600 μου και ειναι αψογο,ειναι πλαστικη διαφανη και ειναι σε 2 κομματια και κουμπωνουν πανω στη συσκευη ειναι απλα πανεμορφο και δεν φαινεται τιποτα.μολις βρω χρονο θα βαλω φωτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τις εχω δει στο ebay και θελω να παρω μια αλλα δεν ξερω αν ειναι καλες εσυ εισαι ο πρωτος που ακουω να εχει απο που την πηρες?
Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Το πηρα κι εγω το τηλεφωνακι,(απο σποντα μεν αλλα τελικα μου βγηκε αρκετα καλο).

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες του thread:

Δεν διαθετει τον χαρακτηρα "ς" ή ειναι η ιδεα μου???:mad:

Και μηπως μπορει καποιος να μου πει τι ειναι τα SONIC WELLNESS στο File Manager/sounds?

Link to comment
Share on other sites

Για το πρωτο δεν γνωριζω τπτ...ισως θα πρεπει να επισκεφθεις ενα service.

Για το δευτερο σιγουρα το Samsung..δεν ειναι το καταλληλο forum για να αναλυθει. Υπαρχουν καποιες καλες προσφορες οπως το 4μηνο ondslkit της Otenet αλλα εξαρταται απο το τι σε βολευει εσενα.

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=48 : Κοιτα εδω. Ειναι το forum των ευρυζωνικων δικτυων. Μπορεις να ανοιξεις ενα θεμα εκει ή να postareis σε καποια απο τα υπαρχοντα για βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

ς δεν έχει φίλε μου δυστηχώς. Αν και χρήσιμο δε μπόρεσα να βγάλω άκρη γιατί δεν το έχει. Μπορεί να το εμφανίσει όμως χωρίς κανένα πρόβλημα. Αν και δεν καταλαβαίνω την ερώτηση σου για το Sonic wellness, αν εννοείς τις ηχητικές καταστάσεις που μάλλον αυτές εννοείς, αλλά είναι στο music όχι στα sound, είναι για να υπάρχουν δεν χρησιμεύουν πουθενά και για τίποτα. Multimedia crap. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθες καταρχην.

 

512MB σιγουρα δεχεται και δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα.

1GB θεωρητικα επισης δεχεται.. μονο που για αυτο δεν μπορω να ειμαι σιγουρος. Στο θεμα συμβατοτητας, πρακτικα δλδ...

Θα ηταν καταλληλοτερος να σου απαντησει καποιος που το 'χει δοκιμασει με 1gb.

Ριξε μια ματια στο επισημασμενο θεμα του D600 .

Link to comment
Share on other sites

thanks,

Ειναι μεγαλη βλακεια να γραφεισ στον τηλεφωνικο καταλογο

Γιωργοσ

Κωστασ

κτλ...

Ναι εκει ελεγα σορυ για το τυπογραφικο λαθοσ.

Link to comment
Share on other sites

thanks,

Ειναι μεγαλη βλακεια να γραφεισ στον τηλεφωνικο καταλογο

Γιωργοσ

Κωστασ

κτλ...

Καλημέρα φίλε μου...

Εγώ στο D500 που έχει την ίδια γραμματοσειρά χρησιμοποιώ το s το Αγγλικό

Ετσι, έχουμε:

Γιωργοs

Κωσταs

Κτλ...

 

Δενομίω πως είναι τόσο άσχημο αισθητικά...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε μου, αλλα μην με παρεξηγεις...αφου στα εισερχομενα το απεικονιζει, παει να πει οτι η πληροφορια υπαρχει μεσα!γιατι λοιπον να μην το βγαζει και στη πληκτρολογηση????????

Επιπλεον μιας και ειπα εισερχομενα...δεν γινεται τα εισερχομενα να πηγαινουν στη μνημη του τηλεφωνου??

 

και ενα ασχετο...απο CAM,decoders κ συγκεκριμενα τον TripleDragon και αλλα τετοια μαγικα πως τα πας?

Link to comment
Share on other sites

thanks,

Ειναι μεγαλη βλακεια να γραφεισ στον τηλεφωνικο καταλογο

Γιωργοσ

Κωστασ

κτλ...

Ναι εκει ελεγα σορυ για το τυπογραφικο λαθοσ.

Ε, όχι, χάλασε και η Samsung! Καλά, ζηλέψανε την χάρη της SE και φάγανε το "ς"? :lol: :p :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Ε, όχι, χάλασε και η Samsung! Καλά, ζηλέψανε την χάρη της SE και φάγανε το "ς"? :lol: :p :lol:

αστα...ενω το τηλεφωνο εχει ΠΟΛΛΑ θετικα, εχει αυτεσ τις 2 ΒΛΑΚΕΙΕΣ που κατ'εμενα σβηνουν ολα τα θετικα.Sorry guys...that's just the way it is.

(και αντε να μην το παρω σοβαρα το θεμα με το "ς", αυτο με τα εισερχομενα δεν καταπινεται ομωσ!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ε, όχι, χάλασε και η Samsung! Καλά, ζηλέψανε την χάρη της SE και φάγανε το "ς"? :lol: :p :lol:

Εγώ απο την μακράν πείρα μου στα Samsung (Ε700, Ε800, D500, και λίγο Ε330) δε θυμάμαι να είχε κανένα μοντέλο το Ελληνικό τελικό ς στην γραμματοσειρά του. Πάντως δεν είναι άσχημο και το s (Αγγλικό). Θέμα συνήθειας είναι. Εξάλλου αν τα ονόματα εισαχθούν στην μνήμη απο τον υπολογιστή το τελικό ς υπάρχει και βγαίνει κανονικά!

 

Ασχετο για το θέμα:

@Quicksilver:

Εγώ ανήκω στο TEAM των Ονειροκούτηδων κοινώς Dreamboxαδων.

Με ένα DREAMBOX δε χρειάζεσαι ούτε κάρτες, ούτε CAM, ούτε τίποτα... Ολα γίνονται με εξομοίωση συστημάτων μέσω software... Επίσης το Dreambox κάνει και πολλά άλλα πράματα για αυτό θεωρήται ο βασιλιάς των δορυφορικών δεκτών...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο για το θέμα:

@Quicksilver:

Εγώ ανήκω στο TEAM των Ονειροκούτηδων κοινώς Dreamboxαδων.

Με ένα DREAMBOX δε χρειάζεσαι ούτε κάρτες, ούτε CAM, ούτε τίποτα... Ολα γίνονται με εξομοίωση συστημάτων μέσω software... Επίσης το Dreambox κάνει και πολλά άλλα πράματα για αυτό θεωρήται ο βασιλιάς των δορυφορικών δεκτών...

 

 

Υπάρχει τρόπος να δω το cartoon χωρίς κάρτα συνδρομής στο METABOX 2

Link to comment
Share on other sites

@karkinos

ξεφυγαμε φιλε δεν μιλαμε για τετοια εδω, και ασε που η ερωτηση σου ειναι...επικινδυνη...δεν ξερω αν ο σκατζοχοιρος θελει και ξερει να σου πει. Εγω πιστυεω πως δεν μπορεις για να κλεισει το θεμα παντως.

@skatzoxoiros,θα σου στειλω ενα πμ αν δεν σε πειραζει, να μου δωσεις λιγο τα φωτα σου...ειμαι καπως νεος στο αθλημα.Ελπιζω να μην ενοχλω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...