Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

file mou to qtek 2020i exei wifi

 

Το pc μου δεν εχει???

 

Τι USB-WiFi θελω για να βαλω internet στο ppc απο το pc???

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

file mou to qtek 2020i exei wifi

 

Το pc μου ομως δεν εχει!!!

 

Τι USB-WiFi θελω για να βαλω internet στο ppc απο το pc???

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Θα σκασω τωρα!!!

 

Ειμαι στο pc αι εχω συγχρονισει με BlueTooth-USB το pc με το ppc...αλλα δεν μπορω να μπω στο internet απο το ppc!!!γμτ γμτ γμτ γμτ!!!

 

Μηπως ξερει κανεις να με κατατοπισει...ε δεν γινεται κατι κανω λαθος γμτ!!!Αφου λεει NetWork Access...αλλα απο τον Internet Explorer του ppc δεν μπορω να μπω!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

na rothso ki ego kati pou den eixa skeftei !! an exo bluetooth ston upologisth mou mporo na mpaino internet apo to 2020i ? exo dsl sto pc !! h taxuthta tou 2020i tha einai ikanopoihtikh ?
Link to comment
Share on other sites

na rothso ki ego kati pou den eixa skeftei !! an exo bluetooth ston upologisth mou mporo na mpaino internet apo to 2020i ? exo dsl sto pc !! h taxuthta tou 2020i tha einai ikanopoihtikh ?

 

Και εγω αυτο ρωταω Τασο αλλα κολλαω στον συγχρονισμο...κατι κανω λαθος μου φαινεται!!!

 

Και εγω εχω USB-BT και dsl 768 στο σπιτι!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδια παρ'ολο που κανω ασυρματη συνδεση με τον υπολογιστη και ολα ειναι ΟΚ , οτι και να ρυθμισω δεν μπορω να ανοιξω σελιδες απο το κινητο...

 

Τελος παντων ,αλλο θελω να ρωτησω.Σε πολλες καφετεριες στο Μπουρναζι πιανω 2 και 3 δικτυα απο τα μαγαζια αλλα οταν παω να ανοιξω καποια σελιδα με μεταφερει καπου οπου μου ζηταει login.Εκει τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδια παρ'ολο που κανω ασυρματη συνδεση με τον υπολογιστη και ολα ειναι ΟΚ , οτι και να ρυθμισω δεν μπορω να ανοιξω σελιδες απο το κινητο...

 

Τελος παντων ,αλλο θελω να ρωτησω.Σε πολλες καφετεριες στο Μπουρναζι πιανω 2 και 3 δικτυα απο τα μαγαζια αλλα οταν παω να ανοιξω καποια σελιδα με μεταφερει καπου οπου μου ζηταει login.Εκει τι κανω?

Τίποτα,πρέπει να έχεις τα password για να κάνεις login.

Link to comment
Share on other sites

Tα οποια τα βρισκω....;

από τις καφετέριες,αλλά συνήθως τα έχουν για διαφημιστικούς λόγους και δεν το έχουν free γιατί πολλοί τώρα έχουν συσκευές με wi-fi κι αν έμπαιναν όλοι θα κρέμαγε το δίκτυο του μαγαζιού.Εκτός κι αν είναι φίλος σου αυτός με το μαγαζί οπότε ζήτησε τα από αυτόν,

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς τις ρυθμίσεις γιατί μέσα στο forum της ace-hellas είναι μόνο για 2020 και όχι για 2020i?
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζετε αν το 2020i εχει δυνατοτητα streaming tv?

αν ναι μπορει να γινει και με το κολπο της ΤΙΜ?

καλη χρονια!!!!΄:)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εχει κανείς τις ρυθμίσεις γιατί μέσα στο forum της ace-hellas είναι μόνο για 2020 και όχι για 2020i?
με το που θα βαλεις την καρτα σου περνανε αυτοματα,τουλαχιστον ετσι εγινε σε μενα,φυσικα πρεπει να ειναι απο ace το μηχανακι
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζετε αν το 2020i εχει δυνατοτητα streaming tv?

αν ναι μπορει να γινει και με το κολπο της ΤΙΜ?

καλη χρονια!!!!΄:)

ti akrivos ennoeis me auto? den nomizo pantos !! logika mono meso tim !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκαν win 2005 για το 2020ι? Ποια είναι η τελευταία ρομ αλήθεια? ευχαριστώ

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκαν win 2005 για το 2020ι? Ποια είναι η τελευταία ρομ αλήθεια? ευχαριστώ

ap oso xero den vghkan gia to 2020i !! mono gia 2020 kai 9090 exoun vgei !!

Link to comment
Share on other sites

ti akrivos ennoeis me auto? den nomizo pantos !! logika mono meso tim !!

 

uparxei kolpo pou einai sto forum me to opoio blepeis mobile tv xwris xrewsh mesw tim.alla egw 8elw n ma8w an exi thn dinatothta streaming tv to qtek2020i.exei dokimasei kaneis?

Link to comment
Share on other sites

Pls help paidia enw exw balei tis ruthmiseis gia gprs pou mou steilane apo tin TIM o internet explore sunexeia mou leei oti h selida den brethike alla to gprs deixnei sundemeno.Ti ftaiei re paidia tha skasw to qtek einai enos filou kai thelw na boithisw alla tzifos.
Link to comment
Share on other sites

xaxa!!:) oxi ti na thn kano parapano !! pio polla tha kanei h sd meta apo to 2020i !! mexri 4 kala einai !!

 

4 gb einai monizo yperboli

o spiros deixnei yperballon zilo bebaia

einai wiki kai exie 4gb:lol:

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...