Jump to content

Προγραμμα που να αφαιρει το κενο στο τελος του τραγουδι


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα CD που ειναι Live αλλα μεταξυ των τραγουδιων εχει κενο 1-2 δευτερολεπτων. Τι μπορω να κανω για να το αφαιρεσω?

 

Υ.Γ. Γινεται με το nero χειροκινητα (κοβοντας το τελος καθε τραγουδιου) αλλα θα προτιμουσα κατι αυτοματο :O

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Γινεται με το nero χειροκινητα (κοβοντας το τελος καθε τραγουδιου) αλλα θα προτιμουσα κατι αυτοματο :O

 

Ευχαριστω :)

Μπορείς να πεις κατι παραπάνω, πως, με πιο, (Nero Wave Editor ίσως?)

Link to comment
Share on other sites

Den xerw ti enoeis me to xeirokinito tou nero alla nasou pw egw ti kanw:

 

Exw ola (pes) ta mp3s etoima gia na ta grapsw sto nero (stin aristeri meria tou nero). Ta epilegw ola kai kanw dexi click > properties. Ekei ston xrono metaxy twn tragoudiwn vazw 0secs. Patw OK kai otan patisw BURN mou leei oti o xronos gia to 1o track den mporei na einai 0 alla 1 i 2secs. Tou lew OK kai to kanei mia xara.

 

Elpizw na voithisa.

Link to comment
Share on other sites

marantz ναι με αυτο.

 

Demis_CY

_DiMoN_ δεν λεω οτι τα βαζω μετα τα κενα εγω στο τραγουδι. Αυτο που λετε το ξερω. Τα κενα υπαρχουν πανω στο τραγουδι.

δηλαδη το τραγουδι εχει διαρκεια π.χ 3:28. Κανονικα παιζει 3:25 και μετα εχει 0:03 κενο ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ.

Link to comment
Share on other sites

marantz ναι με αυτο.

 

Demis_CY

_DiMoN_ δεν λεω οτι τα βαζω μετα τα κενα εγω στο τραγουδι. Αυτο που λετε το ξερω. Τα κενα υπαρχουν πανω στο τραγουδι.

δηλαδη το τραγουδι εχει διαρκεια π.χ 3:28. Κανονικα παιζει 3:25 και μετα εχει 0:03 κενο ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ.

Μάλιστα, τότε πρέπει μ' έναν editor να σβήσεις τα τελευταία 3 δευτερόλεπτα..Με δεξι click -> edit στο Nero και μετά επέλεξε τα δευτερόλεπτα που θέλεις και πάτα delete!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...