Jump to content

Ράδιο


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας! Έφτιαξα ένα απλό ραδιόφωνο για τα windows phone όταν αποφάσισε η microsoft να αφαιρέσει το ραδιόφωνο στα windows 10 και είπα να το ανεβάσω στο store.

 

Είναι δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις.

 

Όποιος ενδιαφέρεται θα το βρει εδώ https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/%CE%A1%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%BF/9nblggh4t57f

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έφτιαξα ένα απλό ραδιόφωνο για τα windows phone όταν αποφάσισε η microsoft να αφαιρέσει το ραδιόφωνο στα windows 10 και είπα να το ανεβάσω στο store.

 

Είναι δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις.

 

Όποιος ενδιαφέρεται θα το βρει εδώ https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/%CE%A1%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%BF/9nblggh4t57f

 

Μπράβο μόνο και μόνο για την προσπάθεια! Θα το δοκιμάσω μόλις πάρω το 950xl στα χέρια μου. Αυτό που μου λείπει σε όποιο ράδιο δοκίμασα μετά την symbian εποχή είναι όταν πατάω 2 φορές το πλήκτρο του hands free να μην πηγαίνει στον αμέσως κοντινό επόμενο ραδιοφωνικό σταθμό με βάση την συχνότητα αλλά στον επομενο αποθηκευμένο σταθμό που έχω στα αγαπημένα μου. Δεν ξέρω αν λειτουργεί έτσι η εφαρμογή σου αλλά αν δεν λειτουργεί θα ήθελα να προστεθεί σε περίπτωση που είναι εφικτό κάτι τέτοιο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
η εφαρμογή σου τα σπάει, δεν ήξερα οτι είσαι εδώ μέσα, φοβερή επιτυχία. Μπράβο σου
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Tην χρησιμοποιώ συχνά. Είναι πάρα πολύ καλή. Εχω κανει donate γιατί αξίζει τον κόπο. Θα είχε ενδιαφέρον αναβάθμιση για windows 10.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...