Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος ποιά είναι η τελευταία έκδοση firmware για το d600 και πως την βλεπω?

 

πατας *#1234#

την τελευται δεν την ξερω ποια ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia brika to d 600 119 eyro stin microland san stock syskeyh.an to paro tha exo tin dieti eggyisi tis samsung i oxi?k an oxi poso?einia megali anagki giati ayrio tha pao na to parageilo ama einai.

 

Καλή η τιμή... Παρότι πάλιωσε είναι ένα απο τα κορυφαία τηλέφωνα που έχει περάσει απο τα χέρια μου, εντελώς απροβλημάτιστο!

Συμφωνα με το site της Microland, στις συσκευές στόκ παρέχεται εγγύηση 3 μηνών...

Δες το κάτω κάτω στην σελίδα (Τα ψιλά γράμματα)

 

http://www.eml.gr/default.asp?pid=306&la=1&itm=1930&ct=89

 

[b][color="Red"]Τα προϊόντα που είναι Stock συνοδεύονται από τρίμηνη εγγύηση.[/color][/b]

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Καλή η τιμή... Παρότι πάλιωσε είναι ένα απο τα κορυφαία τηλέφωνα που έχει περάσει απο τα χέρια μου, εντελώς απροβλημάτιστο!

Συμφωνα με το site της Microland, στις συσκευές στόκ παρέχεται εγγύηση 3 μηνών...

Δες το κάτω κάτω στην σελίδα (Τα ψιλά γράμματα)

 

http://www.eml.gr/default.asp?pid=306&la=1&itm=1930&ct=89

 

[b][color="Red"]Τα προϊόντα που είναι Stock συνοδεύονται από τρίμηνη εγγύηση.[/color][/b]

συμφωνω και επαυξανω και δεν νομιζω οτι με 119 ευρω μπορει κανεις να βρει καλυτερο τηλεφωνο.εδω καλα καλα ουτε με 250

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε κι άλλο η τιμή του, στα 90Ε!Εγγύηση ή μη, εγώ το παρείγγειλα.Η πλάκα είναι ότι το είδα στο mediamarkt 220E,πρώτη μούρη στις προθήκες...Αυτό με την εγγύηση πάντως δε μου κολλάει,δηλαδή αν παω με την απόδειξη αγοράς στην samsung δεν θα έχω εγγύηση μετά από 3 μήνες?:what:
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τα προϊόντα αυτα είναι σε stock

δλδ εχουν απομείνει 4-5 κομμάτια και θέλουν να τα διώξουν

γι' αυτο και η τιμή είναι τόσο χαμηλή και η εγγυηση 3μηνη

 

πηρα κ εγω απο την microland το samsung D820 με 90 ευρώ!!!!

 

πολυ καλο τηλέφωνο το εχω για 2η συσκευή

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας. εχω ενα samsung d600 και οταν παω να κατεβασω παιχνιδια απο το wap μου εμφανιζει ενα μηνυμα που λεει '' σφαλμα δικτιου'' .

επισης οταν μπαινω για δευτερη φορα στο wap μου κανει επανεκκινηση το κινητο. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? (εχω δοκιμασει και cosmote και tim... )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλο θα ηταν να επισκεπτοσουν ενα απο τα εξουσιοδοτημενα service της Samsung για τεχνικο ελεγχο... Σιγουρα δεν ειναι ρυθμιση.

Σαμιώτης Π.

Samsung Customer Care

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ρε παιδια αγορασα το i tech clip IIs Bluetoothγια να μιλαω στο αυτοκινητο αλλα πιο πολυ στη μηχανη,αλλα αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.

Στο αυτοκινητο ενταξει μιλαω,αλλα στη μηχανη οταν με καλουνε δεν μπορω να απαντησω διοτι πρεπει να πατησω το κουμπακι που ειναι πανω στο ακουστικο και αυτο δε γινεται με το κρανος.

Εν τω μεταξυ το κινητο μου Samsung D600 δεν υποστηριζει αυτοματη απαντηση και νομιζω κανενα Samsung.

Τι γινεται ρε παιδια υπαρχει κανας τροπος γι'αυτο το προβλημα ή την πατησα στο θεμα της μηχανης;

 

Ξερω υπαρχουν ειδικα κρανη με υποδοχη Bluetooth,αλλα δεν μπορω να μπω σε εξτρα εξοδα,αφου ηδη εχω δυο κανονικα καινουργια κρανη.

Ευχαριστω εκ των προτερων:wacko:

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Εχω ενα Samsung SGH-D600 και κατα λαθος χθες εσβυσα ενα Video το οποιο ηταν περασμενο στην μνημη του κινητου κ οχι στη καρτα μνημης. Υπαρχει τροπος να το ανακτυσω ; :O
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παντως παιδια καλο το D600,ομως δεν μπορεις να βαλεις οτι ηχο θες στα μηνυματα,μονο τους προκαθορισμενους και δεν εχει αυτοματη απαντηση,εαν θες να απαντησεις με ενα ακουστικο bluetooth ή handsfree.

Σαν τηλεφωνο ειναι σκυλι,το εχω 2,5+ χρονια απο τοτε που βγηκε και δεν μου εχει παρουσιασει τιποτα.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
ρε παιδια αγορασα το i tech clip IIs Bluetoothγια να μιλαω στο αυτοκινητο αλλα πιο πολυ στη μηχανη,αλλα αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.

Στο αυτοκινητο ενταξει μιλαω,αλλα στη μηχανη οταν με καλουνε δεν μπορω να απαντησω διοτι πρεπει να πατησω το κουμπακι που ειναι πανω στο ακουστικο και αυτο δε γινεται με το κρανος.

Εν τω μεταξυ το κινητο μου Samsung D600 δεν υποστηριζει αυτοματη απαντηση και νομιζω κανενα Samsung.

Τι γινεται ρε παιδια υπαρχει κανας τροπος γι'αυτο το προβλημα ή την πατησα στο θεμα της μηχανης;

 

Ξερω υπαρχουν ειδικα κρανη με υποδοχη Bluetooth,αλλα δεν μπορω να μπω σε εξτρα εξοδα,αφου ηδη εχω δυο κανονικα καινουργια κρανη.

Ευχαριστω εκ των προτερων:wacko:

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

Ευχαριστούμε για την προτίμησή σου στα προϊόντα της i.Tech.

Η i.Tech έχει μοντέλα bluetooth τα οποία χειρίζονται τις κλήσεις από το σώμα της συσκευής και όχι από τα ακουστικά. Με αυτά τα bluetooth θα έχεις πλήρη διαχείριση των τηλεφωνημάτων σου ακόμα και όταν φοράς το κράνος.

Ρίξε μια ματιά στα Clip Music 801 και στο Clip D Radio.

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημά σου μπορείς να το αναφέρεις είτε στο στο επίσημο θέμα Samsung SGH-D600 ή στο θέμα Bluetooth ακουστικά (Hands-Free). Συνέχεια σε ένα από τα προαναφερθέντα θέματα, λοιπόν.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Γειά σας αγόρασα ενα samsung sgh-d600 apo το ebay alla εχει αγγλίκά σαν γλώσσα.

Υπάρχει τρόπος να βάλω ελληνικό μενού? Αν βοηθάει να προσθέσω οτι έχω αλλο ενα ίδιο τηλέφωνο απο παλιά σε λειτουργία με Ελληνικό μενού αλλά μου έχανε το σήμα γιαυτό πήρα καινούργιο υπάρχει τρόπος να πάρω τα ελληνικα κάπως απο το παλιό?

 

Πηρα και ένα καλώδιο και εκανα φλασάρισμα στο κινητό απο αυτό το σάιτ πήρα ενα αρχείο που λέει οτι είναι για κύπρο και ελλαδα αλλα δεν μπήκε ελληνικο μενου μάλλον κατι αλλο εννοει για τα ελληνικα

 

http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/t-477063.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...