Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την καλημέρα μου και από εμένα...

 

Από την συσκευή είμαι σε γενικές γραμμές ειμαι ικανοποιημένος. Αν εξαιρέσουμε ένα σχετικό αλαλούμ που επικρατεί στην ταξινόμηση του ευρετηρίου μου και το οποίο αδυνατώ να επιλύσω δεν αντιμετωπίζω ιδιαίτερα προβλήματα. Έχω περάσει αρκετά παιχνίδια και εφαρμογές ενώ είχα αντιμετωπίσει όλα τα πιθανα προβλήματα που μπορει να παρουσιαστούν κατά την διάρκεια του upload, τα ξεπέρασα χάρη στο πολύ ψάξιμο. Τουλάχιστον η διαδικασία είναι κατά πολύ ευκολότερη από των Motorola, στην οποία είχα πάρει διδακτορικό. Τώρα έχω μπει στην διαδικασία να ψάξω για νέα λογισμικά αλλά σίγουρα είναι νωρίς ακόμη για να έχουμε κάτι χειροπιαστό.

Πάντως μεγάλο πλεονέκτημα της συσκευής είναι ο σχεδιασμός, το TV-out (εξαιρετικά χρήσιμο) και το γεγονός ότι δεν είναι branded...;)

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1)Μην το περιμενεις και πολυ συντομα.Εγω δουλευω σε Voda στο κεντρο,φεραμε 2 κομματια και φυσικα εγιναν καπνος..Και τα 2 ηταν NONvodafone.

2)Η διαφορα που θα'χουν τα Vodafone-branded θα ειναι το ηλιθιο σημα της εταιριας καπου πανω στη συσκευη και το ακομα πιο ηλιθιο μενου της....Αυτα.

(Ισως να μην τα βγαλει σε vodafone εκδοση,δεν ξερω..)

Σε ευχαριστώ yannicrete,

Τζάμπα λοιπον περιμενω να το παρω σύντομα. Εδω στη Vodafone μου λενε από Τετάρτη σε Παρασκευή συνεχεια και κινητό δεν βλέπουμε. Μηπως να αρχίσω να προσανατολίζομαι σε καμιά άλλη συσκευή;

Το "μην το περιμένεις πολύ σύντομα" πόσο να είναι άραγε; μια βδομάδα, ενας μήνας ενα τρίμηνο;

Link to comment
Share on other sites

ποιο bluetooth ειναι συμβατο? (να εχει και επανακληση) πηρα απο το πλαισιο

ενα jabra BT130 το οποιο δεν εχει επανακληση και ειναι χαλασμενο το πληκτρο μειωσης της εντασης. θα το παω πισω την τριτη .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Έχω κάποιες επιφυλάξεις για το κινητό. Αυτή τη στιγμή έχω ένα K700i το οποίο το έχω εδώ και 1 χρόνο και το πουλάω για να ανανεώσω το συμβόλαιο και σκεφτηκα να πάρω το d600. Στην αρχή ήθελα το κ750ι αλλά, επειδή εδώ και 3 χρόνια που παίρνω sonyericsson δεν είδα και τραγικές διαφορές από μοντέλο σε μοντέλο, ίσως επειδή βαρέθηκα την φιλοσοφία των μενού της S.E. σκέφτηκα να πάω κάπου αλλού. Ξέχασα να αναφέρω το γεγονός ότι το k750 το είχε η κοπέλα μου για λίγο καιρό και το "έπεζα" και εγώ, και δεν μπορώ να πώ ότι ενθουσιάστηκα από τις διαφορές με το k700.

 

Έτσι σκέφτηκα το d600, για να ξεφύγω λίγο απο τα S.E. και να δώ και κάτι διαφορετικό, τόσο σε μενού, όσο και σε δυνατότητες, design κτλ. Το θέμα είναι ότι τόσο η τιμή, όσο και οι δυνατότητες του k750 υπερταιρούν σε σχέση με το d600. Επίσης ένα άλλο θέμα που με απασχολεί είναι η υποστήριξη σε software - games mp3 κτλ καθώς και η συνδεσιμότητα του με pc. Ίσως να καλόμαθα με τα S.E. τα οποία ότι αρχείο και να στείλεις το ανοίγουν, χωρίς ούτε κλειδώματα ούτε προβλήματα επικοινωνίας ούτε τπτ άλλο (φυσικά μιλάω για nonlive)

 

Συγνώμη για το μεγάλο post αλλά είμαι προβληματισμένος.

Πηγα και ρωτησα στο Γερμανο ποσο κανει το samsung d600 και μου ειπαν 350 ευρω:happy: !!!!Νομιζω πως ειναι πολυ φτηνο!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και ρωτησα στο Γερμανο ποσο κανει το samsung d600 και μου ειπαν 350 ευρω:happy: !!!!Νομιζω πως ειναι πολυ φτηνο!!!:D

 

450 ευρώ... (Τε)τρακόσια πενήντα....κοντινό ακούγεται ;)

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=27602&category=93

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ενδιαφερομαι πολυ να αγορασω το d600 αλλα επειδη δεν ειχα ποτε samsung

Λιγες ερωτησεις:

1) υπαρχουν εφαρμογεσ οπως κλειδωμα φακελων η καποιων αρχειων (οπως word) που να μπορουν να διαβαστουν μονο αν εχεις βαλει κωδικο?

2)Υπαρχει δυνατοτητα ηχογραφισης κλησεων και αν ναι υπαρχει οριο για συγκεκριμενα λεπτα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων, ελπιζω σε απαντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα ξεχασα αλλεσ 2 ερωτησεισ:

1)Βγαινει μονο σε μαυρο?

2)Σαν ποιοτιτα κατασκευης (τριξιματα-πορτακι) ποιο ειναι καλυτερο 500 ή d600?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

:( :(

Μηπως βρηκε κανεις....... λυση να αποθηκευονται τα εξερχομενα μηνυματα???

 

Εκτος απο το να κατεβαζεις το slide την ωρα που το στελνει....

 

:!: :!:

Link to comment
Share on other sites

portfigous 450 leme ainte ligo akoma kai 8a se dagwsei o hakis :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονια σε όλους!!!! :happy:

 

Σας παραθέτω ένα link για το mobile review forum όπου κάπoια παλικαρια έχουν ξεκινήσει προσπάθειες για να δουν αν μπορούν να διορθώσουν το "πρόβλημα" με τον ήχο κλήσης του κινητού (που ξεκινάει σιγά και μετά αυξάνεται).

Δεν έχουν καταφέρει κάτι ουσιώδες ακόμα αλλα πιστεύω ότι θα ήταν καλο να έχουμε το νου μας!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

File portfigus se poion germano rwtises?:w00t:

 

 

O-E-O !!!!! :lol:

 

Μάλλον λάθος θα άκουσε η κοπέλα! :)

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!...NEO TIP....!!!!!!!!!

 

Σας εκνευριζει το γεγονος οτι δεν εμφανιζει την ΩΡΑ στην θεση ΑΝΑΜΟΝΗΣ του τηλεφωνου?????

 

 

 

Δοκιμαστε αυτο..

 

πατηστε για 2 sec το volume key στο πλαι...

:)

:)

:)

:)

ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ?????????????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ενδιαφερομαι πολυ να αγορασω το d600 αλλα επειδη δεν ειχα ποτε samsung

Λιγες ερωτησεις:

1) υπαρχουν εφαρμογεσ οπως κλειδωμα φακελων η καποιων αρχειων (οπως word) που να μπορουν να διαβαστουν μονο αν εχεις βαλει κωδικο?

2)Υπαρχει δυνατοτητα ηχογραφισης κλησεων και αν ναι υπαρχει οριο για συγκεκριμενα λεπτα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων, ελπιζω σε απαντηση!!!

χρονια πολλα,καλη χρνια να εχουμε.

λοιπον φιλε μου εφαρμογες δεν υποστηριζει αλλα μπορεις να κλειδωσεις τους φακελλους σου με κωδικο.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

 

ποια ειναι τα ακουστικα που ειναι συμβατα με το μοντελο D600 (καλα ακουστικα) γιατι αυτα που εχει απο την μανα του ειναι για κλαματα

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!...NEO TIP....!!!!!!!!!

 

Σας εκνευριζει το γεγονος οτι δεν εμφανιζει την ΩΡΑ στην θεση ΑΝΑΜΟΝΗΣ του τηλεφωνου?????

 

 

 

Δοκιμαστε αυτο..

 

πατηστε για 2 sec το volume key στο πλαι...

:)

:)

:)

:)

ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ?????????????

 

 

 

auto to ekane kai to D500 file alla sto D500 h wra fainotan panta stin katastash anamonhs kai otan patouses to volume key apla fwtize kai h o8onh :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια αυτα μονο που δεν τιναι το καταλληλο topic εδω για wallpapers.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=90526εδω ομως ειναι:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι κατοχος κι εγω αυτου του πανεμορφου πραγματικα κινητου!!!!!

Ξερει μηπως καποιος στην προβολη φωτογραφιων-εικονων πως γινεται να τις εμφανιζει σε ολη την οθονη για προβολη, οπως δηλ οταν βαζουμε καποια για φοντο?????:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...