Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.Στο mp3 έχει το ίδιο πρόβλημα με το d500;Δηλαδή δε γίνεται να προχωρήσει το τραγούδι μπροστά;

2.Στο Τ9 δεν γίνεται να αποθηκέυσεις λέξεις;

3.Αν έχεις "Δόνηση και Μελωδία" δονείται 3 φορές και μετά αρχίζει να ακούγεται ήχος;

 

Ευχαριστώ.

 

1 γίνεται

2 οχι

3 ναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera Paidia. Agorasa ki egw to samsung d600 an k eixa agorasei perysi to d500.Apektisa to d600 kanontas upgrade to symvolaio tis vodafone pou exw stin agglia. Plirwsa 50 lires (75E peripou) k to apektisa ksekleidwto. I prwti entypwsi apo apopsi othonis einai oti logw twn perissoterwn pixels , i othoni einai poly eukrinis, fainontai ta panta apo leptomereies. Auto pou me xalaei sto tilefgwno einai o mixanismos tou. parolo pou gia enan xrono eimai katoxos tou d500, to elatirio tou den exei xalarwsei katholou, otan to kanw 'slide up' ginetai me tin mikroteri ormi k auto xari se ena mikro lastixo pou einai kollimeno katw apo tin othoni k panw apo ta plikra etsi wste, o antixeiras na einai statheros se auto k na elegxeis ti dynami me tin opoia to anoigeis. Pragma to opoio de diathetei to d600 opote anoigei poly apotoma k me megali ormi.

 

Me filikous xairetismous, Giannis

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΡΙΑ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ 6 ΚΑΙ 7 ΜΡ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΜΕΡΑ 2ΜΡ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΟΝΥΕΡΙΚΣΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΥΡΑΓΟΣ ΣΤΙΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΖΕ ΚΑΝ VGA ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ 2ΜΡ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες ηρθε στα χερια μου το γνωστο D600 , εμεινα αφωνος απο τη ποιοτητα της οθονης και την ποιοτητα κατασκευης του πραγματικα πολυ στιβαρο κινητο αυτο που μενει να δειξει τωρα ειναι η αντοχη του στο χρονο κα στη χρηση βεβαια, ελπιζω η samsung να μην μας απογοητευσει.

Πλεον το κινητο συντομα ελπιζω να στολιζει τη συλλογη μου!!!!:D :D :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ANIMATOR.ΔΛΗΛΑΔΗ ΒΑΖΕΙΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ΩΣ ΑΡΧΕΙΟ GIF.ΟΠΟΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ GIF ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ 0.5sec ΚΑΙ ΠΑΝΩ.ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΛΕΙΤΟΥΓΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΧΡΩΜΟ ΚΙΝHΤΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟ Τ100.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα στο φορουμ. Ειμαι και εγω αναμεσα στο D600 και στο 6270. Θελω να ρωτήσω ομως το εξης... Στο expansys το έχει το D600 στην τιμή των 364.95 € (EU Plug). Από ότι καταλαβαίνω θα έχει αγγλικό μενού, κτλ. Θα μπορώ να βλέπω μηνύματα που μου στέλνουν στα ελληνικά, ή να διαβάζω έγγραφα με ελληνικούς χαρακτήρες?

Μου έχει κάνει εντύπωση η μεγάλη διαφορά στην τιμή πάντως. Με υποψιάζει κάπως...

Link to comment
Share on other sites

Diladi 8a mporw na grafw minimata me ellhnikous xarakthres ? (den me noiazei pou den 8a exw T9)

οχι φυσικα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα ημουν στο κεντρο ετσι για βολτουλα...

τραβηξα καποιες φοτο...

καταπληκτικες!!![σε φουλ αναλυση]

μετα απο καποιες ρυθμισεις στο εικονοσκοπιο ανακαλυψα οτι εχει auto-focous!!

η τουλαχιστον η φοτο που τραβαγα οσο και να μη στεκομουν σταθερος ηταν κεντραρισμενες και αψογες!!

αν θελετε να τις κανω upload καπου για να τις δειτε πεστε μου

ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΑΝΕΣ? ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ,ΜΕ ΚΑΛΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΟΙ ΦΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΤΑ ΣΤΑΛΜΕΝΑ ΜΝΜΤ.ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ (TO SLIDE-UP) ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ,ΠΡΙΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΣΤΑΛΕΙ,ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΧΕΙΡΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! ΚΑΛΟ Ε? ΙΣΩΣ ΦΑΝΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.ΑΝ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΝΜΤ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ "ΠΡΟΧΕΙΡΑ"..Α! ΣΤΗ VODAFONE ΤΟ ΠΟΥΛΑΜΕ 450! :mad: ΦΕΡΑΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΙΣΩΣ ΦΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ Ε? C U.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω!! :) απο το πλαισιο θεσσαλονικης (το τελευταιο) , αφου τσακοθηκα με την vodafone που δεν μου το εφερνε για να το παρω με επιδοτιση.

Mου ελεγε ο βλακας ο πωλητης οτι αμα παω απο το 7ωρο στο 8ωρο και βγαλω vodafone visa θα μου το φερει !!! ακου τι μου ελεγε !!

Link to comment
Share on other sites

... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ Ε? C U.

Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων για τη δημοσίευση οποιουδήποτε κειμένου. Τα κεφαλαία είναι ενοχλητικά και καθιστούν δυσανάγνωστες τις δημοσιεύσεις. Παράλληλα, η χρήση των κεφαλαίων γραμμάτων στη netiquette του Διαδικτύου, ισοδυναμεί με την αύξηση τόνου και πιθανότητα θα προκαλέσει αρνητικές αντιδράσεις στους επισκέπτες/χρήστες του myphone.gr και τους διαχειριστές του.

 

Από τους όρους χρήσης

6.Μορφοποίηση κειμένου...;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να ρωτήσω κάτι?!

 

Αγόρασα και εγώ χτες το D600 :) και έχω μείνει κατά ενθουσιασμένος με την συσκευή.

Αυτό που παρατήρησα είναι κάτι στην κατασκευή της...συγκεκριμένα στο σημείο όπου εφάπτεται το πάνω μέρος με το κάτω, εκεί έχει ένα μικρό περιθώριο όπου παίζει λίγο το πάνω μέρος, δηλαδή αν κρατήσω το κινητό από την βάση του και το "τραντάξω" λίγο (πάνω κάτω) νιώθω το πάνω μέρος να τρεμοπαίζει λίγο (πολύ λίγο όμως!!)

 

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κανένας κάτι παρόμοιο!! :O

 

Thanks :happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να ρωτήσω κάτι?!

 

Αγόρασα και εγώ χτες το D600 :) και έχω μείνει κατά ενθουσιασμένος με την συσκευή.

Αυτό που παρατήρησα είναι κάτι στην κατασκευή της...συγκεκριμένα στο σημείο όπου εφάπτεται το πάνω μέρος με το κάτω, εκεί έχει ένα μικρό περιθώριο όπου παίζει λίγο το πάνω μέρος, δηλαδή αν κρατήσω το κινητό από την βάση του και το "τραντάξω" λίγο (πάνω κάτω) νιώθω το πάνω μέρος να τρεμοπαίζει λίγο (πολύ λίγο όμως!!)

 

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κανένας κάτι παρόμοιο!! :O

 

Thanks :happy:

 

Είναι φυσιολογικός αυτός ο "τζόγος" και γίνεται σε όλα τα sliding. Φαντάσου να ήταν πολύ κοντά και να μην άνοιγε εύκολα... Άσχετο.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κι εμενα μου το εκανε αυτο με τον τζογο το ενα απο τα 2 d-600 που ειχα,συγκεκριμενα αυτο με το ξενο μενου,το αλλο που εχω με τα ελληνικα δεν μου χει παρουσιασει ακομα κανενα τζογο.

α,επισης στο d-600 Που ειχα με αγγλικο μενου του περασαμε κανονικα τα ελληνικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία

 

Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε επικόληση τα mp3 απο τον σκληρό δίσκο του υπολογιστή μας πάντα με το πρόγραμμα της samsung στην κάρτα μνήμης του κινητού χωρίς πρώτα να τα περνάμε 10 κομμάτια την φορά στην κοινή μνήμη και απο εκεί στην καρτα μνήμης?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

orismena arnitika:

1.ama exeis to mp3 se leitourgia kai theleis na alla3eis tragoudi klp prepei na kaneis unlock to kinito i na anoi3eis to slider gia na to kaneis...megalo spasimo.Ase pou den mporei na kanei otidipote allo enw eise sto media player.

2.ta akoustika eine xalia....den efarmozoun sto afti me tipota.ase pou pseftodeixnoun(i samsung den mas sinithise se tetia...akoma kao to hands free tou t100 itan wraiotera)

3.Afto to 3d sound moufa eine...apla akouete o ixos ligo ipokofos.....

4.oi photos eine analogos tou s700.den sigrinete me tipota me to k750.

5.i diplo kataxwrisi ston katalogo ama kaneis copy stin mnimi tou kinitou.

 

Sta thetika epanalamvamw tis apistefto othoni kao to wraio design.oi photos to adikoun.eine akomia pio wraio stin pragmatikotita.

Link to comment
Share on other sites

Πολλή κατήφεια έχει πέσει βρε παιδιά.

Τόσα αρνητικά μαζεμένα;

Δηλαδή ο προκάτοχός του ήταν καλύτερη συσκευή;

Ας μας απαντήσει κάποιος που είχε και τα δύο (ταξιδιώτη που είσαι; )

 

(millis, η υπογραφή σου είναι άπαιχτη! ) :D

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia.

Den ksero ti na po. Telika perimena para poli kairo gia na to paro, kai tora pou molis to pira to poulao giati endiaferome gia ppc :rolleyes:

Exo bali agelia sto buy-sell opios endiaferete as stili pm. 410 sto kouti anixto.

 

Elpizo na min to metanioso.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...